>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
przed nami kolejny ciekawy weekend z niszowymi ligami.

Świt NDM - ŁKS Łomża [email protected] sts

Łomża dziś wykartkowana, wypada 4 ludzi: Wasiulewski, Kaliszewski, Kacprzyk, Tarnowski (wszyscy 4 żółte).

RuszCovia Borkowice - Ks Lesznowola [email protected] forbet

Gospodarze to zespół sklecony naprędce przed sezonem. Zebrali ludzi z orlików... i wystartowali ;) dziś osłabieni, po ostatnim blamażu 2-8 z Megawatem wypadło im 2 gajków.
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki [email protected] (zakład bez remisu) lvbet
Lechia dziś bez stopera Magdonia (ex GKS Bełchatów) i w bramce z 3 golkiperem Awdziewiczem. w Sulejówku jedynie brak J.Dźwigały (4 żółta).
Lubuszanin Trzcianka - Orły Pniewy [email protected] sts
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Polska, IV liga wielkopolska (południe), godz.15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno - typ X (3.30 fortuna) ⛔⛔ 3:1 (kurs był 2.0)
Gospodarze dzisiejszego meczu mają na swoim koncie 25 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Na tą zdobycz składa się 8 zwycięstw, remis i 3 porażki (bramki: 25-13). Natomiast goście w tabeli plasują się oczko niżej i mają na koncie 23 punkty, ale jeden mecz rozegrany mniej od Pogoni. Na tą zdobycz Polonii składa się 7 zwycięstw, 2 remisy i dwie porażki (bramki: 24-14).
Bilans Pogoni na własnym boisku to 6-0-0, natomiast Polonii na wyjazdach to 4-0-1. Oba zespoły są w mega formie. Większą niespodzianką jest postawa dzisiejszych gości, którzy z zespołu środka tabeli przeistoczyli się w obecnej kampanii w czołową ekipę tych rozgrywek. Jedynej porażki na wyjazdach jakiej doznali to ta w Kościanie z mocną u siebie Obrą. Natomiast gospodarze wszystkie mecze u siebie wygrywają. Nawet 1-0 pokonali ówczesnego lidera z Wrześni.
Faworytem są oczywiście piłkarze z Nowych Skalmierzyc na których kurs wynosi 2.0. Mimo, że Pogoń u siebie jest tak mocna to remis jest naprawdę możliwy. Wskazuje na to jeden fakt. Niezależnie od ligi w której mierzą się te drużyny i niezależnie od zajmowanych miejsc gospodarze na własnym boisku zawsze męczą się z ekipą z Kępna.
Patrząc na kilka sezonów wstecz to podopieczni Marcina Kaczmarka dawno z Polonią u siebie nie wygrali. Ostatnie zwycięstwo (1-0) miało miejsce w sezonie 2010/11. Bilans późniejszych spotkań w Nowych Skalmierzycach to dwa remisy i trzy zwycięstwa dzisiejszych gości z Kępna. Ponieważ obie drużyny w obecnej kampanii prezentują podobną formę to jest szansa, że gospodarze stracą dzisiaj pierwsze punkty w tym sezonie na własnym boisku.
Dodatkowo goście na dzisiejsze spotkanie wyjdą mocno zmotywowani przez wydarzenia z poprzedniej kolejki kiedy przegrali u siebie z liderem z Leszna 0:1 po bardzo wątpliwym rzucie karnym w pierwszej połowie. Druga część spotkania to absolutna dominacja Polonii z Kępna. Jednak w tym dniu słabo dysponowani byli sędziowie. Gospodarze o wiele sytuacji mieli pretensje do arbitrów. Najpierw sędzia główny podyktował dla Kępnian rzut karny, po czym asystent zweryfikował miejsce faulu i wapno zostało zamienione na rzut wolny. Później był bardzo dyskusyjny spalony i nieuznana bramka gracza Polonii. Następnie po rzucie rożnym piłkarze z Leszna dwa razy zagrywali w polu karnym piłkę ręką, ale jedenastki nie podyktowano. Potem kapitan zespołu z Kępna był faulowany w szesnastce w sytuacji sam na sam. Ale gwizdek znów milczał. Te fakty spowodowały, że po meczu doszło do sporej awantury. W efekcie bramkarz gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę, a związek zawiesił go na dwa mecze. W związku z zapisami w protokole sędziowskim będą się toczyć jeszcze kolejne postępowania dyscyplinarne. Prezes Zarządu KKS Polonia także zapowiedział wniosek o wyciągnięcie konsekwencji karnych wobec arbitrów tego meczu. Sprawa jest w toku, ale ambicje zostały mocno podrażnione.
Tak jak wspomniałem – faworytem do zwycięstwa są dzisiaj gospodarze. Fakty, które podałem wskazują, że remis w dzisiejszym spotkaniu też jest możliwy. Ja zaryzykuję.
Inne spotkanie z tej ligi:
LKS Gołuchów - Rawia Rawicz, godz.15:00 Typ: 1 (1.70 Fortuna)✅✅✅ 5:0
Rawia na wyjazdach bardzo słabo się prezentuje. Tylko jeden remis i pięć porażek to bilans bardzo słaby. Do tego tylko jedna zdobyta bramka i aż 14 straconych na wyjazdach. Gołuchów to beniaminek, ale dobrze sobie radzi. U siebie bilans to 2-0-3, ale na taką Rawię to powinno wystarczyć. W ekipie gospodarzy gra Łukasz Benuszak, bramkostrzelny zawodnik, obecny wicelider klasyfikacji strzelców. Myślę, że LKS wygra z tak słabą wyjazdową ekipą.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Koźmin Wlkp. @ 2.25 STS

Biały Orzeł Koźmin gra z Rawią, która ostatnie dwa wyjazdy wyłapała 6:0 w plecy. Koźmin w ostatniej kolejce pechowo zremisował u lidera, gdzie był drużyną zdecydowanie lepszą i dominował Leszno na ich boisku. Rawia słabiutki składzik, nie mają szans z Koźminem, który ma byłych zawodników z 2 ligi, czy też chłopaków co rok temu grali pierwsze skrzypce w Jarocie w 3 lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
leon21 205

leon21

Użytkownik
KORONA KOŻUCHÓW - TS PRZYLEP 4liga lubuska typ 2 kurs około 1.70/1.80

Mecz w moim mieście, miałem okazję oglądać kilka razy mecze. Korona 13 miejsce w tabeli z 14 zgromadzonymi oczkami, TS PRZYLEP - 6 pozycja z 20 punktami. Generalnie gra Korony opiera się na jednym schemacie - bramkostrzelny napastnik ( około 80-90% bramek ). Wszystkie piłki kierowane są na niego,sam Kożuchów gra formacją 4-5-1. W środku pola dwóch młodych, dopiero ogrywających się zawodników ( obydwaj 98 roczniki ), w tym aspekcie goście będą również dominować czego mogę być pewny. TS Przylep jest drużyną bardziej doświadczoną, wierzę że &quot;odetną&quot; napastnika i gospodarze nie będą mieli za dużo do powiedzenia ;)
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska (północ), godz.13:00
Iskra Szydłowo - Orły Pniewy

Typ:
1 (wygra Iskra); Kurs: 1.70 (fortuna) ✅✅ 5:0 ????
Dzisiaj proponuję mecz IV ligi wielkopolskiej. Gospodarze mają na swoim koncie 16 punktów i zajmują 10 miejsce. Na tą zdobycz składają się 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek (bramki: 33-31). Goście to aktualnie trzynasta ekipa w tabeli, która ma w swoim dorobku 11 punktów (bilans 3-2-9).
Wg mnie faworytem w dzisiejszym meczu są gospodarze, którzy co roku plasują się na czołowych miejscach w IV lidze. W tym sezonie idzie im nieco słabiej, a bilans meczów na własnym boisku jest w miarę wyśrodkowany (3-1-3). Orły to beniaminek tegorocznych rozgrywek, który jak widać po bilansie spotkań, spisuje się na razie słabo. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to jest już prawdziwa katastrofa. Na sześć spotkań ekipa z Pniew zdołała wywalczyć tylko jeden remis. Pozostałe pięć meczy to porażki, Bilans bramkowy z wyjazdów jest wręcz tragiczny (3-17). Iskra mimo średniego bilansu na własnym boisku potrafiła już pokonać m.in Unię Swarzędz (3 miejsce) czy powalczyć z niepokonanym liderem z Gniezna (wynik 3-5).
Myślę, że obecna forma oraz skład jakim dysponują gospodarze wystarczy na tragiczną defensywę zespołu z Pniew. Warto też dodać, że w drużynie z Szydłowa występuje bramkostrzelny napastnik Mateusz Górny, który od początku sezonu znajduje się w czołówce klasyfikacji strzelców IV ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
leon21 205

leon21

Użytkownik
KORONA KOŻUCHÓW - TS PRZYLEP 4liga lubuska typ 2 kurs około 1.70/1.80

Mecz w moim mieście, miałem okazję oglądać kilka razy mecze. Korona 13 miejsce w tabeli z 14 zgromadzonymi oczkami, TS PRZYLEP - 6 pozycja z 20 punktami. Generalnie gra Korony opiera się na jednym schemacie - bramkostrzelny napastnik ( około 80-90% bramek ). Wszystkie piłki kierowane są na niego,sam Kożuchów gra formacją 4-5-1. W środku pola dwóch młodych, dopiero ogrywających się zawodników ( obydwaj 98 roczniki ), w tym aspekcie goście będą również dominować czego mogę być pewny. TS Przylep jest drużyną bardziej doświadczoną, wierzę że &quot;odetną&quot; napastnika i gospodarze nie będą mieli za dużo do powiedzenia ;)
0:0, jak do tego doszło nie wiem.... Przylep przeważał cały mecz, jednak nie znaleźli drogi do siatki.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów typ 1 @2.05 iForbet wynik 0:0
Derby Derby Derby.... Klub z mojego miasta walczy dziś na ciężkim terenie. Ogólna taktyka Korony to daleki wyjazd do przodu, na bramkostrzelnego napastnika, ten oto zawodnik strzelił około 80/90% dla dzisiejszych gości. Wszystko dobrze ale? Dzisiaj go zabraknie, widzę tu ogromną szansę dla Sprotavii. Jakby było tego mało, nie gra jeden ze stoperów. Chodzę na mecze Korony i wiem jak ona wygląda, na poszczególnych zawodnikach jakie zadania spoczywają. Sprotavia dziś bez osłabień. Co do H2H to raczej nie ma sensu patrzyć, bo oba kluby przeszły konkretne remonty na wakacje, łącznie z trenerami zostało wymienione pół składu.
W tabeli dzisiejsi gospodarze zajmują 10 miejsce z bilansem 4-6-4, co ciekawe w 6 meczach u siebie... nie zdołali wygrać ani jednego, dziś idealny rywal
Korona zajmuje 13 miejsce, a ich bilans wygląda 3-6-5, a na wyjazdach 0-2-4. Dużo bramek tracą w gościnnych występach.
Dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż kilku graczy z Kożuchowa poszło do Sprotavii. Czy dadzą taryfę ulgową dla dzisiejszych gości ? Przekonamy się o 16 ????
edit : 0:0, mecz walki, ciężkie warunki
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska gr. południowa
Warto dzisiaj postawić na zajmującą 10 miejsce Victorię Ostrzeszów (kurs na fortunie 1.60). Gospodarze, którzy średnio się spisują w tym sezonie grają z czternastą Rawią Rawicz. Bilans Victy u siebie to 3-1-4.. Ale bilans wyjazdowy dzisiejszych gości to już prawdziwa tragedia. W ośmiu meczach wywalczony zaledwie jeden punkt. A bramki? 3 zdobyte i aż 26 straconych. No ja tu widzę tylko jednego faworyta. Mecz o godz.13:30.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce
Typ: Pogoń II Siedlce ⛔⛔⛔
Kurs: 3,10
forbet
Dosyć wcześnie bo o godzinie 11:00 dojdzie do pojedynku w ramach IV ligi północnej pomiędzy rezerwami Wisły Płock i Pogoni Siedlce. Mecz odbędzie się na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Ich rywale z Siedlec swoje mecze barażowe tez grali na sztucznej nawierzchni więc takie boiska nie są im obce. W ramach przygotowań podopieczni Rajmunda Koperka rozegrali aż dziewięć spotkań kontrolnych i wszystkie z nich zakończyły się zwycięstwami Wisły. Obecnie &quot;Nafciarze&quot; zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 oczek. Na swoim boisku są bezkompromisowi i przegrali trzy spotkania z Koroną Ostrołęka 2-3, Mławianką 1-2 i Ciechanowem 0-2 jak więc widać nie są nieomylni do tego rywale strzelali im 14 bramek. Jeśli chodzi o gości to plasują się oni o jedno miejsce wyżej i maja jeden punkt więcej. Na wyjeździe maja identyczny bilans spotkań jak Płock u siebie. W okresie przygotowawczym rozegrali jedenaście spotkań a w ostatnich siedmiu wygranych zaaplikowali rywalom 54 gole. Ja jestem zdania że każdy wynik w tym meczu jest możliwy. Po za kadrą na mecz pierwszej ekipy Pogoni ze Stalą Mielec są Adrian Paluchowski, Michał Bajdur i Arkadiusz Czarnecki jeśli zagrają w tym meczu to są w stanie wywieść trzy oczka z Płocka. Ponadto do zespołu z Legii warszawa wypożyczony został Jakub Jóźwiak który pokazał w sparingach ze ma spore umiejętności.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
4 Liga Lubelska
Hetman Zamość - EKO Różanka 5:2
Typ : 1 ✅✅✅
Kurs : @1.30 STS
Hetman zimą dokonał kilku bardzo ciekawych transferów , w sparingach wyglądało to bardzo interesujące . Co ciekawe , mimo 11-punktowej straty to liderującej Stali Kraśnik w Zamościu głośno mówią o awansie , co dla mnie , chłopaka z Kraśnika wydaje się śmieszne . Aczkolwiek znam tą ligę , znam podejście chłopaków z Zamościa i dziś zdobędą pewne 3 punkty . Kurs marny , ale do jakiegoś AKO można dorzucić . Polecam !
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
4 liga wlkp. - południe, godz. 16:00
Odolanovia Odolanów - Biały Orzeł Koźmin Wlkp, TYP: 1, Kurs: 1,75 (Fortuna) ⛔ 0-0
W dzisiejszym meczu stawiam na gospodarzy. Odolanovia ma na swoim koncie 21 pkt. i zajmuje 11. miejsce. Goście z dorobkiem 15 pkt. plasują się na 13 miejscu.
Swój typ opieram głównie na faktach, które zimą miały miejsce w Białym Orle. Do ligowego rywala z Gołuchowa odszedł pierwszy trener, który zgarnął ze sobą aż siedmiu zawodników (większość podstawowych). Za nich działacze dokonali kilku transferów z niższych lig, ale zespół do rozgrywek tak na poważnie zaczął się przygotowywać ok miesiąc przed starem rundy wiosennej. To oczywiście odbiło się na postawie Orła, który w dwóch pierwszych meczach zanotował porażki 0:5 i 1:5. Teraz jedzie do zespołu, który walczy o utrzymanie i myślę, że jest duża szansa, że wróci na tarczy. Odolanovia wiosną rozegrała tylko jeden mecz i zremisowała na wyjeździe z ostatnim w tabeli PKS-em Racot.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
4 Liga Lubelska
Kłos Chełm - Stal Kraśnik 0:1 ✅✅✅
Typ : 2
Kurs : @1.40 STS
Wystarczy spojrzeć na tabelę i bilans Stali , pewnie zmierzają do wygrania ligi . Jestem w stu procentach pewny ich dzisiejszej wygranej , kurs nie porywa ale do jakiegoś ako warto wrzucić . Z tego co wiem jeden młodzieżowiec kontuzjowany oraz jeden boczny obrońca pauza za kartki , ale trzon drużyny ma grać i z pewnością Stal wygra . Ostatnie dwa wiosenne mecze Stali to 5:0 i 8:0 . Kursy wtedy nie powalały , były w okolicach @1.10 - @1.12 , więc dzisiejsze @1.40 to duża okazja . Polecam !!!
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Arka Nowa Sól - Piast Karnin 1 @ 1.75 forbet ⛔ 0-2 no kurw... nie wierzę! jeb... Arka.
powiem tak, w sts na to samo spotkanie tylko 1.45; gospodarze w grze o utrzymanie, goście już bez większych szans na zachowanie ligowego bytu (tylko 5 punktów na koncie! 15 porażek w 18 spotkaniach!); jakby tego było mało goście mają problemy kadrowe. znalezione w sieci na fb gości - &quot;Trudno jednak o optymizm tym bardziej że Tomasz Jeż ma coraz krótszą ławkę rezerwowych. Ponieważ z gry na kilka miesięcy wyleciał pomocnik Piast który doznał prawdopodobnie poważnej kontuzji kolana.&quot;
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 2 1.5 forbet ✅ 0-2
podobne value jak powyżej, w sts na to samo zdarzenie 1.35. Radunia w drodze po awans (6 punktów przewagi nad wiceliderem, ale 1 mecz rozegrany więcej), zatem nie może sobie pozwolić na gubienie punktów. Powiśle w tym sezonie dużo słabsze niż w poprzednich latach. Nie można wiecznie polegać na doświadczonym napastniku, Krzysztofie Wierzbie; w Dzierzgoniu chyba o tym zapomnieli.
Zamłynie Radom - Jodła Jedlnia Letnisko 1 2.4 forbet ✅ 3-1
i perełka z moich okolic z Regiobetów. Zamłynie na swoim boisku ze sztuczną nawierzchnią wymiata, bilans 7-1-1 mówi sam za siebie. Trenerem gospodarzy jest młody, utalentowany szkoleniowiec Robert Rogala (możecie go kojarzyć z występów w Wiśle Kraków). Rywal dzisiaj z problemami kadrowymi, które ciągną się od początku rundy. Ostatnio porażka na własnym boisku z okupującą dolne rejony tabeli Szydłowianką 1-3
mocny tripelek za 300.
edit. jeszcze takie AKO w stsie za drobniaki.
powodzenia i pięknej soboty!

tutaj to samo ;/ 1 mecz. Szczakowianka 2-2 ⛔, reszta ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 534

agent-buk

Użytkownik
Wydaje mi się, że warte gry są kursy na Trzciankę i Plewiska z 4 Wielkopolski Północ (2.7 i 2.67 z Sts). Trzcianka z sąsiadem z tabeli Swarzędzem. Początek rundy to licząc puchar 4 przekonujące zwyciestwa, w tym ostatnie 7-1 nad lokalnym rywalem Szydlowem. Według mnie to drugi zespół tej ligi po Gnieźnie. Swarzędz co prawda też dość mocny, ale wydaje mi się ze Lubuszanin powinien to wygrać.
Co do Plewisk to typ bardziej oparty na usłyszanych informacjach na temat wzmocnień na rundę wiosenną. Oborniki to dość przeciętny rywal, więc myślę, że to goście wyjdą zwycięsko z tej potyczki.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska (południe), godz.16:00
Rawia Rawicz - Pogoń Nowe Skalmierzyce,
Typ: X, Kurs: 4.00 (fortuna) ⛔⛔ 1:0, bramka w 90 min. Jeszcze większa niespodzianka niż się spodziewałem...
Typ mocno ryzykowny, ale możliwy do &quot;wejścia&quot;. Mająca w swoim dorobku 19 pkt. i zajmująca 13. miejsce Rawia Rawicz podejmie na własnym boisku trzecią ekipę ligi - Pogoń Nowe Skalmierzyce (42 pkt.). Faworytem w tym meczu są oczywiście goście. Ja jednak czuję, że gospodarze mogą tego meczu nie przegrać. Ale też nie wygrają, dlatego uważam, że może się skończyć remisem.
Pogoń większość punktów zdobywa na własnym boisku, gdzie rzadko kto potrafi ją powstrzymać. Bilans wyjazdowy też nie jest jakiś tragiczny (5-1-3), ale ekipie ze Skalmierzyc zdarzają się wpadki jak np. wysoka porażka w Gołuchowie z ligowym średniakiem.
Goście praktycznie o nic już nie walczą. Lider z Wrześni wydaję się być pewnym kandydatem do wygrania ligi i Pogoń raczej nie przeszkodzi im w odniesieniu sukcesu Podopiecznym Mariusza Kaczmarka spadek też nie grozi i raczej można być pewnym ich wejścia do nowej - czwartej ligi (połączenie dwóch wielkopolskich grup).
Gospodarze cały czas starają się uzyskać miejsce w pierwszej &quot;ósemce&quot;, które da im pozostanie w nowej czwartej lidze. Będą więc mocno zmotywowani by wywalczyć chociaż punkt. Pytanie jest takie, czy wystarczy im umiejętności by przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi?
Wg mnie remis jest w zasięgu Rawii. Zresztą podopieczni Jerzego Radojewskiego rzadko przegrywają przed własną publicznością. Ale rzadko też wygrywają. Bilans meczów na własnym boisku wynosi 2-5-2, a punkty gubiły tu również takie zespoły z czołówki jak Obra Kościan i Polonia Leszno.
Podsumowując mój typ można napisać: bardzo duże ryzyko, ale możliwe do osiągnięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom