>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina
: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Czarni Radom
Typ: (Handicap -2.5 seta Czarni Radom)
Kurs: 4.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na jutro polecam typ w strone Czarnych Radom. Kurs na ten moment na samo zwyciestwo Czarnych w fortunie jest dosyć spory według mnie zawyżony. Czarni prezentuja się bardzo dobrze przede wszystkim w meczach na własnej hali ,ale i na wyjazdach potrafia pokazać kawał dobrej siatkówki. Do zespołu wrócił Michał Filip na pewno z meczu na mecz trener będzie dawał coraz to więcej minut na boisku. Czarni chcą utrzymać ósmą pozycje w Plus Lidze. Mają godnych rywali m.in Cuprum Lubin ,ale według mnie to Czarni są aktualnie w lepszej dyspozycji. Bydgoszczanie grają bardzo w kratkę ostatnie zwycięstwo z Cuprum tutaj bym nie robil sensacji Cuprum zagrało m.in bez Tahta. Wiadomo Bysgoszcz bedzie to spotkanie chciało wygrac poniewaz graja o utrzymanie w Plus Lidze ,ale Czarni tak jak juz pisałem czuję jutro że z Bydgoszczy przywiazą komplet punktów. Czarni jezeli myslą tutaj o ulokowaniu się na ósmej pozycji muszą ten meczwygrać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
Myśle że po wczorajszym meczu straty odrobione !!! Brawo Czarni !!! ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Raczej nie zagra
nie gra ! skład Romy piździowaty, Barca ich rozjedzie
✅✅ 0-0 (sorry Krissu :oops: )
no tak to jest jak zagrasz to idzie na Twoje :p
spoko, to tylko 1 zakład....remis nikomu nic nie dawał , ja nie rozumiem tego spotkania w ogóle....no może gościom 1 pkt coś dał....żenada
wkurwia mnie ten unibet bo jeden zakład mozna zamykać a inny nie. Pilzno chciałem wyjątkowo zamknąc w ewidentny sparing i walenie w smude to nie można. To samo to handi BArca tez się nie da !!!
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Dramat, ta młoda generacja w damskim tenisie, która ma wygrywać turnieje, dominować opiera się na &#39;NAPIEPRZAJ ILE FABRYKA DAŁA MOŻE TRAFISZ&#39;
żadnej finezji, techniki, wyczucia, taktyki
kolejny przykład ta Dolehide co gra z Sevastovą
dziołcha napieprza z całej siły jak się da, żadnego myślenia
Ostapenko i reszta to samo
wejdzie to wygram, nie wejdzie to przegram
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
no wlasnie powinno byc wiecej , a nie tylko 2,5 = Lamora to pracownik Unibeta i chce nas zwabic w pulapke ???? :cool::cool::cool: ????
Kierwa, chciałbym zarabiać na fake info, a wygrać cos za dużo nie mogę. Myślę, że Messi dzisiaj będzie ciągnąć grę i go parę razy wykosza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom