>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja - KHL / SHL / MHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
road_to_glory 0

road_to_glory

Użytkownik
Hokej MHL 17:00
Loko - Din. St. Petersburg
Typ: Więcej niż 4,5 gola
Kurs: 1.6 Totolotek
O godzinie 17:00 czyli już za niespełna kilkanaście minut, rozpocznie się pojedynek ćwierćfinałowy w którym przewiduję przynajmniej pięć trafień. Loko, czyli zespół który uplasował się na pierwszym miejscu w sezonie zasadniczym zmierzy się z ekipą z Petersburga. Obie ekipy w zasadniczym bramkowe a dodatkowo H2h dzisiejszych rywali jak dla mnie obiecujące. Toczyli ze sobą fajne pojedynki, w których ostatnio górą bywało Loko. Dziś jestem nastawiony na gole, po tym co działo się w starciach z Krasnaya Armiya.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kazań - Traktor - over 4,5 z dogrywką i karnymi - 1,9 - forBet
Dzisiaj pierwszy mecz finału wschodniej konferencji KHL. Kursy na over bardzo wysokie z wiadomego powodu: gra Traktor Czelabińsk. W sezonie zasadniczym ta drużyna zaliczyła 46 meczów z underem 5,5 na 56 możliwych. Dzisiaj jednak grają z Barsem Kazań, który gra całkiem widowiskowy hokej, stąd wydaje mi się, że linia wystawiona przez bukmacherów jest lekko przesadzona. Oczywiście nie oczekuję podobnej strzelaniny co wczoraj w Petersburgu, ale wystarczy remis 2-2 po trzech tercjach i mój over wchodzi. W ostatnich czterech meczach między tymi drużynami ta linia została przekroczona. Jeśli spojrzymy na tegoroczne play-offy to Kazań przekraczał tę linię 6-krotnie na 10 meczów, a Traktor 8/12.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom