>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ręczna
Alingsas - Ystads IF HF 1 1.64
HK Malmo - IK Savehof 1 1.44
ako--2.36
HOKEJ
Storhamar - Frisk Asker 1 1.43
Frolunda HC - IF Malmo Redhawks 1 1.87
ako-2.67

⛔
TYLKO POLSKA ZROBIŁA OWERKA
wszysy wygrali po 2-0 ✅
Chociaż tenis dobrze poszedł a piłka słabo na jedno wyszło piłka zrypała tenis wszedł
ręCZNA REMIS 1 mecz ⛔
Hokej ⛔
Team FOG Naestved - Svendborg Rabbits 1 1.22
Swans Gmunden - Klosterneuburg Dukes 1 1.33
ako-1.62
Rodina E. - Abanda F. 1 1.75
1 Smyczek T. - Kypson P. 1 1.07
Ymer E. - Giraldo S. 1 1.33
ako-2.49
Rodina E. - Abanda F. 1 1.75
Dodin O. - Broady N. 1 1.82
ako -3.18
Kosz wszedł ✅
Chociaż tyle nie bedzie straty sporo
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Nalisał -&gt; tyksiol
co powiesz na wygrana Ziratu jutro @2 ? dla Turkow chyba priorytetem jest ten turniej a Verona wygrala z Trentino 3-2 i będzie grala decydujący mecz na ich parkiecie
Powiem tak na jutro mam kilka meczów którymi na pewno się zainteresuję. Odnośnie meczu Ziratu tutaj bez wątpienia druzyna turecka według mnie jest lepszym zespolem od Verony ,ale Ziaratowi potrzeba zaledwie dwóch setów jezeli mial bym w tym meczu coś grac to tylko do jakiegoś dubelka handi +2.5 seta lub handi +1.5 seta kursów w strone druzyny Ziratu oczywiscie.To według mnie warte zagrania kursy moze i pewnie nie powalaja ale mysle ze do zagrania jak najbardziej.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Birmingham rezerwy strzela do HT @ 2.20
⛔
over 1,5 do HT Stanraer - QoS @ 2.40
i tyle na teraz
no i pogram lekko over 2,5 w Rumunii @ 3.10, karny w 45+1 był, to może coś kombinują, kto wie
zaś Rumunii 1-1, widział ktoś dobrze tego karnego? tak jednym okiem widziałem i chyba drukowanko niezle ;p
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Genk (res) - KV Mechelen (res) over 2,5 1.30
RS Waasland-Beveren (res) - Charleroi (res) over 2,5 1.33
ako-1.73
Belgijskie Rezerwy
Ok to są play offy 1 mecze powinni wygrac u siebie ale dziękuje ręczna jest dziwna jeszcze play offy
dzięki prrezes naszego klubu ????
Już nie cofne bo puściłem w bet city niestety teraz żałuje ,ale co ma być to będzie ,moz esię uda jak nie to Licze na PIŁKE bELGIJSKĄ
Gent ✅
wasland ⛔
Kurde chociaż grają ,ale już nie zrobją overka ,kolejny pech ,NIESTETY coś piła mi nie idzie niestety ????
Kurde dawać dundalk jeszcze 1 gola i overek bedzie załatwiony 1,5
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
za duzo typow moze?
Murphy dobrze zaczał
No masz racje dziękuje teraz ograniczam typy i czekam na piłke na 00 na overki po tenisie co będzie
a jak ci idzie mi Dundalk odwala 0-1 i coraz mniej czasu na strzelenie 1 gola do overka
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomciomenka, przepraszam że wykrakałem, ale specjalnie dzisiaj nic nie tykałem z ręcznej, bo wiedziałem że w którym z tych spotkań jest mina...
i Miałes racje niema co play offy są dziwne niestety
poczekam do północy na jakieś fajne overki moz ezrobie kilka overków po 1,5 jak ędą dobre kursy a nawet 2,5
To jest sport przecież i każdy ma prawo się wypowiedzieć i doradzic innym
dziękuje i się nie gniewam ???? ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
⛔
over 1,5 do HT Stanraer - QoS @ 2.40
i tyle na teraz
no i pogram lekko over 2,5 w Rumunii @ 3.10, karny w 45+1 był, to może coś kombinują, kto wie
zaś Rumunii 1-1, widział ktoś dobrze tego karnego? tak jednym okiem widziałem i chyba drukowanko niezle ;p
2x ✅ Birmingham do tego niestety musiało strzelić w 52 ;p ale fart za to w Szkocji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom