>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

B 0

bagieta

Użytkownik
Ile mogę czekać na wypłatę Trustly ? Konto zweryfikowane na wszelki sposób jaki się da, a pieniądze wciąż &quot;in progress&quot;
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
teoretycznie do 5 dni roboczych po otrzymaniu informacji o zatwierdzeniu wyplaty
w zasadzie powinien to byc 1 dzien ale nie wiem czy swieta lub weekendy nie przedluzaja procesu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kiedyś dawali freebety , zakłady bez ryzyka itp raz na 1-2tyg, ale ostatnio coraz rzadziej
zagadaj na czacie o bonus, jak dawno nie miales a duzo wplacasz to ci powinni cos przydzielic
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
ja czekalem 4 dni na zatwierdzenie wyplaty na konto zarejestrowane na brata ale ostatecznie wyplacili, pozniej kolejna wyplata na moje konto bankowe poszla w 24h ale kolejna juz przyblokowali
dodam ze ta trzecia wyplata pochodzi juz calkowicie z wygranych , wczesniej wyplacilem caly wklad wiec teraz Betsson musi placic ze swoich czego jak widze zdecydowanie nie chce zrobic, domagaja sie weryfikacji danych osobowych i adresu, nie wiedziec czemu twierdza ze cos im nie pasuje w adresie pomimo ze dostarczylem rachunek za mieszkanie oraz wyciag ze szwedzkiego urzedu podatkowego gdzie te dane widac czarno na bialym
teoretycznie mozna zalozyc ze to spoko bo moze jakis haker wlamal mi sie na konto i probuje wyplacac, jest to jakis zawor bezpieczenstwa ale przeciez kasa idzie na konto bankowe zarejestrowane na mnie
w sumie jeszcze sie nie spotkalem z taka sytuacja bo gram z zyskiem stosunkowo od niedawna ale mam dziwne przeczucie ze gdy dochodzi do sytuacji w ktorej to Betsson musi siegnac do sakiewki (a wyplacam sobie dopiero ok 20% dostepnego hajsu) wowczas zaczynaja szukac haka na klienta, tacy co wygrywaja i zarabiaja nie sa im do niczego potrzebni, ja to rozumiem i na sile siedzial u nich nie bede, jesli mnie poprosza (w co akurat watpie ???? ) przestane tam grac ale wczesniej musza sie wyplacic co do grosza
btw. mieszkam w Szwecji i gram ze Szwecji, konto bukmacherskie i bankowe nalezy do mnie, zobacze jak to sie potoczy i zdecydowanie napisze na forum, jesli Betsson to firma ktora chce grac z klientami tylko do jednej bramki to niech oni o tym wiedza
 
J 0

jakcostopytam

Użytkownik
ja czekalem 4 dni na zatwierdzenie wyplaty na konto zarejestrowane na brata ale ostatecznie wyplacili, pozniej kolejna wyplata na moje konto bankowe poszla w 24h ale kolejna juz przyblokowali
dodam ze ta trzecia wyplata pochodzi juz calkowicie z wygranych , wczesniej wyplacilem caly wklad wiec teraz Betsson musi placic ze swoich czego jak widze zdecydowanie nie chce zrobic, domagaja sie weryfikacji danych osobowych i adresu, nie wiedziec czemu twierdza ze cos im nie pasuje w adresie pomimo ze dostarczylem rachunek za mieszkanie oraz wyciag ze szwedzkiego urzedu podatkowego gdzie te dane widac czarno na bialym
teoretycznie mozna zalozyc ze to spoko bo moze jakis haker wlamal mi sie na konto i probuje wyplacac, jest to jakis zawor bezpieczenstwa ale przeciez kasa idzie na konto bankowe zarejestrowane na mnie
w sumie jeszcze sie nie spotkalem z taka sytuacja bo gram z zyskiem stosunkowo od niedawna ale mam dziwne przeczucie ze gdy dochodzi do sytuacji w ktorej to Betsson musi siegnac do sakiewki (a wyplacam sobie dopiero ok 20% dostepnego hajsu) wowczas zaczynaja szukac haka na klienta, tacy co wygrywaja i zarabiaja nie sa im do niczego potrzebni, ja to rozumiem i na sile siedzial u nich nie bede, jesli mnie poprosza (w co akurat watpie ???? ) przestane tam grac ale wczesniej musza sie wyplacic co do grosza
btw. mieszkam w Szwecji i gram ze Szwecji, konto bukmacherskie i bankowe nalezy do mnie, zobacze jak to sie potoczy i zdecydowanie napisze na forum, jesli Betsson to firma ktora chce grac z klientami tylko do jednej bramki to niech oni o tym wiedza
ale czekałeś aż sami wypłacą czy nawet kontaktując się z betssonem musiałeś czekać te 4 dni?
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
od razu dostalem meila ze to moze potrwac do 5 dni roboczych wiec spokojnie czekalem bez nawiazywania dodatkowego kontaktu
tutaj uwaga, z konta bankowego brata poszla wczesniej wplata na moje konto bukmacherskie, wyplacilem dokladnie taka sama sume, moze dlatego sie udalo chociaz zaznaczyli w kolejnym mailu ze nie zycza sobie uzywania kont bankowych nie zarejestrowanych na mnie, dostalem z tego tytulu pierwsze ostrzezenie
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
w nawiazaniu do poprzedniej wiadomosci informuje ze weryfikacja konta zostala zakonczona pomyslnie co jednoczesnie odblokowalo wyplate pieniedzy
gdzie lezal pies pogrzebany?, w nazwie kraju ktorego gracz w przeciwienstwie do adresu zmienic osobiscie nie moze, ja rejestrowalem sie w Polsce dawno temu wiec sila rzeczy wpisalem wowczas Polske a obecnie zgodnie ze stanem faktycznym dostarczam dokumenty ze szwedzkim adresem
jakies procedury sprawiaja ze bukmacher nie informuje klienta gdzie sa roznice podczas weryfikacji, to ja sam wskazalem droga mailowa ze moze tutaj kryje sie przeszkoda, wowczas ich dzial techniczny zmienil mi nazwe kraju i tym samym zatwierdzono poprzednie dokumenty
gramy dalej
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
masz na mysli wyplate z konta bukmacherskiego na rachunek osoby trzeciej?
to sie uda tylko pod warunkiem jesli z tego samego konta dokonano wczesniej wplaty, wtedy mozesz a wlasciwie musisz oddac tam dokladnie taka sama kwote, dostaniesz ostrzezenie za uzywanie rachunkow osob trzecich i nie radze dalej testowac takich przelewow
poza tym proba wyplaty na cudzy rachunek skonczy sie niepowodzeniem, i to chyba nawet bez konsekwencji
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Wypłate zleciłem w niedziele wieczorem i dzisiaj w poniedziałek przed południem kwota była juz zaksiegowana na koncie.
 
K 0

kosiarz94

Użytkownik
Wypłata przez trustly bezpieczna? Nie grałem od tej ustawy a teraz wygrałem 3000 i wypłacam przez to na konto bankowe bo inaczej nie moge. Bank to moze zglosic albo zablokowac?
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Gdy zlecam wypłatę muszę sam podawać nr konta itd, a potem odrzucaja wniosek i piszą żeby kontaktować się z obsługa klienta u trustly.. ktoś coś wie o co chodzi
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Gdy zlecam wypłatę muszę sam podawać nr konta itd, a potem odrzucaja wniosek i piszą żeby kontaktować się z obsługa klienta u trustly.. ktoś coś wie o co chodzi
Dodam, że jak wchodzę w weryfikacja konta to jest dziubek zielony, że nie wymagają ode mnie nic i wszystko jest ok.
A jak chce odpalić czat angielski to mi nie ładuje się strona xd
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze po 24 dziś, wypłaciłem ponad 300 zł po godzinie 3:00 i o 10:00 miałem na koncie.
O 4 jak już spałem zatwierdzili wypłatę bez żadnych problemów i o dziwo bez dokumentów.
 
Do góry Bottom