>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka I ligi (31.03.2018)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,52
fortuna
Dla obydwu ekip będzie to mecz o tak zwane sześć punktów. Obydwa zespoły walczą o utrzymanie i mają po tyle samo, 24 oczka. Nad miejscem barażowym które zajmuje Olimpia Grudziądz tracą trzy punkty. Po za tym zarówno jedni jak i drudzy nie ugrali jeszcze żadnego punkciku w rundzie wiosennej. Pogoń Siedlce przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 0-1, Wigrami Suwałki 0-2 i Stalą Mielec 1-2 natomiast Bytowianie ulegli Ruchowi Chorzów 0-2 i Olimpii Grudziądz 1-2. Ja zdecydowałem się postawić dzisiaj na gospodarzy mimo że bilans ich spotkań przy Jana Pawła to zaledwie jedna wygrana w całym sezonie ze Stomilem Olsztyn 1-0 po golu Zjawińskiego zaraz na początku spotkania. Jak zapewne zauważyliście w wiosennych zmaganiach podopieczni trenera Adriana Stawskiego przegrali mecze z rywalami którzy są w strefie zagrożonej spadkiem natomiast Siedlczanie ulegli zespołom które plasują się wyżej niż oni w ligowej tabeli. Ponadto z ekipy Bytovii odszedł Bartłomiej Poczbut, podstawowy rozgrywający który na jesieni zagrał w 24 meczach. Dla gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie w kuluarach mówi się że dla trenera Dariusza Banasika Będzie to być albo nie być w Pogoni i zapewne będzie on musiał zmotywować swych podopiecznych do wygranej. Na papierze kadra „Biało-Niebiskich” wygląda zdecydowanie lepiej od rywali. W pomocy bryluje Grzegorz Tomasiewicz który jest jednym z najlepszych graczy na tej pozycji w 1 Lidze, po za tym są otrzaskani w Ekstraklasie, Dariusz Zjawiński (85 spotkań), mający blisko 150 spotkań Mateusz Żytko, czy młody Dominik Kun (55 gier). Warto też zwrócić uwagę na dwóch nowych w zespole, Przemysława Płachete i Meika Karwota. Obydwaj grali za naszą zachodnia granicą a grający na skrzydle Płacheta wyróżnia się szybkością, zaangażowaniem i techniką. Myślę że ten zespół musi w końcu zaskoczyć. Pamiętam poprzedni sezon kiedy to stery obejmował wymieniany wcześniej Banasik i po debiutanckiej wyjazdowej wygranej w meczu na wodzie z GKS Tychy kolejne pięć meczy to seria niepowodzeń a przełamanie przyszło właśnie w meczu z Bytovią, dzisiaj nadarza się okazja aby powtórzyć historię i przerwać obecne złe pasmo sześciu kolejnych meczy bez wygranej na co liczę i mam nadzieje że będzie to początek marszu w górę tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom