>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Polska - Nigeria [piątek, 23.03.2018, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Wynik gorszy niż gra. Naprawdę w występie Polaków można było znaleźć dużo pozytywów. To był jedynie mecz towarzyski, nie ma co się załamywać i psioczyć... Większość chłopaków pokazała się z dobrej strony. Kurzawa ma linijkę w nodze, Góralski walczak, można tak trochę wymieniać. A że nie było takich klarownych akcji? Hmm, na dobrą sprawę i tak mieliśmy dużo więcej z gry niż rywale, w dodatku okradziono nas z bramki, a goście dostali karnego z kapelusza... Nigeryjczycy agresywnie grali, może momentami nawet za mocno jak na spotkanie kontrolne. No ale przynajmniej ten mecz bardziej przypominał to, co nas czeka na mundialu. Po prostu potrzeba czasu tym chłopakom, trenowali razem raptem raz na obecnym zgrupowaniu. Formacja też dość eksperymentalna. Nie od razu Kraków zbudowano, ja tam jestem zadowolony z tego, co widziałem. W zasadzie ciężko mi się do kogoś doczepić, nawet Krychowiak po kiepskiej pierwszej połowie wziął się w garść po przerwie. Także trzeba trzymać kciuki, bo mamy kim grać, ci ludzie są w formie, przynajmniej większość z nich jest. Widać świeżość i chęci. A efekty w postaci wyników powinny przyjść, bądźmy cierpliwi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niektórzy może się obudzili, że my jednak mistrzostw możemy nie wygrać ???? Dla drużyn takich jak Polska kluczem do osiągnięcia cokolwiek jest gra na 0 z tyłu. Dlatego przede wszystkim na tym Nawałka się skupił teraz i wyglądało to nieźle. W ładnym stylu to mogą grać Hiszpania czy Brazylia, a nie zespół z takim potencjałem jak Polska. Z przodu jednak trzeba trochę pozmieniać, bo takie wąskie ustawienie Zielińskiego, Kownackiego i Lewandowskiego nie wyglądało najlepiej. Dobry mecz Kurzawy, Kownacki też się ciekawie pokazał. Frankowski na specyficznej pozycji. Krychowiak od czasu EURO grał bardzo słabo, a teraz było nieźle. I podobał mi się Góralski - ktoś taki z charakterem jest potrzebny. Kamiński trochę zagubiony i niepewny, a na niego liczyłem na jesieni.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mecz jako całość był słaby, ale nie był beznadziejny. Na początku było widać nerwowość i brak pomysłu na grę. Nigeria postawiła trudne warunki stawiając na sprawdzoną taktykę w meczach z polską reprezentacją - oddać jej piłkę i postawić na wysoki pressing. Polscy reprezentanci nie wiedzieli co robić, a Nigeryjczycy momentalnie do nich doskakiwali. Potem wszystko się nieco uspokoiło, przeprowadzili kilka składnych akcji m.in. po świetnym podaniu Kurzawy, ale to było za mało. Jeszcze ta akcja z Kownackim była solidna. Widać, że chłopak ma potencjał, ale brak mu jeszcze takiego boiskowego cwaniactwa. Góralski może nie błyszczy techniką, ale jest zawodnikiem bardzo silnym, a taki gracz też jest potrzebny. Zieliński kompletnie niewidoczny. Gdy Lewandowski zjechał do szatni - nie wglądało to najlepiej. Dwie, może trzy fajne akcje, a tak to chaos, kilka głupich strat, fatalne wybicie przez Białkowskiego, które prawie skończyło się utratą bramki. Były dobre momenty, ale widać brak zgrania. Zrozumiałe, bo w składzie nowi zawodnicy, ale kolejny raz wychodzi to, że reprezentacja nie potrafi prowadzić gry, przytrzymać piłki w starciu z równorzędnym rywalem. W wielu momentach akcje były rwane, na wariata, ale to wynikło przez brak zgrania i świeżości. Mało gry z pierwszej piłki. Nigeryjczycy zagrali twardo, bez momentów spuchnięcia, więc jeśli repra chce ugrać chociażby punkt z Senegalem musi wiele elementów poprawić. Kurzawa fajnie bije stałe fragmenty gry, gra pewnie, nie widać po nim presji, nie popełniał błędów, więc pokazał, że jest solidnym zawodnikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom