>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NCAAB 2017/2018

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Davidson VS St.Bonaventure
under 145
@2.06 ⛔


Michigan state VS Indiana
Michigan state -15.5
@2.10 ✅

Powodzenia ;)
Witam, na dziś zapraszam na mecz Nevada vs Fresno State
Nevada VS Fresno State
Nevada -8
@2.24 ✅

Dzisiaj spotykają się dwie dobre ekipy, jednak uważam, że to Nevada poczyniła większe postępy w ostatnich latach.
H2H jest dosyć wyrównane bo 8-7 dla ekipy z Nevady. Z czego 2 ostatnie wygrane były przekonujące, 11 i 15 różnicą pkt.
Krótko mówiąc podoba mi się gra Nevady, na ostatnie 20 meczy potknęła się 4 razy, natomiast Fresno 7 razy w tym jedna sromotna porażka z graczami Nevady.
Obie ekipy przegrały swoje ostatnie mecze, Fresno z drużyna Utah State, natomiast Nevady bo bardzo ciekawym pojedynku z zespołem Wyoming.
Obie drużyny dziś bez osłabień, więc kibice gospodarzy wciąż mogą liczyć na Jordan Caroline oraz Caleb Martin.
Ekipa gości jest bardziej zrównoważona, nie ma widocznego lidera, zarówno Deshon Taylor jak i
Ray Bowles Jr. , Bryson Williams czy Jaron Hopkins mogą dzisiaj zdobywać pkt, co za tym idzie drużyna Nevady będzie musiała się bardziej skupić w obronie niż w poprzednich meczach.
Małe statyki odnośnie gry
Czysto statycznie
Nevada zdobywa więcej pkt na mecz
Nevada ma lepszy % pkt z rzutów wolnych
Nevada zgarnia więcej zbiórek
Nevada notuje mniej strat
Nevada ma silniejszą ławkę rezerwowych

Fresno ma lepszy % pkt z gry
Fresno ma skuteczniejszą obronę

Powodzenia ;)

Witam, na dziś mam dwie propozycje
The Citadel VS Wofford
The Citadel +7.5
@2.05 ✅

Może większość pomyśli ze gram w stronę drużyny, która jest ewidentnie słabsza, jednak 3 razy udało im się zrobić niespodziankę drużynie Wofford i 7 razy &quot;bronili&quot; handi ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Ostatnio przegrali 17 pkt i takie handi wystawili bukmacherzy także &quot;zremisowali&quot;
Do tego dobra gra w ostatniej kolejce z E. Tennessee State oraz wygrana z Mercer przekonują mnie do gry na nich dziś.
Wofford przegrali w przedostatniej kolejce właśnie z E. Tennessee State i zaprezentowali słaby poziom w starciu z Western Carolina.
Citadel o dziwo zdobywa więcej pkt na mecz oraz uzyskują więcej zbiórek.
Na dodatek podoba mi się gra młodego zawodnika gospodarzy Kaelon&#39;a Harris&#39;a. Myślę, że warto się przyglądać jego grze ;)
Obie ekipy dziś bez absencji.

Gonzaga VS San Diego
Gonzaga -17.5
@1.65⛔
Drugi mecz na dziś to już gra na faworyta, który na 15 meczy tylk 1 raz przegrał, a 3 razy nie &quot;pokrył handi&quot; z dzisiejszym rywalem.
na ostatnie 20 meczy 16 razy wygrali a 4 razy schodzili pokonani.
San Diego natomiast gra dość przewidywalnie, wygrywają to co mają wygrać i przegrywają to co mają przegrać.
Ich bilans na ostatnie 20 spotkań wynosi 13 wygranych oraz 7 przegranych. 0 niespodzianek.
W drużynie gości jest jeden zawodnik warty uwagi, jest nim Isaiah Pineiro. Jest on zawodnikiem, który Gonzaga musi odciąć od gry, gdy tylko to zrobią, wygraną mają w kieszeni. Niestety gra San Diego opiera się głównie na grze tego gracza.
Dziś obie ekipy bez osłabień.

Powodzenia ;)
Witam ponownie ;)

Quinnipiac VS Rider
Rider -5.5
@2.06 ✅

Ich H2H wynosi 2:8 dla Rider, z tych 8 porażek Quinnipiac &quot;obroniło handi&quot; tylko raz w 2016 roku. Reszta to wysokie wygrane drużyny Rider.
Na ostatnie 20 meczy bilans gospodarzy wynosi 8:12, udało im się sprawić niespodziankę na końcu listopada oraz na początku grudnia, później już grali zgodnie z przewidywaniami. W meczach u siebie idzie im lepiej bo mają 5 zwycięstw oraz 4 porażki.
Rider natomiast na ostatnie 20 meczy 16 razy wygrywali a 4 razy schodzili z parkietu pokonani.
W grudniu dali się pokonać dwa razy teoretycznie słabszym&quot; ekipą. Później już wyglądali na bardziej zdeterminowanych i można było na nich liczyć ????
Rider dziś bez absencji.
Quinnipiac natomiast wciąż bez Kevin Marfo oraz Travis Atson.
Rider zdobywa więcej punktów na mecz od dzisiejszych rywali oraz mają lepszy % punktów z gry.

Dla tych którzy mają możliwość zagrania na żywo polecam pograć w stronę zespołu Maryland.
Mi udało się pograć handi -3.5 ✅ w ich stronę ????

Powodzenia ????

Witam, dziękuje za te pare pkt reputacji, widać chociaż, że komuś się przydają moje wypociny ????

Na dziś mam jedną propozycję

New Mexico VS Boise State
Boise State -1.5
@1.97 ✅

H2H zdecydowanie na korzyść ekipy New Mexico bo 9-3, jednak w tym sezonie Boise State może się podobać ????
Bardzo dobrze radzą sobie z ekipami teoretycznie od siebie silniejszymi bądź na tym samym poziomie, Przykładem może być wygrana z drużyną Oregon czy UNLV.
Nie można powiedzieć ze New Mexico gra źle, bo radzą sobie równie dobrze, również wygali z UNLV, mieli potknięcie z Texas-El Paso, leczto było początkiem grudnia i później już grali równo.
Oczywiście, ostatnie mecze nie mówią nam wszystkiego, ale gra Boise zdobywa więcej punktów na mecz, ma lepszy procent punktów z gry, lepszą obronę oraz notują więcej zbiórek, New Mexico przeważa w procencie celnych rzutów wolnych.
Do tego dochodzi niepewny występ w ekipie New Mexico Vladimir Pinchuk oraz Jachai Simmons.
Wciąż brakuje Connor MacDougall, co oczywiście sprzyja typowi.
Ekipa Boise State bez absencji.

Powodzenia ;)
Witam, jako że jest już dosyć późno dziś wyjątkowo bez analizy

Boise State VS Nevada
Nevada +2
@2.10 ✅

Powodzenia ;)
Na dziś również jeden mecz ????

Georgia Southern VS Georgia State
Georgia Southern
@2.10 ✅

H2H między obiema ekipami wyrównane 6 do 7 na korzyść Georgia State, dzisiaj czas wyrównać ????
Ekipa Georgia Southern zaliczyła ostatnio dwie wpadki z Arkansas State oraz Louisiana-Monroe. Wcześniej radzili sobie dobrze i sądzę, że na taki mecz jak dziś znajdą motywację.
Georgia State również miewała gorsze chwile jak chociażby mecz z South Alabama, gdzie dostali dobrą lekcję, ale ostatni ich mecz też nie zachwycił, przegrali z gorszą od siebie Louisiana-Monroe.
W drużynie Georgia State największą prace wykonuje D&#39;Marcus Simonds, który ma problemy z osobistymi, jednak spędza on dużo czasu na parkiecie, natomiast w drużynie Georgia Southern mamy dwóch wodzirejów
Ike Smith oraz Tookie Brown, którzy spędzają o 1/3 czasu mniej na parkiecie od Simonds&#39;a a również zdobywają sporo pkt.
Sądzę, że to może być jednym z kluczowych elementów dziś, oczywiście gra cala drużyna i w mojej opinii to gracze Georgia Southern będą dziś górą, zapowiada się ciekawy mecz a kurs tylko kusi aby zagrać ????
Obie ekipy dziś bez osłabień

Powodzenia ????
Witam,
Gonzaga VS Pepperdine Waves
Gonzaga - 25.5
@2.07 ⛔

Nie gram raczej tak wysokich handicapów ale dzisiaj to wygląda naprawdę ciekawie.
Gonzaga, która gra wyśmienicie, wysoko wygrywa zarówno h2h z dzisiejszym rywalem jak w również w tym sezonie z innymi rywalami, grają do końca, nie odpuszczają i minimum ich zazwyczaj nie zadowala.
Pepperdine natomiast to jedna z gorszych ekip, przegrywa wysoko idealne przeciwieństwo ich dzisiejszego przeciwnika.
Gonzaga oczywiście przeważa w każdym aspekcie gry, do tego dziś bez osłabień.
W ekipie Pepperdine wystep Harrison Meads jest pod znakiem zapytania.
Na dziś uważam ten typ za najpewniejszy.

Powodzenia ????
Witam, wczoraj niestety zagranie wysokiego handi było złym pomysłem, wypadek przyp racy, mam nadzieję że dziś powrócimy na dobre tory ????

Purdue VS Penn State
over 143
@2.00 ✅

Na dziś wybrałem over drużyn, które często kończyły mecze między sobą underem.
Jednak to były mecze gdzie wyraźnie dominowała drużyna Purdue, dziś podejrzewam, że tak łatwo mogą nie mieć.
Ostatnie 3 mecze drużyny Purdue nie należą do najlepszych głównie porażki z Ohio State oraz Wisconsin.
Dziś sugeruję się bardziej postawą teoretycznie gorszej ekipy czyli Penn State, sprawili niespodziankę w meczu właśnie z Ohio State. W większości spotkań pokazali, że potrafią rzucić spokojnie 70 pkt.
Patrząc na słabą grę Purdue w ostatnim czasie oraz dobrą skuteczność pod koszem Penn State sądzę, iż overek dzisiaj jest jak najbardziej osiągalny.
Purdue musi się zmotywować aby nie odnieść 4 porażki z rzędu, a ekipa Penn State grać swoje, wtedy możemy spać spokojnie ????
Obie ekipy dziś bez osłabień

Powodzenia ????

Witam, wczoraj zgodnie z przewidywaniami ????
Na dziś mam jedną propozycję

Wisconsin VS Minnesota


Minnesota +6.5

@2.13 ⛔
(szkoda dogrywki...)

Dzisiaj wybrałem mecz, gdzie obie ekipy są pod formą, Wisconsin ostatnio wygrali z Purdue, jednak oni formą nie błyszczą o czym pisałem wczoraj. Pozatym słaba gra w meczu z Northwestern czy Nebraska.
Minnesota również swoją formą nie błyszczy, potrafili zagrać dobry mecz z Michigan czy sprawić sensacje
z Penn State, potrafią pokazać pazur, w szczególności w meczach wyjazdowych.
Czemu wybieram taki mecz? Minnesota przeważa w wielu aspektach
- zdobywają więcej punktów na mecz
- mają lepszy % trafionych osobistych
- wygrywają więcej zbiórek
- posiadają lepszą ławkę rezerwowych (dzisiaj może się przydać)


Wisconsin dziś bez
D&#39;Mitrik Trice
Kobe King
Andy Van Vliet
(niepewny występ)
Minnesota bez
Amir Coffey
Eric Curry
Dupree McBrayer
(niepewny występ)

Nie spodziewam się dzisiaj widowiska, raczej będzie to mecz bez historii a Minnesota ma okazję podnieść morale zespołu tocząc wyrównaną walkę z dzisiejszym rywalem, bo nie sądzę aby Wisconsin byli w stanie rozgromić swoich dzisiejszych rywali ????

Powodzenia ;)
Wczoraj niestety nieszczęsna dogrywka popsuła typ
Na dziś mam dwie propozycje
Ohio State VS Rutgers
Ohio State - 15.5
@2.08

Dla Ohio Rutgers jest wygodnym przeciwnikiem, H2H 5:1 dla nich i ostatni mecz ze stycznia tego roku wygrany różnicą 22 pkt.
Ohio w tym sezonie gra bardzo dobrze, ostatnie 2 mecze to zimny prysznic do drużyny, sądzę, że przy dzisiejszym rywalu mogą odbudować morale.
Rutgers nie radzi sobie najlepiej, przegrywają i to dość wysoko, grając jako goście potrafili wygrać tylko raz...
Goście jedynie co mogliby zaskoczyć swoją obroną, jednak ostatnio nie funkcjonuje ona rewelacyjnie.
Obie ekipy dziś bez osłabień

Baylor VS West Virginia
Baylor -1
@2.00

H2H na korzyść graczy Baylor 8-5, chociaż ostatni mecz przegrali 3 pkt, dziś czas się zrewanżować.
Ostatnio mają serię świetnych występów. Wygrana z Lowa State, Oklahoma State, Kansas, Texas, Texas Tech gdzie w przypadku 4 ostatnich nie byli uznawani za faworytów.
West Virgina nie gra źle, jednak po zwycięstwie nad Baylor w styczniu tego roku nastąpiła spadka formy i od tamtej pory grają w kratkę, przegrali między innymi z Kansas, Kentucky, Lowa State czy Oklahoma State, czyli ostatnimi przeciwnikami Baylor.

West Virgina bez Brandon Knapper
Baylor bez Leonard Allen
W obu przypadkach braki te są jeszcze z zeszłego roku.
Myślę, że dziś Baylor powinien pokazać klasę na parkiecie

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Xavier - Florida State
1 (-4.5) @ 1.78 Pinnacle
Dziś w NBA bardzo dobre mecze jednak tylko do oglądania a nie do grania. Więc warto rzucić okiem na March Madness. Od razu rzucił mi się w oczy ten pojedynek. Xavier w tym sezonie gra bardzo dobrze. Mają świetnych guardow na czele z Bluiett i Macura. Mają świetnych strzelców, do tego są doskonali w transition attack, TOP 5 wśród wszystkich szkół jeśli o atak to znakomity wynik. Florida nie najlepsza w obronie, kiepsko pilnuje obwód więc tutaj okazja będzie do wykazania się strzelcom z Xavier. W drużynie gości brakuje naturalnego strzelca. Bazują na wysokich podkoszowych, jednak to za mało. Drużyna gospodarzy ma bardzo mało słabych punktów, w tym sezonie jest silna na każdej pozycji i wszechstronna. Praktycznie w każdym elemencie są lepsi od dzisiejszych rywali. Taki mały handicap biorę z pocałowaniem w rękę. Krótko bo za półtora godzinki zaczynają.
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Takie małe sprostowanie, spotkanie odbedzie sie o godzinei 01:40 na neutralnym terenie w Bridgestone Arena, takze nikt nie bedzie gospodarzem, typ całkiem mozliwy ale nie skreslalbym tutaj Florida State. Pozdrawiam
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Takie małe sprostowanie, spotkanie odbedzie sie o godzinei 01:40 na neutralnym terenie w Bridgestone Arena, takze nikt nie bedzie gospodarzem, typ całkiem mozliwy ale nie skreslalbym tutaj Florida State. Pozdrawiam
Tak wiem poprawiłem, myślałem o meczu Clemnson, który również obstawiałem i oni grali o 0:30 stąd ta niedokładność. Również wiem, że mecz jest na neutralnym boisku używałem formy gospodarz/gość aby nie powtarzać cały czas nazw własnych, ale racja mogłem sprostować to bo nie wszyscy są w temacie. Póki co idzie bardzo dobrze, oby tak dalej.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Final Four NCAA dzisiaj w nocy Panie i Panowie. Jest tutaj jakiś fan tej Uczelnianej Koszykówki? Ja się przyznaje, że dopiero minimalnie się zaczynam interesować tymi rozgrywkami kiedy wkraczają w decydującą fazę. Teraz mamy pojedynki Layola Chicago z Michigan i Kansas vs Villanova, czyli dwie mocne marki i faworyci. Chicago to podobno kopciuszek i cały czas sprawiają niespodziankę, z bodajże 13 miejsca dostali się aż do final four, ciekawa historia. A w tamtej drugiej parze chyba faworyta nie ma, ale ja tam się mało znam. Obejrze sobie tą fazę teraz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom