>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 (21.04-7.05.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś wie czemu nie transmituja Ms w eurosport ??
To są na razie kwalifikacje do MŚ, i nigdy nie były transmitowane w tv, co najwyżej 2 stoły na streamach w bukach. Turniej główny MŚ zaczyna się 21 kwietnia i będzie w całości pokazywany w Eurosporcie, albo w Eurosport Playerze. Tak że cierpliwości.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Brawo dla Adama, chyba niewielu spodziewało się że da radę na tak długim dystansie. Zrobił chyba największą niespodziankę w pierwszej rundzie kwalifikacji ???? .
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brawo dla Adama, chyba niewielu spodziewało się że da radę na tak długim dystansie. Zrobił chyba największą niespodziankę w pierwszej rundzie kwalifikacji ???? .
Zrobił dobrą robotę. Jednak Un-Nooh w 3 rundzie to już było za dużo i skończyła się przygoda Polaka z MŚ. http://livescores.worldsnookerdata.com/Matches/Result/14004/600038
Jakby ktoś miał ochotę sobie obejrzeć to poniżej 1 sesja meczu, bardziej wyrównana niż druga.


Pewnie na przegraną miało swój wpływ granie dzien po dniu po 2 sesje dziennie, zmęczenie materiału nie przyzwyczajonego do takiego wysiłku. Ale druga runda kwalifkacji, wygranie meczu z będącym w dobrej formie Wilsonem to są największe sukcesy Stefanowa i jednocześnie polskiego snookera. Zwłaszcza jak jeszcze dodamy do tego Filipiaka który też napędził stracha Woollastonowi.
=======
Dzisiaj dokończenie 2 rundy a jutro decydujący dzień, kto zagra w Crucible. Pewnie paru debiutantów może się pojawić w turnieju głównym.
 
X 0

xoxotm

Użytkownik
Zhou Yuelong z tego co patrzyłem miał już 5:2. Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyc jakim cudem przegrywa 5:8? Gdzie tu sens, gdzie logika?
 
P 10

pk95

Użytkownik
Zhou Yuelong z tego co patrzyłem miał już 5:2. Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyc jakim cudem przegrywa 5:8? Gdzie tu sens, gdzie logika?
Miał 5:2 a już jest 5:9. Nie da się tego w żaden sposób wytłumaczyć.
 
kaber 184

kaber

Użytkownik
Nie takie powroty już miały miejsce w snookerze. W tym samym czasie Jamie Jones , który prowadził 9-1 z Yu Delu, prowadzi już tylko 9-7, a zaraz może się zrobić 9-8, 9-9, aż w końcu przegrany mecz.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie takie powroty już miały miejsce w snookerze. W tym samym czasie Jamie Jones , który prowadził 9-1 z Yu Delu, prowadzi już tylko 9-7, a zaraz może się zrobić 9-8, 9-9, aż w końcu przegrany mecz.
Fakt, ale też takie zaćmienie na 7 frejmów z rzędy dziwi mocniej, bo różnica między graczami była dużo większa. Mecz ustawiony prawie, 5-2, nic tylko kontrolować w drugiej sesji, a tu 7 frejmów z rzędu w plecy i robi się 5-9, z Wellsem... Zresztą nie wiele brakowało do decidera bo Yuelong wziął się do odrabiania, ale nie zdążył. Nie zdziwię jak dzisiaj Wells popłynie z Highfieldem, przecież dużo słabszym graczem niż Chińczyk.
======
M.Davis vs J.Perry
Wygrana z handicapem: Davis, Mark (+2.5) @ 1.61 ⛔ 7-10
Wygrana z handicapem: Davis, Mark (+1.5) @ 1.92 ⛔
Zwycięzca meczu: Davis, Mark @ 2.38 ⛔
Nie rozumiem czemu Parry jest tu faworytem. Od miesięcy nic nie gra i w kwalach też bez szału, wygrał bo trafił na wygodnych rywali (Muir i Jimmy White). Z kolei Davis raz że miał trudniejszych rywali (Lam, Georgiou) to oddał im w sumie tylko 1 frejma! Na tak długim dystansie to spory wyczyn z kimkolwiek, a co dopiero na tym poziomie. Dlatego stawiam na momentum Davisa, bo reszta kwestii jak umiejętności czy doświadczenie na równym poziomie
J.Robertson vs M.White
Wygrana z handicapem: Robertson, Jimmy (+2.5) @ 1.44 ✅ 10-7
Wygrana z handicapem: Robertson, Jimmy (+1.5) @ 1.65 ✅
Zwycięzca meczu: Robertson, Jimmy @ 1.99 ✅
White forma w lesie i w tym tygodniu to się nie zmieniło. Cudem przeszedł 1 rundę odwracając mecz z Zhuangiem (10-9), wczoraj podobne męczarnie z Astleyem (10-7). A teraz poziom poprzeczki wzrasta o kilka poziomów, bo Robertson to dużo lepszy gracz a do tego w bardzo dobrej formie. W tym tygodniu 2 wygrane, 3 setki plus kilka innych wysokich brejków. Znając styl Whitea to będzie grał do przodu, a forma taka że długie wbicia będą wpadać rzadko a to szanse dla rywala, a że Robertson wbijać potrafi jak mało kto to będzie miał pole do popisu.
G.Dott vs M.Dunn
Zwycięzca meczu: Dott, Graeme @ 1.39 ✅ 10-7
H.Vafaei vs S.Maguire
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 1.30 ✅ 7-10
J.Lisowski vs A.McManus
Zwycięzca meczu: Lisowski, Jack @ 1.30 ✅ 10-3
Z pewniaków do awansu do Crucible to głównie widzę te 3 nazwiska. Dott i Mags raczej nie do ruszenia, za dobrze grają, rywale również nie powinni sprawić problemu. Co do Lisowskiego to zawsze jest ryzyko że defensywna gra ograniczy jego największe atuty czy płynność wbijania i budowania brejków. Ale jeśli wczoraj McManus męczył się okrutnie z dużo gorsza wersją Lisowskiego, czyli Linesem juniorem, gdzie z wyskiego prowadzenia nagle obudził się pod ścianą z wynikiem 8-9 i musiał się nieźle gimnastykować żeby w ogóle wygrać. To sugeruje że forma Szkota nie tak dobra żeby mógł zrobić większą krzywdę rozpędzonemu Anglikowi.
Kursy z Marathonu
 
kaber 184

kaber

Użytkownik
Fakt, ale też takie zaćmienie na 7 frejmów z rzędy dziwi mocniej, bo różnica między graczami była dużo większa. Mecz ustawiony prawie, 5-2, nic tylko kontrolować w drugiej sesji, a tu 7 frejmów z rzędu w plecy i robi się 5-9, z Wellsem... Zresztą nie wiele brakowało do decidera bo Yuelong wziął się do odrabiania, ale nie zdążył. Nie zdziwię jak dzisiaj Wells popłynie z Highfieldem, przecież dużo słabszym graczem niż Chińczyk.
No cóż, może Yuelong chciał się jeszcze załapać na samolot powrotny do domu ze swoim kolegą Bingtao, który prowadził jeszcze wyżej, bo przecież 6-1 i ostatecznie przegrał 9-10 To tak w formie żartu, bo dla mnie obaj byli faworytami w swojej drabince do awansu i jest to niemałe zaskoczenie.
Chociaż, co trzeba przyznać Wells też musiał na to zapracować, bo 9 brejków 50+ (73, 71, 70, 70, 66, 64, 57, 55, 55) same się nie zrobiło. Dodając do tego 7 brejków z meczu z Dunhamem (95, 80, 79, 75, 69, 63, 60) może sugerować, że jest w niezłej formie i meczu z Highfieldem nie odda bez walki. Ciężko stwierdzić kto wygra ten pojedynek. Patrząc na cały sezon i h2h Highfield jest raczej faworytem, ale ja bym widział tu over frejmów.
Daniel Wells vs Liam Highfield
Suma frejmów: Powyżej 15,5 @ 1,52

Ja do pewniaków do awansu dodałbym Lianga Wenbo. Jeśli ktoś w ciągu jednego meczu prawie dwukrotnie wbija brejka maksymalnego (147 i 140 - zabrakło czarnej) to musi być w formie i czuć się pewnie. Po tym co wczoraj pokazał Jamie Jones - pozwolił dogonić się od stanu 9-1 do 9-7, ciężko mówić o jego konsekwencji i regularności w grze. Podobny przestój w meczu z Wenbo skończyć się może tylko w jeden sposób.
Liang Wenbo vs Jamie Jones
Zwycięzca meczu: Liang Wenbo @ 1.36
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja do pewniaków do awansu dodałbym Lianga Wenbo. Jeśli ktoś w ciągu jednego meczu prawie dwukrotnie wbija brejka maksymalnego (147 i 140 - zabrakło czarnej) to musi być w formie i czuć się pewnie. Po tym co wczoraj pokazał Jamie Jones - pozwolił dogonić się od stanu 9-1 do 9-7, ciężko mówić o jego konsekwencji i regularności w grze. Podobny przestój w meczu z Wenbo skończyć się może tylko w jeden sposób.
Liang Wenbo vs Jamie Jones
Zwycięzca meczu: Liang Wenbo @ 1.36
1xbet
Przy zastrzeżeniu że maks i prawie maks to tylko 2 frejmy ????
A.Duffy vs X.Guodong
Wygrana z handicapem: Duffy, Adam (+5.5) @ 1.48 ⛔ 1-10 za wysokie progi...
Wygrana z handicapem: Duffy, Adam (+4.5) @ 1.83 ⛔
Wygrana z handicapem: Duffy, Adam (+3.5) @ 2.32 ⛔
Zwycięzca meczu: Duffy, Adam @ 5.40 ⛔
Nie zdziwi mnie jeśli kolejny z Chińczyków dzisiaj/jutro niespodziewanie się pożegna z MŚ. A z tym Xiao to bym uważał, Duffy nieraz pokazywał że ma momenty, ale nie ma regularności. Ale w tym tygodniu gra naprawdę dobrze, w 2 pierwszych rundach odprawił dwóch uznanych graczy (Joyce, Selt), którym bliżej top16 niż dołom rankingu i zrobił to dość pewnie. A do tego nie zapominajmy, co może mieć znaczenie, że to chłopak stamtąd, z Sheffield, gdzie są rozgrywane i kwalifikacje i będzie turniej główny. No i to byłby jego debiut w MŚ zupełnie niespodziewany. Myślę że przesadzone kursy na Chińczyka. O wygraną będzie trudno, ale o 5-7 frejmów i wyrównany mecz już dużo łatwiej. Xiao nie jest w jakiejś wysokiej formie.
Marathon
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No nie powiem, Wenbo fajny skecz sobie wymyślił i go konsekwentnie realizuje. W 2,5 godziny zdążył wtopić 8 frejmów z Jonesem, na razie 0-8 i jeszcze jeden frejm w tej sesji, więc pewnie na tym się nie skończy dzisiaj.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Wszystkiego się spodziewałem dziś. Ale ostatnią osobą którą podejrzewałbym o zebranie tak srogich batów był Liang... I szkoda że day z ebdonem na siebie trafili bo obydwoje tymi eliminacjami zasłużyli na Crucible a jednego będziemy musieli pożegnać no i trzymam kciuki za White żeby wygrał sesje 6:3 wtedy wyższe kursy będą jutro na Roberstona a zamierzam parę złoty zainwestować ???? . No i mam jakieś przeczucie, że w meczu Holt - Milkins jeszcze nie koniec emocji ????
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czapki z głów, kto zarobił na tych kwalifikacjach.
Naprawdę.
Nie uważam się za laika, a chyba na 13 kuponów wszedł mi 1, a 12 poszło do piachu.
Wenbo, Yuelong, Mark Davis, wcześniej Gould, Saengkham, a także zacięte pojedynki McManusa, Maguire itp...
Niespodzianek bez liku, nic tylko grać na underdogów, choćby z dodatnimi handi...
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Na LV Bet polecam zwrócić uwagę na kurs na czystą wygraną Jamie Jamesa. 3.3 to ewidentny błąd buka, choć z doświadczenia wiem, że na tej stronie często zaliczali takie przypadki. Osobiście pograłem, bo nie wierzę, że Liang odrobi taką stratę ;)
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Na LV Bet polecam zwrócić uwagę na kurs na czystą wygraną Jamie Jamesa. 3.3 to ewidentny błąd buka, choć z doświadczenia wiem, że na tej stronie często zaliczali takie przypadki. Osobiście pograłem, bo nie wierzę, że Liang odrobi taką stratę ;)
Nie potrzebnie się takim czymś chwalisz. Ja rozumiem, że na forum trzeba sobie pomagać, ale to przy nawet kilku zakładach na pewno zdejmą (o ile już nie zdjęli), bo tego nie widzę. Ogólnie jest jakiś polski buk, który pozwala grać snookera po danej sesji, zaliczając wyniki np. wczorajsze i korygując przy tym kursy?
Jeśli jest Proszę o podanie, bo na STS, Forbet, E-Toto, Fortunie nic takiego nie widzę. Jeśli nie ma to może jakiś zagraniczny? (ale tutaj warunek — MUSI być opcja wpłaty przez Skrilla, a to coraz rzadsze).
EDIT: Znalazłem coś na LV BET
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom