>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2018 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kowal dzisiaj pograłem po kursie 1,68, że Coleraine strzeli w obu połowach. Co o tym sądzisz?
Szansa jest i to dość spora. Następnym razem zapytaj w odpowiednim dedykowanym temacie. GL!
Edit
Coleraine zaliczyło klasyczny łamak od 0-1 do 3-2 w 85 &quot;grzebiąc&quot; moje handi. Na live można było &quot;przycinać&quot; ???? niezłe kursy.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że Ulster ma odrębny temat. Przepraszam i obiecuję poprawę ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Sligo Rovers-Dundalk TYP 2 kurs 1,50 5/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Krótka analiza bo nie ma tu za bardzo o czym pisać. To jest mecz z cyklu, jedziemy, strzelamy jednego gola więcej niż gospodarze, wracamy i zapominamy. Drwale zagrali w tym sezonie na wyjeździe dwa mecze i dwa zremisowali 0:0. Czas więc na zwycięstwo bo ten zespół to nie przeciętniak. Sligo z kolei przegrało ostatnio u siebie pod rząd z Waterford i Cork. Abstrahując wiele osób w wiadomości prywatnej pyta się o BTS. Wiem że prawdopodobieństwo że Dundalk straci gola jest już ogromne ale ja jeszcze nie zaryzykuję. Ale jeżeli ktoś ma tak zwaną &quot;czutkę&quot; niech to gra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
proponuję dubel:
Longford-Athlone strzeli w obu połowach @ 1,46 3:1/2:0
Sligo-Dundalk wygra dowolną połowę @ 1,26 0:1/0:1
AKO: 1,84 - 0,56j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Derry City - St. Patricks
20:45 Bray - Cork City
20:45 Dundalk - Bohemians
20:45 Limerick - Waterford
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Finn Harps
20:45 Cabinteely - Drogheda
20:45 Cobh Ramblers - UC Dublin
20:45 Galway - Longford
21:00 Wexford - Shelbourne
Witam. Nie wiem czy będę miał czas jutro na typy. Przeglądam od rana ofertę na Irlandię i jest kilka ciekawych spotkań gdzie można zarobić.
1. Bray-Cork. Tu widzę -1,5 na gości. Kurs 1,70.
2. Dundalk-Bohemians. Podobnie. -1,5 na Drwali. Kurs 1,82.
Oba te mecze na czyste zwycięstwo można zagrać w dublu. Kurs 1,63. Wejdą na 60-70 %.
3. Shamrock Rovers-Sligo Rovers. The Hoops u siebie w tym sezonie są bezbłędni. Gospodarze powinni wygrać. Kurs 1,55.
4. Athlone-Finn Harps. Będzie jakiś over...
5. Cabinteely - Drogheda. Jak dobrze zauważył user Kreatywnie to jedyny słuszny typ. Kurs 1,80.
6. Galway-Longford. Gospodarze z taką paką przy kursie 2,10 muszą to łyknąć. Goście grają dobrze tylko u siebie. To nie będzie spacerek ale jak się chce awansować..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
30 Mar 2018 8:30 pm Derry City -v- St. Patricks Athletic The Brandywell

Both Teams To Score
@ 1,90

Draw
@ 3,20


Może i ryzykownie ale poszukam w tym spotkaniu remisu. St. Patrick&#39;s Athletic generalnie prawie wszystkie spotkania na styku, bo albo wygrana jedna bramka albo w takim samym stosunku porażka, wyjątkiem było tylko spotkanie z beniaminkiem z Waterford które przegrali 2:0. Do tej pory maja jeden remis na koncie.
Derry City rozegranych w tym sezonie 9 spotkań i jeszcze bez podziału punktów. W razie czego jeśli dziś nie wejdzie to pogram progresją remis gospodarzy. Poza tym mecz prawdopodobnie będę oglądał to pójdzie jakaś kontra na live.

30 Mar 2018 8:45 pm Limerick -v- Waterford United Markets Field

Over 2 Goals
@ 1,85

Both Teams To Score
@ 2,25

O Waterford United pisałem w poprzedniej kolejce kiedy grali z The Hoops i bez sensu powtarzać. Limerick słabo ale było to do przewidzenia. Uważam jednak, że dzisiaj powalczą i dla przyjezdnych nie będzie to łatwe spotkanie. Kurs na BTTS chyba trochę przesadzony.
Później być może coś jeszcze wrzucę, bo mam w notatniku rozpisane jeszcze 2-3 spotkania.
EDIT:
30 Mar 2018 8:45pm Bray Wanderers -v- Cork City Carlisle Grounds

Both Teams To Score
@ 2,35

30 Mar 2018 9:00 pm Shamrock Rovers -v- Sligo Rovers Tallaght Stadium

Over 2.5 &amp; Both Teams To Score
@ 2,40


Poza tym fajnie wyglądają over 9 RR:
Derry vs. St. Patrick&#39;s
Bray vs. Cork
Shamrock vs. Sligo
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór mam dwa duble:

Bray-Cork ov 1.5 @ 1,28 0:4
Dundalk-Bohemians ov 1.5 @ 1,38 3:0
AKO: 1,77 ✅

Cabinteely-Drogheda 0.0 @ 1,34 3:2
Galway-Longford bts TAK @ 1,58 0:0
AKO: 2,12 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
30 Mar 2018 8:30 pm Derry City -v- St. Patricks Athletic The Brandywell
Both Teams To Score
@ 1,90

Draw
@ 3,20

Może i ryzykownie ale poszukam w tym spotkaniu remisu. St. Patrick&#39;s Athletic generalnie prawie wszystkie spotkania na styku, bo albo wygrana jedna bramka albo w takim samym stosunku porażka, wyjątkiem było tylko spotkanie z beniaminkiem z Waterford które przegrali 2:0. Do tej pory maja jeden remis na koncie.
Derry City rozegranych w tym sezonie 9 spotkań i jeszcze bez podziału punktów.​
Mam podobne odczucia co do tego spotkania, życzyłbym sobie żeby Derry nie przegrało, a Patsi niekoniecznie wygrali ???? Kadrowo gospodarze wyglądają dobrze, Patryki bez ubytków w składzie. Z racji tego, że lubię obie ekipy remis jak najbardziej mi pasuje ???? PS Mecz będzie transmitowany więc oba zespoły powinny się postarać ???? Eksperci w Irlandii &quot;kierują&quot; się w stronę Candystripes, ale wspomniany powyżej podział pkt. wcale mnie nie zdziwi. GL!
Edit FT 2-1 Patsi się postawili, oba zespoły się postarały, Derry wygrało. Remisu nie było ale jestem w miarę zadowolony. Derka górą ????
Edit2
Korzystając z okazji życzę wszystkim miłośnikom i ekspertom z całej Zielonej Wyspy zdrowych, spokojnych i wesolych Świat Wielkanocnych!
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/8.
16:00 Bohemians - UC Dublin
16:00 St. Patricks - Dundalk
16:00 Waterford - Cork City
18:00 Finn Harps - Derry City
18:00 Galway - Sligo Rovers
18:00 Limerick - Cobh Ramblers
18:30 St Mochta&#39;s - Drogheda
20:00 Shamrock Rovers - Longford
PS: Pucharu broni Dundalk który w zeszłej edycji stuknął w finale Shamrock na ich stadionie 3:0. Z tych wszystkich meczów po głebokiej analizie wybrałem trzy.
Finn Harps-Derry City TYP 2 kurs 1,70 5/10 g.16.00 1:2 WIN
PS: Kursiwo smaczne jak nasze wielkanocne dania. Harfy ostatnio skompromitowały się z Athlone za to Derka hula aż miło. Trzy ligowe wygrane pod rząd, w bramkach 12:2. Co prawda u siebie ale przypominam że Finn gra teraz w 2 lidze. Do tego 12 marca Harpie w 1/16 pokonały totalnie amatorskie Mayo u siebie..4:3. Dać sobie strzelić tej ekipie trzy gole ? Nawet błazny przestały się śmiać. Trener gości zapewnia że pośle mocny skład do Ballybofey. Nie za gra na pewno Nathan Boyle, Niall Logue i John Cofie. Wszyscy są kontuzjowani. Gospodarze prawdopodobnie bez Garetha Harkina, Liama Walsha, Paddy McCourta, Ciarana O&#39;Connora i Michaela O&#39;Connora. Na koniec napisze że to również takie lokalne derby bo te dwa miasta są stosunkowo niedaleko od siebie.
Reasumując jak Derry podejdzie poważnie do tego spotkania to obije miejscowych bez problemu..
St. Patricks-Dundalk awans Dundalk
Shamrock Rovers-Longford TYP 1

AKO: 1,69 4/10 g. 16.00 i 20.00
PS: Drwale ze swoja formą nie maja prawa przegrać, bronią Pucharu i powinni awansować dalej.
Shams to już w ogóle mega faworyt. Na tą chwile to najlepsza ekipa w lidze grająca u siebie. Trener zapowiada zwycięstwo i skupia się tylko na tym spotkaniu a przecież w piątek mają wyjazd do Dundalk. Właśnie z tego powodu zrezygnowałem z handicapu na nich.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Premier Division
20:30 Dundalk - Shamrock Rovers
20:45 Bohemians - Limerick
20:45 St. Patricks - Bray
20:45 Waterford - Cork City

Dywizja 1
20:45 Drogheda - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Athlone
21:00 Wexford - Cobh Ramblers
W dzisiejszych meczach postawiłem generalnie na BTS-y. Wieczorem ma być około 6 stopni i padać w niektórych miejscach lekki deszcz. Z tego powodu odwołano właśnie spotkanie Harfi z Galway. Mokra murawa uniemożliwia rozegranie tego meczu. Szkoda bo to był dobry typ właśnie na BTS. Ale do rzeczy..to jedziemy:
Premier Division:
Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,65 5/10 g.20.30 2:1 WIN
Dundalk-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.30 2:1 WIN
PS: Dwa typy na to spotkanie.
The Hoops cały czas nie radzi sobie na wyjazdach. Drwale potrafili ograć u siebie Cork.
Gospodarze cały czas bez straty gola w rozgrywkach. Rzecz bezprecedensowa. Wypada mi z obliczeń że to właśnie dzisiaj dadzą sobie strzelić (matematyka plus to że Shamrock w ostatnich spotkaniach w delegacji w Dundalk potrafił zawsze znaleźć drogę do bramki Drwali). W obu ekipach nie zagra po trzech zawodników.
Bohemians-Limerick TYP BTS kurs 2,05 4/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: To jest ciekawy mecz ponieważ na początku od razu go odrzuciłem (przy założeniu że Bohsi są faworytem) z powodu paru kontuzji u gospodarzy a dokładnie aż pięciu i to wielu z linii defensywnej. Limerick gra padakę na wyjazdach więc spotkanie zostało przeze mnie olane. Ale tak pomyślałem gdy zobaczyłem kurs na obie strzelą aż 2,05 że widzę tu jednak wartość. Goście w trzech ostatnich ligowych potyczkach 0 punktów i.. 0 goli. Jak sobie przypomnę co wyrabiał Limerick w poprzednich latach i jak strzelał gole na zawołanie to muszę spróbować tego typu. Największe jajca będą wtedy gdy Cygany nie bachną więc jak ktoś chce to polecam grać Limerick gol za 1,75. Dla mnie ten bet to full wypas patrząc jak posypała się linia defensywna Bohemians.
St. Patricks-Bray NO BET g.20.45
PS: 1,26 nie będę podawał na tym zacnym forum a -1,5...no nie wiem..wszystko na to wskazuje ale 1,60 też mnie nie satysfakcjonuje.
Waterford-Cork City TYP BTS kurs 1,95 2/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: To jest prawdziwy sprawdzian dla prezesa Waterford który chce w najbliższych 2-3 sezonach zrobić z tego klubu prawdziwą irlandzka potęgę. Typowy klub z zielonej wyspy gdzie grają sami Irlandczycy hołdując zasadom i honorom swoich przodków. Na razie bramki broni Anglik a w pomocy gra chyba ktoś z Ghany i myślę że jednak w miarę &quot;sukcesów&quot; będzie grać jeszcze więcej obcokrajowców to mimo wszystko szacunek dla prezesa który włożył kasę i Waterford bije się już o mistrza co bardzo uatrakcyjniło tą ligę. Wracając do meritum stawka tylko 2/10 bo goście to klasa sama w sobie i nie zdziwię się gdy będzie 0:0. Ale jak widać zagrałem co innego i tego się trzymam. Gospodarze jak na razie nie do przejścia u siebie..
Dywizja1:
Drogheda-UC Dublin TYP BTS kurs 1,65 5/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Gra lider z wiceliderem i tu się ciśnie do gry tylko powyższa opcja. Drogsi skompromitowali się na wyjeździe przegrywając z Cabinteely (to są właśnie smaczki takich ujowych lig) ale już u siebie w tym sezonie w trzech spotkaniach strzelili..10 goli. Studenci na wyjeździe w dwóch meczach bachnęli 5 razy. Drogheda to najlepszy zespół grający u siebie a U.C. Dublin to najlepsza ekipa grająca na wyjazdach. To co mam do cholery grać jak nie BTS ?
Shelbourne-Athlone TYP over 3,5 gola kurs 1,96 2/10 g.20.45 7:0 WIN
PS: Ryzykowny kurs bo Athlone obudziło się tydzień temu z Harfami remisując 1:1. Ale na wyjazdach grają &quot;fantastycznie&quot; przegrywając jak na razie trzy razy. 1:4, 0:6 i 1:5. Muszelki u siebie dwa zwycięstwa i jak Athlone się obudził to liczę że bramę dzisiaj strzeli i typ wejdzie.
Wexford-Cobh Ramblers TYP 2 kurs 1,96 2/10 g.21.00 1:1 BOX
PS: Straszny mecz, straszne ekipy i piłkarze. Murowana kopanina bez składu i ładu. Z dwie, trzy sytuacje do zdobycia gola którą wykorzystają &quot;Dziady z Cobh&quot;.
Zmęczyłem się już tym pisaniem więc pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Trebel na wieczór:
Dundalk-Shamrock 1 @ 1,60
Waterford-Cork 0.0 @ 1,48
Drogheda-UC Dublin bts @ 1,63
AKO: 3,86 ⛔
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dubel na dziś:
Longford-Cabinteely TYP 1 3:0 WIN
Sligo R.-Derry TYP Derry strzeli gola
0:2 WIN
AKO 2,11 4/10 g. 20.30 i 20.45 WIN
PS: Dziś bez analiz ponieważ....wczoraj prawie 300 wejść w mój post i..tyle z tego mam.
Pozdrawiam prawdziwych userów którzy wiedzą o co chodzi w tym fachu i co motywuje ludzi takich jak ja do siedzenia pół dnia przy kompie żeby napisać rzetelne analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dubel na dziś:
Longford-Cabinteely TYP 1
Sligo R.-Derry TYP Derry strzeli gola

AKO 2,11 4/10 g. 20.30 i 20.45
PS: Dziś bez analiz ponieważ....wczoraj prawie 300 wejść w mój post i..tyle z tego mam.
Pozdrawiam prawdziwych userów którzy wiedzą o co chodzi w tym fachu i co motywuje ludzi takich jak ja do siedzenia pół dnia przy kompie żeby napisać rzetelne analizy.
Czołem kolego, no tak to bywa, sami się często tu &quot;nakręcamy&quot;, lajkujemy itd. a przecież miło od czasu do czasu &quot;zobaczyć&quot;, że &quot;ktoś&quot; to czyta...
Ale do rzeczy, dziś Derka zagra w Sligo. Eksperci &quot;miejscowi&quot; przewidują zwycięstwo gości, ja sobie lekko pójdę pod prąd i symbolicznie dla sportu postawię na podział punktów w tym spotkaniu. W końcu remis Candystripes &quot;muszą&quot; zaliczyć, Sligo wg. mnie to dobre miejsce na ten scenariusz. GL!
Edit
FT 0-2 drobne na ⛔ Derry 4 zwycięstwo z rzędu, tylko się cieszyć ???? Ten remis jeszcze &quot;gdzieś&quot; przydybam ????
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Psycho gdybyś miał wszystko na czerwono wtedy pewnie jakiś przychylny komentarz i podziękowanie by się pojawiło. Nie ma co brać do bani ???? Ja wczorajsze spotkania generalnie odpuściłem- pograłem kilka dni wcześniej jedynie BTS w Dundalk i Waterford. Gratuluję typu over 3.5 w Dublinie, bo osobiście po takim kursie chyba nie zdecydowałbym się pomimo tego, że wiele wskazywało na wysoki wynik.
Co do dzisiajszych spotkań. Derry popieram w 100%. Pozytywnie zareagowali po zimnym prysznicu i 6:1 z The Hoops, sporo strzelonych bramek w kolejnych meczach i niby dlaczego dzisiaj przynajmniej jednej nie mieliby zdobyć. Poza tym Sligo traciło przynajmniej jedną bramkę w każdym spotkaniu które rozgrywali w tym sezonie. Longford w sumie sensowny typ. Dobrze grają u siebie, Cabinteely chyba wystarczy to co zrobili tydzień temu. Jeśli nie wydarzy się znowu coś dziwnego to typ spokojnie powinien wejść, bo przecież wiadomo jaki poziom reprezentuje drużyna przyjezdnych. Powodzenia z zestawem!

Ode mnie na dzisiaj:

7 Apr 2018 8:45 pm Sligo Rovers -v- Derry City The Showgrounds

Both Teams To Score
@ 1,85 ⛔
Draw
@ 3,25 ⛔


Pisałem tydzień temu, że jeśli nie wejdzie remis Derry -v- St. Patrick&#39;s to jadę z progresja na X w spotkaniach Derry. Korci mnie jeszcze pograć DW 1:1 za 6,50.
EDIT:
Derry odda to co zabrali. Dorzucam jeszcze do progresji na X Sligo Rovers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dziś nietypowo bo nie mam czasu. Dla mnie pewne zwycięstwa Dundalk, Cork i Galway. W Irlandii Północnej śmierdzi BTS-em na kilometr. To są 4 najpewniejsze zdarzenia na dziś.
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray-Dundalk Do gry -1,5 a nawet -2,5 na handicap Drwali. Można spróbować zakład że Dundalk wygra obie połowy, kurs 2,20 !

20:45 Cork City-St. Patricks Cork ostatnio przegrał i barany wystawili teraz 1,65 na nich. Śmiech. Gram win Corka.
20:45 Derry City-Waterford Wskazany BTS. Kurs 1,90 hahahaha...

21:00 Shamrock Rovers-Bohemians The Hoops powinien wygrać.

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone-Cobh Ramblers Ramblers raczej wygra.

20:45 Cabinteely-Shelbourne Muszelki się skompromitują jak tego nie ogarną. Kurs na nich ponad 2 !

20:45 Drogheda-Longford No Bet.

20:45 Galway-Wexford Pewne zwycięstwo gospodarzy. Ja gram to zdecydowanie -1,5.

20:45 UC Dublin-Finn Harps No Bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs Waterford
Piątek 13 - go ???? idealna pora aby położyć garść centów na podział pkt. w tym spotkaniu. Ostatni mecz (że Sligo) nie dał takiego rezultatu, napisałem wtedy, że jeszcze spróbuję na ten remis zapolować.
Lojalnie uprzedzam, że miejscowi eksperci wieszczą zwycięstwo gospodarzy. Ja jednak patrząc na to, że u Candystripes nie zagra ważny napastnik Curtis oraz 2 Szkotow z podst. składu (Low i Cole), a po ostatnich &quot; czerwach&quot; u beniaminka wypadło 2 podst. pomocników zaryzykuję, że padnie remis w tym spotkaniu - @ 3,20 ⛔GL!
PS Tak jak Psycho prorokuje, on the paper, Szamroki powinni wygrać, ale z racji tego, że z Cyganami to są derby, to ja sobie odpuszczam. No i ten 13 ????
PS 2 Niższą ligę zostawiam ekspertom, nie oglądam to nie stawiam ????
Edit
Cyrki ze składami jak w Australii, Curtis i Low grają w najlepsze ????
Edit2
FT 1-0 krążę koło tego x i drugie pudło. Następny mecz Derki zagram chyba &quot;na emeryta&quot; ???? A Cyganie znowu wykręcili numer w derbach - taki ich urok ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Limerick-Sligo Rovers TYP BTS kurs 2,10 3/10 g.19.30 1:2 WIN
PS: Jak ktoś popatrzy w tabelę i na ilość goli zdobytych przez te drużyny popuka się w głowę patrząc co gram. Może jednak trafię ten typ gdyż obserwuję tą ligę ponad 10 lat i znam jej niuanse. Mamy tutaj zatem gospodarzy którzy stracili w tym sezonie skuteczność z poprzednich lat i gości którzy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli przegrywając ostatnie trzy mecze pod rząd. Można by było napisać, mecz padaka i szkoda nawet go analizować. Ale kurs w niektórych &quot;Zbukach&quot; ponad 2 ? Nie przepuszczę takiej okazji.
Limerick..przede wszystkim wraca do gry Conor Clifford. Facet jak my obstawiał mecze tylko że on nie mógł i dlatego został ukarany.
&quot;FORMER CHELSEA YOUTH captain Conor Clifford signed with SSE Airtricity League Premier Division outfit Limerick FC today.
The 26-year-old has just completed a six-month worldwide ban from football for “betting offences.”
The offences were committed in the UK and investigated by the Football Association there.
The FA then charged Clifford with 112 breaches of the FA’s E8 rule, which relates to betting and fined him £600.
Clifford admitted the charge at the time and his suspension started on 3 October 2017 before finishing last week.
He was on the books of Dundalk when the ban started.&quot;
To dobry pomocnik ze świetną techniką. Mózg zespołu i dzięki niemu liczę na poprawę gry The Blues. Z osłabień to nie zagra dzisiaj Eoin Wearen.
Sligo..w poprzednich pojedynkach, trzy porażki ale kolejno z Dundalk, Shamrock i Derry. W tamtym sezonie grali młodzieżą. W tym doszli trochę starsi piłkarze np: Brazylijczyk Eduardo Pincelli. Dobrym ruchem było zatrudnienie 24-latka Adama Morgana z Halifax. To lider strzelców Bit O Red. Może dzisiaj znowu coś bachnie ? Nie zagra dziś Lewis Morrison i Kevin Deery.

Tak reasumując. Limerick nie strzelił gola od trzech ligowych spotkań. Sligo od..czterech..stawiam BTS !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Po piątkowych słusznych prognozach i sobotniej wygranej (Limerick-Sligo BTS) z której jestem szczególnie zadowolony czas na kolejne spotkania ligowe:
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 St. Patricks - Waterford
Bray-Shamrock Rovers TYP -1,5 Shamrock kurs 2,30 3/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Katastrofa. Tak bym nazwał brak trzech punktów dla Shams. Po dwóch porażkach z rzędu muszą natychmiast zareagować. O ile rozumiem porażkę po dobrej grze z Drwalami na wyjeździe 1:2 to tej u siebie z Cyganami 1:2 już nie. Dać sobie wbić gola w 99 minucie ? Komedia. Goście mają najlepszy skład od kilku dobrych lat, walczą jak równy z równym w tym sezonie z Cork czy Dundalk (z Derry wygrali 6:1) więc dzisiaj się skompromitują jak nie wygrają. 26 lutego w pierwszej rundzie The Hops wygrali z Mewami...6:0...
Dzisiaj nie zagra Trevor Clarke. Pozostali w miarę zdrowi.
Bray dziś ma pełny skład i gra z nowym managerem. Zwolniony został Dave Mackey i zastąpił go Graham Kelly.
&quot;Bray Wanderers have named Graham Kelly as their new caretaker manager, following the departure of Dave Mackey.
Mackey resigned at the weekend, with the Seagulls rooted to the bottom of the SSE Airtricity Premier Division table with just one point from their opening nine league games.
In a short statement, the Wicklow club confirmed that Kelly had been appointed as a caretaker manager &quot;for the foreseeable future&quot;.
Graham has been a member of the coaching staff since 2016. We would like to thank Graham for taking on this difficult task at short notice, the statement concluded.&quot;
Umówmy się i przyznaję bez bicia że w piątek Bray rozegrało chyba najlepszy mecz w sezonie z Dundalk przegrywając 0:2 ale przypominam też że jedyny punkt jaki zdobyli to właśnie sensacyjnie w pierwszej kolejce z..Dundalk. Może ten zespół im leży. Chyba dwa razy nic się nie zdarza i dziś Mewy polegną..

W pozostałych dwóch spotkaniach obstawiam po dwa wyniki:
Derry City-Bohemians TYP 1 kurs 1,80
Derry City-Bohemians TYP BTS kurs 2,05
St. Patricks-Waterford TYP 1 kurs 1,86
St. Patricks-Waterford TYP BTS kurs 1,95
To tylko propozycje bez stawkowania gdyż trudno mi przewidzieć wyniki i dlatego wybrałem w miarę rozsądne kursy do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom