>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 16.04-22.04.2018

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jakieś opinie czy cash out czy trzymać?
Zostało mi takiej 8wydarzeniowej składanki Dimitrov Młody Rusek i kolba. Generalnie wszyscy powinni dać radę, ale do wszystkich mam takie szczęście ze nie wiem EWG 750 ze 100 podejrzewam ze cash out wystawia około 400 coś, bo największe kursy juz powbialem
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Mi sie juz to nie oplaci przy ryzyku bo zagralem mecz pre... ale na waszym miejscu sprobowalbym tego Schwartzmana zagrac pomimo 0-6 w 1 secie...Dobre kursy okolo 3
Edit: No i jak goscia nie lubic ;)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Schwartzman 2 @1.6

Schwartzman ogolnie to co napisałem prz analizie z Pella i ta znakomita gra na tym turnieju w ubieglym sezonie do teraz tkwi mi w pamieci. Dzis 1-szego seta Argentynczyk przespal, ale pozniej pokazal juz klase. Gasquet swietny tenisista, piekna nienaganna gra, ale Francuz ma od dluzszego czasu swoje problemy i nie moze wrocic na swoj najlepszy poziom w ostatnich miesiacach. Jeszcze Gasquet zagra kilka swietnych turniejow i publika bedzie go wspierac, ale w tym momencie Schwartzman jest 15-ta rakieta swiata, ma za soba najlepszy sezon w karierze i w mojej opinii wygra ten mecz. Poki co stawiam kolejne mecze na Schwartzmana, bo mam wrazenie, ze on moze miec ogromny niedosyt po poprzedniej edycji i gdyby nie trafil na tego Nadala w cwiercfinale to moglby zaksoczyc wtedy wszystkich.

Nishikori-Medvedev @1.33

To jest taki dziwny typ wydaje sie, ale wzialem kombinacyjny juz wczoraj na Japonczyka. Nishikori w Monte Carlo zagral w swoim zyciu ledwo 3 mecze i jakos nie byl to jego turniej docelowy do tej pory, ale on sie tutaj nie powinien ogladac za siebie. Ranking podupadl po przymusowej przerwie, ale czas dziala na korzysc Nishikorego i on wroci jeszcze smialo do top 5. Medvedevowi nie ufam, nie ma wielu meczow na kortach ceglanych za soba. Niby rezyduje w Monte Carlo, ale wielu tenisistow i tenisistek ma to swoim CV z wiadomych powodow. Zresza nawet pokonany Berdych teoretycznie zameldowany jest w Monte Carlo. Zwyciestwo nad Berdychem ma swoja wartosc, sadze ze Kei ma na papierze tez niezla drabinke, takze nie powinien tutaj w zaden sposob kalkulowac na moje oko. Nishikori jest jednym z najlepszych tenisistow swiata ostatnich lat i kazdy kolejny mecz turniejowy powinien teraz dzialac na jego korzysc.
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Nadal R. – Bedene A.
Typ:
Nadal wygra i poniżej 18,5 gema
Kurs: 1,81
Bukmacher: milenium
Witam. Nie jestem fanem typów underowych, ale zdarzają mi się głównie z udziałem Nadala, właśnie na nawierzchni ziemnej. Nie trzeba rozpisywać się jak wielki jest to zawodnik, szczególnie w Monte Carlo, które zdominował jak żaden inny zawodnik jakikolwiek inny turniej. Nadal powinien być kojarzony właśnie z tym turniejem, a dopiero w drugiej kolejności z Roland Garros, gdzie także króluje. Wystarczy sprawdzić statystyki, które przygotowałem na temat tego turnieju, w których właśnie dominuje Hiszpan (więcej info na mojej stronie, brak linku, a nie chcę się reklamować). W sumie Rafa rozegrał w MC 67 spotkań i wygrał aż 63, co jest absolutnym rekordem pod względem stosunku wygranych do rozegranych spotkań. W ostatnich latach turniej oprócz Nadala potrafili wygrywać tylko Djokovic oraz Wawrinka. Rafael nie może także narzekać na zmęczenie, ponieważ w tym sezonie nie grał zbyt wielu meczów, co było spowodowane kontuzją, której nabawił się podczas Australian Open. Ostatnio pojawił się po raz pierwszy od dłuższego czasu na kortach w Valencii, w starciu z Niemcami, w ramach Davis Cup i zagrał tam znakomicie ogrywając zdecydowanie Sashę Zvereva oraz Philippa Kohlschreibera bez straty seta. Nadal jest świetnie przygotowany motorycznie, a jego umiejętności przewyższają konkurencję przynajmniej o jedną klasę. Oczywiście mógłby lepiej serwować, ale na tak wolnej nawierzchni takie podanie jest wystarczająco trudne (ogromne rotacje) i zadowalające.
Jeśli chodzi o Bedene to ten w tym sezonie zagrał już dwa turnieje na cegle, które były dla niego udane, szczególnie ten w Buenos Aires, gdzie doszedł do finału przegrywając z Thiemem. Po drodze ograł Schwartzmana, Delbonisa i Ramosa czyli solidnych graczy na tej nawierzchni. Następnie osiągnął ćwierćfinał w Rio de Janeiro, gdzie odpadł dopiero z Fogninim ogrywając wcześniej np. Bustę. Jak widać Bedene zrobił spory postęp na tej nawierzchni i nie jest chłopcem do bicia, a wręcz przeciwnie pokazał bardzo solidnym zawodnikom swoje miejsce w szeregu. Dlatego też dzisiejszy typ uważam za dość ryzykowny i wcale Nadal nie musi aż z taką łatwością wygrać tego meczu, choć argumenty ku temu są. Jeśli chodzi o tegoroczny turniej to dla Hiszpana będzie to pierwszy mecz z racji rozstawienia, a Aljaz zagrał już z lucky loserem Mirzą Basiciem, z którym wygrał 2-0, lecz w gemach jedynie 6-4, 7-6 co na pewno nie jest powodem do dumy z zawodnikiem, który na cegle nie ma żadnych osiągnięć i raczej preferuje nawierzchnię twardą i to w hali. Pytanie nasuwa się jedno jak do tego meczu podejdzie Słoweniec, ponieważ są dwie opcje: trudniejsza dla nas czyli gra na pełnym luzie i ryzyku, a wtedy wychodzą bardzo trudne zagrania i może powalczyć chociaż w jednym secie i z ryzykiem nie pokrycia mojego typu lub zwyczajnie spali się mentalnie przed mistrzem i zdecydowanie przegra te spotkanie. Panowie spotkali się ze sobą na korcie tylko raz w oficjalnych rozgrywkach, a było to właśnie w Monte Carlo przed dwoma laty i w dwóch setach wygrał Rafa, tracąc sześć gemów, więc dzisiejszy typ został pokryty. Dzisiaj forma Nadala jest bardzo wysoka i jedynie może mu przeszkodzić własny organizm czyli gorszy dzień lub jakiś uraz, ale nie można zakładać najgorszego. Na pewno Rafael Nadal będzie maksymalnie zdeterminowany i będzie chciał wynagrodzić swoim fanom kilkumiesięczny czas absencji po Australian Open, więc nie ma mowy o odpuszczaniu gemów, co nie jest w ogóle w jego stylu.
Inne spotkania:
Według mnie w środę jest sporo spotkań, gdzie underdogi mogą pokazać swą wyższość.
Bautista vs Lopez: teoretycznie Bautista powinien rozgromić Lopeza, lecz obaj Hiszpanie są wyjątkami w swojej reprezentacji, ponieważ preferują hard, lecz trochę bliżej do cegły jest Agutowi. Kurs zbyt niski, aby rozpatrywać Bautiste na poważnie.
Khachanov vs Simon: bardzo solidne spotkanie Rosjanina z Kokkinakisem, lecz ten ponownie nabawił się kontuzji. Rosjanin to gracz hardowy, a przyjdzie mu zagrać z niewygodnym Simonem, który preferuje bardzo długie wymiany i nie skazywałbym go na pożarcie. Może warto zastanowić się nad setem Francuza.
Medvedev vs Nishikori: mecz pod obserwację, ponieważ Kei dopiero wraca, a MC nigdy nie było jego docelowym turniejem, z kolei Medvedev nie jest graczem lubiącym cegłę.
Djokovic vs Coric: także ciekawe spotkanie i trudne do typowania, ponieważ po ostatnich meczach stawiałbym na Coricia lub co najmniej seta, ale Djokovic wrócił do starego trenera i już widać efekty (w pierwszej rundzie ograł zdecydowanie Lajovicia).
Garcia-Lopez vs Seppi: Włoch świetny mecz z Edmundem, lecz jest z tego znany, że potrafi się czasem zmobilizować na duży turniej. GGL to LL, ale nie będzie to łatwe spotkanie dla Włocha, którego stać także na łatwą porażkę. Radzę zwyczajnie odpuścić.
Fognini vs Struff: po meczu z Ivashką ciężko brać na poważnie Fogniniego i zwyczajnie preferowałbym odpuszczenie tego meczu. Struff wygrał z Sugitą, lecz wcześniej sporo słabszych spotkań. Japończyk to jeszcze nie jest wyznacznik formy.
Kohlschreiber vs Ramos: jeden z ciekawszych meczów tego dnia i mimo, że bukmacherzy faworyzują Niemca, to ja mam nieco inne zdanie. Ramos powinien się rozkręcać, a broni tutaj punktów za finał. Niemiec ostatnio bardzo nierówny, choć Hiszpan także rozgrywa przeciętny sezon.
Gasquet vs Schwartzman: dwóch zawodników lubiących tę nawierzchnię, ale Richard jeszcze jest nierówny i niedawno wrócił do gry po kontuzji. Z kolei za Diego jest historia turnieju, ponieważ rok temu grał znakomicie. Z Pellą ogromny przestój na początku meczu, ale później zrobił już swoje. Szykuje się dobre widowisko.
Raonic vs Cecchinato: Kanadyjczyk nie pozostawił po sobie dobrej opinii po starciu z miejscowym Catariną, z kolei Włoch rozgrywa jeden z lepszych turniejów i póki co zdecydowanie wygrywa swoje mecze. Włoch technicznie wygląda bardzo solidnie, lecz traci na serwisie w stosunku do rywala. Mecz z kategorii siła vs technika.
Verdasco vs Cilic: panowie znają się świetnie. Dla Cilicia będzie to pierwszy mecz w turnieju i nie wiadomo czego można się po nim spodziewać, bo to taki gracz, który może zrobić niepostrzeżenie finał lub odpaść z byle kim w pierwszej rundzie. Tutaj od razu spotka się z trudnym rywalem czyli Verdasco, który obronił trzy piłki meczowe z Cuevasem i wygrał ten szalony mecz. Myślę, że może pójść za ciosem i warto rozpatrzyć chociaż seta dla Hiszpana.
Jeśli podoba Ci się moja praca to zostaw reputację lub polubienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kchaczanov + Coric . 1.45 i 3.0 fortuna
Rusek dosc solidny z Kokkinakisem , no a Coric tez dobrze wygladal w poprzednim meczu. Nole cos tam pogral ale dzis bedzie mial mega trudna przeprawe i moze dostac lanie od mlodego. 2 typy warte uwagi.
2 byki i Gasquet na luziku. Fognini kolejny raz mi potwierdzil,ze warto go brać tylko jak jest kurs powyżej 2.0 , no a Coric-coz , 7:6 7:5 byla walka ale Nole dzis ciut lepszy, mimo,ze serb jeszcze kiepściutko w porownaniu do jego lat swietności.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTA4MjgwOTYwMDr6e3K4umZCHTqF+hY=&amp;kind=MAIN
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Over 2.5 set kolba z ramosem @2.15
Cechinato win @2.7
Bedene Over 5.5 gem @1.7
STS

Over tak na sucho wyglada idealnie w tym spotkaniu, obaj delikfenci grali wczoraj solidnie, prprwdopodobnie niemiec padnie w 3.
Raonic średnio do mnie przemawia. Serve &amp; volley przy 1 ręcznym backhandzie makarona może być sredni, bo jednak potrafi poszukać linii. Dodatkowo ten set w pape z gościem z Monaco przekonał mnie do próby w te stronę.
Kto wygra u Bedena to już wiemy, ale czy ja wiem czy lekko nie poczuli się z ta linia. Wątpię że Słowak poleci oba sety w stylu 6 2, a 6 3 6 3 lub 6 2 6 4 nie jest jakieś super abstrakcyjne, a poza tym Fafie zdarza się od czasu do czasu średnio wejść w spotkanie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bautista-Agut R. - Lopez F. O 21 G ::: 1,76 ::: 1/3
Khachanov K. - Simon G O 21 G ::: 1,76 ::: 1/3
Nishikori K. -1,5 seta ::: 1,98 ::: 1/3
Fognini F. -1,5 seta ::: 2,09 ::: 1/3
Kohlschreiber P. -1 G ::: 1,83 ::: 1/3
Seppi A. -1,5 S ::: 2,71 ::: 1/3
Gasquet R. - Schwartzman D. O 21,5 ::: 1,75 ::: 1/3
Verdasco F. +1,5 S ::: 1,85 ::: 1/3

Raonic M. -1,5 S ::: 2,34 ::: 1/3
Djokovic N. - Coric B.
Coric B. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 1/3
Powyżej 21 G ::: 1,89 ::: 1/3
Bardzo ciekawy mecz się zapowiada i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo sam jestem ciekaw. Djokovic wiadomo, były lider rankingu, super zawodnik itd. Ale już od jakiegoś czasu gra jak na niego rodem z poziomu Challenger. Pozmieniał trenerów i na razie tutaj ograł Lajovica, czyli rodaka, ale to jeszcze o niczym nie świadczy choć wynik bardzo wysoki na korzyść Novaka.
Z drugiej strony Coric zapadł mi w pamięci jak kosił wszystkich na Indian Wells, a tam przecież było wolno, zupełnie jak tutaj. Sam Roger Federer miał pełne portki bo jedną nogą był poza turniejem z Chorwatem. Do tego tutaj dochodzi bałkański konflikt czyli Serbia vs. Chorwacja. To trochę jak u nas Niemcy vs. Polska, czy Rosja. Tak szczerze to Coricowi nie wyszedł jedynie Australian Open, a szkoda, bo jak tak dalej pociągnie to kto wie czy nie zobaczymy go w top 10-20.
Wynik: 7:6(2) 7:5
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dlaczego nie ma normalnego systemu challenge tylko sędzia ogląda linie? To jakaś tradycja?
Z racji tego, że to korty ziemne. Piłka pozostawia ślady na nawierzchni tak jak np. jak nadepniesz butem to jest odcisk podeszwy. &quot;Normalny&quot; system, o którym piszesz tj. Hawk eye działa na zasadzie wizualizacji toru lotu na podstawie nagrania, a nie analizuje samego nagrania, dlatego sprawdzenie przez empire&#39;a jest bardziej dokładne
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Cilic(-1,5) - Verdasco @1.73
Ulubiona nawierzchnia Fernando widać było w spotkaniu z Cuevasem, że jest zdeterminowany i jak najbardziej może urwać seta Marinowi, over setowy też myślę, że wchodzi w grę.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Z racji tego, że to korty ziemne. Piłka pozostawia ślady na nawierzchni tak jak np. jak nadepniesz butem to jest odcisk podeszwy. &quot;Normalny&quot; system, o którym piszesz tj. Hawk eye działa na zasadzie wizualizacji toru lotu na podstawie nagrania, a nie analizuje samego nagrania, dlatego sprawdzenie przez empire&#39;a jest bardziej dokładne
Wiele razy juz pokazywano ze sedziowie sie myla w ogladaniu sladu. Wystarczy wspomniec mecz goffina z nadalem z tego co kojarze to w monaco pokazują dla widzów HE. To dlaczego nie korzystać z tego podczas meczu aby zawodnicy mogli sprawdzać
 
D 337

donwafel

Użytkownik
Kubot/Melo- Bollelli/Fognini
1. 1,5. Efortuna
Co tu duzo pisac Polsko-Brazylisjka para jest glodna sukcesów, czuje tu szybkie 2-0. Fogini grał mecz o 13 przegral 0-2 takze jakos nie czuje ti Wlochow. Powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Napiszę coś potem w analizie, ale prawdopodobnie zagram Goffina Dimitrova i 2:0 Kei.
????
Brak czasu niestety i nie udało mi się zagrać online ani tym bardziej napisać analizy tutaj... wleciałem na szybko tylko zagrać Goffin Dime i Keia na kuponie u polskiego buka za kasę, którą miałem w portfelu tj.280zł. Jakby ktoś nie wierzył to mogę dać fotke kuponiku :p
obiecuję poprawę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Nadal R. – Khachanov K.
Typ:
poniżej 19,5 gema
Kurs: 1,62
Bukmacher: milenium
Witam. Dzisiaj ponownie pod lupę biorę mecz Rafaela Nadala i idę drugi raz w under gemowy. Jeśli chodzi o Hiszpana to na jego temat i historii gier rozpisałem się w poprzedniej analizie, więc nie chcę tego powielać i odsyłam, jeśli ktoś nie miał okazji czytać. Nadal wszedł w turniej bardzo dobrze i zgodnie z planem rozgromił Aljaza Bedene, który i tak zagrał całkiem nieźle. Słoweniec momentami powalczył i kilka ciekawych wymian wygrał, kończąc akcję winnerem, ale było to rzadkie. Hiszpan grał genialnie w defensywie i kontrze, a dobrze wiem, że to dopiero początek i z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Rafa potrzebował takiego wejścia w turniej. Wspomnę tylko, że nie popełniał żadnych błędów na serwisie, a skuteczność wygrywanych akcji po pierwszym jak i drugim serwisie była wysoka czyli bez niespodzianki. Teraz rywal teoretycznie trudniejszy, a oglądałem dzisiaj Rosjanina i wygrał z Simonem 6:2, 6:2, lecz gra nie była aż tak jednostronna jak wskazuje na to wynik. Po prostu w kluczowych momentach gemów często Rosjanin wychodził obronną ręką i wygrywał punkty. Simon grał niestety bardzo pasywnie, a serwis na pewno nie pomagał, a za to był bronią Khachanova, który serwował bardzo solidnie, lecz nie ustrzegł się też przestojów, których nie wykorzystał Francuz (obronił wszystkie 7/7 bp, co trochę zmienia obraz patrząc na wynik, tym bardziej, że końcówki setów były już zwyczajnie oddane przez Simona). Trzeba pochwalić Rosjanina za spokój przy takim rywalu, który może przebijać i przebijać. Kluczowa w tym meczu była siła fizyczna, która stała zdecydowanie po stronie Rosjanina. Jednak uważam Karena za zawodnika dość niestabilnego mentalnie i potrafi się szybko zdenerwować. Już wiele razy grał dobrze pierwszego seta, a później gra się sypała i przegrywał cały mecz. W dwóch meczach na tym turnieju nie było tego widać, ale Hiszpan może doprowadzić go do frustracji swoją genialną defensywą. Ponadto Nadal już grał z Khachanovem dwa razy w 2017 roku i za każdym razem wygrał szybko i łatwo, a co ciekawe nie grali ani razu na cegle, więc zaryzykuję, że Rosjanin także mu zwyczajnie leży. Myślę, że Nadal pokona rywala dość łatwo, podobnie jak Aljaza Bedene, który nie grał źle.
Inne spotkania:
W czwartek mamy sporo bardzo ciekawych spotkań, gdzie zdecydują detale.
Bautista R. vs Goffin D.: poważny sprawdzian formy dla Goffina, który nie jest faworytem. Myślę, że jeszcze bukmacherzy mu nie ufają, ale stać go jak najbardziej na wygraną. Bautista to zawodnik solidny i doświadczony, lecz preferujący hard. Mecz pomiędzy bardzo dobrymi defensorami. Dla mnie pod obserwację lub live.
Struff J. L. vs Zverev A.: dla mnie ten mecz jest nie do ruszenia, ze względu, że grają dwaj Niemcy. Dalej nie mam zaufania do Sashy i po prostu czekam na kilka solidnych spotkań z rzędu. Do tego kurs nie zachęca do gry na niego. Z kolei Struff łatwo ogrywa rywali, lecz póki co wszyscy się podłożyli i ciężko wysnuć racjonalne wnioski. Przed turniejem grał słabo i tutaj zastanowiłbym się ewentualnie nad setem dla Struffa.
Dimitrov G. vs Kohlschreiber P.: w tym meczu warto zastanowić się nad typem w stronę Niemca, który wygrywa póki co łatwo i trochę nadspodziewanie dla mnie. Z kolei Grigor jest dalej pod formą i w słabym stylu ograł Herberta w trzech setach. Odradzam granie w stronę Bułgara, który ma jeszcze sporo do poprawy.
Djokovic N. vs Thiem D.: jedno z ciekawszych spotkań tej rundy. Powracający król z nowym-starym trenerem, którego gra wygląda obiecująco kontra Thiem, który wymęczył wygraną z Rublevem, lecz jego gra z gema na gem wyglądała co raz lepiej i widać, że brakowało mu gry o stawkę. Bardzo trudny mecz do obstawienia i możliwe, że będą nawet trzy sety.
Zverev M. vs Gasquet R.: Mischa w tym turnieju zrobił już swoje 100% i strata seta Francuza będzie niespodzianką. Richard gra tutaj bardzo solidnie i powinien swoją klasą (techniką) uwypuklić braki Niemca. Kurs niezły na podbicie.
Raonic M. vs Cilic M.: mecz zawodników bazujących na znakomitym serwisie oraz sile fizycznej. Raonic jest stawiany w roli underdoga i się temu nie dziwię, ponieważ wymęczył wygraną z miejscowym Catariną i z ogromnymi problemami ograł Cecchinato. Z kolei Cilic zagrał jeden mecz z Verdasco, którego ograł dość pewnie, choć powinien stracić seta. Stawiałbym na Chorwata, choć Kanadyjczyk mimo słabego stylu osiąga bardzo dobre statystyki (gubią go przestoje).
Seppi A. vs Nishikori K.: Japończyk wraca do gry w bardzo dobrym stylu i szykuje się przełomowy dla niego turniej tuż przed jego ulubioną Barceloną. Seppi zrobił już bardzo dobry wynik i możliwe, że jego przygoda w tym turnieju się zakończy. Nie skazuje go na pożarcie, ale raczej powinien te spotkanie przegrać. Już z GGL miał ogromne problemy.
Jeśli doceniasz moją pracę zostaw reputację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dimitrov vs Kolschreiber. Dimitrov 1.74 fortuna. 2:1.
Dimitrov juz raz ograł niemca na ziemi 2:0 i dzis powinien zrobic to samo. Kolba z dziadkiem Ferrerem sie meczyl w Davis Cupie i przegral, nie pokazal tam za wiele. Jego tenis jest dosc statyczny, dochodzi tez wiek i dobrze poruszajacy sie po korcie , wciaz jeszcze mlody Dimi bierze to wg mnie.
Nadal vs Kchaczanov. Over 18,5 gema . 1.76 fortuna 17 gemow. Zapomnialem ze Rafa to kozak , w tym roku kolejny raz Roland Garros jego . Nie ma kozaka na Nadala na ziemi/mączce/cegle.
Karen dosc solidnie na serwisie. Rafa faworyt, bo to król mączki. Jednak mega przewagi sie nie spodziewam w tym meczu. Stawiam na to,ze Karen ogarnie wynik minimum 6:3 6:4. W pierwszym secie spodziewam sie trzymania serwisu przez obu panów i wynik rzędu 7:5 a w drugim moze byc i 6:1 dla Rafy.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nadal wygra Monte Carlo @1.6

Długa przerwa, odpuszczone Indian Wells i Miami. Hiszpan jest gotowy. Co tu filozofowac. Do niedzieli nie jest az tak daleko. Wydaje mi sie, ze wlasciwie to tylko ktos z pary Djokovic-Thiem moglby cos zagrozic.
Mam jeszcze Gasqueta w kombinacyjnym wczoraj pogranego, ale ze dzis juz kursy oscyluja wrecz czasem po 1.2, a czasem wrecz ponizej, to juz nie bede proponowac. No chyba, ze ktos bedzie probowac uderzyc Gasqueta 2:0 na wiekszym ryzyku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Struff J-L. - Zverev A. O 21 G ::: 1,75 ::: 1/3
Cilic M. -1,5 seta ::: 2,34 ::: 1/3
Zverev M. - Gasquet R. O 20 G ::: 1,72 ::: 1/3

Bautista-Agut R. - Goffin D. O 21,5 G ::: 1,76 ::: 1/3
Bautista-Agut R. ::: 2,10 ::: 1/3
Dimitrov G. - Kohlschreiber P. O 22 G ::: 1,74 ::: 1/3
Kohlschreiber P. ::: 2,20 ::: 1/3
Seppi A. +1,5 seta ::: 2,19 ::: 1/3
Seppi A. - Nishikori K. O 20,5 G ::: 1,83 ::: 1/3

Djokovic N. - Thiem D.
Thiem D. ::: 2,41 ::: 1/3
O 22 G ::: 1,83 ::: 1/3

Ciekawie zapowiada się te starcie z powodu H2H 5:1, rok temu w Rzymie podczas półfinału Thiem ugrał zaledwie 1 gema z Serbem, ale na RG Djoko już przegrał 0:3. Novak wraca powoli do formy i z nowym/starym trenerem. Na razie to się sprawdza, ale w meczu z Coricem pod koniec doszło do niezłej patologii gdzie Serb potrzebował aż chyba 10 piłek meczowych by skończyć Chorwata.
Thiem z drugiej strony też ma różne wzloty i upadki w sezonie, to sądzę, że na Novaka się mocno zmobilizuje za te wcześniejsze porażki. W 1 meczu na tym turnieju też już jedną nogą był poza turniejem, bo obronił piłkę meczową z Rublevem. Jak znam życie to takie sytuacji tylko wzmacniają zawodników. Liczę na 3 setówkę.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ciekawa sytuacja jutro.
Najpierw Goffin i Dimitrov zagrają przeciwko sobie w turnieju singlowym, a następnie już po jednej stronie siatki zagrają z Marach/Pavic w turnieju deblowym.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Takie przemyślenia co do jutrzejszych meczów, takie na pierwsze wrażenie. Nie bierzcie tego jako analizę, tylko moje pierwsze myśli. Trzeba spokojnie pomyśleć i zagram pewnie jutro tak albo inaczej :p
Na pewno Ryszard w starciu z Alexandrem coś może zagrać, ale nie mam tej pewności jeszcze. Pokazał się z dobrej strony w 3 spotkaniach, chociaż nie wierzyłem za bardzo w niego. Zverev mnie nie przekonał na razie. Grał z dwoma zawodnikami, którzy na ziemi ani trochę nie są zbliżeni stylem gry ani poziomem do Ryszarda. Ciężki mecz, ale może właśnie warto zaryzykować w takim starciu na doga? Co ciekawe na szybkich nawierzchniach zagrali 3 spotkania w zeszłym 2017 roku i były to raczej zacięte mecze. Kto wie, kto wie. Gasquet jeszcze nikogo znaczącego w tym roku nie pokonał, może to ten moment?
Ogólnie ciężki orzech do zgryzienia i nie mam już takich fajnych przewidywań jak miałem w dotychczasowych spotkań w turnieju. Bo co powiedzieć o Nishikorim z Cilicem? Kei w formie sto procent na ziemi nie dałby szans Marinowi, którego gra na tej nawierzchni mnie nie przekonuje zupełnie. Ale Nishikori z każdym meczem tej pewności i regularności będzie nabierać i z pewnością odpali swoje eleganckie zagrania na mączce np. na Rolandzie. Pytanie czy już teraz poziom i forma będzie rosła? A co powiedzieć o Cilicu? Dzisiaj nie grał, a z Verdasco zagrał solidnie, choć w drugim secie Hiszpan go mocno postraszył. Wszystko będzie zależało od Keia, niemniej jednak buki głupie nie są i już mamy kursy na to spotkanie dość wyrównane bo 2.05 na Japończyka.
Jest jeszcze Goffin-Dima, ale tutaj kompletnie nie wiem jak go złapać. Dima zagrał naprawdę dobrze 2 i 3 set z Kolbą. Goffin z kolei czym dalej w las, tym słabiej wyglądał z Bautista. Na pewno nie jest jeszcze tak na 110% przygotowany fizycznie.
Te 3 spotkania wydają mi się właśnie meczami, gdzie zdecyduje forma dnia i odrobina szczęścia w pojedynczych punktach. Bo pamiętajcie, w stykowych spotkaniach na takim poziomie wygrywa ten kto wygra pojedyncze punkty, jak to mawiają Amerykanie Big Pointy, a kto się obesra na fioletowo przed stykowymi gemami bo grać to oni wszyscy potrafią ładnie i schludnie technicznie a w tenisie mega ważna się psychika właśnie przed najważniejszymi piłkami gema,seta i meczu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom