>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
PanKoperek&gt;&gt; jesteś kolejnym userem, który w tym wątku zamieszcza bezsensowny wpis, wpływając w nim na szerokie wody i lejąc ją swoimi zbędnymi tu rozważaniami, zupełnie odbiegającymi od jasno i konkretnie sprecyzowanego zamówienia autora wątku. Udzielając porady nie interesowało mnie nic innego niż realizacja prośby i stanowczo uważam, że także nikogo nie powinno chyba interesować nic co bezpośrednio nie wynika z prośby usera basia311 i skoro wątek ma oczywisty tytuł , to moja dla jego założyciela odpowiedź nie stwarza tu pola do dzielenia włosa na 4 i pisania w stylu &quot;gdyby babcia miała wąsy&quot;, bo wszelka dyskusja jest tu całkowicie zbędna, gdy pojawiło się precyzyjne zamówienie i zostało one zrealizowane, gdyż wypełnia prośbę o system z gwarancją wygranej przy 50% skuteczności - a pomimo tego zrodziło to u niektórych ból powiedzmy głowy, że jak basia311 nie będzie miał tej skuteczności to nie wygra itd.
To już jest jego sprawa dlaczego jest mu potrzebny taki a nie akurat inny system - a nie coraz większego grona kibiców z dala, którzy komentują tu coś na co nie ma miejsca w tym akurat wątku, bo moja odpowiedź=rozpis odnosi się tylko i wyłącznie do treści prośby od basia311, a mądrzy inaczej czy niedowartościowani wypisują swoje mądrości że jak nie będzie miał tej skuteczności to nie wygra...Ludzie ogarnijcie się, bo magiel tu robicie niczym wcale nie wielkanocne baby! Jak się nudzicie to zajmijcie się malowaniem jajec, bo Wielkanoc tuż tuż...
PanKoperek&gt;&gt;bardzo mylisz się pisząc &quot;wtedy system idzie do kosza gdyż bierze pod uwagę tylko wyniki 2 do 2, czyli dwie jedynki i dwie dwójki.&quot; bowiem za twardą podstawę tej swojej w/w wypowiedzi bierzesz ten przecież tylko podany przeze mnie przykład rozpisu (dla 4 spotkań z równomiernym rozkładem trafień czyli wejściem po 2 typy na 1 i na 2) jaki podałem z całego możliwego katalogu liczącego 16 wzorów - bowiem każde dowolne własne typowanie spośród 4 zdarzeń 2-way ZAWSZE wymaga zawarcia tylko 6 zakładów dla wygrania 1z6 zakładów, gdy oczekiwana przez gracza skuteczność będzie wynosić 50%, czyli w tym moim przykładowym rozpisie 2:2 dla wyników 1 i 2. Sądziłem że stosując w moim 1. wpisie skrót &quot;np.&quot; jasno poinformowałem, że układ 2:2 jest to tylko jedna z możliwości jaką prezentuję.
Bowiem jest oczywiste, że jeśli gracz będzie wychodził w swoim typowaniu od układu 1-1-1-2 to oczekując poprawnego wytypowania 50% czyli 2z4 swoich typów, to dający mu wygraną rozpis przybierze już inną postać dla zabezpieczenia tej wygranej np. gdyby 2 błędami były te na pozycjach 1 i 2 a poprawnymi typy na pozycjach 3 i 4, bo wtedy wygrywający zakład to 2-2-1-2 a zatem wbrew temu co napisałeś jednak wcale nie
&quot;dwie jedynki i dwie dwójki&quot;.
Wobec tego, że user basia311 nie napisał jakiegoś konkretnego typowania w którym oczekuje 50% trafności typowań, to w swojej odpowiedzi mogłem podać mu jedynie przykład rozpisu i stąd właśnie napisałem tam &quot;np.&quot; o układzie 2:2, co oczywiście nie zamyka a jedynie naprowadza basia311 na to jak może zrealizować swój zamiar wygrania zakładu w ramach oczekiwanego systemu, gdy ma skuteczność 50%
Przy spodziewanych 2 błędach w innym teoretycznym typowaniu bo np. 1-1-1-2, to wprowadzając po 2 typy przeciwne dla wygranej przy 50% skuteczności - mamy wygraną grając już na 6 innych zakładach, gdy gracz wychodząc od typów 1-1-1-2 popełni te 50% błędów i chcąc je wyeliminować zastosuje odpowiedni rozpis:
Typowanie
A 1 (błąd w typowaniu: wynik 2)
B 1 (błąd w typowaniu: wynik 2)
C 1 OK
D 2 OK
A 1 2 2 1 1 2
B 2 1 2 1 2 1
C 2 2 1 2 1 1
D 2 2 2 1 1 1
tak więc widzisz PanKoperek, że układem wygrywającym przy trafieniu 2z4 może być i taki jak 2-2-1-2 bowiem gracz nie ma wcale obowiązku grania na układ wyników 2:2, gdyż ma swobodę zastosowania każdego innego swego wyjściowego typowania jak choćby 2-1-1-1 czy 1-2-2-2, gdy jak user basia311 potrzebuje systemu dającego wygraną przy trafieniu 50% typów i zastosuje eliminujący te jego błędy odpowiedni rozpis jak tu gdzie przy 2 zakładanych przez niego błędach, system na 6 zakładów będzie na 100% zawierał ten 1 go interesujący, czyli wygrywający zakład.
UWAGA: ta 50% skuteczność siłą rzeczy zmusza do gry tylko na parzystą ilość zdarzeń.
 
william1 44

william1

Użytkownik
Kolego sympatyczny Ty znasz ten system tylko teoretycznie, czy realnie grasz. Bo kazdy kto dobry w teorii jak zaczyna grać, to po tygodniu krzyczy &quot;mamusiu&quot;
Nie ma żadnego systemu i nie bedzie na zakłady bukmacherskie, bo o tym decyduje czynnik ludzki. Te Twoje systemy tyle warte co na multilotka. Prosta matematyka, aby wygrywac przy 50% skuteczności trzeba mieć średni kurs powyzej 2.00 (bez podatku), a umiejętności obstawiania chyba nie trzeba wyjaśniać.
Zanim będziesz drugi raz cisną jakiś system, to zrob na nim chodź 100pln
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
william1&gt;&gt; nie kompromituj się tą powyższą aberracją, bo przy tej 50% skuteczności o jaką dla gry systemowej zwrócił się user basia311 zakładając ten wątek, wcale nie są potrzebne kursy powyżej 2.00 (bez podatku) bo spokojnie wystarczą niższe i to jeszcze z 12% podatkiem!
Koszt nadania systemu z 4 zdarzeń 2-way przy 50% skuteczności, to 6j. wobec rozpisu na 6 zakładów.
Wygrane przy identycznych kursach zdarzeń od po 1.9 do po 1.65 i przy grze z 12% podatkiem:
(1.9^4)*0.88=11.46j.
(1.85^4)*0.88=10.30j.
(1.8^4)*0.88=9.32j.
(1.75^4)*0.88=8.25j.
(1.7^4)*0.88=7.35j.
(1.65^4)*0.88=6.52j.
więc nie pisz już więcej takich głupot, czyli nie wpisuj się w krąg mądrych inaczej.
 
william1 44

william1

Użytkownik
A ja Twego systemu nie czytałam, ja mowie ze teoria nijak się ma do realu , zamiast kursow wstaw prawdziwe zdarzenia i kasę (wygraj na tym), a tak to zwykle gadania
Wszedzie ludzie normalnie typuja (nie kazdy potrafi), a system pierw sprawdź a nie obliczasz przyklady jakby to bylo Kochany Edii
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A ja Twego systemu nie czytałam
To po jasną cholerę wypisujesz jakieś głupoty, skoro nawet nie masz pojęcia na ten temat o którym się wypowiadasz??? Nudzi Ci się bo masz ferie w szkole, czy co...
Ta technika gry którą przypomniałem userowi basia311 w odpowiedzi na jego wpis nie jest czymś nowym a pisałem o niej już wiele lat temu, w wątku &quot;Metoda musisz przegrać aby wygrać&quot; w jej kilku wariantach takich jak gra na 3 mecze 2-way z 1 błędem lub 2 błędami, lub też na 4 mecze 2-way w wariantach na 1 oraz 2 błędy.
Tak więc jest to technika gry znana wielu użytkownikom, wystarczy jak poczytasz.Jak znajdziesz czas to poczytaj też o głośnej w światku bukmacherskim historii ogrania przeze mnie Totomixa na 103k, poprzez zastosowanie gry systemowej na niskie stawki, ale na kuponach powielanych w setkach i tysiącach zakładów.
Tak więc ja nie jestem teoretykiem a praktykiem i będąc o to proszony, zamieszczałem kupony oraz robiłem testy różnych innych metod gry, podając zdarzenia i typy z wyprzedzeniem.
 
B 0

basia311

Użytkownik
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
Dziekuje za ten rozpis. Poczytałam sobie.
Edi jesteś wszędzie /&quot;wszechobecny&quot;/
wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę Edi8
poczynając od forum.xxxc poprzez xxxxccccc ,.xxxxxx itp itd
z ciekawości poczytałem sobie niektóre ale nie znalazłem ani jednego wpisu który udowadnia Twoje tezy
czyżby nikt nie wygrywał Twoimi systemami
a może wszyscy są za &quot;tępi&quot; żeby zrozumieć Twoje idee
czy jest jakieś forum na którym nie ma Twoich &quot;złotych systemów&quot;
na tym koniec, nie mam ochoty więcej dyskutować na ten temat
;)
 
P 0

piratos

Użytkownik
Jak znajdziesz czas to poczytaj też o głośnej w światku bukmacherskim historii ogrania przeze mnie Totomixa na 103k, poprzez zastosowanie gry systemowej na niskie stawki, ale na kuponach powielanych w setkach i tysiącach zakładów.
Możesz wkleić jakiś link? Chętnie poczytam jak ich załatwiłeś
 
B 0

basia311

Użytkownik
Mamy 50-procentowa skuteczność trafień przy zdarzeniach dwudrogowych przy kursie 1,8 ale jak to wykorzystać? Wiadomo, ze wejdzie 1 lub 2 i nie ma innej opcji. Czy mona by to połączyć z jakims pewniakiem i zagrać? Nie ma takiej opcji aby trafić dokładnie dwie jedynki i dwie dwójki. Może sie udać ale to w zasadzie niemożliwe. Co myslicie o tym?
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Przy kursie &lt; 2.0 dla obydwu zdarzeń dwudrogowych - nie ma możliwości, żeby zarobić. A z tym dodawaniem pewniaków - już to było wielokrotnie wałkowane na tym forum... masz pewniaka - to go zagraj singlem, za większą stawkę, bez kombinowania z innymi zdarzeniami.
 
B 0

basia311

Użytkownik
Te systemy Ediego sa bardzo fajne i rewelacyjne ale cóż z tego skoro jest tam zawsze założenie ze trzeba trafic 5 z 9 czy 7 z 9. Po prostu niewykonalne.Miałam nadzieje jako poczatkujaca ze przy tak stosunkowo wysokim prawdopodobieństwie kiedy mamy 3 mozliwości (remis, wygrana, przgrana) lub 2 mozliwości (wygrana, przegrana) da sie coś skombinowac. Ale chyba tylko trzeba robic statystyki i grac progresją. Ja nie ejstem w stanie trafic poł na pól ani 5 z 9. Szkoda. Jestem zła ze nic nie moge wykombinować. Moze cos podrzucicie macie jakis system? Co z tego ze mam system 100 gwarancji jak nie trafisz dwóch jedynek i 2 dwójek. Potrzebna mi kasa a w Totka to juz w ogóle sie nie da.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Potrzebna mi kasa a w Totka to juz w ogóle sie nie da.
&quot;wziąć kredyt, zmienić pracę&quot;
Bronisław Komorowski maj 2015
totolotek to jest piekna sprawa, jak zobaczylem tam prawdopodobienstwa to sie przewrócilem ze smiechu, a miliardy ludzi w to graja ????
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Te systemy Ediego sa bardzo fajne i rewelacyjne ale cóż z tego skoro jest tam zawsze założenie ze trzeba trafic 5 z 9 czy 7 z 9. Po prostu niewykonalne.Miałam nadzieje jako poczatkujaca ze przy tak stosunkowo wysokim prawdopodobieństwie kiedy mamy 3 mozliwości (remis, wygrana, przgrana) lub 2 mozliwości (wygrana, przegrana) da sie coś skombinowac. Ale chyba tylko trzeba robic statystyki i grac progresją. Ja nie ejstem w stanie trafic poł na pól ani 5 z 9. Szkoda. Jestem zła ze nic nie moge wykombinować. Moze cos podrzucicie macie jakis system? Co z tego ze mam system 100 gwarancji jak nie trafisz dwóch jedynek i 2 dwójek. Potrzebna mi kasa a w Totka to juz w ogóle sie nie da.
Odpuść sobie to. Zamiast mieć pieniądze - będziesz mieć pieniędzy brak. Wchodząc w progresję - bez jakichkolwiek umiejętności prognostycznych - będziesz mieć kasy brak, tyle że do sześcianu. Albo i więcej.
Gdyby istniał jakikolwiek system, który nie bazuje na skuteczności typującego (czyt. umiejętności typera do lepszego, aniżeli bukmacher, szacowania prawdopodobieństwa zajścia określonych zdarzeń) - tedy nie miałabyś szansy zakładać się o cokolwiek. Z prostej przyczyny - bukmacher nie miałby w tym żadnego interesu.
Skup się na tym, co potrafisz. I na tym zarabiaj.
Życzę Ci jak najlepiej - powodzenia!
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Gdyby istniał chociaż jeden system, który gwarantowałby wygraną to albo zakłady tego typu znikłyby z ofert, albo bukmacherzy masowo ogłaszaliby bankructwa.
Z prawdopodobieństwem nie wygrasz, przy zdarzeniach 50/50 kurs jest zawsze &lt;2,0, bo przecież jest marża, co daje nam kursXprawdopodobieństwo &lt;1, czyli powolny spadek kapitału.
Kilka lat temu ustaliłem sobie niewielki budżet i przetestowałem jak działa prawdopodobieństwo w praktyce, grałem przeciwne progresje na parzyste/nieparzyste w kwarcie w kosza, później dokładałem &quot;pewniaka&quot;, żeby kurs był &gt;2,0. I jaki efekt? Bankrut x3.
Teraz czasem jak wpadnie w oczy &quot;zaniżona&quot; linia w kosza (w mojej ocenie) gram overy progresją na każdą kwartę, a po 4 kwarcie przyjmuję przegraną (ale ostanie &gt;50 takich zagrań na plus}.
Jeśli szukasz systemu z uporem maniaka, to najlepszym lekarstwem na to jest przetestować ten, który Ci się podoba na mikro stawkach. Szybciutko będziesz wyleczona.
 
Do góry Bottom