>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
przecież jaja sobie robiłem z tamtym komentarzem, wpadł mi dziś niecały 1k z postawionych 50 złotych to się tym cieszę i tyle, a nie robię z siebie boga bukmacherki, tym bardziej że to kupony niezwykle fartowne i po wręcz absurdalnych kursach, rzadko @101 wpada, mój osobisty rekord
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Jak slysze o ustawkach na poziomie cwiercfinalow LM to mi sie noz w kieszeni otwiera a i to moze byc za malo na takiego delikwenta wiec dla pewnosci jeszcze po glocka bym polecial zeby byc juz pewien... Ogarnac sie bo to jest taka amatorszczyzna dla kogos kto to mowi ze po prostu padaka ????
Daleko nie trzeba szukać zeszły sezon psg i barca ciągnięta za uszy przez cały mecz byle tylko ich przepchnąć.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z AldiAldi. Piłka nożna od lat już nie jest sportem, to BIZNES, a i przede wszystkim RELIGIA. Polecam dokształcić się, choćby poprzez książkę pt.&quot;Przekręt&quot;. Meczu nie widziałem, lecz ta trzecia bramka to po prostu słabe aktorstwo trzech piłkarzy Barcy. Z Sevillą potrafili strzelić dwie w końcówce, a tutaj przez 90&#39; żadnej, kiedy to Roma zalicza dół formy, a Barca do tego meczu nie przegrywa żadnego w sezonie? Proszę. Barca miała w zeszłym sezonie ustawkę na Paryżan, to teraz żeby było &quot;sprawiedliwie&quot;. Kto ma uszy niechaj słucha, kto ma oczy niechaj widzi. Pozdrawiam wszystkich. Pokory.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Co za wieczór panowie!!! Wlasnie przypomnialem sobie że zapomnialem za 1£ dac łamaka 1/2 @41 za dużo piwa ???? ale cwiercfinaly sie szykują, panowie The Reds powoli stają sie faworytem do puchara :rolleyes:???? ????
Trochę Cię poniosło..Głównym faworytem jest Real a później Bayern.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ja wam powiem skąd się biorą tacy spiskowcy, to osoby które próbują się dowartościować myśląc że poprzez zaprzeczenie opinii ogółu stają się jakimiś mędrcami czy cholera wie kim - &quot;odkryłem prawdę, nie to co zmanipulowana czarna masa wokół mnie&quot;.

Nie ma tutaj żadnego podparcia dowodami, jedynie masa półsłówek, sugestii i manipulowanie sytuacjami tak by podpasowały pod teorię
I nie zrozumcie mnie źle, nie twierdzę że w sporcie nie ma korupcji, zresztą sam miałem kolegę grającego w siatkówkę na pół-profesjonalnym poziomie który mówił mi o tym co nieco, ale to są inne pieniądze i inna mentalność, tutaj piłkarze zarabiają pieniądze które nam się nawet nie śnią i zwyczajnie nie ma powodu by sztab, trener, zawodnicy, ktokolwiek ryzykował pieniędzmi czy swoją legendą w klubie dla jakiejś ustawki, takie mecze i niespodzianki się po prostu w sporcie zdarzają
 
K 46

klapcioo

Użytkownik
Naprawdę nie wiem co kieruje waszymi głowami, aby dochodzić do tak absurdalnych teorii, ale współczuję wam szczerze że nie poznaliście się jeszcze na sporcie i futbolu i prawdopodobnie nigdy nie poznacie. Nie ten poziom i nie ta liga pany, to już nie turecka kopanina czy czeska siatkówka, a najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki na świecie ????
 
W 0

winston1978

Użytkownik
haha ustawka w LM oni za tą kasę z awansu by mogli kupić sobie całe stsy a goście ustawki w lidze mistrzów widzą parodia ????
Wracając do wczorajszej porażki Barcelony nasuwa mi się ciekawa analogia W 2014 roku barcelona odpada w 1/4 z atletico, które melduje się w finale, a finał wygrywa REAL
W 2016 roku: barcelona odpada w 1/4 z atletico, które melduje się w finale, a finał wygrywa REAL
W 2017 roku: barcelona odpada w 1/4 z juve, które melduje się w finale, a finał wygrywa REAL
W 2018 roku : barcelona odpada w 1/4 z romą ...

Gram już dziś grubo kto wygra lige mistrzów ????
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ciekawy jest kto zastąpi dziś Sergio Ramosa. Czy Zidane wstawi do składu młodego i nieogranego za mocno Vallejo czy np. przesunie Casemiro do bloku defensywnego, a w jego miejsce wskoczyłby zapewne Kovacic. Mnie osobiście bardziej odpowiada ten wariant z Casemiro w obronie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja wam powiem skąd się biorą tacy spiskowcy, to osoby które próbują się dowartościować myśląc że poprzez zaprzeczenie opinii ogółu stają się jakimiś mędrcami czy cholera wie kim - &quot;odkryłem prawdę, nie to co zmanipulowana czarna masa wokół mnie&quot;.
Nie ma tutaj żadnego podparcia dowodami, jedynie masa półsłówek, sugestii i manipulowanie sytuacjami tak by podpasowały pod teorię
I nie zrozumcie mnie źle, nie twierdzę że w sporcie nie ma korupcji, zresztą sam miałem kolegę grającego w siatkówkę na pół-profesjonalnym poziomie który mówił mi o tym co nieco, ale to są inne pieniądze i inna mentalność, tutaj piłkarze zarabiają pieniądze które nam się nawet nie śnią i zwyczajnie nie ma powodu by sztab, trener, zawodnicy, ktokolwiek ryzykował pieniędzmi czy swoją legendą w klubie dla jakiejś ustawki, takie mecze i niespodzianki się po prostu w sporcie zdarzają
Fajny post akurat na rocznicę smoleńską... Analiza pasuje nie tylko do teorii ustawek, ale i w ogóle wszystkich teorii spiskowych - brawo !
O ustawkach napisali tu ludzie którzy chyba na ani jednej nie zarobili ani zł bo po prostu nie mają o tym zielonego pojęcia. To jak w tym dowcipie o hazardzistach, którzy każdą wtopę tłumaczą &quot;ustawką&quot;. Tak się składa, że widziałem w życiu parę meczy ustawianych (kiedyś jak miałem dostęp do fixów) i sam &quot;amatorsko&quot; zacząłem to tropić. Ustawki zdarzają się na poziomie lig bałkańskich, ukraińskich, rosyjskich, afrykańskich. Zdarzają się w eliminacjach do LE i samej LE z udziałem w/w drużyn. Po samym meczu widać jak bramkarz celowo chce wpuścić bramkę, a potem np bramkarz przeciwnej drużyny. Celowe faule w polu karnym i wiele więcej symptomów. Na poziomie LM żadne ustawki w tym i zeszłym sezonie się nie zdarzyły. We wczorajszym meczu po prostu Barcelona wyglądała jak by ktoś na nią rzucił zły czar ???? Dochodzą oczywiście jeszcze argumenty o kasie jaką zarabia Barcelona czy PSG i jakie mają budżety więc proszę was - nie piszcie takich głupot bo się kompromitujecie...
2.5 ze Real wygra LM. Bierę to!
To jest mimo wszystko długoterminówka... Ma to sens ? Jeśli nawet Real w finale trafił by na Romę to kurs może być z 1,80. No zobaczymy... Dla mnie ten sezon LM jest tak nie przewidywalny, że nawet jak Roma zdobędzie LM się nie zdziwię...
A jeszcze nie bądźmy pewni tak bardzo tego Realu... Sam pisałem, że nie ma żadnych szans Juventus, ale po wczorajszym dniu to jest wszystko możliwe... Choć myślę, że właśnie z tego powodu dzisiaj już ani Bayern ani Real nie dopuszczą do cienia szansy dla przeciwników.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A jeszcze nie bądźmy pewni tak bardzo tego Realu... Sam pisałem, że nie ma żadnych szans Juventus, ale po wczorajszym dniu to jest wszystko możliwe... Choć myślę, że właśnie z tego powodu dzisiaj już ani Bayern ani Real nie dopuszczą do cienia szansy dla przeciwników.
Co do ustawek samą prawdę napisałeś, piszą o nich Ci co wtopili kasę itp. na tym poziomie ustawki z takimi ekipami, przy takich budżetach? A może jeszcze niech napiszą, że mafia sycylijska groziła Barcelonie, że musi odpaść... Szkoda komentować takie posty!
A ja uważam, że po wczorajszym szalonym wieczorze i wynikach to dzisiaj będzie jednak pełen spokój obój gospodarzy, którzy wyjdą, zrobią swoje pamiętając o &quot;frajerach&quot; roku i będą czekać na losowanie oraz na to aby tylko nie trafić na siebie bo jednak na tą chwilę finał Real - Bayern wymarzony... Jeszcze zaakceptowałbym Liverpool w nim, ale tylko nie Roma bo przypomina się sezon gdzie w finale grały Porto - Monaco, tutaj może być tak z Romą i Liverpoolem, który co najlepsze sprzedał swojego 1 z 3 najlepszych grajków w zespole, a mimo to w lidze wciąż grają swoje, a w LM mają półfinał. Cóż, geniusz Kloppa.
Ciekawy jest kto zastąpi dziś Sergio Ramosa. Czy Zidane wstawi do składu młodego i nieogranego za mocno Vallejo czy np. przesunie Casemiro do bloku defensywnego, a w jego miejsce wskoczyłby zapewne Kovacic. Mnie osobiście bardziej odpowiada ten wariant z Casemiro w obronie.
Według mnie Vallejo, Casemiro solidny w defensywie, ale może łamać linie spalonego, jakiś karny zrobić, nie ma tych &quot;kocich&quot; ruchów w obronie co mają typowi środkowi obrońcy, poza tym Vallejo kiedy grał, to grał dobrze i spokojnie. Zidane lubi ryzykować ( takim byłoby postawienie tam wszechstronnego Benzemy ???? ) ale to nie jest ryzyko wielkie tylko normalny ruch bo w końcu to środkowy obrońca.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
adamo80 , Nie ma sensu porównywanie wyników z fazy grupowej do tych z pucharowej, ponieważ awans z grupy mają zapewnione dwie drużyny i nie trzeba wygrać wszystkich spotkań, by to osiągnąć. Drabinka to już inna para kaloszy. Najmniejszy błąd, zbyt duże rozluźnienie lub inne czynniki mogą być brzemienne w skutkach.
Nie mówię, że w tym przypadku było coś zaplanowane, ale abstrahując od tego meczu trzeba zwrócić uwagę, że gdy dochodzi do &quot;niespodzianek&quot; w obojętnie jakiej dyscyplinie to strona przegrywająca tłumaczy się, że to nie był jej dzień lub że zlekceważyło się rywala albo nie było się w optymalnej dyspozycji. Możliwe, że Barcelona już po pierwszym meczu myślami była w kolejnej fazie i to ją zgubiło, ale przy stanie 2-0 musiało się im zapalić światło ostrzegawcze, że wypada chociaż tę jedną bramkę wcisnąć dla własnego bezpieczeństwa. Wszystko wyglądało tak pokracznie i nieprofesjonalnie, że szkoda komentować. Takie rozstrzygnięcie mnie cieszy, bo przynajmniej ktoś nowy wchodzi do gry.
Wiadomo, że nikt nie jest robotem i porażki wpisane są w ten biznes, Dawid dość często wygrywa z Goliatem, zmiana warty i te sprawy, ale nie każde heroiczne zwycięstwo jest czyste. To nie jest głupie kupowanie czy sprzedawanie jak w beklapie za kilka tysiączków, bo się nie ma na rachunki.
Panowie, musicie zauważyć drugą stronę medalu. Ten kto steruje danymi rozgrywkami może pociągać za wajchy jak tylko zechce. Kluby są częścią systemu, ale nim nie rządzą.
Niespodzianki oczywiście się zdarzają, a za resztę można zapłacić MasterCard ????
Nikt z forum nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów na swoje słowa. Wiara w czystość systemu mnie nie przekonuje, bo to zwykła naiwność. Rok temu przepchnęli Barcelonę, a wczoraj sprawiedliwość zwyciężyła, co? xD Fajny mit dla januszy. Oczywiście nazwijcie mnie szaleńcem, głupkiem, lamusem, który postawił na Barcelonę po kursie 1,1 i przegrał i nie może się z tym pogodzić... ???? A to, że nie grałem nic w tym meczu, no cóż taki drobny szczegół. To ma być dowód na czystość CL? Poważnie?
Nie bronię Barcelony, pierwszego meczu nie widziałem, wczoraj niemiaszek między słupkami się nie popisał zwłaszcza przy pierwszym golu. Messi podaje do Suareza, a ten zamiast walić na bramkę trafia w obrońców i to kilkukrotnie... Ogólnie ich postawa wyglądała bardzo nieprofesjonalnie tak jakby byli skacowani albo robili to specjalnie.
Post polecam oceniać w szerszym kontekście, a nie co do tego meczu. Jechać jak czołg przez cały sezon i tak łatwo polec w najważniejszym meczu? Dziwna sprawa.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
adamo80
Post polecam oceniać w szerszym kontekście, a nie co do tego meczu. Jechać jak czołg przez cały sezon i tak łatwo polec w najważniejszym meczu? Dziwna sprawa.
07.04.18 LL Barcelona Leganes 3 : 1
04.04.18 CL Barcelona AS Roma 4 : 1
31.03.18 LL Sevilla Barcelona 2 : 2
18.03.18 LL Barcelona Ath. Bilbao 2 : 0
14.03.18 CL Barcelona Chelsea 3 : 0
10.03.18 LL Malaga Barcelona 0 : 2
04.03.18 LL Barcelona Atl. Madryt 1 : 0
01.03.18 LL Las Palmas Barcelona 1 : 1
24.02.18 LL Barcelona Girona 6 : 1
20.02.18 CL Chelsea Barcelona 1 : 1
17.02.18 LL Eibar Barcelona 0 : 2
11.02.18 LL Barcelona Getafe 0 : 0
08.02.18 CDR Valencia Barcelona 0 : 2
04.02.18 LL Espanyol Barcelona 1 : 1
01.02.18 CDR Barcelona Valencia 1 : 0
28.01.18 LL Barcelona Alaves 2 : 1
25.01.18 CDR Barcelona Espanyol 2 : 0
21.01.18 LL Betis Barcelona 0 : 5
17.01.18 CDR Espanyol Barcelona 1 : 0
14.01.18 LL Real Sociedad Barcelona 2 : 4
11.01.18 CDR Barcelona Celta Vigo 5 : 0
07.01.18 LL Barcelona Levante 3 : 0
04.01.18 CDR Celta Vigo Barcelona 1 : 1

Trzeba przyznać Ci, że jak czołg szli... Przecież oni nic nie grali w ostatnim czasie, co z tego, że wygrane ale dobre mecze byśmy wyliczyli na palcach jednej ręki, o wyjazdach w ostatnich 2 miesiącach nie wspomnę. Taka prawda, Barcelona także nic nie zagrała w meczu z Romą u siebie, 2 bramki samobójcze.. brak ewidentnego karnego na początku meczu dla Romy, 2 bramki kolejne po dobitkach.
Barcelona przyjechała wygrać na stojąco, akurat ta ekipa ma to w sobie, że czasami myśli, że gorsze ekipy się położą, oddadzą same wygraną bo przecież to Barcelona... przejechali się na tym, z resztą nie pierwszy raz. I co najlepsze żadnych wątpliwości co do sędziowania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona tak w tym jak i w zeszłym sezonie (PSG, Juventus) &quot;zawieszała&quot; się na wyjazdach... Podobnie było w fazie grupowej, ale jak pisał diegoforlan powiedzmy, że tam mogli sobie pozwolić, ale nawyki pozostały...
Po raz kolejny sprawdza się moja stara prawda, że zespoły grające wyrachowanie, minimalistycznie - prędzej czy później tak kończą. Oczywiście od tej ogólnej zasady są wyjątki jak PSG, ale akurat to zepsuł Emery. Generalnie zespół &quot;nauczony&quot; zawsze wygrywać i grać w każdym meczu nie popełnił by tego błędu co wczoraj. Pamiętacie Barcę 14/15 i 15/16 ? Każdy mecz czy to ligowy czy w LM wygrywali wysoko i u siebie i na wyjeździe. Przyszedł Valverde - poukładał taktycznie zespół, wzmocnił defensywę, ale jednocześnie pozbawił ich przebojowości i woli walki w każdych warunkach. Byli pewni, że wygrają awans na stojąco i to szok, że tak doświadczona drużyna zapomniała o tym, że to LM. Pisałem na początku sezonu, że idzie &quot;nowe&quot;. Bardzo pomyliłem się co do PSG, ale nie z całą tezą - w pierwszej 4 będziemy mieć świeżą krew czyli Liverpool i Romę. I to nawet z tych &quot;nowych&quot; zespołów jest sensacja bo to ani City ani PSG.
A teorii o ustawce wczoraj neguje ostatnie 10 min meczu kiedy Barcelona zaczęła grać. W ciągu tych 10 min przypuścili szturm na bramkę i była jedna dwie dobre sytuacje... Tak nie gra drużyna chcąca przegrać... ???? To jest jeden wśród dziesiątki innych argumentów. Od czasu do czasu i to w całym meczu Messi też próbował zatańczyć w polu karnym Romy i się przedrzeć, ale sam Messi to za mało...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
adamo80 , Nie ma sensu porównywanie wyników z fazy grupowej do tych z pucharowej, ponieważ awans z grupy mają zapewnione dwie drużyny i nie trzeba wygrać wszystkich spotkań, by to osiągnąć. Drabinka to już inna para kaloszy. Najmniejszy błąd, zbyt duże rozluźnienie lub inne czynniki mogą być brzemienne w skutkach.
Nie mówię, że w tym przypadku było coś zaplanowane, ale abstrahując od tego meczu trzeba zwrócić uwagę, że gdy dochodzi do &quot;niespodzianek&quot; w obojętnie jakiej dyscyplinie to strona przegrywająca tłumaczy się, że to nie był jej dzień lub że zlekceważyło się rywala albo nie było się w optymalnej dyspozycji. Możliwe, że Barcelona już po pierwszym meczu myślami była w kolejnej fazie i to ją zgubiło, ale przy stanie 2-0 musiało się im zapalić światło ostrzegawcze, że wypada chociaż tę jedną bramkę wcisnąć dla własnego bezpieczeństwa. Wszystko wyglądało tak pokracznie i nieprofesjonalnie, że szkoda komentować. Takie rozstrzygnięcie mnie cieszy, bo przynajmniej ktoś nowy wchodzi do gry.
Wiadomo, że nikt nie jest robotem i porażki wpisane są w ten biznes, Dawid dość często wygrywa z Goliatem, zmiana warty i te sprawy, ale nie każde heroiczne zwycięstwo jest czyste. To nie jest głupie kupowanie czy sprzedawanie jak w beklapie za kilka tysiączków, bo się nie ma na rachunki.
Panowie, musicie zauważyć drugą stronę medalu. Ten kto steruje danymi rozgrywkami może pociągać za wajchy jak tylko zechce. Kluby są częścią systemu, ale nim nie rządzą.
Niespodzianki oczywiście się zdarzają, a za resztę można zapłacić MasterCard ????
Nikt z forum nie jest w stanie przedstawić żadnych dowodów na swoje słowa. Wiara w czystość systemu mnie nie przekonuje, bo to zwykła naiwność. Rok temu przepchnęli Barcelonę, a wczoraj sprawiedliwość zwyciężyła, co? xD Fajny mit dla januszy. Oczywiście nazwijcie mnie szaleńcem, głupkiem, lamusem, który postawił na Barcelonę po kursie 1,1 i przegrał i nie może się z tym pogodzić... ???? A to, że nie grałem nic w tym meczu, no cóż taki drobny szczegół. To ma być dowód na czystość CL? Poważnie?
Nie bronię Barcelony, pierwszego meczu nie widziałem, wczoraj niemiaszek między słupkami się nie popisał zwłaszcza przy pierwszym golu. Messi podaje do Suareza, a ten zamiast walić na bramkę trafia w obrońców i to kilkukrotnie... Ogólnie ich postawa wyglądała bardzo nieprofesjonalnie tak jakby byli skacowani albo robili to specjalnie.
Post polecam oceniać w szerszym kontekście, a nie co do tego meczu. Jechać jak czołg przez cały sezon i tak łatwo polec w najważniejszym meczu? Dziwna sprawa.
Udowadnia się czyjeś przestępstwo, a nie jego brak, ja twierdzę że istnieją niewidzialne jednorożce, no udowodnij mi że ich nie ma, nie jesteś w stanie? No to istnieją
A takie wybieranie jakichś momentów z meczy i uważanie to za jakikolwiek argument jak ty to zrobiłeś to już w ogóle 2/10 żal takie coś komentować i jeszcze śmiesz nazywać ludzi januszami skoro ty sam jesteś januszem dyskusji i używania argumentów, Barca już od jakiegoś czasu nie grała wybitnie i liczyła jedynie na geniusz Messiego, Roma przede wszystkim się nie bała i to był ten magiczny sposób na pokonanie Barcelony podobnie jak Liverpool nie przestraszył się City i też z nim wygrał dwukrotnie(swoją drogą może też ustawka, kurs na liverpool był ponad 6)
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Szkoda mi w sumie tego sędziego. Wszyscy po nim jadą (przed meczem i po) a według mnie bardzo dobrze prowadził spotkanie o_O może jakiś dziwny jestem, albo się na piłce nie znam, nie wiem. Jasne nie zaliczył bramki na 2:0 (boczny machnął, potwierdził, to co miał zrobić ?), ale z drugiej strony to co dał to i zabrał - faul na vvd przy pierwszej bramce. A może to ja nie jestem obiektywny, bo postawiłem na Liverpool :rolleyes:
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Szkoda mi w sumie tego sędziego. Wszyscy po nim jadą (przed meczem i po) a według mnie bardzo dobrze prowadził spotkanie o_O może jakiś dziwny jestem, albo się na piłce nie znam, nie wiem. Jasne nie zaliczył bramki na 2:0 (boczny machnął, potwierdził, to co miał zrobić ?), ale z drugiej strony to co dał to i zabrał - faul na vvd przy pierwszej bramce. A może to ja nie jestem obiektywny, bo postawiłem na Liverpool :rolleyes:
Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie ale Ty znasz tego sędziego ? Wiesz co to za typ ? Tak jak ktoś napisał na TT. Ja to widzę, Ty to widzisz, wszyscy do okoła to widzą, że Lahoz nie nadaje się do sędziowania spotkań LM czy Międzynarodowych, tylko nie centrala. A jak już widzę ten jego ironiczny zez w telewizji z głupimi zapewnieniami, że to On ma rację to mam ochotę wywalić odbiornik przez okno.
Oglądam kilkadziesiąt spotkań w weekendy, do tego dochodzą różne puchary, międzynarodowe i uwierz, nie widziałem jeszcze ani jednego dobrze posedziowanego przez Niego spotkania.
PS. Nie grałem tego spotkania i wisiał mi wynik.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
jak popełnisz 10 błędów 5 w jedną stronę i 5 w drugą to nie oznacza że jesteś dobrym sędzią bo to się &quot;zeruje&quot; xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom