>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO DreamHack Masters Marseille 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 18 - 22 kwiecień 2018
Miejsce: Marsylia
Pula nagród: 250 000 $
Liczba drużyn: 16
Grupy:


Przed nami bardzo ciekawie zapowiadający się turniej z najlepszymi drużynami na świecie. Interesująco wygląda gruba A ponieważ mamy w niej dwie francuskie drużyny, zwycięzce Majora oraz zespół, który nadal utrzymuje sie w TOP 1 według rankingu hltv. Ciekawie jak w Grupie D zaprezentuje się ostatnio świetnie grające Space Soldiers?
Kursy na zwycięstwo poszczególnych drużyn są bardzo duże - co może świadczyć o niesamowicie wyrównanym poziomie. Może jednak ktoś pokusi się o wskazanie zwycięzcy?

Tak natomiast przedstawiają się pierwsze mecze: (kursy fortuna)

Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz do pisania analiz!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Grupa B - zwycięzca: Ninjas in Pyjamas @ 7.40 LVBet ✅✅✅
Pewnie oszalałem. Ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Szwedzi mają najpierw SK Gaming w BO1 a później ewentualnie mousesports w BO3. Tak naprawdę nie wiadomo do końca czego się spodziewać po SK. Nie wychodziło im do tej pory, wzięli stewiego. Początek po zmianach mieli słaby. Ostatnio seria zwycięstw ale w NA nie ma wielu jakoś bardzo mocnych drużyn. Zespół zagadka trochę przed takim turniejem. Potem ewentualnie mousesports - pewnie myszy będą faworytem ewentualnego starcia ale nie wiadomo na ile ta ostatnia &#39;kontuzja&#39; STYKO jest przeszkadzająca w grze. Skoro nie mógł grać oficjalnego vs VP to raczej nie była to zwykła grypa. Jasne forma NiPu jakoś wybitna nie była ale w tej sytuacji za jakieś drobne (1j) to sobie pogram
Czasem warto grać na nos ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
FaZe - EnVyUs
18.04.2018, 12:00
BO1, czyli tryb gdzie czeka nas sporo niespodzianek. Takie mecze powinno się odpuszczać i czekać na systemy BO3, ale nie byłbym sobą gdybym nie zaryzykował, bo wiadomo - bez ryzyka nie ma zabawy. Dobra, do rzeczy.
Mecze h2h jednogłośnie ukazują nam sporą przewagę dla FaZe. Ostatnie dwa starcia tych drużyn w tym roku skończyły się wynikiem 1:1. W pierwszym meczu została wybrana mapa Cache, którą EnVyUs uwielbia. Jest ona drugą mapą z największym współczynnikiem win ratio. Drugi pojedynek natomiast miał miejsce na Inferno, gdzie FaZe zdecydowanie dominuje. Sądząc jednak po aktualnej formie jaką prezentują oba zespoły, mogę niejednoznacznie stwierdzić że to właśnie zespół FaZe jest faworytem. Oba zespoły jednak nie miały mega trudnych przeciwników do pokonania, więc spójrzmy na możliwe mapy:
Cache - Zdecydowanie mapa EnVyUs, jeśli pojawi się na turnieju i będzie możliwość gry LIVE, proponuję wlecieć na under 26.5.
Mirage - Tutaj natomiast zespół FaZe rozegrał większą ilość spotkań i bez wątpienia mają wyższy współczynnik wygranej.
Inferno - Bez dwóch zdań FaZe.
Nuke - FaZe
Train - Tutaj wyrównana ilość rozegranych meczy oraz współczynnik wygranych.
Cobblestone - Zdecydowanie EnVyUs
Overpass - Zdecydowanie FaZe
Jak widać to FaZe ma lepszy map pool oraz w ostatnim czasie są po prostu lepsi od swoich jutrzejszych rywali. Uważam, że pomimo systemu BO1 to właśnie FaZe powinien wygrać spotkanie i tym samym zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w grupie.

HANDICAP FAZE CLAN (-4.5)
@ 1.8 LVBET
ZWYCIĘZCA MECZU - FAZE CLAN @ 1.27 LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dla mnie pchanie się w BO1 po kursie 1,27 nie ma sensu, to aż się prosi o kłopoty przy takim formacie. Piszesz, że BO1 i będzie sporo niespodzianek, a grasz typ po takim kursie? Trochę brakuje mi tutaj logiki, Dodatkowo Karrigan jedzie na turniej chory, jego lot został wczoraj odwołany i spędził kilka godzin na lotnisku, a do Marsylii dostał się bez swojego bagażu który ma dotrzeć dopiero jutro.
Bez sensu pchanie się w taki bet po śmiesznym kursie.
Biorąc pod uwagę właśnie format w pierwszym dniu turnieju i masę zmian jakie miały miejsce w ostatnim czasie ciężko coś wybrać i ja raczej bym szukał czegoś w kierunku dogów.
To co mi wpadło w oko to Fnatic - Tyloo @6 LVBET (dla porównania w takim sts jest 3,8, etoto ma coś koło 4) ⛔ Nie tym razem
Tak samo jak mikael_14 żal mi tutaj przejść obojętnie obok takiego kursu szczególnie gdy rozgrywana będzie tylko 1 mapa. Te drużyny mierzyły się ze sobą w tym roku na Starladerze i zespół z Chin wygrał 2-0. Fakt, po tym turnieju Fnatic powstało z popiołów i ku zaskoczeniu wszystkich potrafili wygrać wielkie turnieje jak IEM w Katowicach czy WESG.
Tyloo co jakiś czas pojawia się na większych turniejach, ostatnio było trochę zamieszania u nich bo zaczęto mówić o stworzeniu nowego chińskiego &quot;super teamu&quot;, gdzie właśnie ich zawodnicy mieli by uczestniczyć w zmianach. ale na razie na plotkach się skończyło.
Dla mnie BO1 to zawsze będzie trochę loteria i szansa dla tych teoretycznie słabszych. Wystarczy wygrać pistolety, pierwszego fulla i można odskoczyć z wynikiem. Fnatic potrafi dobre wyniki przeplatać przeciętnymi, są trochę nieobliczalni i tutaj upatruję szansę dla zespołu z Chin.
Linia +6,5 na Tyloo (lvbet) po 1,88 też wygląda ok i można próbować. ⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Astralis - Space Soldiers
Turecka druzyna Space Soldiers ma sobą bardzo dobrą passę 6 spotkań wygranych z rzędu w trybie online. Dzisiaj przyszedł czas, aby udowodnić swoj potencjał i dobrą formę na LANie w Marsylii. Przeciwnik z górnej półki, ale to w końcu DreamHack Masters i nie ma tu słabych drużyn.
Astralis jest bardzo mocne oraz zdecydowanie badziej doświadczone na turniejach offline.
W meczu obu drużyn to Duńczycy byli górą dwa razy wygrywając 16:4 na inferno oraz 16:14 na trainie.
Mam dwie propozycje na ten mecz, a mianowicie zwycięstwo Astralis @1.70 LVBet ✅ oraz over 26.5 rund @1.90 sts ⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jesteśmy po pierwszym meczu i cieszy mnie fakt, że turniej zaczął się punktualnie. Faze zdecydowanie wygrywa. Choć, co prawda - więcej spodziewałem się po graczach EnVyUs. Z pewnoscia nie przestaszyli się Fazę, widać było, że chcieli nawiazac otwartą walkę, lecz zabrało jednak skilla. Świetnie zagrał Niko, który bardzo dobrze czuł się jako obrońca bombsitb&#39;u A. Aczkolwiek wynik 16:1 to już konkretna dominacja. Jak ktoś się bawil że specjalami od LVBet, to mógł zlapac kurs @17 na wynik 16:0 - a bylo blisko już w pierwszym meczu ????
Gratki draligator za typ.
Zobaczymy jak zaprezentuje się drugi gospodarz - G2. Jak widać są w roli faworytów z amerykańskim Cloud9. Na początku myślałem, żeby dodać Francuzów do jakiegoś dubla, ale pozniej przypomniałem sobie ile ostatnio przegrywalem na nich na Lanach i szczerze mówiąc podziękuje i odpuszczę.
Akrualnie trwa mecz mousesports z Valiance, po pierwszej połowie było 13:2 dla myszek, natomiast Valiance odrabia straty i jest już 13:9. Robi się ciekawie ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ciekawe co pokaże nowe Liquid. Na początek mają fajnego rywala na rozgrzewkę - Gambit dalekie od formy ostatnio, wystarczy zabrać im overpassa i mają problem. Liquid sobie powinno poradzić. Uważam też,że można próbować NiP vs SK - ja tego nie będę robił bo mam pograną wygraną grupę przez Szwedów, ale dla mnie ten mecz może być mocno wyrównany.
Do rozważenia także over simple&#39;a - linia wysoko (21,5) ale musi grać co najmniej nieźle żeby NaVi mogło sobie poradzić z Renegades. Uważam, że to wezmą ale chyba wolę ryzykować po nieco wyższym kursie over simple&#39;a niż wygraną NaVi. Jak simple zagra źle to i całe NaVi może mieć problem. Jeżeli nie skończy się jakimś pogromem 16-2 to powinien tą linię pokryć patrząc na jego ostatnie występy:
31 i 13 jako standin w mouz, 31 i 29 vs Astralis, 27 i 21 (to drugie tylko w 21 rundach) vs mouz,
Over 21.5 fragów simple&#39;a - 1,85 STS ⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wiesz co, uwazam że ta zmiana powinna im wyjść na plus. Chciałem pojsc nawet Twoim tropem i pograć na zwycięzcę grupy D - Liquid właśnie. Stwierdziłem jednak, że nie ryzykuje bo za duzo wątpliwości. Ciekawe co z formą NAF&#39;a bo to w duzej mierze dzięki niemu chlopacy zaczęli osiągać tak świetne wyniki. A ja niestety nie śledziłem ostatnio kompletnie sceny NA.
W każdy bądź razie jestem do nich bardzo pozytywnie nastawiony, chciałbym ich zobaczyć w finale. Ale póki co, to trzeba zobaczyc jak się przygotowali
 
uzytkownik-24118 2,1K
Szkoda że tych godzin nie ma na steamie - zawsze to była jakaś wskazówka. A tak to nie wiadomo - sporo zmian w zespołach po obu stronach oceanu. Mnie jeszcze kusiło pograć na wygraną grupę przez NaVi (coś koło 2,7 było) ale to drużyna za bardzo zależna od simple&#39;a i w BO3 na fnatic ewentualnie mogłoby być różnie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jesteśmy po pierwszym meczu i cieszy mnie fakt, że turniej zaczął się punktualnie
Napisalem, że zacząl się punktualnie ale to co się działo potem, to już szkoda komentować :p
Cóż no mecz, który mial zaczac się o 15:00 liquid vs Gamit jest przesunięty na 16:15 a z pewnością jeszcze się przedłuzy :/
Spotkanie C9 vs G2 &quot;wisi&quot; już od kilku dobrych minut, a końca tej przerwy nie widac. Najgorsze jest to, że nie wiadomo o co chodzi. Ogladąc polski stream usłyszałem tylko, że kubik powiedział &quot;czeka nas dlusza przerwa&quot;
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kolejne mecze, nieźle polecieli z tymi kursami. Mam na myśli TyLoo - Renegades oraz Gambit - Space Soldiers.
Zdziwicie się jeśli TyLoo i Gambit wygrają bo ja nie? A mamy na nich odpowiednio @2.60 i @3.30 w Unibecie!!
Gram to bez jakiegoś większego zastanowienia. Kilka słów o Chińczykach - zostali zdominowani przez fnatic na inferno ale to nie powód, żeby dawać im mniej niż 30% SZANS na zwycięstwo z Australijczykami. Jeżeli ktoś nie ma mocnych nerwów to radzę odpuscić - wyczuwam, ze mogą dziać się tutaj jakieś dziwne comebacki i akcje. Jednak za niską stawkę jak najbardziej sobie pogram.
Drugi mecz to Gamit z Space Soldiers. Tutaj podobna sytacja, drużyny nie są jakoś tak bardzo na różnym poziomie, żeby śmiało pobierać @1.30 na Turków, którzy OKEJ - są świetni online ale offline zostali szybko sprowadzeni na ziemie przez Astalis 16:2. Również gram na underdoga po wysokim kursie za niską stawkę.
Powodzenia
TyLoo @2.60 ⛔
Gambit @3.30 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
&quot;Dla mnie pchanie się w BO1 po kursie 1,27 nie ma sensu, to aż się prosi o kłopoty przy takim formacie. Piszesz, że BO1 i będzie sporo niespodzianek, a grasz typ po takim kursie? Trochę brakuje mi tutaj logiki, Dodatkowo Karrigan jedzie na turniej chory, jego lot został wczoraj odwołany i spędził kilka godzin na lotnisku, a do Marsylii dostał się bez swojego bagażu który ma dotrzeć dopiero jutro.
Bez sensu pchanie się w taki bet po śmiesznym kursie.&quot;
Panie m!chal!,
W temacie nie jest napisane po jakich kursach mają być wykonywane typy. Jeśli dla Ciebie typ 1,27 to mało - nie graj, nikt Ci nie każe.
Gambit - Space Soldiers
18.04.2018, 20:00
Po dość łatwej wygranej Astralis w walce z Turkami szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej z ich strony. Drużyny mają po jednej porażce na swoich kontach, a ten mecz to idealny sprawdzian ze słabszą drużyną. Drużyny zagrały ze sobą w tym miesiącu aż pięciokrotnie, z czego aż 4 mecze zostały wygrane przez Space Soldiers, natomiast Gambit wygrało piąty mecz po dogrywce 25-23. Nie skreślam Space Soldiers patrząc na pierwszy mecz - Astralis świetnie przygotowane. Moim zdaniem bardzo dużo będzie zależało od mapy w tym spotkaniu, gdyż mecz jest mega niepewny. Mam nadzieję że nie spotkamy się z jednostronnym spotkaniem, a będzie można oglądać ciekawy kawał Counter-Strike&#39;a.

ZWYCIĘZCA MECZU - SPACE SOLDIERS
@ 1.35 STS
 
uzytkownik-24118 2,1K
W przypadku TyLoo mniej, natomiast zwycięstwo Gambit mocno mnie zdziwi. Jak im się zabierze overpassa to się robi problem. W kwietniu grali 2 razy BO3 łącznie 5 map i wyjąwszy wygranego po dwóch dogrywkach nuke&#39;a to SS wygrywali te mapy dość łatwo. Naprawdę gdyby dawali 2,2 -1,5 to trzeba byłoby grać Space. Kursy są niskie ale nie ma co szukać wszędzie niespodzianek. Po prostu w tej grupie to Gambit jest outsiderem i jeśli nie zdarzy się jakiś cud w stylu meczy EnVy - G2 gdzie też za Francuzami z EnVyUs niewiele przemawiało to Kazachowie przegrają i to zdecydowanie - może nawet braknąć do pokrycia overa rundowego. Poza tym oni ten mecz z Astralis przegrali przy pickach - w pro Lidze na inferno też było jednostronnie (do 4).
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
&quot;Dla mnie pchanie się w BO1 po kursie 1,27 nie ma sensu, to aż się prosi o kłopoty przy takim formacie. Piszesz, że BO1 i będzie sporo niespodzianek, a grasz typ po takim kursie? Trochę brakuje mi tutaj logiki, Dodatkowo Karrigan jedzie na turniej chory, jego lot został wczoraj odwołany i spędził kilka godzin na lotnisku, a do Marsylii dostał się bez swojego bagażu który ma dotrzeć dopiero jutro.
Bez sensu pchanie się w taki bet po śmiesznym kursie.&quot;
Panie m!chal!,
W temacie nie jest napisane po jakich kursach mają być wykonywane typy. Jeśli dla Ciebie typ 1,27 to mało - nie graj, nikt Ci nie każe.
Źle mnie zrozumiałeś, nie miałem chęci atakowania Ciebie. Ten dział i tak należy do niszowych na forum, w temacie udzielają się 3-4 osoby, reszta jest zazwyczaj z doskoku, pojawia się na kilka postów i znika, więc każdy post tutaj jest fajną sprawą. Jednak temat czytają też osoby, które nie znają się na cs&#39;ie, które szukają czegoś dla siebie.
Nie raz na PW dostawałem info &quot;hej dzieki za typy, nie udzielam się na forum ale je śledzę&quot;, czy takie w których życzono mi najgorzej :p. Problem w tym, że jak ludzie widzą kurs 1,2-1,3 to myślą (chyba za dużo powiedziane) &quot;peffka! przecież to musi wejść skoro to tacy faworyci, gramy&quot;.
I właśnie dlatego napisałem swój post - bo temat ten nie tylko służy do podawania typów, ale również wymieniania się uwagami na temat spotkań co zrobiłem mówiąc, że dla mnie 1,27 jest niewarte ryzyka, ale ostatecznie Każdy zrobił dalej to co chciał.
Powodzenia w następnych typach ???? .
 
uzytkownik-151728 40

uzytkownik-151728

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś, nie miałem chęci atakowania Ciebie. Ten dział i tak należy do niszowych na forum, w temacie udzielają się 3-4 osoby, reszta jest zazwyczaj z doskoku, pojawia się na kilka postów i znika, więc każdy post tutaj jest fajną sprawą. Jednak temat czytają też osoby, które nie znają się na cs&#39;ie, które szukają czegoś dla siebie.
Nie raz na PW dostawałem info &quot;hej dzieki za typy, nie udzielam się na forum ale je śledzę&quot;, czy takie w których życzono mi najgorzej :p. Problem w tym, że jak ludzie widzą kurs 1,2-1,3 to myślą (chyba za dużo powiedziane) &quot;peffka! przecież to musi wejść skoro to tacy faworyci, gramy&quot;.
I właśnie dlatego napisałem swój post - bo temat ten nie tylko służy do podawania typów, ale również wymieniania się uwagami na temat spotkań co zrobiłem mówiąc, że dla mnie 1,27 jest niewarte ryzyka, ale ostatecznie Każdy zrobił dalej to co chciał.
Powodzenia w następnych typach ???? .
W porządku. Cieszę się że dogadaliśmy się bez niepotrzebnych spięć. Po prostu moim zdaniem mecz FaZe Clanu wydawał mi się na korzyść FaZe, a osoby robiące AKO mogły kurs podłapać ????
Bukmacherka to zabawa, odskocznia... Szkoda że inni ludzie tego nie wiedzą życząc najgorzej. Przecież lepiej poczytać na forum od nieznanej osoby z internetu niż samemu usiąść, poświęcić chociaż kilka minut na analizie, a na końcu mieć pretensje do samego siebie, ewentualnie w najlepszym wypadku cieszyć się wytypowaniem meczu SAMODZIELNIE. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że kurs 1.27 nie był spełnieniem marzeń, ale osobiście wolę grać po niższych.
Również życzę powodzenia! ????
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Ogólnie to polecam się przyjrzeć linią zawodników na stsie, bo bardzo fajne kuponiki można posklejać. W 80% jak drużyna przegrywa jest under, a kursy lepsze niż grać 1.20 na faworyta. Mi dzisiaj zabrakło tak niewiele, że bardziej się nie da chyba ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przepraszam bardzo ale jestem zmuszony usunac zbedne posty oraz analize draligator . Zrobiło się małe zamieszanie przez dość istotny błąd dotyczacy gry Shrouda w Cloud9 ???? a nie bedziemy wprowadzac w błąd innych użytkowników forum
 
uzytkownik-24118 2,1K
No to był dość istotny błąd ????
W ogóle nie wiem jak ugryźć te mecze jutro. Jedyne co mi się widzi to 3 mapy w meczu fnatic - NaVi. Cobble, Train jako picki (odpowiednio fnatic i NaVi) i po swojej mapie wezmą. Ciężko oceniać formę ekip po jednym BO1, zwłaszcza, że fnatic nie mieli trudnego rywala, podobnie jak w sumie Natus Vincere. Deciderem pewnie inferno, ale nie podejmuję się stawiać na zwycięzcę. Dla mnie

Powyżej 2.5 @1,80 STS ✅


C9-FaZe odpuszczam, FaZe powinno chyba ogarnąć ale po tym kursie to nie ma co stawiać, do 2-0 nie jestem przekonany. C9 to dla mnie dalej zagadka. Ledwo ogarnęli mecz z G2 które potem łatwo odpadło z EnVyUs, które przecież nie zachwyca.
NiP mam pograny jako zwycięzca grupy więc nie dokładam nic. Astralis się przejechało po Turkach, którzy chyba mentalnie nie dotarli do Marsylii. Liquid bez większych problemów pokonało, także przeciętne, Gambit Generalnie wszystkie te mecze mogą być wyrównane, dużo bardziej niż wskazują kursy. Z grubszymi betami poczekam do piątku/soboty jak będzie widać zespoły chociaż na kilku mapach
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Od Faze poszedł pick mirage ???? coś mi się wydaje, że ta wczorajsza męczarnia C9 z G2 to był wypadek przy pracy. Więc chyba warto będzie coś pograc na druga mapę w stronę Amerykanów. Ale zobaczymy jak pojdzie overpass
@edit: ładny overpass w wykonaniu C9. Na drugiej mapie postanowilem pograć live over 26.5 rund @1.90 Unibet
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom