>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26 Kolejka Plus Ligi

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik

Witam za nami już pierwszy mecz 26 kolejki Plus Ligi. Gdańszczanie wygrali pewnie z Cuprum Lubin w trzech setach. Dzisiaj kolejne mecze zapraszam do analizowania. Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
(Handicap +1.5 seta ONICO Warszawa)
@1.80 Totolotek
Dość zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Jastrzębie. Jak wiemy w ONICO zapewne zabraknie w składzie na dzisiejszym meczu Nowakowskiego oraz Evansa. Kwolek myślę ,że dzisiaj już zagra w pierwszym składzie. Oglądając ONICO z Zawierciem to można powiedzieć bez Kwolka prezentowali się całkiem dobrze mimo ,że Kwolek wchodził w decydujących momentach meczu. ONICO ma wielu bardzo doświadczonych zawodników w swoim składzie. Jastrzębski Węgiel grał w tygodniu Ligę Mistrzów z ZAKSĄ bardzo wyrównane sety. Liczę też ,że odbije się to na dzisiejszym meczu. Ostatnio Jastrzębski przegrał z ZAKSĄ w czterech setach. Wygrana w meczu wyjazdowym z Bydgoszczą dopiero w czterech setach. Zwycięstwo u siebie w czterech setach z dobrze grającym zespołem z Radomia. Dwie porażki z Cuprum i Volleys w meczach wyjazdowych. Jastrzębski jak widać gra w tak zwaną &quot;kratkę&quot;.
Jeśli chodzi o ONICO mimo iż brakuję kilku zawodników radzą sobie bardzo dobrze. Wygrana z Zawierciem. Porażka z Bielskiem tutaj bardzie mi się wydaję ,że niestety trochę zlekceważyli przeciwnika i porażka w czterech setach. Niespodzianka wygrana z ZAKSĄ po tie-breaku. Zwycięstwo z Kielcami. Wygrana z Espadonem. Jak widać ONICO jest w formie i myślę ,że warto iść w tę stronę. Liczę ,że dzisiaj ONICO powalczy bez wątpienia o te dwa sety a może i nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
M 220

mm25

Użytkownik
ja dziś gram jastrzębski + rzeszów -2.5 seta + bełchatów -2.5 seta
dzis powinno wejść bez wiekszych problemów
bukmacher : Unibet
kurs łączny: 3.99
po prostu, nie wierze by jastrzębski przegrał, Onico ma spore problemy kadrowe, do tego wyjazd liczę na wynik 3-1
co do rzeszowa i bełchatowa to po prostu muszą wygrać, mecze, wg mnie sety będą szybkie i skonczy się po 3-0..
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Chłopie, a gdzie kursy, bukmacher? I chociaż parę zdań dlaczego &quot;powinno wejść bez większych problemów&quot;? Dociera co Ciebie, że to forum dyskusyjne a nie czat z miejscem na jednozdaniowe posty? Już któryś raz Cię ostrzegam, a Ty dalej swoje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na Olsztyn 1,2 z Radomiem śmieszny kurs, wiadomo że ciągle walczą o TOP 6 ale Radom ma wszystko po swej stronie by dziś powalczyć, w dodatku ponoć Dima wraca.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem cuprum dziś wygra. Radom słaby , niby Filip wraca ale ile on pogra. Środkowi jakby ich nie było, masny ze swoimi zrobi różnice
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom