>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

quattro 98

quattro

Użytkownik
Nie zauważyłem, dzieki kolego repka leci.
E: czlowiek głupi uczy sie cale zycie. Wplacalem mnostwo razy przez karte po 1000zl i brali 120prowizji. A rutaj na 1000zl 15zl. 100zl w kieszeni. Złodzieje
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma problem z Ecopayz od paru dni? od ponad roku wpłacałem pieniądze a dzis gdy proboje zrobic wplate karta pisze ze nie moge wplacac karta visa, i zebym dokonal innej metody platnosci np przelewem, co nie wchodzi gre bo nie bede czekal 3dni zeby wplacic pieniadze.. Tylko mi poblokowali konto czy nikt nie moze wplacac karta visa? &quot;Pamiętaj, że dokonując depozytu kartą Visa nie będziesz w stanie korzystać z konta ecoAccount&quot;.
można przecież przelac za pomocą przelewy24 i masz natychmiast na koncie
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Ile dokładnie czekaliście za karta ecocard od momentu zamówienia do przyjścia karty? Bo 3 tygodnie jak napisali że tyle może trwać to mnie przeraża. Może wcześniej przychodzą? Jak to wygląda?
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Dzisiaj po raz pierwszy wypłaciłem tą kartą (walutę mam w Euro) w Polsce (dotąd wypłacałem w Niemczech) 100 zł.na próbę w bankomacie PKO.Zjadło dokładnie 26,25 Euro.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
To zależy.Raz czekałem do poniedziałku - odrzucili.Następny dokument przesłałem w niedzielę rano i po południu przyszedł mail z gratulacjami,że weryfikacja przeszła pomyślnie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Może ktoś pomoże. Dostałem kartę w euro względnie szybko, wypłaciłem sobie pierwszy raz na próbę 50 zł w euronecie i zzarlo aż 15 zł prowizji... Gdzie robię błąd i czy bardziej się oplaca płacić w sklepie czy wypłacać z bankomatu ? Pójdzie reputka za pomoc ????
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Zapewne wypłaciłeś po tzw.kursie gwarantowanym.Rozliczenie transakcji przewalutowania następuje w ciągu doby,dwóch po wypłacie z bankomatu.Euronet oferując kurs gwarantowany,który jest niższy w przypadku euro o jakieś 30 groszy,bierze na siebie ewentualne ryzyko zmiany kursu waluty w tym czasie.W rzeczywistości jest to zwykłe naciąganie nieświadomego klienta,bo trudno o sytuacje,w której w ciągu doby kurs spada na łeb.Następnym razem odrzuć kurs gwarantowany i wypłać po normalnym,albo skorzystaj z innego bankomatu.Poza tym można już w sieci Euronet wypłacać w euro(minimalna kwota to 50euro),w bardzo wielu bankomatach jest już taka możliwość.Ostatnio wypłacałem euro w Świebodzinie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Może ktoś pomoże. Dostałem kartę w euro względnie szybko, wypłaciłem sobie pierwszy raz na próbę 50 zł w euronecie i zzarlo aż 15 zł prowizji... Gdzie robię błąd i czy bardziej się oplaca płacić w sklepie czy wypłacać z bankomatu ? Pójdzie reputka za pomoc ????
Głównym Błędem jaki popełniłes to wypłata za małej kwoty. Opłata za wypłatę nie licząc przewalutowania to 2% kwoty wypłacanej ale min bodajże 1.5euro. Więc nie opłaca się wypłacać mniej niż 300zl. Przewalutowanie to 3% a więc łącznie 5%
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Może ktoś pomoże. Dostałem kartę w euro względnie szybko, wypłaciłem sobie pierwszy raz na próbę 50 zł w euronecie i zzarlo aż 15 zł prowizji... Gdzie robię błąd i czy bardziej się oplaca płacić w sklepie czy wypłacać z bankomatu ? Pójdzie reputka za pomoc ????
Zapewne przy wypłacie zaakceptowałeś kurs jaki zaproponował Tobie Euronet. Trzeba odrzucać . Wczoraj wypłacałem 500 zł i pobrało 125,40 Euro czyli 100 zł= 25.08
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale co masz na myśli ? silver masz po weryfikacji. Kolega uzywa obu kont w/w bankach na buki i sa bezproblemowe
 
Do góry Bottom