>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Na dzisiaj gram grubiej typ po nie wysokim kursie ale moim zdaniem wart zagrania. Sugita ostatnio nie jest w najlepszej formie ale czuje ze dzisiaj ma szanse nawet wygrac z gospodarzem ale gram bezpiecznej.
Maden - Sugita (Handicap +1.5 seta) typ 2 @1.49 fortuna
Mecz zaczyna się o 11. Mozna poczekac jeszcze chwile przed meczem i zobaczyc kto serwuje jako pierwszy jezeli Maden to powinien ugrac pierwszego gema i zagrac na Sugite po pierwszym gemie na pewno kurs lekko wzrośnie. Pozdrawiam
Łatwo już w pierwszym secie brawo Sugita !!! ✅ ✅ ✅ ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Otwarte sa sts i Fortuna
Astrakhanochka K. - Kuban K 2 2.15
ja to uderzam już uderzyłem 1 połowa kuban i siada chciałem zatwierdzić po kursie 2 to dziady zatwierdzili po 1.50 :punch:
Tromso W - Tromsdalen W
Total Over(2.5) 1.3
Snogg W - Uredd W
Total Over(2.5) 1.24
Raufoss W - Ovrevoll Hosle W
Total Over(2.5) 1.3
Fana W - Asane W
Total Over(2.5) 1.3
Frigg W - Byasen W
Total Over(2.5) 1.2
3.27
to można pograć puchar Norweski Kobiety ,małe kursy ,ale ako ładne wychodzi
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Witam pany...myśle nad wpłata 200 300 400 500 szukam jakiegoś Buka z bonusem powitalnym 100% nie znam się za bardzo nad tymi obrotami
Chce wpłacić 500 i mieć 1000 do gry hmm
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
W Niemczech, Bayern może dzis odpuscic,Telekom wazny mecz, moze jakies hcp w strone gospodarzy...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
W Niemczech, Bayern może dzis odpuscic,Telekom wazny mecz, moze jakies hcp w strone gospodarzy...
No dobra, ale jeżeli Bonn dzisiaj wygra to w następnej rundzie wpada na rozpędzony Bayern i praktycznie już skazuje się na odpadnięcie z PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom