>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30 kolejka Plus Ligi - ostatnia !!

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Przed nami ostatnia kolejka zasadniczego sezonu, najciekawsza jest walka o 6 pozycję. Jutro zaczynamy meczem Warszawy z jej dzielnicą Radomiem ????
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Oj będzie się działo, będzie w tej ostatniej kolejce!!! Już dzisiaj zaczynamy od trzęsienia ziemi, a później napięcie będzie rosło ;). W Radomiu przewiduję walkę o każdy metr boiska z obu stron. Onico w poprzedniej kolejce zaprzepaściło szansę na zapewnienie sobie awansu do fazy play-off i dzisiaj będzie grało z nożem na gardle. Szkoda by było żeby ich zabrakło w walce o medale, bo to dobra drużyna, ale najwyraźniej są teraz pod formą. Obawiam się, że nie wygrają dzisiaj za trzy punty i będą musieli czekać na rozstrzygnięcia w pozostałych spotkaniach. Rywale do awansu grają ze znacznie słabszymi przeciwnikami i dodatkowo we własnych halach, więc w ich przypadku zgarnięcie pełnej puli to obowiązek! Radom chce koniecznie zająć ósmą lokatę, żeby mieć możliwość walki o siódme miejsce w tabeli. Jestem pewien, że młodzi podopieczni Prygla dadzą dzisiaj z siebie wszystko, żeby pokrzyżować plany podopiecznym Antigi i walki nie zabraknie. Z mojej strony gram na dwa sety dla Radomia po niezłym kursie 2,09.
W niedzielę czeka nas również walka o utrzymanie. I tutaj pytanie: czy Gdańsk mając przed sobą perspektywę środowego meczu w pierwszej rundzie play-off odpuści Bydgoszczy i pozwoli na wygraną gości, co definitywnie zapewniłoby im utrzymanie? A może jednak będą chcieli śrubować rekord wygranych z rzędu i zgarnąć 15 skalp?
Czy Bielsko wygra za trzy punkty w Zawierciu, czy może wygrana za 2pkt. da im utrzymanie?
Zagadek jest wiele i to bardzo dobrze dla kibica bo dzięki temu liga jest ciekawsza. Ja prawdę mówiąc nie pamiętam takiej sytuacji w historii Plus Ligi, żeby w ostatniej kolejce rundy zasadniczej było do rozstrzygnięcia tak wiele kwestii. No i nie zapominajmy o sobotnim hicie, czyli meczu Skry z Zaksą!!! Mam nadzieję, że obie drużyny podejdą do tego meczu na 100% i zobaczymy świetne widowisko, gdyż po tej kolejce czeka je dłuższa przerwa od gry.
Radom(+1,5) - Warszawa 2,09✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1,9K

telich

Użytkownik
Hmmm ja podchodze do tego w ten sposob, ze te wszystkie 4 zespoly po prostu musza wygrac za 3 pkt, tzn Onico, Olsztyn i Sovia maja najlepsza sytuacje przed ostatnia kolejka, wiec wg mnie wygraja za 3 pkt, bo nie po to pracuja przez caly sezon, zeby w ostatniej kolejce zaprzepascic szanse na top 6, Onico nie ma co czekac na jutrzejsze rozstrzygniecia, po prostu musza wygrac za 3 pkt i nie patrzec na innych, ostatnie 5 meczow to tylko jedna wygrana i ta przewaga uciekla i musza dzis udowodnic, ze ten dolek maja za soba, ogarnac sie, bo maja zbyt fajny zespol i na tyle dobrego trenera, zeby to co wypracowali przez wiekszosc sezonu dzis ucieklo, wiem, ze wszystko moze sie wydarzyc, bo to tylko sport, ale ja gram Onico handi -1,5 seta @ 1.64 Fortuna
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
To co ONICO robiy w tym meczu to jest skandal haha drugi set z 6-5 robia 6-13 , sromotna porazka 4 z rzedu i wakacje od jutra
Czy ktoras z osób interesujaca się siatkowka liga Polska moze mi powiedziec czy w Resovii brakuje jakis zawodnikow? Sa kontuzje? Poniewaz mysle ze zagranie ich w meczu ze SCzecinem ze wygraja do zera po kursie 2 na fortunie jest ciekawa opcja na niedziele? Pozdrawiam
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Akurat moim zdaniem Rzeszow-Szczecin to najbardziej prawdopodobny mecz gdzie faworyt może stracić punkty. Szczecin raz już w tym roku wygrał na Podromiu. U siebie niedawno Szczecin postawił się JW. No i to Resovia z nożem na gardle a Szczecin na luzie.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ciekawie się dziś zapowiada Bełchatów - Zaksa, ja bym szedł w strone Zaksy, składy mają być pełne, będzie fajne widowisko, wg mnie Zaksa dziś 3-1 wygra , ale ide na wygraną po kursie 2.00 na Unibet.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Wydaję mi się ,że Kędzierzyn dzisiaj wygra. Gardini powinien wystawić najmocniejszy skład. Skra też ale Skra jest na bardzo mocnej siłowni. Także może im trochę brakować świeżości. Chociaż z drugiej strony to mecz o nic dla jednych i drugich.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ciekawie się dziś zapowiada Bełchatów - Zaksa, ja bym szedł w strone Zaksy, składy mają być pełne, będzie fajne widowisko, wg mnie Zaksa dziś 3-1 wygra , ale ide na wygraną po kursie 2.00 na Unibet.
No toś dał typa... Komentatorzy mówili, że ZAKSa 1 set mocny skład a z czasem rezerwy a Ty mówisz, że sklady pełne... Mam nadzieję, ze mało kto skorzystał z tego typu
 
M 220

mm25

Użytkownik
No toś dał typa... Komentatorzy mówili, że ZAKSa 1 set mocny skład a z czasem rezerwy a Ty mówisz, że sklady pełne... Mam nadzieję, ze mało kto skorzystał z tego typu
bo przed meczem miały byc pełne składy i tak było, a ze rotacja pozniej, to nie moja wina.. proste.. skad to wiedzialem.
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Czy ktoras z osób interesujaca się siatkowka liga Polska moze mi powiedziec czy w Resovii brakuje jakis zawodnikow? Sa kontuzje? Poniewaz mysle ze zagranie ich w meczu ze SCzecinem ze wygraja do zera po kursie 2 na fortunie jest ciekawa opcja na niedziele? Pozdrawiam
Granie 3-0 Resovii nigdy nie jest ciekawą opcją, przekonałem się o tym 845 razy i ciągle nie mogę nauczyć się.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
To może cos wrzuce : CUPRUM+ZAWIERCIE @2 oba zespoly o cos tam walcza , mysle ze Cuprum podbudowane wygrana z dolujacym Onico , Zawiercie ogladalem ostatnio i ladnie grali . Z dogów widziałbym Bydoszcz
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Zawiercie ma o co grać. Mają tam niezłe premie za każdy wygrany mecz plus za miejsce na koniec sezonu. Na chwilę obecną mają 11 a przy dzisiejszej wygranej(i stracie pkt przez Katowice) mogą zdobyć nawet 9 miejsce. Lubin ciężko powiedzieć u siebie przegrywają z Bydgoszczą a następnie wygrywają w Warszawie(gdzie dzień przed meczem wyruszali na miasto). No i w Lubinie praktycznie cała szóstka już w innych klubach. Masny w Zawierciu, Kaczmarek w K-k, Taht, Pupar też mają odejść.
Kielce mają dzisiaj wyjść bez: Pawlińskiego, Wachnika i Szymańskiego(ale czekam jeszcze na potwierdzenie). Także na przyjęciu może zagrać któryś libero.
W Gdańsku kwestia składu jaki wystawi AA. Na rozegraniu, libero czy środek wielkiej różnicy nie ma. Jak wyjdą na przyjęciu Ferens-Szalpuk to powinni z Bydgoszcza sobie poradzić.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zawiercie ma o co grać. Mają tam niezłe premie za każdy wygrany mecz plus za miejsce na koniec sezonu. Na chwilę obecną mają 11 a przy dzisiejszej wygranej(i stracie pkt przez Katowice) mogą zdobyć nawet 9 miejsce. Lubin ciężko powiedzieć u siebie przegrywają z Bydgoszczą a następnie wygrywają w Warszawie(gdzie dzień przed meczem wyruszali na miasto). No i w Lubinie praktycznie cała szóstka już w innych klubach. Masny w Zawierciu, Kaczmarek w K-k, Taht, Pupar też mają odejść.
Kielce mają dzisiaj wyjść bez: Pawlińskiego, Wachnika i Szymańskiego(ale czekam jeszcze na potwierdzenie). Także na przyjęciu może zagrać któryś libero.
W Gdańsku kwestia składu jaki wystawi AA. Na rozegraniu, libero czy środek wielkiej różnicy nie ma. Jak wyjdą na przyjęciu Ferens-Szalpuk to powinni z Bydgoszcza sobie poradzić.
Ja idę w strony Bydgoszczy +1.5 seta 1.65 mają o co grać, gdansk wystawi rezerwy, w tygodniu bede miec wazny mecz, a tu już o nic nie graja miejsce o playoff maja
a co Do Cuprum wg mnie wygrają i za 3pkt. Ale gram czystą 1 bo fajny kurs 1.60
a Co do jastrzębski - kielce to tylko wynik 3-0 .. Jastrzębski - kielce mozna grać i under 132.5 pkt. kurs 1.80
wg mnie to tak wygląda dziś siatkówka PlusLiga
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dziś atakuję mocny kupon z AKO prawie 18...
Jastrzębski Węgiel (-19,5) - Fart Kielce 1 2,00
Olsztyn (-15,5) - MKS Bedzin 1 1,60
Gdańsk (-1,5 seta) - Bydgoszcz 2 1,50
Cuprum Lubin - Katowice Katowice +91,5 2,00
Modena - Lube Civitanova powyżej 182,5 1,85
Jastrzębski potrzebuje 3 punktów i powinni pewnie wygrać nie dając szans Kielcom, którzy mają grać osłabieni dodatkowo więc może być pogrom.
Olsztyn również tylko i wyłącznie za 3 punkty, Olsztyn 5 zwycięstw z rzędu i za pewne będzie 6 a Będzin 13 miejsce pewne.
Gdańsk pewne 3 miejsce mogą zagrać ulgowo natomiast Bydgoszcz musi wygrać by utrzymać się w lidze, ja jednak podpieram się i daje, że wygrają minimum 2 sety.
Kolejny mecz obie drużyny walczą o coś jeszcze Cuprum o 8 miejsce Katowice o utrzymanie 10 pozycji. Luboin ostatnio 3:1 z Wawką ale po za tym to kiepsko... Licze na długie spotkanie
No i dodatkowy typ z Włoch, myślę, że obejrzymy kolejne kapitalne widowisko
Typy i kursy z Totolotka
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Forum spada na psy ;)
Ten śmieszny klubik z Bydgoszczy jeszcze gra hahaha lepiej zamknijcie te forum bo coraz bardziej dno prezentujecie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Trzeba oddać szacunek ekipom, które już, miały zapewnione konkretne miejsce, że nie było żadnych spotkań cudów i ustawek w ostatnich kolejkach. Bielsko grało tyle spotkan gdzie mieli mus a rywal spokój i nie wykorzystali sytuacji ani razu. Szkoda Onico bo na pewno miłej ich było oglądać w tym.sezonie niz Resovie czy Jastrzebie. Jakby nie kontuzje to mieli by trzecie miejsce.

Dla mnie dwa najdziwniejsze spotkania sezonu to Onico- Cuprum i Szczecin-Jastrzebie. Nie zrozumiem nigdy jak można było takie.prezenty robić. Najpierw JSW Resovii a.potem Onico Jastrzębiu :d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom