>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Babilon MMA

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ważenie: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-12-01/babilon-mma-2-kolecki-duzo-lzejszy-od-rywala-wyniki-wazenia/
Walka wieczoru
120 kg: Szymon Kołecki (99 kg) - Michał Orkowski (107,8 kg)
Karta główna
84 kg: Łukasz Bieńkowski (84,4 kg) - Rafał Haratyk (84,3 kg)
80 kg: Adam Niedźwiedź 79,3 kg) - Paweł Pawlak (79,9 kg)
77 kg: Kamil Oniszczuk (76,6 kg) - Paweł Karwowski (77,5 kg)
68 kg: Damian Zorczykowski (68 kg) - Michał Folc (67 kg)
120 kg: Łukasz Łysoniewski (104 kg) - Rusłan Chapko (zostanie zważony później)
Karta amatorska
66 kg: Tomasz Smyk (66,1 kg) - Hubert Lotta (66,1 kg)
93 kg: Marcin Trzciński (90,4 kg) - Paweł Grażewicz (92,5 kg)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
poszerzono ofertę w LVbet na Babilon MMA 2.

Wyglądający, jakby miał za chwilę płakać Niedźwiedź nie sprosta Pawlakowi. Pokonanie Trybsona to maksimum jego możliwości. Zresztą po wygranej ... się rozpłakał. Pawlak z przeszłością w UFC i 4 lata starszy. Bardziej doświadczony, a także bardziej wszechstronny. Również miał lepszych rywali. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Pawlaka. Myślę, że skończy go przed czasem.
Paweł Pawlak - Adam Niedźwiedź
Typ: Pawlak przez TKO/KO/DQ 2.90
Poza tym jak tak patrzę, Szymon Kołecki nie jest faworytem. Buki oceniają na 50/50 z minimalnymi wahaniami. Orkowski pewny siebie, nic nie ma do stracenia, potężniejszy i bardziej doświadczony, bo amatorsko walczył i nie jest leszczem jak poprzedni rywale Kołeckiego. Tutaj &quot;Janusze&quot; mogą być zawiedzeni stawiający na Kołeckiego i mogą być zaskoczeni. Nie mówię, że tak będzie, ale skłaniam się ku Orkowskiemu.
Szymon Kołecki - Michał Orkowski
Typ: Michał Orkowski 1.79

W walce Bieńkowski - Haratyk stawiam na Łukasza Bieńkowskiego. Najlepszy rekord jaki miał pokonany przez Rafała Haratyka zawodnik wynosi 5-2 (obecnie ten zawodnik ma 7-4). Poza tym porażki z Dricus Du Plessis czy Marcinem Naruszczką. Bieńkowski zaś dwa razy wygrał na KSW (Chmielewski i Wawrzyniak), a jedyna porażka Łukasza była przez dyskwalifikację z jakimś Czechem Rudolfem Kříž. Było na Łukasza 1.73, jest 1.50. Bieńkowski jest związany z Legionowem, będzie walczył u siebie. Haratyk powiedział, o swoim dniu: &quot;Mój dzień pracy, to połączenie najzwyklejszego dnia sportowca, aktywnego ojca, męża i zawodowego strażaka&quot;.
Łukasz Bieńkowski - Rafał Haratyk
Typ: Łukasz Bieńkowski 1.50 (SPLIT DECISION)
 
C 0

cfaniak1916

Użytkownik
Poszukaj godzinę przed na meczykach a na pewno coś znajdziesz, a jeśli chodzi o kartę główną moim zdaniem bierze to Orłowski, za dużo nie mam pojęcia o nim ale jeśli potrafi coś jako tako to problemem Kołecki na pewno nie będzie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik

Przed nami kolejna gala Babilon MMA 3, na której zaprezentuje się Szymon Kołecki - mistrz olimpijski z Pekinu (2008) i wicemistrz z Sydney (2000) w podnoszeniu ciężarów. Jego rywalem będzie Łukasz Borowski. Mam nadzieję, że kursy pojawią się u buków, bo były na poprzedniej gali. Zachęcam do napisania do bukmacherów, bo robiłem tak poprzednim razem i poskutkowało ???? Rafał Haratyk też nie jest no-namem, reszta jest mniej znana, ale liszę na ciekawe walki.
Lvbet i 1Xbet (tak rosyjski 1xbet) miał to w swej ofercie.
Gala będzie w tv w trzech kanałach:
Polsat Sport Fight od 19:00
Polsat Sport od 20:30
Polsat od 23:10
Przydatne linki: https://radioradom.pl/babilon-mma-3-karta-walka-komplecie-haratyk-poznal-rywala/
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Pytałem każdego o dodanie walki Kołeckiego, ale każdy odpisał, że nie zamieści go do oferty.
1XBET się zastanowi, ale włożyli do oferty walki z innych niszowych gal:
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pytałem każdego o dodanie walki Kołeckiego, ale każdy odpisał, że nie zamieści go do oferty.
1XBET się zastanowi, ale włożyli do oferty walki z innych niszowych gal:
Trochę się nie dziwię 1xbet, chyba jeszcze trochę za wcześnie, przecież Babilon MMA to dopiero 3 gala, te inne organizacje jasne że niszowe, ale jednak dużo starsze a co ważniejsze popularne w swoich krajach Pro Ukraina chyba 14 gala, nie mówiąc o TKO które w Kanadzie ma długa historię, dość powiedzieć ze lata temu jej mistrzem był sam GSP. A u nas Babilon w MMA dopiero raczkuje, więc po prostu chyba jeszcze za wcześnie żeby było w 1xbet, choć pewnie się tam znajdzie.
Bardziej bym miał pretensje do polskich buków, widać jak dali kursy na poprzednią galę to nie cieszyły się popularnością i teraz odpuścili. A może jeszcze coś wystawią last minute?
 
Do góry Bottom