>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Włochy - Serie A 2017/2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tylko że na Latine kursy jakby grała na wyjeździe z Modeną a nie Milano. Latina mega rozczarowanie w tym sezonie, z tym składem byli typowani na top 8 spokojnie.
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Tylko że na Latine kursy jakby grała na wyjeździe z Modeną a nie Milano. Latina mega rozczarowanie w tym sezonie, z tym składem byli typowani na top 8 spokojnie.
Jasne że byli ale wyniki mówią same za siebie nie funkcjonują jako druzyna i to widać. Vibo też miało walczyć o play off a wszyscy widzą jak skończyli.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ciekawi tez mecz Padova Modena. Gospodarze na pewno bedą chcieć przed własna publika zakonczyc ligowy sezon w ładnym stylu. Kto wie czy w Modenie nie bedzie jakis kombinacji w skladize i czy nie oddadzą meczu. W sumie juz pare ładnych spotkan jak nie olali sprawy. Dobrze, ze mecz jest na live na Uni i sobie poczekam do rozpoczęcia. Kursy 3-3,5 wyglądaja smakowicie.
 
M 220

mm25

Użytkownik
mathias21 widze ze masz super zrodlo typów patrząc nieraz wasze typy to są na chybił trafił, jak niema nic godnego pogrania to lepiej tu nie pisac, uczcie się np od pablo_89
daje dobre kursy i czesto wchodzą, to juz widać ze gosc sie zna, ja czasem też mam info z siatki z czego lubie to obstawiać, ale czytając wasze posty to patrzycie na tabele albo ktos komus odda pkt. tego niema w siatce..
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
dzisiaj kolejny dzień Play Off . Moim zdaniem spory kurs na Verone . Trentino ma w tygodniu wyjazd do Francji . Polecilbym jakies hc pkt w strone gości . Wczoraj Perugia która również w tygodniu gra w LM wygrala ale po za ciętym boju w 2 i 3 secie . Chyba ze macie inne spostrzeżenia także milo będzie wysluchac . Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To napisz parę zdań nt tego typu , bo same suche typy możesz podawać w dziale z kuponami,gdzie zachęcam założyć temat
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Trentino-Verona over 178,5 @ 1,73 Unibet⛔
W tym spotkaniu ciężko cokolwiek innego niż overy szukać. Widzieliśmy jak zacięte były ostatnie spotkania. Dwa razy po.3-2 i sety wysokopunktowe. Dla Trentino to będzie.lekka plama na honorze jak nie wejdą do czwórki a dla Verony upragniony sukces. Widzieliśmy jak grało Trentino z Chamount i to był obraz nędzy i rozpaczy. Pierwszy set wyciągnął im Eder a pozostałe wygrali tylko i wyłącznie błędami rywala oraz swoim cwaniactwem. Pewnie gdyby grał Boyer to Trentino było by za burtą. Verona miło zaskakuje. Zaczęli sezon średnio potem w listopadzie oraz grudniu grali świetnie, dalej obniżyli loty ale od końca sezonu zasadniczego zaczeli znowu grać na wysokim poziomie. Trentino tutaj przeważa lekko tylko i wyłącznie cwaniactwem oraz Ederem. Nie chcę mi się wierzyć, że to się skończy w trzech setach albo w czterech z pogromami. Mamy obecnie najsłabsze Trentino od.ponad dekady i musi tutaj być zacieta walka.
Jak na złość pierwsze 2 mecze mega zacięte a tutaj gdzie powinna byc najwieksza spina mamy gładziutkie 3-0. Trentino jest nieodgadnione ????
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Perugia - Diatec Trentino Volley 2 @5.10 ( aktualnie @4.45)
Typ bardzo mocno ryzykowny, lecz patrząc tylko na składy kursy zdecydowanie przeszacowane. Gwiazdy po obu stronach siatki. Trentino na ten sezon skleiło skład mocny jak nigdy, a gra poniżej oczekiwań. Jednak patrząc tylko na wyniki to i są w top 4 najlepszej ligi na świecie, czyli włoskiej jak i w LM wyszli z grupy + zwycięstwo w pierwszym dwumeczu fazy play off.
Tacy zawodnicy jak Eder czy Lanza to gwiazdy światowego formatu. W niczym nie są gorsi od Podrascanina czy też Zaytseva. W tym meczu może dojść do niespodzianki. Są ku temu przesłanki.
Składy:
Perugia - Trentino
atak: Atanasijevic - Vettori
rozegranie : De Cecco - Giannelli
przyjęcie : Zaytsev, Berger - Lanza, Kavacevic
środek : Podrascanin, Anzani - Eder, Kozamernik
libero : Colaci - De Pandis
Personalnie typowo na styku. Mecz rozegra się na przewagi, zależnie od tego komu lepiej będzie siedzieć zagrywka. Każdy w zespole ma kilku bombardierów. Lekkiego przebijania w tym meczu na szczęście widzieć nie będziemy.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Perugia - Diatec Trentino Volley 2 @5.10 ( aktualnie @4.45)
Typ bardzo mocno ryzykowny, lecz patrząc tylko na składy kursy zdecydowanie przeszacowane. Gwiazdy po obu stronach siatki. Trentino na ten sezon skleiło skład mocny jak nigdy, a gra poniżej oczekiwań. Jednak patrząc tylko na wyniki to i są w top 4 najlepszej ligi na świecie, czyli włoskiej jak i w LM wyszli z grupy + zwycięstwo w pierwszym dwumeczu fazy play off.
Tacy zawodnicy jak Eder czy Lanza to gwiazdy światowego formatu. W niczym nie są gorsi od Podrascanina czy też Zaytseva. W tym meczu może dojść do niespodzianki. Są ku temu przesłanki.
Składy:
Perugia - Trentino
atak: Atanasijevic - Vettori
rozegranie : De Cecco - Giannelli
przyjęcie : Zaytsev, Berger - Lanza, Kavacevic
środek : Podrascanin, Anzani - Eder, Kozamernik
libero : Colaci - De Pandis
Personalnie typowo na styku. Mecz rozegra się na przewagi, zależnie od tego komu lepiej będzie siedzieć zagrywka. Każdy w zespole ma kilku bombardierów. Lekkiego przebijania w tym meczu na szczęście widzieć nie będziemy.
No ja nawet nie wiem jak to skomentować...Może tak? XDDDD
Przecież gra Trentino w tym sezonie to jest jedna wielka padaka, zebrali w plecak w 4 meczach w tym sezonie w Perugią, w Maceratą zebrali w plecy też we wszystkich meczach. Gdyby w Chaumont grał Boyer, to Trentino już by nie było w dalszej fazie LM. Drużyna z Trydentu nie przekonała mnie w tym sezonie w żadnym meczu (no może tylko w jednym jak z Modeną na wyjeździe wygrali). Czekam jeszcze na opinie naczelnego opiniotwórcy działu siatkarskiego. Ale powinna być ona chyba podobna do mojego zdania.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
A po co czekać na naczelnego przecież odpowiedź jest prosta . Po pierwsze ich ostatni mecz w Perugi to 3-0 dla gospodarzy choć trzeba przyznać że Trentino się nawet postawiło , po drugie w całym sezonie licząc wszystkie rozgrywki Perugia przegrała tylko raz u siebie, a po trzecie Lanza wyżej niż Zaytsev??hehe
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Czy ja gdzieś pisze, że to pewny typ? Jest mowa tylko o przeszacowanym kursie, bo na taki zespół z takimi zawodnikami, nie wystawia się kursy ponad 5.
Wnieś coś merytorycznego, jakieś przemyślenia odnośnie meczu. A nie tylko na obśmiewanie Cię stać. Nie masz nic do powiedzenia, to po co się odzywasz?
A po co czekać na naczelnego przecież odpowiedź jest prosta . Po pierwsze ich ostatni mecz w Perugi to 3-0 dla gospodarzy choć trzeba przyznać że Trentino się nawet postawiło , po drugie w całym sezonie licząc wszystkie rozgrywki Perugia przegrała tylko raz u siebie, a po trzecie Lanza wyżej niż Zaytsev??hehe
Było 3:0 i w każdym secie styk na przewagi, nie Lanza lepszy od Zaytseva, ale i Filippo i Kovacevic są klasę lepsi od Bergera.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Nie takie cuda siatkówka widziała , ale Trentino naprawdę jest w tym sezonie słabe , w ostatnich meczach wyciągają te sety na końcówkach ale teraz naprzeciwko nich staną zawodnicy lepsi i do tego doświadczeni którzy im tych końcówek nie oddadzą napewno. Dla mnie nandicap Perugia za 1.5 w stsie na dokładkę do jakiegoś meczu
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czy ja gdzieś pisze, że to pewny typ? Jest mowa tylko o przeszacowanym kursie, bo na taki zespół z takimi zawodnikami, nie wystawia się kursy ponad 5.
Wnieś coś merytorycznego, jakieś przemyślenia odnośnie meczu. A nie tylko na obśmiewanie Cię stać. Nie masz nic do powiedzenia, to po co się odzywasz?
Było 3:0 i w każdym secie styk na przewagi, nie Lanza lepszy od Zaytseva, ale i Filippo i Kovacevic są klasę lepsi od Bergera.
To było moje przemyślenie dotyczące meczu. Urwanie seta przez Trentino będzie już sporą sensacją. A stawianie pieniędzy w tym sezonie na Trentino mogę porównać do podpalenia własnie tych pieniędzy, czyli wyrzucenie w błoto.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
To są play offy. A przed nami dopiero starcie otwarcia. O awansie zadecyduje kilka spotkań. Perugia może dzisiaj przegrać a kolejne 3 mecze pozamiatać. Za 2 godziny będziemy wiedzieć więcej ;) Niech grają
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Rzadko oglądam włoską siatkówkę, raczej tylko obstawiam, jednak jak teraz włączyłem to mam pytanie czy często sędziowie to 7 zawodnik gospodarzy bo to co robi pan z gwizdkiem to jakaś masakra. Mówię oczywiście o Modenie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Znowu będzie gadania ???? Po serwisie Juantoreny piłka zatanczyła na siatce ale moim zdaniem nie dotknela boiska, Bruno zdazyl podbic, szkdoa ze tego ich czelendz nie moze sprawdzic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom