>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2017/2018 Oslo 15.03-18.03

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Siema ????
Bieg pościgowy Oslo / 17.03, godz 15.15 fortuna
Eberhard - Lindstroem @ 1.38 ⛔ / 4 pudła w 1 strzelaniu :mad:
Tempo biegu Eberharda jest porównywalne do J.T.Boe i robi wrażenie. Eberhard ma nad Szwedem 35 s przewagi. Jego forma zwyżkuje i jak zaliczy mniej niż 4 pudla,to powinien wygrać ten pojedynek zakładając min 1 pudło Lindstroema
Lesser - Moravec @ 1.82 ✅
Moravec kojarzy mi się z naszym Piotrkiem Żyłą. Jak się uda to jest fajnie, jak nie to też...ale mniej...hehe ;) Pamiętam jego 8 pudeł w Pyonghang, 4 w Anterselvie . Nie siedzi mu pościgówka. Mam wrażenie,że Lesser jest solidniejszy na tym etapie sezonu,a na pewno jest w lepszej formie biegowej od Ondry. Kurs zachęca...
T. Boe - Moravec @ 1.30 ✅
To samo z Norwegiem. Tarje zaliczył 2 pudła,a i tak był szybszy na mecie i startuje przed Czechem. Liczę,że jutro podgoni stawkę i zrobi u siebie dobry wynik. Z Moravcem spokojnie powinien wygrać

Shipulin
1-10 @ 1.55 ✅
Co to się stało,że Shipulin z czystym strzelaniem zaliczył 18 miejsce w sprincie? Oglądałem zawody,ale jakoś nie zarejestrowałem. Był w czołowce i nagle spuchł. Ma 50 s straty. Anton lubi pościgówki i notuje w nich najlepsze wyniki. W zeszłym roku wygrał w Oslo. Ostatnio wygrał sprint w Kontiolahti, a w Anterselvie zaliczył podium w pościgówce. Wydawałoby się,że jest w dobrej formie...
J.T Boe / 1-3 @ 1.40 ✅
Jest zdecydowanym faworytem. Świetna forma biegowa. Startuje u siebie. Norwedzy wyglądają bardzo dobrze. Jak się nie spali na strzelnicy,to powinien spokojnie zaliczyć podium.

Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
LAbee Lund H. - Shipulin A. 2 2.16 efortuna
Jak dla mnie Anton jest faworytem w tej parze.Strzela lepiej i biegnie tez dobrze, a do tego bardzo lubi gonić i uważam że po drugim strzelaniu Rosjanin już wyprzedzi Norwega.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Maxim Tsvetkov (RUS) - Krasimir Anev (BUL) [1] @1.73 1/10 Pinek ✅
Startuja razem mimo iz Rosjanin raz wiecej spudłował. Obaj naleza raczej do bardzo dobrych strzelcow -- skutecznosc w granicach 90%. Tylko ze Bulgar dla mnie ostatnio zrobil sie strasznym czlapakiem i nawet dobre strzelanie moze uniemozliwic mu zajecie przyzwoitego miejsca. W Kontiolahti 17 miejsce w masowym mimo 20/20
Dominik Landertinger (AUT) - Ondrej Moravec (CZE) [1] @1.71 1/10 Pinek ✅
13 sek na starcie na korzysc Landertingera, co do Moravca to ten sezon jest dla niego mocno nieudany bo tak naprawde nic nie udalo mu sie spektakularnego osiagnac i nie widze jakos powodu dla ktorego dzis mialby zablysnac. Landertinger z drugiej strony potrafi byc nieobliczalny ale jednak ma na koncie super wystepy jak chociazby ostatni bieg indywidualny na IO gdzie wywalczyl brazowy medal (mimo wszystko mocno nieoczekiwanie)
Sebastian Samuelsson (SWE) - Antonin Guigonnat (FRA) [1] @1.75 1/10 Pinek ✅
Poczatek sezonu to rewelacyjne wystepy Francuza ktory wyrastal na prawdziwa gwiazde . 3 w sprincie w Annecy, 3 w masowym w Rupholding + dobre wystepy w sztafetach Mam jednak wrażenie że forma przyszła zbyt wcześnie i poźniej nic specjalnego nie pokazał. Szwed wręcz przeciwnie -- na IO był jedną z większych niespodzianek jeśli nie największą --srebrny medal właśnie w biegu pościgowym , 4 miejsce w indywidualnym , złotow sztafecie !!

2 z typowanych przeze mnie zawodnikow : Samuelsson i Tsvetkov byli dzis na miejscach 1 i 3 biorac pod uwage tylko poscig ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Oslo / bieg pościgowy kobiet / godz.12:00
Mało wystawionych kursów na fortunie. Wrzucam z tego co jest :confused:
Frolina - Dorin Haber @ 1.82
Dzisiaj Francuzki wygrały sztafete,a Marie była bardzo ważnym ogniwem. Będzie podbudowana dobrym wynikiem. Warunki pogodowe idealne. Startują razem... Haber ma lepsze statystyki i ranking. Frolina lepszy czas biegu w sprincie,ale loteria na strzelnicy. Stawiam na doświadczenie i stabilizację .
Dahlmeier - Preuss @ 1.33
Laura walczy o top 3. Dzisiaj w sztafecie wyglądała dużo lepiej od Preuss. Ma 7 s przewagi na starcie...
Spodziewam się też dobrego występu Wierer
Jak pojawi się sensowna oferta to jeszcze coś dorzucę ;)
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom