>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 43: Wrocław (14.04.2018)

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
KSW 43

Data: sobota, 14 kwietnia 2018, 19:00
Transmisja: Polsat, Polsat Sport
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Miejsce: Hala Stulecia - Wrocław, Polska
Walka wieczoru
170 lbs: Roberto Soldić (13-2-0) vs. Dricus Du Plessis (11-1-0)
walka o pas | 5 rund
Karta główna
185 lbs: Damian Janikowski (2-0-0) vs. Yannick Bahati (8-3-0) | 3 rundy
265 lbs: Michał Andryszak (20-6-0) vs. Phil De Fries (14-6-0) | walka o pas | 5 rund
170 lbs: Michał Michalski (6-2-0) vs. David Zawada (15-3-0) | 3 rundy
145 lbs: Artur Sowiński (18-9-0) vs. Salahdine Parnasse (10-0-1) | 3 rundy
155 lbs: Łukasz Chlewicki (14-7-1) vs. Norman Parke (23-6-1) | 3 rundy
135 lbs: Kamil Selwa (10-6-0) vs. Antun Račić (20-8-1) | 3 rundy
155 lbs: Maciej Kazieczko (3-1-0) vs. Maciej Kaliciński (3-0-0) | 3 rundy
źródło: kswmma.com, mmarocks.pl
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżeli chodzi o walkę Artura z Parnasse, początkowe kursy oscylowały w okolicach 1.6-1.55 na zwycięstwo tego pierwszego. Teraz widzę kursy poszybowały w górę i można złapać 1.85. Już nie raz to powtarzałem, że Sowiński nie jest zawodnikiem pokroju Wrzoska czy Koike i dla mnie osobiście był najbardziej przereklamowanym zawodnikiem KSW, ale z pewnego poziomu nie schodzi a Francuza widziałem w tej pierwszej walce z Rajewskim, ktoś powie, że ta walka nie jest wyznacznikiem , bo to debiut itd. Ja osobiście spodziewałem się dużo więcej po Parnasse, niczym mnie nie zachwycił, choć grałem na jego zwycięstwo całą walkę drżałem o wynik. Artur dobrze ogarnia parter, i jestem niemal pewny, że w tej płaszczyźnie złamie Francuza.
Sowiński 1.8 sts
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Parke + Andryszak + Janikowski - Unibet @ 1.84 P⛔
Pewniaki na szybko póki można jeszcze coś zarobić. Spadnie i to znacznie. Parke pokazał się z dobrej strony w pierwszej walce z Gamrotem, potem bylo ciut słabiej ale nie można mu odmówić przebojowości. Chlewicki to chyba jednak nie tak liga. Andryszak to kolejny faworyt i prawdopodobnie przyszła gwiazda KSW jak już skończą się Pudziany i Bedorfy. Janikowski to samo. Walka pójdzie w parter i po robocie.
Szybko sprawnie i do księgowego. Czy tam księgowej.
 
C 16

czmieniak

Użytkownik
Wszystkie walki zapowiadają się bardzo ciekawie, co do moich typów, myślę że swoje walki wygrają Soldic, Andryszak i Chlewicki
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżeli chodzi o walkę Artura z Parnasse, początkowe kursy oscylowały w okolicach 1.6-1.55 na zwycięstwo tego pierwszego. Teraz widzę kursy poszybowały w górę i można złapać 1.85. Już nie raz to powtarzałem, że Sowiński nie jest zawodnikiem pokroju Wrzoska czy Koike i dla mnie osobiście był najbardziej przereklamowanym zawodnikiem KSW, ale z pewnego poziomu nie schodzi a Francuza widziałem w tej pierwszej walce z Rajewskim, ktoś powie, że ta walka nie jest wyznacznikiem , bo to debiut itd. Ja osobiście spodziewałem się dużo więcej po Parnasse, niczym mnie nie zachwycił, choć grałem na jego zwycięstwo całą walkę drżałem o wynik. Artur dobrze ogarnia parter, i jestem niemal pewny, że w tej płaszczyźnie złamie Francuza.
Sowiński 1.8 sts
Kornik nie zrobił wagi bo jego organizm się zbuntował. Jezeli ktoś również chce grać w stronę Artura to niech się wstrzyma. Na filmiku w który wszystko tłumaczy wygląda jak śmierć. Widać, że jest mega wycieńczony. Kursy na Francuza pewnie polecą.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Widział ktoś może w jakimś buku opcję typu &quot;Du Plessis przez poddanie&quot;, &quot;Soldić przez KO&quot; albo &quot;Zawada KO&quot;?
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Parke + Andryszak + Janikowski - Unibet @ 1.84 P
Pewniaki na szybko póki można jeszcze coś zarobić. Spadnie i to znacznie. Parke pokazał się z dobrej strony w pierwszej walce z Gamrotem, potem bylo ciut słabiej ale nie można mu odmówić przebojowości. Chlewicki to chyba jednak nie tak liga. Andryszak to kolejny faworyt i prawdopodobnie przyszła gwiazda KSW jak już skończą się Pudziany i Bedorfy. Janikowski to samo. Walka pójdzie w parter i po robocie.
Szybko sprawnie i do księgowego. Czy tam księgowej.
Na Janikowskiego bym uważał. Chłopak jest perspektywiczny, ale jeszcze się musi sporo uczyć.
1.22 raczej nie jest grywalne. Już lepiej wygląda kurs 1.3 na Forbet, że &quot;Janikowski nie wygra w 1 rundzie&quot;
Widział ktoś może w jakimś buku opcję typu &quot;Du Plessis przez poddanie&quot;, &quot;Soldić przez KO&quot; albo &quot;Zawada KO&quot;?
Forbet wystawił na Soldić vs Du Plessis. Na STS masz ogólnie przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Janikowski- Bahati 2 @3,34
Przy wyborze zwycięzcy tego pojedynku kieruję się doświadczeniem Bahatiego, względnymi umiejętnościami i świetnymi warunkami fizycznymi. Damian moim zdaniem jest za mało doświadczonym fighterem żeby pokonac zapasami solidnego fightera z Wysp, a &quot;przewaga&quot; publiczności wcale nie musi jutro słuzyc Janikowskiemu. O ile siła stoi po stronie Damiana, o tyle motoryka i zasięg po stronie Bahatiego i wszystko co wyżej napisałem według mnie wskazuje na rękę w górze Yannika Bahati.
Parnasse- Sowiński 1 @1.88
Według mnie porównywalny poziom sportowy, ale detale które zadecydują o wygranej są po stronie Francuza.
Michalski- Zawada ostatecznie nobet
Michalski to owszem w kraju i świecie jeszcze noname, ale już tak długo sumiennie szkoli się pod okiem profesjonalistów(m.in. Roberto Atalla, Tariel Zandukeli, Dominik Zadora) że coś z tego w końcu musi dobrego wyniknąc. Szanuję styl i umiejętności Dawida Zawady i uważam go za faworyta jednak jutro może tam wydarzyc się wszystko.
Moje wskazówki dla typujących jutro zwycięstwo Chorwata. To nie jest wcale takie pewne. Wszyscy sugerują się walką z Mańkowskim, ale nie widzieliście jeszcze na co stac Du Plessisa. Po pierwsze Mańkowski to nie jest światowa czołówka, a po drugie nie bądźcie tak zapatrzeni w tą Polską szkołę, bo nie stoimy źle, ale gdzie indziej stoją lepiej. Za drobne pogram na osobnym kuponie Du Plessisa, bo ma lepszy zasięg i parter.
Zastrzegam, że to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzac.
edit: kursy ze śmieciowego STS&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Selwa + Parnasse + Bahati + Soldic + Andryszak przed czasem @24.61
Selwa zdecydowanie lepiej przygotowany niż do poprzednich walk, mocno zmotywowany, myślę, że weźmie to na punkty. Za Parnasse nie przemawia doświadczenie, jednak bardzo podobała mi się jego ostatnia walka, tak jak kolega wyżej czuję, że zadecydują detale. Co do Janikowskiego to zdziwił mnie tak niski kurs na niego, czy on jest aż takim faworytem, czy tylko pompowanie balonika. Uważam, że ok. @3.2 na Bahatiego to value i biorę to ????
Andryszak jak to Andryszak, walka pewnie potrwa minutę i udusi Anglika. Wisienką na torcie nokaut Soldica! Tak to widzę ????
ed. kiepsko ...
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Michał Andryszak (20-6-0) vs. Phil De Fries (14-6-0) Andryszak KO TKO 1,75 Betsafe

Tutaj zdecydowanie polecam grac polaka, popularny longer spokojnie ogarnie anglika myślę ze przed czasem. Polak na fali kilku cennych zwycięstw KO nad Fernando Rodrigues piękne podanie Michała Kity .Bardzo fajne warunki mocna stójka dobry parter wszechstronny szykowany na gwiazdę wagi ciężkiej KSW na przeciwko stanie doświadczony anglik za sobą ma występy w najlepszych organizacjach UFC, M1 czy ostatnio Bellator. W UFC porażki ale nazwiska solidne tylko ze bylo to x czasu temu 5-6 lat -jest na fali 2 zwycięstw z rzędu podał dobrze znanego James Thompson ale on ostatnio wszystko przegrywa jak leci.... nie najlepiej wyglądał na treningu medialnym chyba nie do końca dobrze przygotowane do walki.

Roberto Soldić (13-2-0) vs. Dricus Du Plessis (11-1-0) Dricus Du Plessis 3,4 Unibet i za drobniaki.....Dricus Du Plessis przez poddanie 3,45 forBET

To chyba będzie najlepsza walka gali we Wrocławiu. Chłopak z RPA miał sie pokazać na gali KSW 41 ale wypadł z powodu kontuzji .Za niego wskoczył popularny chorwacki robocop i skończył brutalnie naszego Borysa zdobywając pas... juz po tej walce doszło do przepychanek pomiędzy oboma zawodnikami....dobre zestawienie włodarzy KSW. Chorwat bardzo dobra stójka fajnie składa kombinacje bije piekielnie mocno trenuje w dobrym niemieckim gymie- super kopie bardzo mocny fizycznie pewny siebie chłopak. Dricus świetny parter owiec ma bardzo dobre warunki fizyczne tutaj jego przewaga zasięg itp potrafi nokautować, myśli w oktagonie walczy bardzo dobrze taktycznie czesto idzie po sprowadzenia obalenia bo w tej płaszczyźnie czuje sie najlepiej podał naszego Haratyka na afrykańskiej gali również gilotynom odprawił czarną mambę Yannicka Bahatiego który na tej samej gali w walce wieczoru zawalczy z naszym Janikiem.

Artur Sowiński (18-9-0) vs. Salahdine Parnasse (10-0-1) Parnasse 1,85 Betsafe

Tutaj idę w stronę młodego francuskiego prospekta z jednego powodu popularny kornik nie zrobił wagi bardzo źle wyglądał na ważeniu a juz na filmiku którym sie tłumaczył...wyglądało to co najmniej mało profesjonalnie. Po prostu nie zdążył z czasem organizm sie zbuntował- ma troszkę lat i normalnie wazy duzo więcej. Francuz solidnie pokazał sie w debiutanckiej walce na KSW 41 pokonując Lukasza Rajewskigo- dobra stójka fajne warunki tutaj będzie walczył z bardzo doświadczonym polakiem ale myślę ze ma sporo szans niezle kopie poziom jest w miarę porównywalny. Kornik raczej lepszy w parterze ale myślę ze w pewnym momencie po prostu polakowi zabraknie paliwa w baku i nie pokonany francuz to wykorzysta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Obejrzalem kilka wywiadow z Dricusem i typ sprawia wrazenie super championa UFC, ktory jezdzi sobie po swiecie i zbiera pasy.
Afrykaner wciaz czeka na swoj debiut, wychodzi z pozycji underdoga, a bije od niego taka pewnosc siebie, ze Roberto Soldic zaczyna wydawac sie przy nim jak jednorazowy wystrzal w stylu Rodrigueza, ktory trafil na gorszym moment w karierze wedy tez mistrza ksw - Bedorfa.
Du Plesis obala przy okazji mit, ze jest lepszym graplerem, bo przeciez to mistrz swiata w K1, nazywajac przy okazji tak szeroko komentowany performers Soldica, &#39;&#39;one kick pony&#39;&#39; - jednowymiarowka.
Z chlopaka bije taka bezczelna pewnosc wygranej, ze po tym co powiedzial, gdyby przegral, to bylby marketingowo skonczony. Widzi co sie dzieje i sam wiezie te gale na plecach wiedzac, ze nie moze dac ciala i zaczyna to wygladac interesujaco...
Oczywiscie to nie konkurs krasomowczy, ale cos musi byc na rzeczy i radze nie pakowac sie w te groszowe kursy na jednak niesprawdzonego szerzej mistrza.
Coz, czekamy ;)
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Soldić - Du Plessis
Soldić wygra przed czasem @1,7 STS ⛔ ⛔ Alee dał się porobić

Mimo że w walce wieczoru nie walczy Polak, czekam na nią najbardziej. Dwóch zawodników walczących dla większości ludzi podczas mało znanych gal stanie dzisiaj na przeciw siebie. Soldić który dostał walkę o pas w KSW wygrał ją w niesamowitym stylu z Borysem Mańkowskim. Co prawda Borys miał lekkie urazy ale też miał siły aby skończyć Roberto w 2 rundach jednak tego nie zdołał zrobić gdyż Soldić praktycznie kontrolował ten pojedynek od początku i nie dał pozwolić Borysowi prawie na nic. Z 13 zwycięstw - 11 to KO/TKO, 1 poddanie i 1 decyzja. 2 porażki - tylko decyzję. Soldić jest bardzo silny, ma mocny cios i na swoją wagę jest na prawdę nieźle zbudowany. Z drugiej strony Du Plessis który walczył głównie w organizacji EFC. Jego bilans to 11 zwycięstw (3KO/TKO i 8 przez poddanie) i 1 porażka przez poddanie. Także mamy tu 2 inne typy zawodników. Roberto - przede wszystkim stójka, bardzo dobry kick-boxing - natomiast Dricus głównie niesamowity parter, ale też potrafi przyłożyć. Jednak trzeba zauważyć to że Soldić jest bardzo silny i nie będzie to takie łatwe aby wziąć go do parteru i tam jeszcze poddać, Borys który się w tym specjalizuje miał z tym również ogromny problem. Dodatkowo walka zaczyna się zawsze w stójce a więc od początku przewagę może mieć Roberto. Jest troszkę niższy, ale nie jest to aż taka duża różnica, nie został też nigdy poddany ani znokautowany. Porażki tylko przez decyzję, także widać że jest to zawodnik mocny, z twardą szczęką i trzeba się natrudzić aby zrobić mu większą krzywdę. Jak dla mnie dzisiaj zdecydowanie zwycięstwo Soldicia i nie widzę tu innego rozwiązania jak nokaut na Dricusie. Kurs jako taki, mógłby być lepszy ale tak jak pisałem wyżej Du Plessis potrzebowałby dzisiaj masę szczęścia aby skończyć Soldicia w parterze, a tym bardziej w stójce.
Janikowski - Bahati
Janikowski wygra w 2 rundzie @3,25 STS ⛔ ⛔ BRAWO Damian, szkoda że nie w drugiej ale oby tak dalej

Bez szaleństw ze stawką. Gram typ bardziej na czuja. Kurs na Damiana bardzo niski, podobnie jak z Antkiem czy Gallegosem ale wiadomo ma być to twarz KSW i buki widzą w nim faworyta. Bahati ma więcej walk - 11 z czego aż 8 wygranych. Nie jest to typ z pierwszej lepszej łapanki i nie sądzę aby Janikowski rozbił go już w 1 rundzie bez większych problemów. Yannick potrafił wygrać już i przez KO i przed poddanie aż 4 razy ale także raz przez decyzję. Także doświadczenie ma większe, na pewno zapasy po stronie Damiana, jest on ambitny i to już trzecia walka, przygotowania są coraz intensywniejsze i z czasem Janikowski będzie jeszcze lepszy w stójce. Walka przed własną publicznością i myślę że Damian nie będzie pajacował aby dać show tylko pełne skupienie i chęć dania radości kibicom z jego wygranej. Pokazał już na ważeniu że on chce walczyć a nie gadać dużo przed walką i robić z siebie nie wiadomo kogo. Wydaję mi się że 1 runda będzie bardziej badaniem przeciwnika i dopiero w drugiej rundzie Damian zaskoczy czarnoskórego zawodnika i skończy go przed czasem. Tak jak pisałem na początku typ bardziej 4fun, gram tylko na dzisiejszą galę Soldicia i dlatego spróbowałem jeszcze to. Jak już to będę polował bardziej na live coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom