>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Plus Liga - Play offy 2017-2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas zacząć play offy...
Tak na szybko bo Olsztyn już się rozpoczyna za minutkę....
Ja stawiam dziś na zwycięstwo Olsztyna 1,72 2:3 Ależ dali du... 2:0 prowadzili i nagle odcięło prąd
Lubin - Warszawa powyżej 179,5 1,52 1:3
Lubin (+1,5) - Warszawa 1 1,50
Warszawa na pewno podłamana brakiem awansu do ćwierćfinałów. Wielkie rozczarowanie i pożegnanie się z P. Zagumnym (Dyrektor Sportowy Klubu) oraz z Prezesem Zarządu. Lubin u siebie potrafi grać z najlepszymi, z klubu odchodzi wielu zawodników więc jest to dobry moment aby godnie pożegnać się z klubem i kibicami.
Zawiercie - Radom powyżej 179,5 1,52 3:1
Zawiercie u siebie nie raz pokazało, że grają dobrą siatkówkę i nie powinni odpuścić walki o to 9 miejsce, jak na beniaminka i tak sezon udany. Radom gdyby nie kontuzje w sezonie mogli by powalczyć o coś więcej... Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie.
Jastrzębie (+1,5 seta) Gdańsk 1 1,70 1:3
Jastrzębie - Gdańsk powyżej 177,5 1,50
Dla Jastrzębskiego Węgla pierwszy mecz u siebie bardzo ważne aby wygrali jeśli chcą walczyć o półfinał... U siebie potrafią wygrać z każdym, jeżeli tylko Muzaj i Oliva wejdą w mecz... Gdańsk nie jest drużyną nie do pokonania dlatego nie rozumiem aż tak wysokie kursy na gospodarzy.
Espadon Szczecin - GKS Katowice 1 1,72 2:3
 
M 0

mati1989

Użytkownik
Jastrzębski Wegiel-Lotos Gdańsk 1 2.3
Jak kolega napisał nie rozumiem tak wysokiego kursu na Jastrzębski węgiel jeszcze grający u siebie. Potencjał drużyny oceniam porownywalnie. Rozgrywający moim zdaniem lepszy po stronie Jastrzebskiego. Przyjmujący moim zdaniem na równo Szalpuk z Mika kontra Oliva wspierający przez De Rocco lub Quiroge. Atak owszem sezon życia Schulza ale potencjał Muzaj ma raczej większy . Środkowi tu plus na Lotos. Libero bardziej ograny po stronie Jastrzebskiego . Dwa mecze w tym sezonie to dwa tie-breaki ale Jastrzębski w Gdańsku prowadził 2 :0 i przegrał na własne zadanie. Jastrzębski jeżeli chce awansować do Półfinału musi dziś wygrać i myślę że im to się dziś uda
 
P 984

prolog

Użytkownik
Dziś dzień rewanży. Moim zdaniem kursy wystawione na gospodarzy są zbyt niskie do ryzyka (okolice 1.30) . Resovia-Olsztyn, Gdańsk - JSW i GKS- Stocznia każda z tych par w moim odczuciu się bardzo wyrównana i wątpię że któryś z tych meczów zakończy się gładko 3:0. Poprzednie pojedynki zakończyły się po 5 setach, sądzę że dzisiaj w każdym z meczów zobaczymy minimum 4 sety. Z 3 spotkań +2.5 seta dla gości możemy uzyskać fajne ako 3.13 LVBet.
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Ja trochę odmienne zdanie. Jastrzębie chaotyczne nie wierzę, że Anastasii dopuści do porażki.
Co do Olsztyna to widać już zmęczenie, Resovia ciut szerszy skład. Dochodzą oczekiwania. Na Podpromiu ciężko się gra. Dla mnie można pobierać do dubla odpowiednio 1,15 na Gdańsk i 1,3 na Resovie.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Ja trochę odmienne zdanie. Jastrzębie chaotyczne nie wierzę, że Anastasii dopuści do porażki.
Co do Olsztyna to widać już zmęczenie, Resovia ciut szerszy skład. Dochodzą oczekiwania. Na Podpromiu ciężko się gra. Dla mnie można pobierać do dubla odpowiednio 1,15 na Gdańsk i 1,3 na Resovie.
Nie mówię tu o porażkach gospodarzy. Mówię tu zaledwie o 1 secie dla gości.
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Wygrany mecz w Olsztynie przysporzył tak naprawdę Resovii więcej kłopotów niż myśleli. Widać, że przegrana po prowadzeniu 2:0 dała Olsztynowi więcej pozytywnych emocji. Dodatkowe treningi wprowadzone przez Santiliego itp itd. Olsztyn jest świadomy, że jest lepszy od Resovii. Mają szansę na czwórkę. Wczoraj myślałem, że zawodnicy Kowala mają ciut więcej ambicji. Po pierwszym secie się pomyliłem- mają tylko zrywy.
Po takich błędach jak wczoraj Woicki robił wygrać na podpromiu- szacun. Jak dzisiaj zagrają swój normalny poziom i zachowają normalną koncentrację to spokojnie Resovie łykną. Nie przez przypadek Resovia walczyła do ostatniej kolejki o playoff i traciła sety z Będzinem( bez obrazy dla Będzina)

Resovia Olsztyn 2 2,65 unibet ✅
można jeszcze spróbować -1,5 seta na Olsztyn w unibecie za 4,35 ✅
Nie sądzę, że w dobę Kowal nimi tak wstrząśnie, że się ogarnie. Tak jak w poprzednim poście pisałem to grupa indywidualistów.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Wygrany mecz w Olsztynie przysporzył tak naprawdę Resovii więcej kłopotów niż myśleli. Widać, że przegrana po prowadzeniu 2:0 dała Olsztynowi więcej pozytywnych emocji. Dodatkowe treningi wprowadzone przez Santiliego itp itd. Olsztyn jest świadomy, że jest lepszy od Resovii. Mają szansę na czwórkę. Wczoraj myślałem, że zawodnicy Kowala mają ciut więcej ambicji. Po pierwszym secie się pomyliłem- mają tylko zrywy.
Po takich błędach jak wczoraj Woicki robił wygrać na podpromiu- szacun. Jak dzisiaj zagrają swój normalny poziom i zachowają normalną koncentrację to spokojnie Resovie łykną. Nie przez przypadek Resovia walczyła do ostatniej kolejki o playoff i traciła sety z Będzinem( bez obrazy dla Będzina)

Resovia Olsztyn 2 2,65 unibet
można jeszcze spróbować -1,5 seta na Olsztyn w unibecie za 4,35
Nie sądzę, że w dobę Kowal nimi tak wstrząśnie, że się ogarnie. Tak jak w poprzednim poście pisałem to grupa indywidualistów.
Resovia wczoraj jeszcze mogla sobie pozwolić na porażkę mając w zapasie dzisiejsze spotkanie i to tez moglo na nich wpłynąć. Olsztyn nie wygra dwóch meczy pod rząd w Rzeszowie, dzisiaj juz niespodzianek nie bedzie i Rzeszów razem z Gdańskiem zamelduja sie w półfinale.
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Resovia wczoraj jeszcze mogla sobie pozwolić na porażkę mając w zapasie dzisiejsze spotkanie i to tez moglo na nich wpłynąć. Olsztyn nie wygra dwóch meczy pod rząd w Rzeszowie, dzisiaj juz niespodzianek nie bedzie i Rzeszów razem z Gdańskiem zamelduja sie w półfinale.
Gdańsk to wiem.
Z Resovią to nie wiem, bałbym się stawiać na Rzeszów z taką grą. Ławka niby szersza, zawodnicy z dużym potencjałem a wszystko może się rozbić na ławce trenerskiej. Kowal trochę gorzej reaguje niż Santilli.
W Olsztynie w pierwszym meczu ,tak naprawdę po przerwie zaczęła siedzieć zagrywka Resovii, a Olsztyn zaczął walić po autach. Wczoraj Olsztyn bardziej skoncentrowany, a i tak proste błędy swoją drogą robił.
Jedyny aspekt to kondycja Olsztyna, jak się zregenerowali.
Moim zdaniem to nie Resovia może wygrać tylko Olsztyn jedynie przegrać. Do wczoraj też byłem zwolennikiem, że Resovia awansuje.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
czemu myślicie, że Jastrzębianie nie mogą powalczyć dziś z Gdańskiem? ja jestem odmiennego zdania i skoro wczoraj pokazali klasę i zdeklasowali rywali to czemu nie mogą powtórzyć tego drugi raz?
 
M 220

mm25

Użytkownik
czemu myślicie, że Jastrzębianie nie mogą powalczyć dziś z Gdańskiem? ja jestem odmiennego zdania i skoro wczoraj pokazali klasę i zdeklasowali rywali to czemu nie mogą powtórzyć tego drugi raz?
dokładnie gadasz 1.16 na gdansk to kpina, nie zdziwie sie jak jastrzębie i wygra.. tak samo jak dziś olsztyn, buki specjalnie daja takie kursy, bo wielu amatorów gra po kursach//odpowiednio to powinno być gdzies 1.65 do 2.20 gdansk / jastrzebski
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
To co wcześniej ktoś napisał do meczu dotyczącego Resovii- wczoraj Trefl mógł przegrać. Dzisiaj na to sobie nie pozwolą. Faktycznie Jastrzębie silne, ale de facto oni nic nie muszą po zmianie trenera. Budowa zespołu dod De Giorgiego ma się dopiero zacząć. Trefl gra dla kibiców za pomoc w możliwości utrzymania tego sezonu, i uwierzcie mi, że będą dzisiaj gryźć parkiet żeby to maks. w czterech setach skończyć. Jastrzębie trochę w kratke. Trefl w tym roku przegrał u siebie ze Szczecinem, Katowicami( kiedy byli w gazie), Skra, Zaksa.

Ja uważam, że -1,5 seta w unibecie za 1,54 jest całkiem spoko kursem.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
dokładnie gadasz 1.16 na gdansk to kpina, nie zdziwie sie jak jastrzębie i wygra.. tak samo jak dziś olsztyn, buki specjalnie daja takie kursy, bo wielu amatorów gra po kursach//odpowiednio to powinno być gdzies 1.65 do 2.20 gdansk / jastrzebski
ta buki specjalnie tak daja i nawet jesli ludzie graliby dzis masowo w strone jw to by nie korygowali kursow normalnie ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jeśli ZAKSA nie straciła rezonu po meczu LM to powinna poskładać Olsztyn w max czterech setach. Mieli długi odpoczynek a Olsztyn czwarty mecz w tydzień. Ławka nie jest najdłuższa. Pokonanie Resovii patrząc jaki tam był.kolektyw to nie był.mega wyczyn. Na final four LM też każdy mecz mniej będzie na wagę złota.
ZAKSA -1,5 @ 1,62 Unibet
 
D 25

docencik

Użytkownik
Ja do tego dubelka oddałbym wygraną Jastrzębia. Resovia jak dla mnie gra piach jak mało kto, banda indywidualistów. Jastrzębie ładnie cisnęło Gdańsk i mało zabrakło. @1,50 na Fortunie jak dla mnie przyjemna opcja.
 
R 7

reuss111

Użytkownik
Nie ma to jak napisać to co kolega wyżej, nie dodając nawet nic od siebie. Super ????
Kolega wyżej gra handicap setowy, a ja proponuję czystą wygraną ZAKSY. Po co dodawać coś więcej skoro wszystko zostało powiedziane przez poprzedników, osobiście tak gram i postanowiłem się tym podzielić. Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oj Zakso mecz już był na patelni jesli chodzi o 3-1 a potem takie jaja w taju. Kibicowałem już wtedy mocno Olsztynowi zeby mieć mniejszy żal ale zabrakło doświadczenia przy dwóch piłkach. A kolega Reuss gratki. Mecz w Gdańsku idealnie po twojej myśli a ZAKSA wyrwała jak to Ona mecz z gardła Olsztynowi. Chyba Polsat dobrze posmarowal te.pierwsze mecze ;) Nie ma się co spinać.
 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Olsztyn wczoraj świetny mecz i to bardziej oni przegrali niż Zaksa wygrała. Niemniej jednak nie robi to żadnego wrażenia na bukach i wystawili kursy powyżej 6 na Olsztyn. Zaksa u siebie wydaje się być mimo wszystko faworytem, ale szanse oceniam na 60 do 40, dlatego wolę wybrać linię punktową Kedzierzyn - Olsztyn (147.5)+ kurs 1,84, jak dla mnie Olsztyn nie przyjedzie tam przegrać w 3 setach i będą się bić do ostatniej piłki by przedłużyć swoje szanse na upragniony finał. Oczywiście można próbować wyższą linię do czego zachęcam, ale tyle punktów powinno bez problemu wpaść w meczu o taką stawkę i z taką formą Olsztynian ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom