>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mamy dziś dzień kolejny na plus ✅✅✅✅✅:cool: ????
Niedosyt, szkoda Juve.
Uważam że i tak jest dobrze ????
Powiem ci, ze z rana jak popatrzylem na ten twoj post to odrazu wiedzialem, ze ci wszystko wejdzie tylko nie Juve. Wiedzialem, bo z tych wszystkich druzyn mialem pograne tylko Juve ... ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ten Juventus to był dla mnie pewniak dnia ...., teoretycznie jego wtopa pozwoli zachować chłodny umysł, nie ma pewniaków, są tylko peffki peff :p
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Niech mi ktoś powie, że to nie była ustawka ????
✅
Teraz się patrzę na mecz Quito, bo ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami były co najmniej dziwne ???? polecam sprawdzić, ale nie wiem co z tym zrobić, chyba jakiś over
Spróbuje za drobne:
2 - @50
Goście over 2,5 @20
 
klook 366

klook

Użytkownik
Niech mi ktoś powie, że to nie była ustawka ????
✅
Teraz się patrzę na mecz Quito, bo ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami były co najmniej dziwne ???? polecam sprawdzić, ale nie wiem co z tym zrobić, chyba jakiś over
W pre mocno było ładowane 1/2.
Kurs na ten łamak spadł o 40% w dół.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
No wiecie kiedyś każda seria się kończy, każdy kolejny mecz mógł być miną, wcześniej był też problem z tym że Napoli jechało i trzeba było gonić, teraz już przewaga i rozluźnienie = mina niestety ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Powiem ci, ze z rana jak popatrzylem na ten twoj post to odrazu wiedzialem, ze ci wszystko wejdzie tylko nie Juve. Wiedzialem, bo z tych wszystkich druzyn mialem pograne tylko Juve ... ????
zastanawiałem się nad zamknięciem, ale myślałem, ze strzelą. Ogólnie takich kursów na wyjeździe nie gram i się wystrzegam, tu mnie podkusiło i to mnie zgubiło. Trzeba się 3mać swoich zasad. Nawet jak gra Juve czy Real czy Barca. Wyjazd po 1.35 to gówno, taka prawda. Za błędy się płaci. Jest nauczka. Ide szukać peffek na jutro
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ten Juventus to był dla mnie pewniak dnia ...., teoretycznie jego wtopa pozwoli zachować chłodny umysł, nie ma pewniaków, są tylko peffki peff :p
Klasyk brzmi tak: &quot;Nie ma pewniaków. Są tylko typy wielce prawdopodobne.&quot; ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom