>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzięki qowalsky6 za linki. Na jutro mam pomysł może mało oryginalny:
Adelaide - City
(1:1)
ov2,5 - @1,75 ⛔
delikatnie - 2 - @2,75 ⛔
City wydają się być faworytami. Dostępny jest optymalny skład z Fornarolim na czele. Dlatego za minimalną stawkę ryzykuję czystą 2. Ale jako, że Adelaide też składem zaczyna przypominać zespół z początku sezonu - wraca Absalonsen do rytmu meczowego, jest Adlung - może być wyrównany fajny mecz. Dlatego też podstawowy typ - ov2,5. Zwłaszcza, że oba zespoły ostatnie mecze mają na minus - może któryś z teamów przełamie passę. Ale żeby przełamanie przyszło, trzeba będzie o nie ciężko walczyć - a to zwiastuje gole z obu stron.

Phoenix - Jets
(0:1)
ov2,5+bts - @1,65 ⛔
Tutaj także bez cudowania. Z jednej strony mamy outsidera ligi, ale jak by nie było dla własnych kibiców potrafi jakąś akcję zakończą golę stworzyć. Z drugiej czarnego kona rozgrywek, który niespodzianie wyrasta na jedyny zespół mogący pokonać SFC... Gole powinny być- czy Jets przywiezie 3 punkty z Nowej Zelandii? powinien - ale ja tam wole tutaj pograć bramki - dużo bramek ????
Spotkanie SFC - Roar sobie odpuszczam ze względu na zespół gości. Ostatnie spotkanie kolejki - spotkanie konkursowe - V - CCM?.. jak znajdę chwilę napiszę w sobotę wieczorem.
A jak Wy uważacie? jakieś typy? pomysły?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To może ja? ???? ???? ????
Ale żeby przełamanie przyszło, trzeba będzie o nie ciężko walczyć - a to zwiastuje gole z obu stron.
Reds - City - ciężki mecz, cele te same: utrzymać się w 6 - ce p-o, odległość &quot;punktowa&quot; od siebie w tabeli wynosi 4 punkty, nie zdziwi mnie wynik oscylujący wokół &quot;x&quot;.
edit FT 1-1 ✅
Gole powinny być- czy Jets przywiezie 3 punkty z Nowej Zelandii? powinien - ale ja tam wole tutaj pograć bramki - dużo bramek ????
Nix - Jets - rozum mi podpowiada to samo, ten sam typ over/bts chciałem podać ???? Kaludjerovic i Vargas powracają do składów swoich zespołów (zobaczymy, czy ten ostatni zagra?) - oby były bramki.
Edit Niestety tylko jedna, kierunek na ⛔
Spotkanie SFC - Roar sobie odpuszczam ze względu na zespół gości.
Blue Sky - Roar - prawie cały tamten sezon ich odpuszczałem (i trochę tego), ale kilka razy &quot;dali&quot; mi zarobić więc... jedynkę w taśmach już pobrałem, kurs marny lecz u siebie Sydney powinno zgarnąć 3 punkty. Bardziej dla kibiców niż z potrzeby &quot;tabeli&quot; bo play - offy już mają zagwarantowane i niepodzielnie liderują w A-league. Po ostatnich słabszych popisach kibicom zwycięstwo się należy. A Roar? Nie mają najgorszego terminarza, ale czy dobiją do pierwszej 6-ki? Mecz z mistrzem dużo wyjaśni ???? Oby było bez niespodzianki.
Edit Niespodzianie ft 1-2 i taśmy w piach, na live też ⛔ ale drobniaki więc bez tragedii. 3-2 mogło być ale... Nie było ????
PS Victory to chyba zostawię na live, teoretycznie 1 ale.... zobaczymy skład na Marynarzy i czy Muscat nie pokłócił się z Besartem po ostatnim meczu. ???? GL!
edit Fajnie, fajnie 5-2 ???? do tego na live dany over 3,5 wiec ✅ Besart wymiata!
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
A Roar? Nie mają najgorszego terminarza, ale czy dobiją do pierwszej 6-ki? Mecz z mistrzem dużo wyjaśni ????
Obawiam się, że właśnie nic nie wyjaśni. Nikt chyba nie liczy nawet na punkt na Alainz Stadium. Za to w pozostałych meczach muszą powalczyć o komplet punktów (będą mecze o 6 punktów). A te mecze mają chyba najłatwiejsze. Bo Perth ma przed sobą i SFC i Jets i V. Adelaide gra z Jets i SFC.. WSW - dwa wyjazdy do Melbourne.
Najlepszą taktyką się wydaje odpuścić SFC i skupić siły na ostatnich 4 spotkaniach. 12 punktów jest w zasięgu.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Obawiam się, że właśnie nic nie wyjaśni. Nikt chyba nie liczy nawet na punkt na Alainz Stadium. Za to w pozostałych meczach muszą powalczyć o komplet punktów (będą mecze o 6 punktów). A te mecze mają chyba najłatwiejsze. Bo Perth ma przed sobą i SFC i Jets i V. Adelaide gra z Jets i SFC.. WSW - dwa wyjazdy do Melbourne.
Najlepszą taktyką się wydaje odpuścić SFC i skupić siły na ostatnich 4 spotkaniach. 12 punktów jest w zasięgu.
Powinni Cię wysłuchać ???? ale to Roar nieprzewidywalne przecież jest. Mam nadzieję, że ich trener weźmie nasze scenariusze pod uwagę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
No to taktykę nakreśliśmy. Jutro się przekonamy czy Aloisi zagląda na forum;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida
Ile razy już mówiłem: Halo! Fornaroli nie powinien strzelać karnych !!! ????
Jak się nie strzela karnego na 0-1 to się przegrywa pierwszą połowę 1-0 w 46 min. Taka nauka na przyszłość Panowie z City!
FT 1-1 ????
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Live Adelaida
Ile razy już mówiłem: Halo! Fornaroli nie powinien strzelać karnych !!! ????
Jak się nie strzela karnego na 0-1 to się przegrywa pierwszą połowę 1-0 w 46 min. Taka nauka na przyszłość Panowie z City!
Myślisz żeby pograć coś gości? nie oglądam co prawda, ale patrząc na statystyki to kontrolowali w miarę spotkanie, spartolili karnego i w dupe 1-0. Kurs na bramkę wydaję się być pewny, tylko 1.63 niestety. X2 trochę pękam.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślisz żeby pograć coś gości? nie oglądam co prawda, ale patrząc na statystyki to kontrolowali w miarę spotkanie, spartolili karnego i w dupe 1-0. Kurs na bramkę wydaję się być pewny, tylko 1.63 niestety. X2 trochę pękam.
Garść centów dałem na x po @ 3,50, ale to dla lepszego oglądania ???? GL!
PS Wejdzie Budzik to strzeli ????
edit live Mauk i 1-1 ????
I tak już zostało, choć gola ze spalonego dla City nie zaliczono.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Over 3,5 mozliwy? Nie wiem czy sie wycofać bo puściłem to w przerwie...
Ciężko powiedzieć, ja szedłem w stronę x. Okazje są, to Australia, wszystko jest możliwe ???? Ja w bramki nie &quot;celowałem&quot;. Gra jest otwarta, nikt nie muruje. Tylko umiejętności czasem brak ????
Ale jaja był gol dla City ale anulowano (spalony).
edit FT 1-1
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
Ja tam widzę jeszcze gole, over 2,5 1.66 ⛔Marathon
Okazje były, szkoda nie uznanej bramki ale i tak poranek z australią na ✅
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, ja szedłem w stronę x. Okazje są, to Australia, wszystko jest możliwe ???? Ja w bramki nie &quot;celowałem&quot;. Gra jest otwarta, nikt nie muruje. Tylko umiejętności czasem brak ????
Dzięki za odpowiedź :) Jednak zaczekam, mam nadzieję że do 75 min padnie bramka a potem się okaże :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds - City - ciężki mecz, cele te same: utrzymać się w 6 - ce p-o, odległość &quot;punktowa&quot; od siebie w tabeli wynosi 4 punkty, nie zdziwi mnie wynik oscylujący wokół &quot;x&quot;.
Garść centów dałem na x po @ 3,50, ale to dla lepszego oglądania ???? GL!
Ciężko powiedzieć, ja szedłem w stronę x.
FT 1-1 Dobry początek kolejki ✅
edit
Victoria
Bentleigh Greens SC - Northcote City przed chwilą się skończył 3-1, 4 bramki w końcówce i doliczonym (86, 89, 91, 94). Tam było Eldorado! Badurraf gdzie jesteś ??! Miałeś ten mecz na oku? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
ten karny z pierwszej połowy. Myślałem, że zawalił mi ove 0.5 w pierwszej połowie
Szczęśliwie się dla Ciebie skończyło. Dla mnie trochę mniej, bo goli zabrakło do ov i 2. Dziś wygranym jest qowalsky6 . Gratuluje i do jutra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom