>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
ECS
15.03 20;00
Mousesports - Faze (2 mapa) @1,93 LVBET ⛔⛔ Faze chyba mocno podrażnione po ostatniej porażce 2-0, dzisiaj totalna dominacja na obu mapach.
Taki sam typ jaki podawałem 2 dni temu, tylko inna liga, dlatego powtórzę analizę z poprzedniej strony. Wtedy udało się wygrać 16-10 i konsekwentnie znowu idę w stronę myszek.

Wracamy do rozgrywek ligowych ECS&#39;a od spotkania Mousesports z Faze. Obie drużyny w dobrej formie, co pokazały ostatnie turnieje - SLTV w przypadku Mous czy SLTV i IEM dla Faze.
Drugą mapą w tym spotkaniu będzie Mirage. Jakie inne przezwisko oprócz mysz jest w przypadku Mousesports? Miragesports. I nazwa ta nie wzięła się bez powodów, w obecnym składzie jest to ich zdecydowanie najlepsza mapa. Gra na 2 AWP Oscara i ChrisJ pozwala na totalną dominację środka, co jest kluczową sprawą na tej mapie. Na 14 rozegranych map mają 12 wygranych i tylko 2 porażki, w większości grając z drużynami z Tier1- robi wrażenie. Co do Faze, to również jest to ich dobra mapa, statystyki można porównywać do tych myszek, jednak grają oni tę mapę dużo rzadziej. Ostatnie spotkanie wygrane 2 dni temu 16-10, chociaż mogło być jeszcze wyżej. Mi to wystarcza, aby kolejny raz iść w Mous.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kinguin vs Red Reserve
Godzina: 21:00 - HELLCASE CUP

Konsekwentnie stawiam dzisiaj przeciwko Kinguin. Jest to dla mnie drużyna, która może być niewypałem. Ich gra nie wygląda najlepiej, o czym przekonujemy się oglądając ich mecze. &quot;Taz&quot; mimo swojego wieku, robi co może ale często możemy zaobserwować, że przeciwnicy próbują wykorzystać fakt, że jest on słabym ogniwem i atakują pozycję bronione przez niego.
Dodatkowo szwedzki team gra już ze sobą bardzo długo i nie powinni mieć problemow z Kinguin, które nie ma poprostu czym zaskoczyć. Ich gra jest schematyczna. Sam &#39;minise&#39; przyznał, że dziwnie mu się gra gdy nie jest prowadzącym a pełnił on tą rolę przez ponad rok czasu.
Ten mecz jest BO3 czyli do dwóch zwycięstw i trudno mi sobie wyobrazić, żeby w obecnej dyspozycji Team Kinguin ugrał dwie mapy na Red Reserved.
Typ: wygrana Red Reserve @2.07 LVBet⛔⛔
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uzytkownik-24118 2,1K
Pełna zgoda z powyższym typem ja od siebie zaproponuje
18:00 Quantum Bellator Fire – Sprout
Mecz otwarcia grupy B. Faworytem bukmacherów Sprout – ekipa powoli wracająca do niezłej formy ale też bardzo niestabilna jeśli chodzi o formę. Ostatnio Innocent (zawodnik Sprout) mocno narzekał na zdrowie. W pierwszej turze pewnie wyrzucony zostanie overpasss (QBF) i nuke (Sprout). QBF powinno sobie wybrać traina a Sprout cobblestone’a. Deciderem może być mirage na którym nieźle czują się obie ekipy. Dla mnie w takim układzie całkiem prawdopodobne są 3 mapy a może nawet i wygrana QBF
Powyżej 2.5 @1.90 LVBet ⛔
QBF @2.35 LVBet ⛔
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Pełna zgoda z powyższym typem ja od siebie zaproponuje
18:00 Quantum Bellator Fire – Sprout
Mecz otwarcia grupy B. Faworytem bukmacherów Sprout – ekipa powoli wracająca do niezłej formy ale też bardzo niestabilna jeśli chodzi o formę. Ostatnio Innocent (zawodnik Sprout) mocno narzekał na zdrowie. W pierwszej turze pewnie wyrzucony zostanie overpasss (QBF) i nuke (Sprout). QBF powinno sobie wybrać traina a Sprout cobblestone’a. Deciderem może być mirage na którym nieźle czują się obie ekipy. Dla mnie w takim układzie całkiem prawdopodobne są 3 mapy a może nawet i wygrana QBF
Powyżej 2.5 @1.90 LVBet
QBF @2.35 LVBet
Również polecam typ na zwycięstwo QBF, w over nie wchodzę bo nie zdziwi mnie zwycięstwo QBF 2:0, ponieważ w Sprout nie zagra dzisiaj Spiidii a zamiast niego zobaczymy ayken&#39;a.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dziś znowu próbuję przeciwko Kinguin. TaZ jest w fatalnej formie. Moim zdaniem nawet IGL nie ma prawa tak odstawać aimowo od swoich kolegów. Pingwiny źle na tym wyjdą. Trzeba było zrobić IGL-em minise&#39;a i wziąć porządnego riflera zamiast TaZa, dla którego zostaje już chyba tylko kariera analityka/trenera. Wczoraj z Red Reserve 33 fragi w meczu który trwał chyba 85 rund (licząc 3 mapy), na każdej gruby minus. W ogóle od momentu dołączenia do Kinguin tylko raz wyszedł na plus (+1 ???? ) . Ile razy skórę uratują mu koledzy? Przecież na dłuższą metę nie da się wygrywać we 4. Kursy na Red Reserve i Windigo takie że żal nie spróbować
Red Reserve + Windigo @3.09 STS/eToto ⛔
Red Reserve @1.93 LVBet ⛔
Windigo -2.5 @1.85 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pogram sobie lekko na zwycięstwo Windigo z Nao Tem Como @5.0 STS.
Jak widzę taki kurs w CS&#39;ie to często zastanawiam się czy warto. W tym wypadku uważam, że tak. Jakim zespołem jest brazylijskie NTM mogę tylko określić po wynikach ich ostatnich meczów. Sugerując się tym stwierdzam, że kurs na nich w tym meczu @1.10 to lekka przesada. Ostatnie dwa mecze mają wygrane po 2:0 a resztę grali naprawdę słabo przegrywając z amerykańskimi średniakami. Na kwalifikacje do IEM Sydney zamiast Barta przyszedł fnx i to na pewno był dobry ruch z ich strony ponieważ Bart bardzo odstawał od drużyny.
Przed bułgarskim zespołem na pewno trudne zadanie ponieważ zaczynają mecz od wyniku 0:1 w mapach na korzyść NTC.
Jednakże w CS&#39;ie nie jest to wielka przewaga. Nie takich comebacków dokonywały niektóre drużyny. Tymbadziej, że Windigo nie jest słabym teamem. Dodatkowo chłopacy cały czas trenują o czym mogą świadczyć ich godziny na steam, gdzie trójka z drużyny ma powyżej 100h w ostatnich dwóch tygodniach. WINDIGO ma spory mapool przecież świetnie radzą sobie na inferno, overpassie, trainie no i cobblestonie. Mecz rozgrywany będzie oczywiście w online, więc nie skreślalbym Bułgarów odrazu na starcie
✅✅✅
 
ekszynejszyn 13

ekszynejszyn

Użytkownik
Przy pingu +100 ciężko grać nawet najlepszym a tak bylo. Teraz raczej opuścili Europę bo gra zgoła inna aczkolwiek Bułgarzy mogą napsuć sporo krwi.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Pogram sobie lekko na zwycięstwo Windigo z Nao Tem Como @5.0 STS.
Jak widzę taki kurs w CS&#39;ie to często zastanawiam się czy warto. W tym wypadku uważam, że tak. Jakim zespołem jest brazylijskie NTM mogę tylko określić po wynikach ich ostatnich meczów. Sugerując się tym stwierdzam, że kurs na nich w tym meczu @1.10 to lekka przesada. Ostatnie dwa mecze mają wygrane po 2:0 a resztę grali naprawdę słabo przegrywając z amerykańskimi średniakami. Na kwalifikacje do IEM Sydney zamiast Barta przyszedł fnx i to na pewno był dobry ruch z ich strony ponieważ Bart bardzo odstawał od drużyny.
Przed bułgarskim zespołem na pewno trudne zadanie ponieważ zaczynają mecz od wyniku 0:1 w mapach na korzyść NTC.
Jednakże w CS&#39;ie nie jest to wielka przewaga. Nie takich comebacków dokonywały niektóre drużyny. Tymbadziej, że Windigo nie jest słabym teamem. Dodatkowo chłopacy cały czas trenują o czym mogą świadczyć ich godziny na steam, gdzie trójka z drużyny ma powyżej 100h w ostatnich dwóch tygodniach. WINDIGO ma spory mapool przecież świetnie radzą sobie na inferno, overpassie, trainie no i cobblestonie. Mecz rozgrywany będzie oczywiście w online, więc nie skreślalbym Bułgarów odrazu na starcie
Ja w tym meczu atakowałem mocniej cobla Windigo i rzeczywiście kurs na ich zwycięstwo ładny, z tym, że nie ma co się wzorować meczami w Ameryce. Będąc w Brazylii grali na amerykańskich serwerach i średnio po 120 pingu mieli. Teraz są na bootcampie w Niemczech i czekają na wizy do USA. W takim składzie jak dla mnie spokojnie mogą wbić się do TOP15.
Typ jak najbardziej popieram, bo value jest. Max 3.0 bym na to wystawił.
 
P 60

provz

Użytkownik
g2 - heroic 2 mapa overpass 2.15 @ unibet
g2 z nowym zawodnikiem nie wiadomo jak sobie poradzi, mixwell jest dobry hiszpańskim graczem, pierwsza mape graja inferno, gdzie heroic słabo się na niej sprawuję, na overpasie grali z g2 ostatnimi czasy i 2 razy wygrali do 13, licze na powtóreczkę, zresztą mam przeczucie ze bedzie tu 1:1, tak wiem ze to bo1, ale w ogólnym rozrachunku dzisiejszych meczy, polecam bo widze duze value, pozdro
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
g2 - heroic 2 mapa overpass 2.15 @ unibet
g2 z nowym zawodnikiem nie wiadomo jak sobie poradzi, mixwell jest dobry hiszpańskim graczem, pierwsza mape graja inferno, gdzie heroic słabo się na niej sprawuję, na overpasie grali z g2 ostatnimi czasy i 2 razy wygrali do 13, licze na powtóreczkę, zresztą mam przeczucie ze bedzie tu 1:1, tak wiem ze to bo1, ale w ogólnym rozrachunku dzisiejszych meczy, polecam bo widze duze value, pozdro
Od kiedy ostatnimi czasy to 13 miesięcy temu? XD w csie 1 miesiąc to potrafi być kolosalna różnica, a co dopiero 1 rok...
 
uzytkownik-24118 2,1K
Space Soldiers 2:0 @2.46 (AKO z wygranej obu map) LVBEt ✅ ✅✅✅✅
AGO w Chinach więc będą problemy z pingiem, do tego mapy to mirage, na którym Polacy mają ostatnio problemy i nuke na którym obie ekipy grają rzadko - ale SS poradzili sobie ostatnio na WESG z Rosją a Polacy ulegli Wololos. Nawet w normalnych warunkach do spróbowania a w tej sytuacji to chyba nawet value. Do tego wszystkiego w Chinach będzie wtedy środek nocy, 21:30 u nas to chyba 4:30 czasu lokalnego tam w Chinach. Żal nie spróbować

Po meczu: Łatwe pieniądze, nie ogarniam czemu woleli jakiś turniej z azjatyckimi teamami bardziej niż walkę o utrzymanie w ESL PL (te 6 oddanych Turkom punktów będzie bolało w ostatecznej tabeli )
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 63

adachno

Użytkownik
Space Soldiers 2:0 @2.46 (AKO z wygranej obu map) LVBEt
AGO w Chinach więc będą problemy z pingiem, do tego mapy to mirage, na którym Polacy mają ostatnio problemy i nuke na którym obie ekipy grają rzadko - ale SS poradzili sobie ostatnio na WESG z Rosją a Polacy ulegli Wololos. Nawet w normalnych warunkach do spróbowania a w tej sytuacji to chyba nawet value. Do tego wszystkiego w Chinach będzie wtedy środek nocy, 21:30 u nas to chyba 4:30 czasu lokalnego tam w Chinach. Żal nie spróbować
ok wszystko fajnie, nie czepiam się tylko skąd wiesz gdzie są obecnie gracze SS? zdrowy rozsądek podpowiadałby, że już ich w chinach nie ma, biorąc pod uwagę &quot;żywieniowe problemy&quot; jakie mieli na wesg. Z drugiej strony może zajmując 2-gie miejsce zostali, a jeśli są w europie to jeszcze nie wiadomo kiedy wrócili do domu (lot zapewne trochę trwał). Jakbyś posiadał jakieś info daj znać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czyli co w koncu bo typ opierany jest na tym ze nie wrocili a potem twitter ze 19 wracaja. Jest w tym value czy nie? Spada na AGO po za tym ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Pierwszy skrin jest z instagrama Maj3ra - robił instastory wczoraj koło 14. Dla mnie czasowo się zgadza - wylot 19 to mógł dotrzeć do Paryża wczoraj (20 marca) około południa (zgadzałby się czas podróży ~24 h). AGO Zresztą uważam, że w normalnych warunkach i tych mapach - mirage i nuke też możnaby próbować w kierunku Turków. AGO na mirage nie błyszczy ostatnimi czasy, nuke nie grają ani jedni ani drudzy ale SS ograli tam Rosję a AGO przegrało z Wololos.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Skromna propozycja ode mnie, którą mam pograna to dwa mecze z ESEA:
Sprout - aAa
Widnigo - aAa
ako: @1.66 LVBet
⛔⛔⛔

Do tych betów skłania mnie aktualna sytuacja w lidze ESEA MDL season 27 Europe. Drużyna innocenta ma jeszcze spore szanse na play-offy więc ten mecz powinien być dla nich bardzo ważny. Francuskie aAa po 12 meczach ma tylko 9 punktów i można powiedzieć, że mogą już zapomnieć o awansie na finały. Zywoo ma bardzo trudno ciągnąć tą drużynę. Z kolei Sprout po ostatnich dwóch porażkach z Enyoy oraz Movistar Riders powinni się teraz zmobilizowac i udowodnić, że są w tym meczu lepsi, przełamując zła passę. Jeśli natomiast chodzi o Windigo czyli aktualnego lidera to nie ma innej opcji jak wygrana z takim słabym zespołem. Tymbadziej, że Bułgarzy są w gazie i nie przegrali ostatnio od 5 meczów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tymi sporymi szansami na awans do play off bym nie przesadzał. Windigo, VP, Asterion i Spirit już na pewno mają lepszy bilans od Sprout. MOVISTAR z 9-5 i BiG z 8-3 są bliskie przebicia poziomu 9-7, a lepszą sytuację od Sprout mają jeszcze choćby akademia EnVy (8-5), DIVIZION (8-6), GODSENT (5-5) i Kinguin (5-5). Czyli wychodzi na to że na 4 wolne miejsca 6 ekip ma możliwość osiągnięcia lepszego bilansu od Sprout. Bilans 9-7 mają już Singularity, Pride, Unity i Gambit, 8-7 ma Fragsters a 7-7 Sprout, SUPERJYMY i Red Reserve. Jeśli dołożyć do tego fakt, że jutro Sprout gra z BiG to mi wychodzi że zamiast dużych to mają szanse co najwyżej matematyczne, bo miejsc są 4 a zainteresowanych drużyn jest blisko 15 z czego sporo ma możliwość zaliczenia po drodze jednego lub więcej potknięcia.
Dubelek może wejść ale takie ryzykowne AKO (bo Windigo gra o pietruszkę) to nie lepiej było poszukać gdzieś jakiegoś hc? Windigo -4.5 masz np. 1.72 czyli wyżej niż to AKO z tych dwóch. A tu dwa takie mecze że niespodzianka w żadnym mnie nie zdziwi za bardzo.
Edit. Jeszcze apropo wiary Sprout w awans do playoffów ????
976161740697292801
976179821234606080
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A to że Windigo gra o pietruszkę to mój błąd i niedopatrzenie :/
Faktycznje można szukać handicapow ale ryzyko. Jak ostatnio ledwo weszły mi hc Sprout z Asterion i Windigo z Kinguin to powiedzialem sobie że nie gram takich kombinacji w tej lidze ???? cóż, zatem liczę troszkę na szczęście. Na szczęście pograłem tylko za 1j więc porażka nie będzie mnie słono kosztować a zyskam przynajmniej jakieś doświadczenie
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Właśnie potwierdzono, że Michu oficjalnie dołączył do Virtus.Pro
źródło: 976867480957222913)
Teraz trzeba czekać na oficjalne ogłoszenie składu Kinguin, które pewnie też niedługo nastąpi.
A co myślicie o plotkach, że Simple i Flamie mieli by dołączyć do trójki z SK czyli Fallena, Colda i Fera? Nie wiem jak u wszystkich Brazylijczyków wygląda angielski i jak wyglądało by to komunikacyjnie. No i nie za duże stężenie gwiazd? Przecież na papierze byliby dużo mocniejsi niż takie Faze.
E: Taz już oficjalnie w Kinguin.
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
A co myślicie o plotkach, że Simple i Flamie mieli by dołączyć do trójki z SK czyli Fallena, Colda i Fera? Nie wiem jak u wszystkich Brazylijczyków wygląda angielski i jak wyglądało by to komunikacyjnie. No i nie za duże stężenie gwiazd? Przecież na papierze byliby dużo mocniejsi niż takie Faze.
E: Taz już oficjalnie w Kinguin.
Mozliwosci są dwie, flamie+simple lub hen1 i lucas, SK mówi dobrze po angielsku, Fallen i cold udzielają wywiadów płynnie po angielsku, fer rzadziej, ale radzi sobie:

Brazylijczycy mieszkają w USA, siłą rzeczy iuch angielski jest na dobrym poziomie, szczególnie gdy bierzemy pod uwagę Fallena, który na pewno naciskał na to, gracze go bardzo szanują gdyż to on na swoich plecach podźwignął całą scenę brazylijską, proponuję poczytać o tym.
Simple grał w Liquid z Amerykanami, Flamie kiedyś potrzebował tłumacza do udzielania wywiadów, ale to się poprawiło co widać:

Btw. TACO potwierdził że jest poza składem, hltv potwierdza również.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom