>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adam, Ty piszesz o skłóceniu Polski z całym światem... W błędzie jesteś, z Rosją mimo braku wizyt międzypaństwowych mamy dość dobre kontakty... Ciekawe dlaczego....
Z Rosją też jesteśmy skłóceni - sprawa Smoleńska, aneksja Krymu, zielone ludziki na wschodzie Ukrainy, nasze ostra presja w UE na sankcje wobec Rosji...
Niestety to co przed wojną - ataki na wielkich 2 sąsiadów przez &quot;dumnych Polaków&quot;. Dla mnie obecnie nacjonaliści nie są żadnymi patriotami tylko działają na szkodę interesu Polski i powinni zostać zdelegalizowani. Zresztą nie przypadkowo służby specjalne Rosji wspierały i wspierają ruchy nacjonalistyczne we Francji, Holandii i innych krajach bo rozbicie UE jest priorytetem rosyjskiej polityki zagranicznej. A ci nasi nacjonaliści z marszu narodowego to może i chcą dobrze i wierzą szczerze w te wszystkie poglądy, ale jak to młodzi - mało doświadczeń życiowych, brak wykształcenia albo głowy pełne teoremów i idą z tymi ideeami bez zastanowienia... Dzisiaj w świecie globalnej wioski tylko kraje połączone lub mocarstwa jak USA i Chiny dadzą sobie radę. Także UE, ale jako całość...
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Adam, Ty piszesz o skłóceniu Polski z całym światem... W błędzie jesteś, z Rosją mimo braku wizyt międzypaństwowych mamy dość dobre kontakty... Ciekawe dlaczego....
Pytanie nie do mnie co prawda, ale pozbawione jakiejkolwiek rzeczywistej wrogości relacje z Rosją, niemiłościwie nam panujących &quot;włatców&quot; wynikać mogą z zawartości teczek czołowych &quot;kaczystów&quot;, które to teczki zostały wywiezione na Łubiankę. M.in ze słynnej akcji &quot;Hiacynt&quot;. Oraz ze strachu. Ze strachu spowodowanego tym, że rozzłoszczony Putler może zagwizdać na swojego pieska w Unii - czyli na Orbana, a tenże zostawi nasz pisoski nierząd na lodzie w sporze o praworządność, podobnie jak to uczynił przy głosowaniu w sprawie drugiej kadencji Tuska. Chociaż samemu Kaczyńskiemu przysięgał Orbanek, że będzie stał u jego boku. Ale ileż są warte słowa putinowskiego kundelka. Właśnie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wyniki CBOS i innych pracowni robione na próbie 6000 osób dają wciąż ogromną przewagę PiS, a sondaż na WP prezentuje się tak:
Powiem tak - ja będę głosował na PO, ale jak by przyszli z CBOS podał bym PiS bo nie wiem obecnie w czyje ręce wpadają takie ankiety...
W przyszłym roku grubo pogram przeciw PiSowi... ????
Oczywiście ludziki z forumka pokroju pablo_89 i jemu podobni powiedzą, że manipulacja, że niemieckie media itp bzdury... Niech sobie piszą... ???? Za rok się policzymy i jak nie sfałszują wyborów ocalimy nasz piękny kraj...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wyniki CBOS i innych pracowni robione na próbie 6000 osób dają wciąż ogromną przewagę PiS, a sondaż na WP prezentuje się tak:
Powiem tak - ja będę głosował na PO, ale jak by przyszli z CBOS podał bym PiS bo nie wiem obecnie w czyje ręce wpadają takie ankiety...
W przyszłym roku grubo pogram przeciw PiSowi... ????
Oczywiście ludziki z forumka pokroju pablo_89 i jemu podobni powiedzą, że manipulacja, że niemieckie media itp bzdury... Niech sobie piszą... ???? Za rok się policzymy i jak nie sfałszują wyborów ocalimy nasz piękny kraj...
W sondażu na stronie gazety wyborczej PIS byłby pod progiem wyborczym, za to w gazecie polskiej by miał 97%.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak zgadzam się, ale na wp.pl to wchodzą różni ludzie o różnych poglądach... Mam wielu znajomych głosujących na PiS którzy lubią WP. Jak dla mnie poparcie sondażowe na PiS jest ostro przeszacowane i jeśli buki się będą tym sugerować, a zawsze się sugerują będzie można zgarnąć niezłą kasę...
I powiem jeszcze tak. Kiedy były wybory w 2015r. większość sond i opinii była bardzo na wp. pl przeciwko PO. Właściwie jakieś 70% było przeciw PO i za PiSem. Teraz jest na odwrót... Zresztą niech sam mój przykład mówi za siebie - ja nie głosowałem na PO w ostatnich wyborach bo jak wielu innych Polaków byłem rozczarowany rządami PO, ale to co robi PiS przechodzi ludzkie pojęcie...
Chwała im za to, że odzyskali miliardy od złodziei z VATu, fajnie, że pomogli dzieciom (choć ja uważam, że lepiej było by pomóc wszystkim np. przez obniżenie podatków), ale jak stracimy UE to stracimy wszystko, a 2 letni rząd Premier Szydło robił wszystko żeby do tego doszło i nie wiem czy Premier Morawiecki da radę... Po za tym to co się robi z wymiarem sprawiedliwości to uderzenie w fundamenty demokracji, a to już bardzo niebezpieczne i nawet kasa nie pomoże... Mimo, że jestem &quot;lemingiem&quot; to umiem obiektywnie ocenić PiS i zrobili wielkie rzeczy w jednych dziedzinach jak ekonomia i okropne w innych jak - prawo i stosunki międzynarodowe. Jak bym jeszcze był kobietą dodałbym, że chcą mnie zmuszać abym rodził upośledzone płody...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wyniki CBOS i innych pracowni robione na próbie 6000 osób dają wciąż ogromną przewagę PiS, a sondaż na WP prezentuje się tak:
Powiem tak - ja będę głosował na PO, ale jak by przyszli z CBOS podał bym PiS bo nie wiem obecnie w czyje ręce wpadają takie ankiety...
W przyszłym roku grubo pogram przeciw PiSowi... ????
Oczywiście ludziki z forumka pokroju pablo_89 i jemu podobni powiedzą, że manipulacja, że niemieckie media itp bzdury... Niech sobie piszą... ???? Za rok się policzymy i jak nie sfałszują wyborów ocalimy nasz piękny kraj...
Żyj sobie złudzeniami. Za rok ludzie będą decydować czy chcą niższego czy wyższego wieku emerytalnego, czy chcą 500+ czy nie, czy chcą waluty Euro czy nie, czy chcą tysiące Arabów i nierobów z Afryki których będzie trzeba wyżywić z naszych podatków i wiele wiele innych istotnych spraw dla ludzi jak choćby zmuszanie do wysyłania 6latków do szkoły. Ludzie w dupie mają tą twoja czerwoną prostytucję zwaną konstytucją. Nikt też nie będzie bronił tej sitwy prawników i mafii sędziowskiej. PiS nie jest idealna partia i ma sporo wtop lecz ta mafia PO już do władzy nie wróci. Zobacz co się dzieje w sklepach, mnóstwo ludzi, pełne koszyki. Wielu ludziom poprawiło się, jednym dzięki +500 innym z tego że pracy nie brakuje i każdy kto chce pracować to ma duże pole wyboru. Znam sporo osób które od lat nie chodziły do wyborów bo nie mały na kogo głosować bo nikt do tej pory nie spełniał obietnic wyborczych. Inni zagłosują na PiS dlatego że dostają 500+, inni znowu dlatego że nie chcą u nas tej islamskiej dziczy.
A ty sobie żyj w tym twoim urojonym świecie i dalej sobie myśl że miliony pójdą bronić sitwy sędziowskiej i tej komunistycznej konstytucji. Za rok bierzemy konstytucję a ty i inni prawnicy będziecie mogli sobie tylko popłakać po tej waszej konstytucji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Żyj sobie złudzeniami. Za rok ludzie będą decydować czy chcą niższego czy wyższego wieku emerytalnego, czy chcą 500+ czy nie, czy chcą waluty Euro czy nie, czy chcą tysiące Arabów i nierobów z Afryki których będzie trzeba wyżywić z naszych podatków i wiele wiele innych istotnych spraw dla ludzi jak choćby zmuszanie do wysyłania 6latków do szkoły. Ludzie w dupie mają tą twoja czerwoną prostytucję zwaną konstytucją. Nikt też nie będzie bronił tej sitwy prawników i mafii sędziowskiej. PiS nie jest idealna partia i ma sporo wtop lecz ta mafia PO już do władzy nie wróci. Zobacz co się dzieje w sklepach, mnóstwo ludzi, pełne koszyki. Wielu ludziom poprawiło się, jednym dzięki +500 innym z tego że pracy nie brakuje i każdy kto chce pracować to ma duże pole wyboru. Znam sporo osób które od lat nie chodziły do wyborów bo nie mały na kogo głosować bo nikt do tej pory nie spełniał obietnic wyborczych. Inni zagłosują na PiS dlatego że dostają 500+, inni znowu dlatego że nie chcą u nas tej islamskiej dziczy.
A ty sobie żyj w tym twoim urojonym świecie i dalej sobie myśl że miliony pójdą bronić sitwy sędziowskiej i tej komunistycznej konstytucji. Za rok bierzemy konstytucję a ty i inni prawnicy będziecie mogli sobie tylko popłakać po tej waszej konstytucji.
Ja od 15 lat nie jestem w zawodzie... Obecnie prowadzę mikrofirmę i właściwie jestem docelowym elektoratem PiS..., ale rządów prawa będę bronić zawsze bo alternatywą jest kult jednostki...
A co do tych pełnych koszyków to zapytaj mamy ile płaciła za taki koszyk w 2015r, a ile płaci dzisiaj. W 2015 chleb mogłem kupić w hipermarkecie już za 0,90zł dzisiaj najtańszy to 1,90zł i tak jest ze wszystkim !!!
Może i pójdzie sporo ludzi co dostali 500+, ale z drugiej strony pójdzie ogromna ilość ludzi, którzy się nie interesowali z lewej strony - kobiety z marszów, środowiska LGBT, mnóstwo artystów - ludzi którzy dotąd omijali szerokim łukiem politykę... No i osoby, które jak jak nie głosowały na PO tym razem nie popełnią drugi raz tego samego błędu. Uważam też, że duża część niezadowolonych przejdzie z PiS do KUKIZa - sam znam jedną taką osobę z rodziny. Na pewno będzie rekordowa w historii frekwencja i na to też warto zagrać...
A co do &quot;islamskiej dziczy&quot; to mój własny brat ma takie same poglądy z którymi się nie zgadzam, ale myślisz, że on zagłosuje na PiS ? No way ! Nie lubi ich tak samo jak ja choćby dlatego, że ledwo im starcza do pierwszego z bratową, ale mają JEDNO dziecko i się nie kwalifikują do 500+ On też zagłosuje na KUKIZa - ale to nie ta osoba o której wcześniej pisałem bo brat i wcześniej głosował na KUKIZa...
A dla mnie ocalenie polski = każda inna partia niż PiS... (O narodowcach nie wspominam bo może do 2019 wreszcie ich zdelegalizują lub/i pozamykają w więzieniach za to jak szkodzą naszej Ojczyźnie)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja od 15 lat nie jestem w zawodzie... Obecnie prowadzę mikrofirmę i właściwie jestem docelowym elektoratem PiS..., ale rządów prawa będę bronić zawsze bo alternatywą jest kult jednostki...
A co do tych pełnych koszyków to zapytaj mamy ile płaciła za taki koszyk w 2015r, a ile płaci dzisiaj. W 2015 chleb mogłem kupić w hipermarkecie już za 0,90zł dzisiaj najtańszy to 1,90zł i tak jest ze wszystkim !!!
Może i pójdzie sporo ludzi co dostali 500+, ale z drugiej strony pójdzie ogromna ilość ludzi, którzy się nie interesowali z lewej strony - kobiety z marszów, środowiska LGBT, mnóstwo artystów - ludzi którzy dotąd omijali szerokim łukiem politykę... No i osoby, które jak jak nie głosowały na PO tym razem nie popełnią drugi raz tego samego błędu. Uważam też, że duża część niezadowolonych przejdzie z PiS do KUKIZa - sam znam jedną taką osobę z rodziny. Na pewno będzie rekordowa w historii frekwencja i na to też warto zagrać...
A co do &quot;islamskiej dziczy&quot; to mój własny brat ma takie same poglądy z którymi się nie zgadzam, ale myślisz, że on zagłosuje na PiS ? No way ! Nie lubi ich tak samo jak ja choćby dlatego, że ledwo im starcza do pierwszego z bratową, ale mają JEDNO dziecko i się nie kwalifikują do 500+ On też zagłosuje na KUKIZa - ale to nie ta osoba o której wcześniej pisałem bo brat i wcześniej głosował na KUKIZa...
A dla mnie ocalenie polski = każda inna partia niż PiS... (O narodowcach nie wspominam bo może do 2019 wreszcie ich zdelegalizują lub/i pozamykają w więzieniach za to jak szkodzą naszej Ojczyźnie)
A żeś palnął z tym chlebem. A za czasów tych ścierw PO/PSL to cukier był po grubo ponad 4zł w 2011r, teraz kosztuje 1,50 a paliwo po ponad 6zł a teraz dużo tańsze. A jeszcze pamiętamy słowa tego rudego kundla že &quot;teraz to kurw*a paliwo może być po 7zł&quot;. Także takie wyliczanki to sobie możesz dzieciom przedstawiać bo ty podasz przykład że coś zdrożało a ja ci podam przykład czegoś co jest tańsze.
A i te zboki z LGBT to margines i oni to akurat raczej na wybory w większości chodzili. Te pseudoelity raczej też więc nie masz co liczyć na wiele nowych ich głosów. O tym kto w Polsce wygrywa wybory decyduje wieś i prowincja. A tam POlszewiki wiele głosów nie dostaną. Dobry wynik Kukiza to też dla ciebie powinna być zła wiadomość. Bo Kukiz też chce zmienić tą komunistyczną konstytucję której tak bronicie. Pis z Kukizem dużo różni ale jak pojawi się szansa na zmianę tej czerwonej książeczki to Kaczyński z Kukizem się dogadają. Kaczyński nawet jeśli nowa konstytucja nie będzie w 100% po jego myśli to okazji do zmiany nie zmarnuje bo następnej może już nie mieć. Także głos twojego brata na Kukiza także przysłuży się PiSowi. Tylko nie próbuj przekabacić brata, niech głosuję na Kukiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie Konstytucja nie ma kolorów... Bronię i będę bronić każdej Konstytucji jaka będzie uchwalona zgodnie z prawem 3/4 głosów... Tu nie o to chodzi czy czerwona czy biała czy różowa tylko o to, że jest prawem. Jeśli Kukiz i PiS uzyskał by 3/4 głosów i zmienili by ustrój państwa na taki jaki by mi nie odpowiadał np. nazistowski to bym po prostu opuścił nasz piękny kraj, ale jak bym został to bym szanował nawet taką Konstytucję. To jest coś czego ty nigdy nie zrozumiesz - przestrzeganie zasad... Bo tak patrząc jak ty, że uważasz &quot;czerwoną&quot; konstytucję za świstek po uchwaleniu np. tej nowej przez Kukiza ja bym tak uważał - i co wojna domowa, anarchia ?
Jeśli PiS by miał taką większość aby zmienić konstytucję i w ten sposób zmienić SN i KRS to by wszystko było ok, ale oni zmieniają to ustawami...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dla mnie Konstytucja nie ma kolorów... Bronię i będę bronić każdej Konstytucji jaka będzie uchwalona zgodnie z prawem 3/4 głosów... Tu nie o to chodzi czy czerwona czy biała czy różowa tylko o to, że jest prawem. Jeśli Kukiz i PiS uzyskał by 3/4 głosów i zmienili by ustrój państwa na taki jaki by mi nie odpowiadał np. nazistowski to bym po prostu opuścił nasz piękny kraj, ale jak bym został to bym szanował nawet taką Konstytucję. To jest coś czego ty nigdy nie zrozumiesz - przestrzeganie zasad... Bo tak patrząc jak ty, że uważasz &quot;czerwoną&quot; konstytucję za świstek po uchwaleniu np. tej nowej przez Kukiza ja bym tak uważał - i co wojna domowa, anarchia ?
Jeśli PiS by miał taką większość aby zmienić konstytucję i w ten sposób zmienić SN i KRS to by wszystko było ok, ale oni zmieniają to ustawami...
Ja też jestem za przestrzeganiem zasad ale... Jeśli prezes TK Rzepliński wydaje &quot;wyrok&quot; w 5cio osobowym składzie gdy powinien w 11sto osobowym i tłumaczy to &quot;stanem wyższej konieczności&quot; to o jakim szanowaniu zasad i prawa tu mówimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No pablo coś pisałeś o tym, że zmienią Konstytucję. Niech oni się modlą żeby wygrać wybory bo nie sądzę aby nawet to się udało:
https://wiadomosci.wp.pl/pis-traci-poparcie-duze-zmiany-w-sondazu-6235061768074881a
A KUKIZ szybciej dogada się z PO niż z PiS albo z nikim się nie dogada i nie będzie żadnego sejmu. Za często jest u Moniki Olejnik w &quot;Kropce nad i&quot; aby się nie dogadał z PO. Zawsze jak go tam słuchałem to w większości się zgadzałem jak mówił... Np. mówił, że chce zmiany Konstytucji, ale jeśli już jest nie wolno jej łamać...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie z forum popierający PiS i tak mówiący o &quot;złodziejach z PO&quot; - jak wam się podoba dawanie sobie samej nagrody 60000zł przez premier Szydło ? W czasach PO nagrody dostawali tylko urzędnicy służby cywilnej, a nie politycy. Wszyscy jednak mówią o nagrodach, a ile zarabiają polityczni nominaci w spółkach skarbu państwa - to jest dopiero kosmos (od razu przyznaję - tak samo choć na mniejszą skalę było za czasów PO)
Jeśli chodzi o mnie osobiście to absolutnie nie widzę nic złego w tym, że rząd dobrze zarabia (abstrahuję od tego czy za niszczenie wymiaru sprawiedliwości akurat temu rządowi cokolwiek się należy) bo 100000zł czy 60000zł czy nawet 1 mln w skali budżetu kraju to są miedziaki. Wg mnie posłowie, ministrowie, premier powinni zarabiać co najmniej z 30000zł -100000zł na miesiąc bo 8tyś czy 20tyś to zarabia każdy dyrektor banku, cyrku i kina a nie kieruje całym państwem, ale... PiS sam się zakiwał bo ich akurat niedouczony elektorat z małych miasteczek to głównie osoby nacechowane ogromną zawiścią, że ktoś ma lepiej od nich chociaż nikt im nie kazał ładować się w 3 dzieci i wódkę co weekend zamiast ciężkich studiów ekonomicznych, lekarskich czy prawniczych (taka mała dygresja... ) W każdym razie ten elektorat nie zrozumie łamania praworządności, osłabienia pozycji Polski na świecie, budżetu unijnego..., ale zrozumie, że Pani Szydło dała sama sobie 60 tyś ???? Brawo Platforma, że to wykryła, nagłośniła i zrobiła akcję wstydu... ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
bo ich akurat niedouczony elektorat z małych miasteczek to głównie osoby nacechowane ogromną zawiścią, że ktoś ma lepiej od nich ????
Rozumiem że zrobiłeś odpowiednie badania na poparcie tej tezy [CUT] z wielkiego miasta? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeśli Kukiz i PiS uzyskał by 3/4 głosów i zmienili by ustrój państwa na taki jaki by mi nie odpowiadał np. nazistowski to bym po prostu opuścił nasz piękny kraj, ale jak bym został to bym szanował nawet taką Konstytucję.
Panie Wykształcony, od kiedy to do zmiany Konstytucji potrzeba 3/4 głosów? Piękne samozaoranie ????
Trzymam za słowo z tym szanowaniem &quot;nawet takiej Konstytucji&quot; - nie omieszkam ci o tym przypomnieć.
Wszyscy jednak mówią o nagrodach, a ile zarabiają polityczni nominaci w spółkach skarbu państwa - to jest dopiero kosmos (od razu przyznaję - tak samo choć na mniejszą skalę było za czasów PO)
Poproszę o konkretne dane, na podstawie których twierdzisz, że za czasów PO było to na mniejszą skalę.
zamiast ciężkich studiów ekonomicznych
Toś teraz dopierdzielił ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panie Wykształcony, od kiedy to do zmiany Konstytucji potrzeba 3/4 głosów? Piękne samozaoranie ????
Trzymam za słowo z tym szanowaniem &quot;nawet takiej Konstytucji&quot; - nie omieszkam ci o tym przypomnieć.
No, ale masz radochę, że się pomyliłem z cyferkami... 3/4 czy 2/3 to na jakieś znaczenie ? Nie ma żadnego samozaorania tylko po prostu pomyłka. Czy to 3/4 czy 2/3 - jeśli Pis będzie miał tyle i zmieni Konstytucję będę szanował taką choć nie liczę na to z 2 strony bo jak wiemy obecnie jak tu jeden pisze czerwona konstytucja itd to jakby PO miało taką większość to pisowcy by tego nie uszanowali...
art. 235 Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów

Co do nagród to już TVPiS ma sprawę w sądzie za kłamstwo w tej sprawie... Dokumenty komu i w jakiej wysokości wypłacano przez 8 lat są powszechnie dostępne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Xavy tak się kończy w praktyce zadzieranie z Żydami:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mimo-dobrych-prognoz-rating-polski-bez-zmian,177,0,2403249.html
Gospodarka super, ale rating wciąż ten sam. DLATEGO właśnie uważam wszelkiej maści narodowców w Polsce za szkodników działających na stronę Rosji i wbrew polskiej racji stanu. Dlatego ich jeszcze bardziej nienawidzę od PiSu i chciałbym całkowitej ich delegalizacji i penalizacji tak od 3 lat więzienia w górę za wznoszenie jakichkolwiek haseł: ksenofobicznych, homofobicznych, rasistowskich, antysemickich i wszelkiej mowy nienawiści czy to w marszach czy na meczach czy na facebooku. Może kiedyś dożyję takich czasów... Tyle zła nienawiść z powodu koloru skóry, rasy, preferencji seksualnych, religii, zamożności; zrobiła w XX w., tyle milionów ludzi zginęło, a te ....... ciągle istnieją i sobie urodziny Hitlera urządzają !
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Adamo jednym slowem mamy zydom [CUT] bo caly swiat tak robi i oni rzadza swiatem a kto nie robi ten zginal, nie ma szans
Tak jak Norwegia, Szwajcaria, Islandia i inne takie ????
Zreszta PiS to partia pro amerykansko-zydowska przez nich zainstalowana (amerykanskie sluzby specjalne przeprowadzily nagrania) zeby zrealizowac ich interesy - wiec jak z nimi zadzieraja jak ja widze ze wyslannicy rzadu jada do Izraela zeby skonsultowac czy mozna wprowadzic ustawe w polskim sejmie dotyczaca niby polskiego prawa - malo tego mowia sobie ze nie obowiazuje ustawa dopoki Izrael sie nie zgodzi
A ty cos o tym ze zadzieraja

Masz klienta budzetowke czy co ze tak sobie radzisz w biznesie mimo kompletnego braku rozeznania wspolczesnych warunkow geopolitycznych?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W 2015 r podczas wyborów na tym forum byłem wyzywany od złodziei (to było zresztą najłagodniejsze określenie) dlatego, że broniłem PO. Wtedy co najmniej 10 osób w tym jeden moderator - tolerowali wyzywanie mnie, obrażanie, a w ostateczności nie te osoby tylko jak zostałem zbanowany na szczęście na kilka godzin (po interwencji administratora całego forum). Tak mi się przypomniało, ale nie piszę, żeby rozpamiętywać... Teraz już na szczęście są inni moderatorzy i nie ma takich sytuacji. Ponadto nie jestem sam. W każdym razie jedna z tamtych osób ciągle sugerowała, że chyba jestem powiązany osobiście z PO skoro tak ich bronię, bo czerpię jakieś z tego zyski. To oczywiście była kompletna nieprawda... Piszę tylko po to o tym, że elektorat PiS i sam PiS uważając PO za &quot;złodziei&quot; przenosili sami swoje wyobrażenia o władzy na tą władzę. Taki mechanizm przeniesienia jest znany z psychologii. Np osoba coś kupuje na Allegro, ale ponieważ sama jako sprzedawca jest nieuczciwa wszędzie wietrzy nieuczciwość. Znam przypadki, że ktoś kto sam miał bardzo wysokie koszty wysyłki, dawał negatywy za wysokie koszty wysyłki u innych, a jak mu się o tym powiedziało - oczywiście, klasycznie - zero odpowiedzi. Taki więc mechanizm obserwujemy obecnie... Prawdopodobnie w rozdawaniu naszych, publicznych pieniędzy PiS już po 2 latach przegonił 8 lat rządów PO/PSL. Te nagrody w rządzie to były drobniaki... Teraz opozycja zaczęła sprawdzać wszystkie fundacje, instytucje i spółki podległe rządowi - i teraz to będzie dopiero afera. To są już sumy na miliony. Poniżej artykuł o tylko jednym ministerstwie rolnictwa:
https://wiadomosci.wp.pl/nowa-afera-z-nagrodami-miliony-w-spolkach-podleglych-resortowi-rolnictwa-6242240601708673a
Jak mówił Marcinkiewicz - PiS po całości idzie w myśl zasady: TKM. Dla osób nie znających: Teraz K. My
A miało być tak skromnie i inaczej jak mówił Prezes Kaczyński...
 
Do góry Bottom