>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III, IV oraz niższe Ligi - dyskusje, transfery, informacje.

Status
Zamknięty.
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Witam Panowie,mam faje info jesli chodzi o dzisiejszy mecz III ligi polskiej między MKS Trzebinia-Siersza a Podhale Nowy Targ.Goście przyjeżdzają w rezerwowym składzie a połowa z nich będą to juniorzy.Także Trzebinia z nimi pojedzie.
Uwaga na to info: na stronie Podhala nie ma nic na ten temat aby mieli przyjechać juniorami.Są bojowo nastawieni i mają zamiar zgarnąć komplet pkt

W każdym meczu gramy o zwycięstwo, więc i teraz będziemy starali się zgarnąć pełną pulę. Jesteśmy mocnym zespołem i z tygodnia na tydzień wygląda to coraz lepiej. Musimy jednak zachować zimną głową, żeby nie przydarzyło się nam nic złego - zapowiada Michał Bedronka.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Smuda kandydatem na trenera Widzewa Łódź. Ciekawy powrot po latach ;)
Niech już Franz się nie wygłupia. Moim zdaniem jeżeli podejmie się trenowanie jeszcze to media nie zostawią na nim suchej nitki. Swoje już zrobił i wystarczy.....
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Na 10 dni przed wznowieniem rozgrywek z klubu za porozumieniem stron odszedł CAŁY sztab trenerski rezerw Śląska Wrocław.

Drużynę przejmie Dariusz Sztylka, jednak wg moich nieoficjalnych informacji ze względu na cięcia po prostu rezerwy przestaną istnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vde 119

vde

Użytkownik
Kwestia dla moderatorów/adminów... Wydaje mi się, że dział z III-IV ligą powinien być jakoś zabezpieczony, bo nie ma sensu tutaj cokolwiek pisać z uwagi na to, że bukmacherzy czytają.
Po drugie, istnieje ryzyko że jakiś anonim z 1 postem stworzy plotkę o pladze kontuzji itp, itd i później trzeba się zastanawiać, czy rzeczywiście się wstrzymać z typem czy grać.
W mojej opinii powinien być to dział dla ludzi już sprawdzonych, którzy przy okazji mogą coś podrzucić na temat niszowych spotkań.
Temat do przemyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 110

radek9513

Użytkownik
Jak chcecie zabezpieczyć ten dział? Bo nie ukrywam że udzielam się w nim często ze względu na to że interesuję się tą ligą (oglądam skróty, czytam spostrzeżenia różnych osób i jestem na bierząco z newsami na temat tych lig). Co do anonimów, był taki jeden ananas co rzucił plotę o rzekomym szpitalu w Podhalu Nowy Targ bodajże, możliwe to była pluskwa bądź chciał bardzo łatwy zysk zrobić przed meczem. Mimo wszystko, jestem za tym aby ten dział był zabezpieczony, różni ludzie się tu udzielają, jedni bliżej związani z jakimś klubem albo obserwatorzy lig czy może zawodnicy jakichś klubów.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Do IV ligi polecam Forbet. Nie ma obostrzeń dotyczących ilości spotkań na kuponie ani żadnych specjalnych wymagań.
Etoto podobnie jak Forbet, jednak nie weryfikowałem. Ponoć są tam straszne niskie i szybkie limity.
Fortuna oferuje jedynie wybrane spotkania.
W STS trzeba do tego dobierać jeszcze dwa dowolne spotkania. Dodatkowo spotkałem się, że w jednej z grup IV ligi, nie można było łączyć dwóch spotkań tej samej ligi.
Mój osobisty ranking do puszczania IV ligi:
Forbet ✅ ✅ ✅ (pewny i niezawodny)
Etoto ✅ (raczej dobry)
STS ⛔ (kiepski)
Fortuna ⛔ ⛔ (fatalny)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Mój osobisty ranking do puszczania IV ligi:
Forbet ✅ ✅ ✅ (pewny i niezawodny)
Etoto ✅ (raczej dobry)

STS ⛔ (kiepski)
Fortuna ⛔ ⛔ (fatalny)
ETOTO to jedno wielkie gów*o , a nie &quot;raczej dobry&quot; buk :]

Korespondencja z ich pracownikiem odnośnie zasad przyjmowania zakładów na niższe ligi polskie:

&quot;Mamy ustalone limity na te rozgrywki, jednak nie podajemy ich do publicznej wiadomości. Inaczej będziemy też traktować kupon ze zdarzeniami tylko 4 ligowymi, a inaczej łączony z różnych lig. Proponuję spróbować poświecić swój cenny czas by się o tym przekonać, wtedy
będzie pan mógł wyrobić sobie własną opinię.&quot;
następnie próbuje zawrzeć taki oto przykładowy zakład za 100 PLN
jaka odpowiedź?
korekta wkładu z 100 PLN na 5 PLN ????????????

 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Przepraszam, że trochę zaśmiecam temat, ale w moim odczuciu to najlepsze miejsce na zadanie tego typu pytania. Orientuje się może ktoś z was, czy któryś z zagranicznych buków oferuje zakłady na niższe polskie ligi? Z tego co przeglądałem to max zakłady na II lige, a niższe ligi tylko w &quot;legalnych&quot;
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
cytat z dnia 21 marca 2018 23:49 przez hulio90
Przepraszam, że trochę zaśmiecam temat, ale w moim odczuciu to najlepsze miejsce na zadanie tego typu pytania. Orientuje się może ktoś z was, czy któryś z zagranicznych buków oferuje zakłady na niższe polskie ligi? Z tego co przeglądałem to max zakłady na II lige, a niższe ligi tylko w "legalnych"


3 ligę ma sporo firm, niżej już nikt, z legalnych największy wybór w forBET, bo tam masz nawet mecze b-klasy
 
K 0

kszczecina

Użytkownik
cytat z dnia 20 maja 2019 08:48 przez janusz_tracz



3 ligę ma sporo firm, niżej już nikt, z legalnych największy wybór w forBET, bo tam masz nawet mecze b-klasy


Z zagranicznych to nikt poza ruskimi od święta nie oferuje lig poniżej 3. Z legalnych to teraz właściwie chyba każdy może poza Totolotek i Pzbuk ma 4 ligi. Co do obstawiania lig niżej niż 4 to byłbym ostrożny. Ostatnio wyszło takie info:



http://interplay.pl/wiadomosci/apel-pzpn-do-bukmacherow



Adresatem był również w/w Forbet, jeśli więc nadal oferują ligi niższe niż 4 to łamią zapisy umowy, którą sami podpisali. Tym samym narażają nie tylko siebie, ale i niczego świadomych graczy na przykre konsekwencje.  
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
jeśli jesteś w uk nazziemny paddypower ,coral ma 3 lige , jeszcze oczywiście bet365
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
Co myślicie o tych meczach?                           Świt Nowy Dwór Maz. -Sokół Aleksandrów Ł. 
Typ-Sokół 2.15 forbet.
Jeśli Sokół myśli o awansie powinni to wygrać. 


Sparta Rudna-Apis Jedrzychowice
Typ-Apis 2.05 forbet
 Tu podobna sytuacja, Apis myśląc o czołówce powinien wygrać,choc Sparta mocna u siebie.
Licze na wygraną gości. 

Hetman Wloszczowa-Klimontowianka
Typ-Hetman 1.9 forbet


Orkan Rumia-Bytovia II Bytow
Typ-Bytovia 2.2 forbet


 
Zdrój Busko Zdroj-Łagow
Typ-Łagów lub remis 1.49 forbet
Busko Zdrój bilans meczów domowych ma 12-1-2,ale gralbym tu w kierunku Lagowa który ostatnio jest w bardzo dobrej formie. 
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
No będzie to łatwy mecz zapewne dla sokoła ale jeśli marzą o 2 ligę to muszę to wygrać ,po ostatniej wpadce powinni być podwójnie zmotywowani
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom