>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
galica13 522

galica13

Użytkownik
serio, taki turniej jak Miami wygra Rublev i Kchachanov? xD
chociaż trzeba przyznać, że 5 dobrych par deblowych pokonali w tym tygodniu
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
serio, taki turniej jak Miami wygra Rublev i Kchachanov? xD
chociaż trzeba przyznać, że 5 dobrych par deblowych pokonali w tym tygodniu
Deble od przynajmniej dwóch sezonów są nieprzewidywalne. Teraz każdy może wygrać z każdym.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Pilzno widzę dalej handluje. Przewaga wcale nie taka duża. Kibice ich powinni zajebać. Fajne mam typy ostatnio. Jutro niC nie gram . Pierdole. Swieta sa.
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Pilzno widzę dalej handluje. Przewaga wcale nie taka duża. Kibice ich powinni zajebać. Fajne mam typy ostatnio. Jutro niC nie gram . Pierdole. Swieta sa.
Raz jest dzien raz nie ma. Dlatego tak wazne aby grac stawkami i na sile sie nie odgrywac. Jutro slabsza oferta. Ja jeszcze cos poszukam a jutro pewnie tez pauza. Pozdro
 
P 10

pk95

Użytkownik
Bryany identyczny scenariusz meczu jak Marachy z Ruskimi.
1 set przegrany, w drugim przewaga 3 gemow i będzie wtopa w TB
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Na miejscu Malarza po sezonie wieszam korki; swoje zrobił a po co przez tych błaznów sobie strzępić nerwy ?! Remy za duży dla tego klubu. Chłopie uciekaj gdzie pieprz rośnie, bo masz pojecie o graniu. A reszta nadaje się do tarcia chrzanu na następną Wielkanoc. Zdrowych i Wesołych.
Ja chyba padnę jak na Senegal, Kolumbie wyjdziemy z Pazdanem czy Jedrzejczykiem. Fajnie pogadać na vlogu z łączy nas pilka, ale chyba trzeba sobą coś prezentować żeby być powołanym ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom