>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
No przecież niżej masz ciapke wiecej napisane i całkowicie zdyskredytowany typ na SAS 1.75 kolegi (ze bedzie powtórka z rozrywki niby). A kiedys w sporcie, zwlaszcza w NBA jak ktos gral slabo, to było to na miarę jego możliwości i ciągle przegrywał ? Przecież to nie o to chodzi, a kolega nawet składów nie znał. Pisalam w poście przed południem (został usunięty), ze zmęczenie juz było widac w Spurs w niedzielę, jak dostali oklep od Bucks. Wizards muszą w końcu lepiej grac. Zapomniałam teraz to napisać. A odnośnie Sacramento, to się ich obawiam, jak wejdzie mi Wizards, to Kings będą dla mnie grać o 1700 pln.
Tak jak przypuszczałem, jakaś wymijająca odpowiedź, przecież mi nie chodziło o czyjść post, tylko o to jak się odnosisz, no i standardowo taki osobnik musi na koniec podać stawke/wygraną, bo przecież jak ktoś gra za 50pln to nic nie wie i wogóle powinien nie grać? Ja nie wiem o co Ci chodzi wogóole, o co Ty się klócisz, co chcesz udowodnić?
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Dziś nie zagra Lillard, myślę że dzięki temu McCollum weźmie sprawy w swoje ręce. Buki dadzą pewnie linię w granicach 20-22 pkt. Myślę, że powinien to spokojnie pokryć.
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Dziś nie zagra Lillard, myślę że dzięki temu McCollum weźmie sprawy w swoje ręce. Buki dadzą pewnie linię w granicach 20-22 pkt. Myślę, że powinien to spokojnie pokryć.
Dali 25,5 ale myślę,że i tak wejdzie.Za to Nurkic over 15,5 myślę,że wygląda jeszcze lepiej w tym wypadku.W końcu nie samymi cegłami z obwodu Portland zyję;)
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Problem w tym że może być tutaj blowout , kursy na Portland pikują w dół, teraz jest po 1.3-1.35 a były nawet i po 1.5
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj LA Clippers dali zarobić więc dzisiaj znów im zaufam.
Phoenix Suns - Los Angeles Clippers
typ: Los Angeles Clippers handicap -8,5 pkt. ✅✅✅ 99-111
kurs: 1.71 (unibet)
O sytuacji zawodników z Los Angeles pisałem wczoraj, ograli Kozły i złapali kontakt z czołową ósemką na zachodzie, więc w bardzo dobrych nastrojach stawią się na parkiecie w Phoenix gdzie nawet pomimo tego, że będzie to dla nich mecz dzień po dniu to nie powinni mieć problemu z pokonaniem Suns, czyli najgorszego zespołu w lidze (bilans 19-56). Słońca prezentują się fatalnie o czym świadczy seria 12 porażek z rzędu. W ostatnich 15 spotkaniach na własnym parkiecie przegrali aż 14 z nich, w tym 24 lutego właśnie z LA Clippers, z którymi przegrali wtedy 117-128. Warto tu zaznaczyć, że w zespole Phoenix w tym meczu wystąpili najważniejsi zawodnicy czyli D.Booker, T.J. Warren(obaj zdobyli w tamtym spotkaniu po 27 pkt.), A.Len (14 pkt). Dzisiaj występ każdego z nich jest pod znakiem zapytania, może być tak, że żaden z nich nie wystąpi, nie maja po co ryzykować zdrowia bo już o nic nie grają. Jeśli Suns ze swoimi najlepszymi zawodnikami przegrało różnicą 11 pkt. To zapewne i bez nich ulegną podobną różnicą, ze względu na to, że goście są b2b to proponuję niezbyt wysoki handicap ale po zadowalającym mnie kursie.
Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers
typ: zwycięstwo Cleveland Cavaliers ✅✅✅ 105-118
kurs: 1.96 (unibet)
Lebron James 24-0 Kemba Walker. Zgadza się, James jeszcze nie przegrał przeciwko liderowi Szerszeni. Jeśli ktoś szuka ciekawego kursu to na pewno jest to jedna z ciekawszych opcji nadchodzącej nocy, co prawda ryzykowny typ ale po takim kursie myślę, że warto spróbować. Cleveland będą grać mecz dzień po dniu i uważam, że po porażce z Miami Heat bedą dość mocno podrażnieni, szczególnie Lebron. W końcu walczą o 3 miejsce na wschodzie a na plecach już czują oddech 76ers i Pacers nad którymi mają zaledwie 0,5 meczu przewagi. Ekipa Charlotte wygrała ostatnie 4 spotkania z rzędu ale przyjrzyjmy się z jakimi przeciwnikami się mierzyli: Brooklyn, Memphis, Dallas i ostatnio z NY Knicks, których ograli dopiero po dogrywce. Przeciwnicy nie byli wymagający i o nic nie grali, Cleveland jednak o coś grają, poza grą jest K.Love, ale nadal w składzie mają bestię - Lebrona Jamesa, który tak jak wspomniałem na początku, jeszcze nie przegrał meczu przeciwko K.Walkerowi.
Udanej nocki!
edit: Mój błąd, dzisiaj rano szybko czytałem informację na temat wczorajszego meczu Cavs z Miami i w głowie mi utkwił łokieć a chodziło o to, że Kevin dostał z łokcia i wypada na ten mecz, błąd naprawiony a dzięki pomyłce przynajmniej wiem, że ktoś czyta to co piszę a nie tylko patrzy na sam typ, pozdrawiam koleżankę. ????
Co do pierwszego typu to jest już informacja, że D.Booker, T.J. Warren i A.Len nie zagrają przeciwko LAC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
william1 44

