>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

29 Kolejka Plus Ligi + zaległy BB - Trefl

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

Dziś ciekawe mecze jeśli chodzi o utrzymanie w Plus Lidze. Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Na jutro polecam typ w strone Czarnych Radom. Kurs na ten moment na samo zwyciestwo Czarnych w Fortunie @1.62 według mnie zawyżony. Czarni prezentuja się bardzo dobrze przede wszystkim w meczach na własnej hali ,ale i na wyjazdach potrafia pokazać kawał dobrej siatkówki. Do zespołu wrócił Michał Filip na pewno z meczu na mecz trener będzie dawał coraz to więcej minut na boisku. Czarni chcą utrzymać ósmą pozycje w Plus Lidze. Mają godnych rywali m.in Cuprum Lubin ,ale według mnie to Czarni są aktualnie w lepszej dyspozycji. Bydgoszczanie grają bardzo w kratkę ostatnie zwycięstwo z Cuprum tutaj bym nie robil sensacji Cuprum zagrało m.in bez Tahta. Wiadomo Bysgoszcz bedzie to spotkanie chciało wygrac poniewaz graja o utrzymanie w Plus Lidze ,ale Czarni tak jak juz pisałem czuję jutro że z Bydgoszczy przywiazą komplet punktów. Czarni jezeli myslą tutaj o ulokowaniu się na ósmej pozycji muszą ten mecz wygrać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
Na jutro:
Czarni Radom @1.62 ✅
Czarni (Handicap -1.5 seta) 2.29 ✅

Mozna sie rownież pokusić za mniejsza stawke na Czarnych z (Handicap -2.5 seta) @4.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Jak dla mnie warty pogrania jest wygrana Trefla Gdańsk w meczu z Zaksą @2,89 na Fortunie. Gospodarze mają już zapewnione pierwsze miejsce przed play-offami wiec dla nich to mecz o pietruszkę, zwłaszcza że we wtorek czeka ich bardzo trudny rewanż z Friedrichshafen (gdzieś nawet w którymś wywiadzie padło, że mogą wyjść rezerwami). Goście natomiast zajmują wydaje się pewne 3 miejsce w tabeli i raczej nie dogonią już Skry, więc dla nich mecz nie ma większego znaczenia dla układu w tabeli. Za gośćmi przemawia natomiast bardzo dobra forma + to że wygrali z Zaksą w półfinale Pucharze Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel
(Handicap -2.5 seta)
@ 2.65 typ Jastrzębski
Tutaj według mnie sprawa jest prosta. Jastrzębski ten mecz dzisiaj według mnie wygra. Daję po bardzo dobrym kursie na zwyciestwo Jastrzębian w trzech setach. Jedyne co się obawiam że w tym meczu Jastrzebski moze przegrac maksymalnie jednego ,ale gram handi -2.5 poniewaz czuje szybkie trzy sety ze strony Jastrzebskiego Wegla ktory jest o wiele lepszym zespolem od Szczecinian. Jastrzębski już jedna boga jest w play-offach ale jeszcze pewnego awansu nie maja ,wiec maja o co grać. Jastrzębski gra bardzo dobrze przede wszystkim na swoim parkiecie ,ale rowniez ogladajac mecz z Katowicami ten mecz powinien skonczyc w trzech setach jednak Piotrek Gruszka wprowadził parę zmian w trzecim secie i gra Katowiczan uległa zmianie co doprowadziło do tie-breaku. Dzisiaj czuje .ze Jastrzebianie wygraja pewnie poniewaz chociaz dzisiaj wygraja za trzy punkty nadal przed ostatnia kolejka nie beda mieli jeszcze pewnego awansu. Licze ,ze dzisiaj Oliwa z Muzajem ktorzy graja rewelacyjna offensywna siatkówke zrobia rożnice w dzisiejszym meczu i pokaza ze nalezy się miejsce w pierwszej szóstce.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Korci pograć win albo +2 na Bielsko.Sa słabi nie można liczyć na mega grę z ich strony ale na grę Skry na pół gwizdka już tak. Skra już tydzień temu trochę olała mecz ze spuszczonymi Kielcami więc czemu nie dzisiaj. Jedynie co to boję się mając w pamięci mecz przeciwko Zaksie. Bielsko też miało rywala snującego się po parkiecie ale i tak przegrali wygranego pierwszego seta a potem w trzecim oddali sprawę mając 24-20.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bedzin- Rzeszów under 179,5 @ 1,57
Wynik po secie drugim O-2 @1,6 Unibet
Sprawa jest prosta. Resovia wygrywając za 3 wskakuje na piąte miejsce i ratuje walkę o medale bo będzie mieć wtedy jedną wygrana więcej od JSW i lepsze ratio setow od Olsztyna. Niesamowite prezenty zrobiły tamte dwie ekipy Rzeszowianom zwłaszcza Jastrzębie po przyjacielsku chyba. Korciło mnie pograć 3-0 dla Reski ale jakiś set moze fartem wpaść dla Będzina więc wtedy under pkt daje jeszcze spore możliwości wejścia betu tym bardziej, że Resovia nie może sobie pozwalać na jakieś zacięte i wysokopunktowane sety. Muszą cisnąć i odjeżdżać od poczatku bo później już ręce mogą mocno drżeć. Gram tez wynik po.drugim.secie. Tutaj jest mały margines błędu dla.gosci. Wiemy jednak co nieraz robią 10min przerwy z ekipami prowadzącymi 2-0 i właśnie trzeciego seta boję się najbardziej. Mało kto wyobraża sobie brak Rzeszowskiej ekipy w walce o najwyższe lokaty jakby tam oni nie grali w tym sezonie. Byli już prawie dwiema nogami po za szóstka a teraz mają wszystko w swoich rekach. JSW oraz Olsztyn też niby miały wygrać za 3 i straciły pkt ale nie wierzę już w trzeci taki numer w.przeciagu trzech dni.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wiadomo po meczu ale na Cuprum ponad @ 5 to była przesada, to nie Bielsko. Przed ostatnią kolejką mega ciekawa walka o miejsce w play off
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Kielce - Zawiercie
(Handicap -2.5 seta Zawiercie) typ 2 @3.45 Fortuna
Dzisiaj nappada mi powiedzieć parę słów odnośnie dzisiejszego meczu w Kielcach. Kielczanie niestety spadają z ligi. W tym meczu pożegnają się z Plus Liga czy godnie o tym sie przekonamy okolo godziny dwudziestej. Według mnie Kielczanie są w głębokim dołku i Zawiercie które nie raz pokazywało ,że potrafi zwyciężać z drużynami aktualnie będących w pierwszej szóstce. Zawiercie ma jeszcze szanse na zajęcie dziesiatej pozycji. Katowice graja z Cuprum wiec ciezki mecz. Wczoraj Cuprum pokonało drużyne ktora nie ma jeszcze zapieczętowanego grania w play-offach. Bez watpienia spora niespodzianka. Beda grali na wlasnej hali Lubinianie. Dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo Zawiercia i radość beniaminka z narawdę udanego sezonu gdzie priorytetem było utrzymanie w Plus Lidze. Polecam dzisiaj pograć rownież handi -1.5 seta w strone Zawiercia oraz dwójkę na Zawiercie do dubelka. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja liczę że Kielce jednak powalczą, grać potrafią , utrzymać jakość i będzie OK, Spadają z ligi , większość zawodników będzie chciała się pokazać nowym pracodawcą , bo kto lubi grać w 2 lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom