>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ten buk już ledwo zipie.
1. Limity na polską siatkę i żużel to komedia. Wygrasz jednego dnia parę stówek i zaraz ustawiają ci dzienny limit stawki typu 100 zł.
2. Promocja GRAJ GRUBO już nadaje się do kosza. Było jasno i czytelnie (min. 100 zł), to teraz dowalili kurs min. 2,50 i zakłady na kuponie min. 1.30. Chore.
3. Bonus powitalny 100% do 1000zł. Fajnie wygląda... ale przeczytajcie warunki. Obrót 3x depozyt i 3x wpłata, ale najlepsze jest &quot;co najmniej 1 zakład na kuponie musi mieć kurs min. 2.0&quot; ????
4. Marża na niektóre zdarzenia niebawem będzie jak we Francji 1,7-1,7.
Podsumowując, rekreacyjny buk dla januszy. Albo przegrywasz, albo won.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
2. Promocja GRAJ GRUBO już nadaje się do kosza. Było jasno i czytelnie (min. 100 zł), to teraz dowalili kurs min. 2,50 i zakłady na kuponie min. 1.30. Chore.
było stawka 100 PLN i kurs @2,0 w piątki i na europejskie puchary, teraz @2,0 jest nadal w piątki i na mecze Polski, a w pozostałem dni jest @2,5, ale zjechali ze stawką teraz nie musisz grać za 100 PLN a za 20 PLN, promocja na Mundial, szczegóły na screenie poniżej
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Nie chce wprowadzić w błąd ale nie wiem czy przypadkiem w punkcie tez nie można jak masz ich kartę.
W każdym razie w regulaminie jest taki zapis:
„Promocja prowadzona jest na stronie internetowej Organizatora www.totolotek.pl i skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników serwisu www.totolotek.pl”

Edit: mam na myśli ta kartę bet Club
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Gram Grubo piątki bez podatku totolotek liczy się również w stacjonarnych punktach, czy tylko przy obstawianiu na stronie?
Jeśli masz kartę klubową to również w punkcie stacjonarnym, z tym że minimalna stawka kuponu to 100zł, a minimalny kurs całkowity to 2.0. Promocja ważna w każdy piątek ( możesz postawić spotkanie niedzielne, tyle że po prostu w piątek )
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Nie mam karty. Rozumiem, ze w takim wypadku albo obstawiam przez aplikacje albo logując się standardowo na ich stronie www? Tak maja napisany regulamin, jak by to działało TYLKO przez www.totolotek.pl.
 
Q 0

qwert1234

Użytkownik
Witam, bardzo proszę Was o radę
sprawa pierwsza:
zagrałem przez apke zakład pojedynczy live za stawke powyżej 2000zł z kursem 3, dostalem informacje ze moj zaklad został oddany do weryfikacji ale po kilku sekundach w histori zakladów zobaczylem ze został zaakceptowany (coś mnie naszło i aż zrobiłem aż screena jakby co),
na drugi dzien patrze a kupon wciaz nierozliczony, natomiast gdy zalogowałem sie juz przez wersje na komputer to kupon zniknął z mojej histori.
Totolotek odpowiedzial mi ze moj kupon wcale nie został przyjęty i w apce nastąpił błąd z informacją ze mój zakład został przyjety i ze w rzeczywistosci został odrzucony..., oczywiscie nie musze dodawac ze zakład wszedł ale totolotek umywa rece i mowi ze jak chce to moge składac reklamacje, co uważacie??
Druga sprawa, przyfaricłem z kilkoma innymi zakładami no i oczywiscie po osiągnieciu kilku koła zysku na koncie totolotek zlimitował mnie na 50zł dziennie, problem polega na tym że głupi ja ruszyłem rowniez bonus i gdy chcialem wyplacic to dostalem info ze musze jeszcze obrocic 5000zł, no ale skoro mam limit50zł dziennie to musze codziennie grać za te max 50zł bo za wiecej mnie blokuje i czekać az 100 dni by móc wypłacic, zapytałem ich czy moge zrezygnowac w takim razie z bonusu oraz ze srodkow ktore wygrałem grajac bonusem to oczywiscie odpowiedz odmowna, a ja ten hajs jak na złość potrzebuje, macie moze jakis pomysl co z tym mozna zrobic?
Bardzo prosze o pomoc
 
B 0

baresko

Użytkownik
tylko płakać chłopie.
żenująca sprawa, żenująca postawa bukmachera i zapewne żenujące rozstrzygnięcie.
no i podziel się screenem, bo niby mamy tobie uwierzyć, ale to tylko słowo przeciw słowu.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
skurwi...li oszusci
to sa wlascie polscy &quot;legalni&quot; bukmacherzy
sprawa powinna byc naglosniona, tak zeby kazdy Janusz wiedzial, aby w tym gownie nie grac
opisz krok po kroku i wrzuc na wykop, twitter itp

oczywiscie, ze to wałek, bo zawodowy sport i ekstraklasa, to na bank to przyjeli,
sytuacja z bonusem potwierdza z kim sie ma do czynienia i ze to nie przypadek
 
Q 0

qwert1234

Użytkownik
Jest tam gdzieś na screenie numer kuponu?
Oczywiscie ze jest, w screenie wycialem dla anonimowsci.
skurwi...li oszusci
to sa wlascie polscy &quot;legalni&quot; bukmacherzy
sprawa powinna byc naglosniona, tak zeby kazdy Janusz wiedzial, aby w tym gownie nie grac
opisz krok po kroku i wrzuc na wykop, twitter itp

oczywiscie, ze to wałek, bo zawodowy sport i ekstraklasa, to na bank to przyjeli,
sytuacja z bonusem potwierdza z kim sie ma do czynienia i ze to nie przypadek
Tez o naglosnieniu myslalem ale w regulaminie piszą ze zawsze mogą anulowac kupon bez podowania tak naprawde przyczyny, wg Ciebie cos ugram??? Btw Sprawe i tak naglosnie by ludzie wiedzieli ze totolotek to oszusci ale wg mnie jestem na przegranej pozycji
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Witam, bardzo proszę Was o radę
sprawa pierwsza:
zagrałem przez apke zakład pojedynczy live za stawke powyżej 2000zł z kursem 3, dostalem informacje ze moj zaklad został oddany do weryfikacji ale po kilku sekundach w histori zakladów zobaczylem ze został zaakceptowany (coś mnie naszło i aż zrobiłem aż screena jakby co),
na drugi dzien patrze a kupon wciaz nierozliczony, natomiast gdy zalogowałem sie juz przez wersje na komputer to kupon zniknął z mojej histori.
Totolotek odpowiedzial mi ze moj kupon wcale nie został przyjęty i w apce nastąpił błąd z informacją ze mój zakład został przyjety i ze w rzeczywistosci został odrzucony..., oczywiscie nie musze dodawac ze zakład wszedł ale totolotek umywa rece i mowi ze jak chce to moge składac reklamacje, co uważacie??
Druga sprawa, przyfaricłem z kilkoma innymi zakładami no i oczywiscie po osiągnieciu kilku koła zysku na koncie totolotek zlimitował mnie na 50zł dziennie, problem polega na tym że głupi ja ruszyłem rowniez bonus i gdy chcialem wyplacic to dostalem info ze musze jeszcze obrocic 5000zł, no ale skoro mam limit50zł dziennie to musze codziennie grać za te max 50zł bo za wiecej mnie blokuje i czekać az 100 dni by móc wypłacic, zapytałem ich czy moge zrezygnowac w takim razie z bonusu oraz ze srodkow ktore wygrałem grajac bonusem to oczywiscie odpowiedz odmowna, a ja ten hajs jak na złość potrzebuje, macie moze jakis pomysl co z tym mozna zrobic?
Bardzo prosze o pomoc
jeżeli jest tak jak piszesz, to napisz reklamację mailem, załącz do wiadomości MF, zasugeruj w piśmie że w ten sposób totolotek kręci z płaceniem podatku i oszukuje graczy, za coś takiego to im mogą kocesję nawet cofnąć, dostaniesz kase na konto i jeszcze prezent pocztą z przeprosinami
 
Do góry Bottom