william1

Użytkownik
Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers
typ: zwycięstwo Cleveland Cavaliers
kurs: 1.96 (Unibet)
Lebron James 24-0 Kemba Walker. Zgadza się, James jeszcze nie przegrał przeciwko liderowi Szerszeni. Jeśli ktoś szuka ciekawego kursu to na pewno jest to jedna z ciekawszych opcji nadchodzącej nocy, co prawda ryzykowny typ ale po takim kursie myślę, że warto spróbować. Cleveland będą grać mecz dzień po dniu i uważam, że po porażce z Miami Heat bedą dość mocno podrażnieni, szczególnie Lebron. W końcu walczą o 3 miejsce na wschodzie a na plecach już czują oddech 76ers i Pacers nad którymi mają zaledwie 0,5 meczu przewagi. Ekipa Charlotte wygrała ostatnie 4 spotkania z rzędu ale przyjrzyjmy się z jakimi przeciwnikami się mierzyli: Brooklyn, Memphis, Dallas i ostatnio z NY Knicks, których ograli dopiero po dogrywce. Przeciwnicy nie byli wymagający i o nic nie grali, Cleveland jednak o coś grają, niepewny jest występ K.Love&#39;a, który nabawił się urazu łokcia, ale nadal w składzie mają bestię - Lebrona Jamesa, który tak jak wspomniałem na początku, jeszcze nie przegrał meczu przeciwko K.Walkerowi.
Udanej nocki!
Kevin Love oficjalnie out (nie zagra), a wczorajszy uraz to wstrząśnięcie mózgu, wiec jaki łokiec ? Halo !
Po drugie LBJ dzis ma szansę zrównać sie z Jordanem, więc będzie ciekawie !
LBJ swoje 866 spotkanie z rzędu z minimum 10 punktami na koncie będzie mógł rozegrać przed Michaelem Jordanem. Wyrówna w tej kategorii jego rekord.
Co do typu, uważam ze Cavs i bez Love dziś wygrają, ale analiza jest taka wręcz zaklamana, jak wczoraj u innego usera tekst odnośnie SAS
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobra, wystarczy. 2 tygodnie bana na ochłonięcie dla Pani Gwiazdy. Rozumiem poruszenie gwiazdorzeniem w/w ale już wracamy do tematu. Typy i analizy, nie dyskusje (od tego osobny wątek jest).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Panie moderatorze, ale z Pana szowinista! : D nie no, ale zapraszamy drogie Panie to analizowania i typowania, po prostu dyskusje prowadzimy w innym wątku to chyba nie trudne do zrozumienia ; ) Tylko już tak nie rozpraszajcie tymi avatarami! Chyba, że chcecie zwrócić na siebie uwagę, to sprytny zabieg.
Dobra wracamy do typowania! Przepraszam za to moje zaśmiecanie...
edit Gucci Mane - Chodzi o to co pisała w dziale o TBL, tutaj dopełniła dzieła i stąd ban
https://forum.bukmacherskie.com/threads/polska-tblk-kobiety.125273/


Orlando vs Brooklyn
Typ: Brooklyn over 109,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,87 (Unibet)

Zastanawiałem się nad tym meczem i nad overem. Wybrałem punkty na Brooklyn bo ostatnio ich poczynania ofensywne są godne odnotowania. W ostatnich 6 meczach tylko raz nie przekroczyli tej granicy, zdobywając 105 pkt przeciwko Charlotte u siebie. Na wyjazdach to wygląda nawet lepiej. W ostatnich 7 meczach tylko raz nie przekroczyli tej granicy i było to w pojedynku z jeszcze &quot;trochę&quot; zdrowymi Warriors. Potrafili nawrzucać punkty nie byle komu bo Clippers 120 pkt, Charlotte 125, Philly 116 pkt czy Toronto 112. Generalnie szaleją z tymi trójkami i co mecz to wychodzi nowy bohater. Idą na strzelanine z dużymi strzelbami i tutaj w Orlando również nie powinni mieć problemów z wypunktowaniem osłabionego rywala.
Utah vs Boston
Typ: Boston +8,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,87 (Unibet)

Może to głupie, ale Boston już tyle razy skazywane na porażkę w okrojonym składzie i tyle samo razy potrafili powalczyć z dużo silniejszym rywalem. Dzisiaj nie zagra Morris i questionable jest Harford...Kto tam zostaje to nawet nie mam pytań, ale znając ich i tą filozofię Stevansa chłopaki tutaj powinni zawalczyć. Porażka może i nie unikniona, ale żeby jakiś blowout to jakoś tak nie pasuje. Mecz będzie rozgrywany w spowolnionym tempie, więc za dużo punktów nie powinno być. Liczę, że Boston się postawi i mecz może być wyrównany.
Philly vs NYK
Typ: NYK +13,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,79 (Unibet)

Philly ostatnio szaleje i zaraz przegonią Clevland! (haha) Jednak ich interesują ciekawsze pojedynki taki meczyk powinni wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Potrafią w momencie zmiażdżyć rywala runem 15:2, ale też można ich złapać na dekoncentracji i dogonić. NYK ostatnio jakoś tak jakby troche lepiej. Powalczyli na wyjeździe z Charlotte, wygrali z Wizards. 76 wiadomo natchnione wygranymi, ale nie widze tutaj żeby padł ich ofiarą NYK. Pewnie to wygrają, ale moim zdaniem przewaga nie będzie aż tak wielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Co to dzisiaj taka posucha...
SAS vs OKC
Typ: Adams over 8,5 zbiórki ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,75 (Unibet)

Zakładam, że Aldridge nie zagra, więc z wysokich wypada istotne ogniwo. Może i on nie zbiera za dużo, ale trafia i nie trzeba po nim zbierać ; ) SAS w tym meczu nie będą mieli kim wrzucać punktów, więc Adams powinien ich tam porozbijać. W ofensywie jest dzikiem i te jego ofensywne zbiórki dają dużo drużynie. Ostatnio miał 10 zbiórek w tym 9 ofensywnych... Stawiam, że przekroczy tą linijkę i że OKC zdominuje gospodarzy na desce.
Detroit vs Wizards
Typ: Wizards -4,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,6 (Unibet)

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że czarodzieje teraz zaczną sobie już lepiej radzić. To całe Detroit ostatnio nieźle się spisuje, u siebie mają 4 zwycięstwa na 5 meczów. Moim zdaniem Washington teraz wrzuci trochę wyższe obroty i z racji tego, że to całe Detroit im leży i ostatnio często z nimi wygrywają powinni ten mecz ogarnąć. Wall jest blisko powrotu, pora popracować całą drużyną jak w meczu z SAS i odprawić rywala z kwitkiem. Zależy im żeby nie wpaść na Clevland w 1 rundzie, więc pora się spiąć i pokazać, że jest to drużyna Play Offowa i potrafią w najważniejszych meczach sezonu zagrać dobry basket.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiejszej nocy tylko 5 spotkań, do końca się zastanawiałem co wybrać bo w głowie jest kilka pomysłów, ostatnio całkiem dobrze idzie więc dzisiaj coś troszkę bardziej ryzykowniejszego.
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
typ: zwycięstwo Oklahoma City Thunder i poniżej 208,5 pkt. ⛔⛔ myśl z underem trafna, niestety OKC przegrywa
kurs: 3.10 (unibet)
Na pewno najciekawsze spotkanie nadchodzącej nocy, do San Antonio zawita drużyna OKC. Obie ekipy walczą o jak najlepszą pozycję na zachodzie, komu idzie lepiej? Na ten moment minimalnie lepsi są Thunder, zajmują 4 pozycję (bilans 44-31), Spurs natomiast 6 miejsce (43-32). Różni ich zaledwie jeden mecz różnicy. Grzmoty w ostatnich 10 spotkaniach zanotowali 7 zwycięstw, Ostrogi nie tak dawno byli w serii 6 zwycięstw z rzędu, ale ostatnie dwa spotkania przegrali, a w ostatnich 10 meczach notują bilans 6-4. Hala w San Antonio nie należy do łatwych terenów, podopieczni G.Popovicha przed własną publicznością notują bilans 29-8, ostatni raz u siebie przegrali 4 marca. Idę jednak w stronę OKC, będą bardziej wypoczęci (ostatnio grali 26 marca), pod znakiem zapytania stoi występ L.Aldrige&#39;a, który jest obecnie liderem zespołu i często to dzięki niemu Spursi wygrywali swoje spotkania. Oprócz tego Oklahoma już w tym sezonie pokazała, że potrafią ogrywać San Antonio i to nawet jeśli Aldrige grał, najpierw 4 grudnia 90-87 a później 11 marca 104-94 (oba te spotkania były rozgrywane na hali w Oklahomie). Dlaczego natomiast spodziewam się mniejszej ilości punktów? Ostrogi głównie skupiają się na defensywie i dzisiejszej nocy powinni jeszcze bardziej się do tego przyłożyć, ponadto nie nadają szybkiego tempa grze co powinno sprawić, że tych punktów będzie mniej. Na koniec jeszcze taka ciekawostka, weźmy 8 ostatnich zwycięstw OKC nad Spurs i sumę punktów jakimi kończyły się spotkania: 203, 195, 208, 186, 214, 194, 177, 198, więc widzimy, że często padały underowe wyniki, co ciekawsze w każdym z tych spotkań San Antonio nie potrafili przekroczyć liczby 100 pkt! Stąd bierze się mój drugi typ (trochę bardziej bezpieczny) na to spotkanie:

San Antionio Spurs poniżej 102,5 pkt. ⛔⛔
103 pkt. ????
kurs: 1.89 (unibet)
I nie szalałbym dzisiaj ze stawką, pozdrawiam i zielonej nocki życzę! ????
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
2 (-3.5) @ 1.86 Pinnacle
SAS bez LaMarcusa Aldridgea to cień drużyny. W tym sezonie są 2W 5L i to zwycięstwa tylko z Suns i Grizzlies. LA nie tylko jest najlepszym graczem ataku i czasem się wydaje, że jedynym jak widzi się poczynania towarzyszy z drużyny ale też dobrym obrońcą. Jego występ stoi pod znakiem zapytania, ale większa głosy padają na to, że dziś nie zagra. W jego miejsce wejdzie prawdopodobnie Gasol. Pau już z roku na rok co raz większy staruszek i w tym roku już mocno widać, że nie jest tak mobilny jak niegdyś. W starciu z Adamsem nie ma szans. Świetnie broni strefy podkoszowej, do tego bez problemu poradzi sobie z Gasolem w poscie. Więcej minut też pewnie zgarną Gay i Bertans ale to oznacza obniżenie składu i osłabienie tablicy i tu pojawia się ponownie Adams na atakującej tablicy. matbie słusznie idzie w stronę Adamsa, bo przy nieobecności LA, SAS nie ma na niego najmniejszej odpowiedzi. Na pozycji rozgrywającego jest też przepaść. Kto ma powstrzymać Westbrooka ? Mills, Parker czy Murray ? Chociażby w 3 go na raz kryli to nie mają z nim szans. Mills z Murrayem wyglądają jak chłopcy z podstawówki przy licealiście, a Parker podobnie jak Gasol jest już zardzewiały i nie nadąży za Russem. Co ciekawe w tym sezonie już odbyło się spotkanie między obiema drużynami w którym nie grał LA. OKC wygrało 90:87. Prowadzili praktycznie cały mecz, tylko dwa razy SAS prowadziło 1 punktem. Do tego wtedy BIG 3 byli bardzo nieskuteczni Russ 9/22 (ujdzie) ale PG13 2/17 i Melo 4/10. Jest to niezwykle ważny mecz, gdyż przy zwycięstwie SAS obie ekipy zrównają się bilansem. W obecnej formie OKC jest znacznie lepszą drużyną przede wszystkim w ataku, bo SAS bez Aldrige nie istnieje zbytnio.
Golden State Warriros - Milwaukee Bucks
Kevin Durant over 29.5 @ 1.72 bet365
W końcu powraca dwóch all starów Durant i Green. Chciałem również grać na win GSW bo kursy całkiem fajne, ale mogą mimo wszystko się nieco męczyć. Wolę zagrać Duranta bo to na nim spoczywa cały ciężar dzisiejszego spotkania. Mecze bez swoich all starów dobitnie pokazały jakie problemy w ataku ma GSW bez swoich strzelców. No ale w sumie nie ma co się dziwić. 93pkt Kings, 75pkt Spurs czy 81 pkt Pacers. Skuteczność na poziomie 41%. Więc nie jest żadną nowością, że dzisiaj musi się dwoić i troić. Co prawda GSW nie ma szans ani na spadek ani na awans jeśli chodzi o pozycje ale muszą to spotkanie wygrać by podnieś morale. GSW nie przegrało od 4 lat dwóch spotkań z rzędu u siebie, aż do ostatniego meczu. Nie będą chcieli zawieźć kibiców i uspokoić trochę gadanie, że to koniec GSW, że powrót all starów to też powrót do normalności. Bucks nie słynną z dobrej obrony, zwłaszcza w ostatnich meczach, co na pewno sprzyja overovi Duranta. KD grał w tym sezonie dwukrotnie bez Currego i Thompsona. Pierwszy raz zdobył 40pkt z LAC, a ostatnio 26 pkt z LAL, jednak miał tylko 1/7 za 3 punkty. Myślę, że KD wyślę dzisiaj mocny sygnał, że GSW wraca.
@ jednal Aldrige gra. Można złapaćteraz kursy na OKC czysty win nawet 2.00
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
typ: poniżej 198,5 pkt. ⛔ 204 pkt.
kurs: 1.79 (unibet)
Nie ma się za bardzo co rozpisywać, Jazzmani posiadają jedną z najlepszych defensyw w lidze o czym może świadczyć ich defensive rating na poziomie 101,6 pkt.(2 miejsce w lidze pod tym względem) Natomiast biorąc pod uwagę tylko ostatnie 10 spotkań to widzimy, że nikt nie notował lepszej efektywności w defensywie jak Utah - 96,3 pkt. Do tego jak dodamy to, że Memphis jest jedną z najgorszych ofensyw w lidze to jasno nasuwa się myśl o underze. Jakby tego było mało to obie ekipy nie lubią forsować tempa co sprzyja niższym wynikom a przykładem tego niech będą ich wcześniejsze bezpośrednie starcia w obecnym sezonie, które kończyły się sumą 180 pkt. i 173 pkt. Mało? No to dodam jeszcze, że w ostatnich 20 ligowych bezpośrednich starciach obu ekip ani razu nie została przekroczona linia 198 pkt. Memphis ostatnio zadziwili wszystkich i pewnie samych siebie też wygrywając ostatnie dwa spotkania, ale Jazzmani na pewno nie mają zamiaru odpuszczać fazy playoff i muszą to spotkanie wygrać, więc tym bardziej powinni się przyłożyć mocniej do defensywy.
Powodzenia i udanych Świąt życzę! ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Portland vs Clippers
Typ: Clippers +6,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,91 (Unibet)

Hmm wiem, że Portland mocne, u siebie to już w ogóle i do składu wraca Lillard. Tyle, że chłopak może być albo przemotywowany albo trochę rozkojarzony, po tym jak urodziło mu się dziecko. Do tego Clippers mają 3 wygrane z rzędu i naprawdę szansę są na wskoczenie do 8. Dodatkowo na ten mecz wraca Gallinari, więc siła ofensywna wzrasta, a w składzie Portland zabraknie Harklessa, który ostatnio fajnie sobie poczynał. Według mnie Portland już nie musi się jakoś specjalnie przemęczać bo mają to 3 miejsce w garści. Clippers muszą dawać z siebie wszystko i są odpowiednio umotywowani do wygrywania. Także spore szansę nawet im daje na zwycięstwo w tm meczu. Dodaje im 6,5 pkt i zobaczymy co się wydarzy! Powodzenia i Wesołych Świąt! ;)
 
C 5

clelbj23

Użytkownik
Portland vs Clippers
Typ: Clippers +6,5
Kurs: 1,91 (Unibet)

Hmm wiem, że Portland mocne, u siebie to już w ogóle i do składu wraca Lillard. Tyle, że chłopak może być albo przemotywowany albo trochę rozkojarzony, po tym jak urodziło mu się dziecko. Do tego Clippers mają 3 wygrane z rzędu i naprawdę szansę są na wskoczenie do 8. Dodatkowo na ten mecz wraca Gallinari, więc siła ofensywna wzrasta, a w składzie Portland zabraknie Harklessa, który ostatnio fajnie sobie poczynał. Według mnie Portland już nie musi się jakoś specjalnie przemęczać bo mają to 3 miejsce w garści. Clippers muszą dawać z siebie wszystko i są odpowiednio umotywowani do wygrywania. Także spore szansę nawet im daje na zwycięstwo w tm meczu. Dodaje im 6,5 pkt i zobaczymy co się wydarzy! Powodzenia i Wesołych Świąt! ;)
Ponadto warto dodać że brat Lillarda został dziś postrzelony i leży w szpitalu, choć wątpie by miało to na niego wpłynać negatywnie. Dame znany jest z charakteru walczaka i celowałbym tutaj w jego over.
Blazers - Clippers
Typ: Damian Lillard over 25.5 pkt ⛔
Kurs: 1,72 (Unibet)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves: KAT over 24pkt @1.85, over 36.5 pkt+zb+ast @1.85
Jeff Teague over 7,5 [email protected]
⛔ ✅ ⛔
Houston Rockets - Phoenix Suns: suns u99.5 @1.9
⛔ 1 kosz mniej... :/
Atlanta Hawks - 76ers: 2 (-4.5 ht) @1.85 ✅
Unibet
Tak wiem ze ostatnio career high, ze 41 minut. Ale rzecz w tym ze Minnesota wcale nie ma jeszcze pewnych playoffow, do tego warto by było wskoczyć miejsce wyżej żeby uniknąć i gsw i houston. Rywal do overa idealny. Jedna z gorszych drużyn w lidze, tankująca juz, do tego najgorsza w pomalowanym, na tablicach też bez szału, czyli sytuacja idealna dla KAT który lubi wjeżdżać pod kosz i ma do tego warunki. Defensywa w obwodzie trochę lepiej ale nie jest to wciąż dobra obrona, a jak wiemy za 3pkt towns tez lubi rzucić. Drewnianego dziadka Nowitzkiego bedzie przechodził jak chce cały meczyk. W meczach przeciwko dallas zawodnicy odnajdujący sie w pomalowanym zawsze duzo punktują, przede wszystkim centrzy. Dlatego idę tutaj w jego over samych pkt jak i kombinacje. Dokładam jeszcze asysty Teague bo spodziewam sie sporej ilości pick n rolli, i do tego na ostatnie 7 meczów wchodziło aż 5 razy, raz brakło jednej asysty.
Nie zagra ariza, cp3 i moute, wracają Harden i capela, i obecnosc tego drugiego na pewno doda jakości w pomalowanym a z pewnością na tablicy. Na ostatnie 10 gier przeciwnik houston nie pokrył tej linii aż 7 razy, z kolei samo phoenix na ostatnie 10 meczy pokryło te linie 3 krotnie. W końcówce sezonu houston mając w zasadzie pewne 1 miejsce odpuścili forsowanie tempa i skupili sie trochę bardziej na obronie, czego efektem są te liczby. Phoenix wciąż bez bookera i warrena, czyli nie ma kim atakować. Do tego wyjazd. Uważam ze wystawiony kurs jak i sama linia jest naprawde satysfakcjonują i chętnie pobieram. Do tego jeśli ktoś ma linie zbiórek na capele to myśle ze warto over bo wyczuwam cegielnie.
Ostatni bet na dzis to 76ers, tego jestem najmniej pewny a to dlatego ze wypadł embiid a on tej drużynie chyba daje najwiecej jakości. Chociaż nie mozna odejmować reszcie drużyny zwłaszcza simmonsowi bo 76ers wyglądają w tym sezonie naprawde kozacko , i to moze byc czarny koń playoffow, które Btw dla sporej ilości graczy tej drużyny bedą pierwszymi playoffami. Idę tutaj ich w handicap ale do przerwy bo dosyć często lubia szybko wyprowadzać duża przewagę która potem oddają. Graja z hawks czyli druga najgorsza drużyna ligi, w której zabraknie dzis najlepszego zawodnika jakim jest Schroeder. 76ers wciąż walczą o 3 miejsce z cavs i niewykluczone ze im je wydrą, także odpuszczania nie bedzie, a z pewnością nie w pierwszej połowie. Obecnie te drużyny dzieli co najmniej klasa, zwłaszcza bez denisa schroedea i kenta bazemora
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
New York Knicks - Detroit Pistons, Pistons - 3.5 @1.84 Unibet ✅
Trochę mnie dziwią te kursy na Detroit, Knicks już dawno mają po sezonie bo ta kontuzja Porzignisa mocno zabolała, Detroit już też tylko matematyczne szanse na PO ale grają znacznie lepiej od NYK w dodatku dzisiaj wypada im jeszcze Kanter i Lee więc tutaj będzie spory problem ze starterami strata Kanter powinna się też mocno odbić na tym meczu i nie widzę szans żeby ktoś mógł ich tutaj pociągnąć. Pistons bez Blejka ograli już Wizards walczących o wygranie dywizji więc uważam, że ze słabymi Knicks obitymi dzisiaj dodatkowo brakiem kilku starterów nie powinni mieć problemu. Jeszcze dochodzi fakt, że przy ewentualnym braku Nikinkina pojawia się duży problem z obsadzeniem drugiej pozycji bo ławka krótka i np. taki Dotson to się do niczego nie nadaję więc nie widzę go w roli SG jako startera, a Mudiay i Jack po 48&#39; grać przecież nie będą, jak dla mnie to nie ma co się zastanawiać i trzeba dzisiaj grać na Detroit.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pełna zgoda co do Detroit, ja od siebie dodam typ na Drummonda:
NYK vs Detroit
Typ: Andre Drummond suma pkt i zbiórek over 33,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

W NYK spore braki, nie zagra Kante, wyjadacz na tablicach i Andre powinno być dużo łatwiej o zbiórki. Detroit ostatnio coś tam grają, więc zakładam, że podejdą do tego pojedynku na poważnie. Jackson powinien grac sporo piłek do swojego centra a ten dorzucając do tego zbiórki, nie powinien mieć problemów z punktowaniem.
Boston vs Toronto
Typ: Over 204,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Tutaj trochę zaryzykuję, nie ma za dużego wyboru, więc próbują w over punktowy w tym meczu. Wiem, że Boston spowalnia grę i gra bardzo dobrze w destrukcji. Ten mecz ma swoje podteksty, właściwie jak Toronto wygra to zapewnia sobie 1 miejsca praktycznie na wschodzie. Boston co dziwne ma 5 zwycięstw z rzędu, więc u siebie łatwo się nie poddadzą. Toronto i ich silna ławka powinna swoje wrzucić, nawet pomimo dobrej defensywy. W Bostonie wróci Morris, Harford też raczej zagra, a młodzi gniewni znowu będą wyprówać żyły. Czuję dzisiaj wyższy wynik, więc tak typuje, ale bez szaleństw. PS ogarnia ktoś NCAA i final four?! Piszcie w temacie NCAA, Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Sacramento Kings - Golden State Warriors, GSW over 10.5 za 3 @1.79 1xbet ⛔
Niewiarygodnie niska linia jak dla mnie nie wie czy te ruski popiły i nie patrzą co się dzieje czy jak. Jest info, że wraca Thompson więc swoje dorzuci do tego Durant i Cook powinni mieć dzisiaj spokojnie skuteczność na swojej średniej, a w tedy ta linia przejdzie bez żadnego problemu przecież Kings to jest ekipa, która traci najwięcej punktów zza łuku w całej lidze. Sacramento może wprowadzać swoją drewniana koszykówkę i zmniejszać tempo meczu ale nie sądzę, że to przeszkodzi mistrzom ostatnio wszyscy cierpieli w Oakland bo drużyna grala przez kilka dni rozbita bez starterów i dziś powinni sobie to odbić i raczej nie kłaść krzyża na ten mecz. Curry im raczej nie wróci na 1 rundę PO więc powinni starać się ogarniać grę bez top PG ligi, a Cook dobrze dobrze spisuje w zastępstwie nie ma co się do niego czepiać, daje bardzo dobre piłki i mądrze rozdaje na parkiecie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hornets + 5,5 @ 1,58 Unibet
Za godzinke zaczynamy spotkanie. Phila ostatnio w swietnej formie jednak dzisiaj bez Embilda(2tyg przewy) oraz Saricia. Moga byc problemy pod koszem. Kazda passa sie konczy i byc moze stanie sie to dzisiaj. Jedno z ostatnich spotkan Szerszeni u siebie i trzeba sie bedzie pokazać. Są b2b jednak spotkanie w Waszyngtonie wczoraj to była lekka olewka. Sixers niby walcza o trzecie miejsce jednak czy to jakas roznica czwarte czy trzecie? Na ich miejscu lepiej bym sobie pilnował czwartego miejsca bo wtedy łapia na 90% Pacers a gdyby sie udało to dalej pewnie Raptors. Na pewno łatwiejsza droga niz np. Wizards oraz Celtics. Dla bezpieczenstwa 5pktt dla gospodarzy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra lecim:
SAS vs Houston
Typ: Houston -5,5
Kurs: 2,5 (Unibet)

Tutaj moim zdaniem nie będzie zmiłuj i pomimo absencji Paula oraz zapewnionego praktycznie 1 miejsca w NBA to w derbach będą chcieli pokazać swoją siłę i wyższość nad ekipą Popa. Tu już zobaczymy taki mecz Play Offowy i sam jestem ciekaw na ile silny jest zespół Rockets. Przede wszystkim, pomimo dobrej obrony SAS, wydaje się, że Houston powinno nastrzelać tych trójek naprawdę sporo. Niby obrońców trochę jest, ale siła rażenia Houston poraża i jeżeli znowu oddadzą sporo ilość dystansowych rzutów to SAS nie będą mieli na to odpowiedzi. Aldridge pewnie trudno im będzie zatrzymać, to samo z Hardenem. Ja idę bardziej ryzykownie i stawiam na pewniejsze zwycięstwo Houston. Mecz się może różnie ułożyć, więc nie polecam szaleć.
Clevland vs Dallas
Typ: Jordan Clarkson over 14,5 pkt
Kurs: 1,85 (Unibet)

Tutaj biorę ten typ dlatego, że nie zagra Hill i wydaje się, że Clarkson może nawet wskoczyć do podstawy albo znowu dostać sporą ilość minut. Ostatnio zagrał 30 minut i zdobył 23 pkt, w tym 4/4 za 3 pkt. Tutaj w pojedynku z osłabionym Dallas powinien sporo rzucać, bo Lebron też sam grał nie będzie. Liczę, że jako energizer z ławki dorzuci swoje i spokojnie może koło 20 pkt się zakręcić.
Aha zapomniało mi się, że to już kwiecień! Poprosimy moderatora o przeniesienia i założenie nowego wątku ; ) a post do usunięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom