>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Co za wieczór panowie!!! Wlasnie przypomnialem sobie że zapomnialem za 1£ dac łamaka 1/2 @41 za dużo piwa ???? ale cwiercfinaly sie szykują, panowie The Reds powoli stają sie faworytem do puchara :rolleyes:???? ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Rok temu PSG najwięksi frajerzy LM, w tym roku zdecydowanie Barcelona... chociaż jutro Real jeszcze, ale akurat po dwóch dzisiaj zaskakujących wynikach, jutro pewnie już spokojnie będzie Bayern wygrana, a Real nawet jakiś remis czy minimalna przegrana ale awansować awansuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mimo, że nic nie grałem w meczu Romy przełączyłem się na nich przy stanie 2:0. Po prostu szok co znowu odje...a Barcelona. Ciekawy jestem czy na forum ktokolwiek, gdziekolwiek - w dziale tematycznym, typach dnia, swoim temacie zagrał na awans. Przyznać się kto jest takim dobrym typerem... ???? Awans na Romę to chyba stał po kursie 20 ????
Rok temu PSG najwięksi frajerzy LM, w tym roku zdecydowanie Barcelona... chociaż jutro Real jeszcze, ale akurat po dwóch dzisiaj zaskakujących wynikach, jutro pewnie już spokojnie będzie Bayern wygrana, a Real nawet jakiś remis czy minimalna przegrana ale awansować awansuje.
Dla mnie osiągnięcie Romy jest większe niż Barcelony w zeszłym sezonie bo Roma od początku była dogiem w tym dwumeczu, a jednak Barcelona w tamtym sezonie była faworytem. To mi się nie mieści w głowie jak Barcelona w kolejnym sezonie znowu gra na wyjeździe... Tym razem nie straciłem na nich nawet 1zł, ale janusze księgujący zyski po tym 4:1 to chyba ostro teraz płaczą :oops:. Pewno nikt tego nawet nie kontrował... Dla mnie szaleństwo co zrobiła Roma...
Gdzieś nieśmiało pisałem wcześniej że można coś pograć na Romę, a jeszcze wcześniej o śmieciowych kursach na Barcę i Bayern i proszę... ???? Na Barcę przed dwumeczem było na awans 1,12 ????
No i Nadtyper od nowa musisz układać pary na 1/2 bo Barcy już nie ma... ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Przegladalem sobie kursy na fortunie i przkuwalo ma uwage typ HT/FT 1/2 ale mowie sobie, no gdzie City prowadzac w 1 polowie odda znowu mecz a jednak jak z MU 2:0 i 2:3 . cyrki cyrki cyrki ze 20.0 kurs , co do Barcy no nie spodziewalem sie ze taka kaszane zagraja, Roma nic nie grala, liczyla na dlugie pilki nic wiecej i tak 3 gole padly smiech haha
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Co za piękny dzień, Barcelona odpadła,uszczypnijcie mnie bo nie wierzę w to szczęście. W tym roku gwiazdka przyszła wcześniej i prezent dostałem dzisiaj. Czyli brak żałosnych drużyn w półfinałach.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co za wieczór panowie!!! Wlasnie przypomnialem sobie że zapomnialem za 1£ dac łamaka 1/2 @41 za dużo piwa ???? ale cwiercfinaly sie szykują, panowie The Reds powoli stają sie faworytem do puchara :rolleyes:???? ????
Real ich rozniesie, Klopp jest mistrzem w przegrywaniu finalow , z Dortmundem w LM i z Liverpoolem z Sevilla w LE. Jak bedzie final Real vs Liverpool , stawka max laduje na Real awans albo Real dwoma bramkami. ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dziś Roma pokonała wielką Barcelonę, a na weekend w lidze w łeb ????
Do weekendu to oni jeszcze nie wytrzeźwieją więc pewno jakieś rezerwy Romy zagrają w lidze... ???? Ok. żartuję, ale teraz to tylko LM będzie się dla nich liczyła... Ale ludziska potracili kasy...
 
R 0

rosolak

Użytkownik
jaka ustawka hahha ? o czym Wy mowicie ? zal wam sciska pewna czesc ciala , ze Barca odpadla ? gralo 11 na 11 takich samych ludzi .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jaka ustawka hahha ? o czym Wy mowicie ? zal wam sciska pewna czesc ciala , ze Barca odpadla ? gralo 11 na 11 takich samych ludzi .
Nie było ustawki to nie bałkańskie klimaty i eliminacje do LE. Na tym poziomie nie ma ustawek. Zresztą widać kiedy mecz jest ustawiany, a kiedy nie... Ten zdecydowanie nie był... Barcelona jak dzieci we mgle. Przycisnęli jak im się d. paliła od 3:0, ale 10 min. nie starczyło... Jak by Roma objęła prowadzenie na 3:0 w 70 min. to paradoksalnie mogła by nie awansować, ale 10 min. starczyło na obronę. Po prostu Barcelonę zgubiła pewność, że mają rozstrzygnięty dwumecz. Pojechali zagrać na stojąco. Przypomnijcie sobie jak grali w fazie grupowej np. 0:0 z Olympiakosem bodajże itp sprawy.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak slysze o ustawkach na poziomie cwiercfinalow LM to mi sie noz w kieszeni otwiera a i to moze byc za malo na takiego delikwenta wiec dla pewnosci jeszcze po glocka bym polecial zeby byc juz pewien... Ogarnac sie bo to jest taka amatorszczyzna dla kogos kto to mowi ze po prostu padaka ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Real ich rozniesie, Klopp jest mistrzem w przegrywaniu finalow , z Dortmundem w LM i z Liverpoolem z Sevilla w LE. Jak bedzie final Real vs Liverpool , stawka max laduje na Real awans albo Real dwoma bramkami. ????
Nie zabijaj moich marzen ???? czekamy na losowanie! Juz nie ma Barcy :eek: faworytem do mistrzostwa jest Real, Bayernowi i Liverpoolowi daje równe szanse, a najmniejsze Romie, ale zaczekajmy do jutra, pewnie znowu bedzie sie dzialo i poszukam jakis overków. The Reds wyglądają dobrze h2h z Realem:rolleyes: a to najmocniejszy potencjalny rywal. Dwumecz z Bayernem bylby zajebistym widowiskiem i polowaniem na overy ???? YNWA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom