>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, wątpliwości, uwagi

jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
1/4 - 14/15 marzec - wtorek/środa

trochę mnie ten wpis wprowadził w błąd stąd podaje typy po czasie.Przeczytałem 14-15 więc doszedłem do wniosku,że mam czas do wieczora
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Ponawiam pytanie, bo drugi raz z rzędu mimo zdobycia większej ilości bramek nie awansuje do kolejnej rundy, powód ?
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
robson1416
Dalej zżera mnie ciekawość czemu awansował ktoś inny mimo lepszego wyniku z mojej strony ? Ciekawsze jest jeszcze to, że rywal oddał tylko typy na pierwszy mecz - chyba, że ja coś mam ze wzrokiem i nie widzę jego typów na rewanż w temacie.
Mleko się już rozlało, kolejna faza przeszła, trudno, ale czekam na odpowiedź od prowadzącego...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
robson1416
Dalej zżera mnie ciekawość czemu awansował ktoś inny mimo lepszego wyniku z mojej strony ? Ciekawsze jest jeszcze to, że rywal oddał tylko typy na pierwszy mecz - chyba, że ja coś mam ze wzrokiem i nie widzę jego typów na rewanż w temacie.
Mleko się już rozlało, kolejna faza przeszła, trudno, ale czekam na odpowiedź od prowadzącego...
No to Ci powiem, że mój ogromny , błąd, bo nie zauważyłem tego umknęły Mi Twoje typy z pierwszego spotkania. Bardzo Cię przepraszam, ale no biorę na klatę.
I jako, że półfinały są za miesiąc.
Spotkanie Wasze odbędzie się w weekend. Poinformuję Was w PW o zaistniałej sytuacji. Ciebie oraz Twojego przeciwnika i podam daty kiedy typować. Pozdrawiam i soory jeszcze raz.
 
Do góry Bottom