>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Bundesliga - sezon 2017/18

Status
Zamknięty.
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Nie jestem jakimś wielkim znawcą 2 Bundesligi , ale wpadły mi dzis w oko dwa mecze o 13.00 :
Union Berlin - Heidenheim oraz Regensburg - St. Pauli. Do końca 4 kolejki i zarówno
St. Pauli jak i Heidenheim biją sie aby nie uczestniczyć w barażu o utrzymanie , natomiast Regensburg &quot;teoretycznie&quot; ma szanse na baraże, tyle że o awans. Miejmy nadzieje że motywacji nie powinno zabraknąć... Btts są dość częstym zjawiskiem w tej lidze, w przypadku wyżej wymienionych teamów również. Przy odrobinie szczęścia może sie udać , jednak należy pamiętać że 2 Bundesliga jest dość nieprzewidywalna i może skończyć sie 0:0 albo np 3:2 dla którejś ze stron. Ja w każdym razie spróbuje i oby bramek nie brakło ????
13.00 Regensburg - St. Pauli
Obydwie drużyny zdobędą bramki/ tak 1,63 unibet ✅✅✅
13.00 Union Berlin - Heidenheim
Obydwie drużyny zdobędą bramki/ tak 1,71 unibet ✅✅✅
Poniżej garść statystyk w tabelce:
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć w to że Fortuna nie zdobędzie punktów w 3 kolejnym spotkaniu. Trzy poprzednie przegrali ale mimo tego utrzymali 1 miejsce, natomiast ich przewaga nad drugą drużyną FC Nurnberg stopniała do 2 punktów nie dawno było to ok 10 punktów i drużyna poczuła się zbyt pewnie skutkiem czego 3 porażki. Jak zauważono wcześniej 2 Bundesliga jest w tym roku baaardzo wyrównana i chyba na tą chwilę nie ma w Europie bardziej wyrównanych rozgrywek dlatego nawet dzisiejszy rywal Fortuny ma szanse przynajmniej na grę w barażach. Ingolstadt zajmuje na tą chwilę 7 miejsce do 3 Kiel tracą 7 punktów więc powinno być dziś ciekawie.
Według mnie Fortuna dziś wygrywa to spotkanie. Kurs bardzo przyjemny.
Dusseldorf win @@@@ 2.45 #### fortuna
E: 3-0 ✅
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Na zapleczu 1 Bundesligi wkraczamy w czas kiedy każde z pozostałych 3 spotkań może zadecydować o spadku, sprawę awansu pomijam bo tu sytuacja jest dość klarowna i według mnie może zmienić się kolejność 2 pierwszych zespołów. Tak jak wspomniałem ciekawa jest walka o utrzymanie i na tą chwile nawet 10 miejsce go nie gwarantuje. Moim zdaniem ta kolejka będzie kluczowa dla losów drużyn z końca tabeli.
Jestem trochę zaskoczony pozycją Heidenheim, zespół który w poprzednim sezonie ocierał się o awans w tym okupuje doły tabeli, na tą chwilę nad strefą baraży mają tylko jeden punkt przewagi. Terminarz spotkań maja bardzo ciężki bo na koniec mierzyć się będą z sąsiadami w tabeli. Heidenheim podobnie jak ich rywale dużo lepiej prezentują się u siebie zdobywając 2/3 punktów na swoim obiekcie. Zespół Sandhausen ostatnio seria 4 spotkań bez porażki ale niedzielne spotkanie będzie dla nich bardzo trudne i jakiekolwiek punkty będą sukcesem.
Heidenheim zwycięstwo @@@@@ 2.37 efortuna
E: 2-0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SSV Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Gospodarze mają jeszcze teoretyczne szanse na zajęcie 3 miejsca w tabeli i udział w meczu barażowym o Bundesligę. Jednak musieliby swoje 2 ostatnie mecze wygrać i liczyć na 2 porażki zespołu Holstein Kiel. Raczej w praktyce mało realny scenariusz. Darmstadt z kolei walczy o utrzymanie i nie może tego spotkania przegrać. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gości, których ostatnio ciężko pokonać. Zespół Darmstadt od 9 spotkań z rzędu nie doznał porażki (3 zwycięstwa i 6 remisów). Goście na wyjazdach zanotowali w całym sezonie 3 zwycięstwa, 8 remisów i 5 porażek, natomiast Regensburg u siebie ma na koncie 10 zwycięstw i 6 porażek. Ciekawie się to spotkanie zapowiada, bo spotyka się tutaj zespół, który bardzo mało remisuje z zespołem, który z kolei ma dużo remisów na koncie. Jeżeli chodzi o absencje na to spotkanie to u gości większych problemów nie ma i chyba jedynymi wartymi odnotowania absencjami są nieobecności pomocników Lacazette i Niemeyera, którzy ale zagrali w tym sezonie raptem po 3 mecze tak więc jakiś wielki problem to nie jest. Regensburg z kolei musi sobie dzisiaj poradzić bez pierwszego bramkarza Pentke (28 meczy rozegranych w tym sezonie), obrońców Nachreinera (27 meczy rozegranych w tym sezonie) i Heina (1 mecz rozegrany w tym sezonie) i napastnika George (28 meczy rozegranych w tym sezonie, 7 goli na koncie). Ja spróbuję w tym spotkaniu postawić na zwycięstwo gości, którzy ostatnio mocno wzięli się do roboty i od 9 meczy z rzędu są niepokonani. Gdyby tak dużo nie remisowali a wygrywali to spokojnie byliby już nad kreską spadkową ale trzeba walczyć do końca i myślę, że są w stanie dzisiaj wywieźć te 3 punkty z Regensburg. Mimo, że goście są dużo niżej od gospodarzy to dla mnie mają bardziej doświadczoną kadrę, w której wielu piłkarzy grało w tamtym sezonie w Bundeslidze. Myślę, że to może zaprocentować na koniec rozgrywek.
✅ 0-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom