>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO WESG 2017 World Finals

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Data: 13-18 marca 2018
Miejsce: Haikou, Hainan (Chiny)
Pula nagród: 1 500 000 $
Liczba drużyn: 32
Grupy: https://www.hltv.org/events/3112/wesg-2017-world-finals
Przed nami turniej z ogromną pulą nagród. Rok temu turniej wygrał francuski zespoł - EnVyUs. Ciekawostką jest, że wówczas drużyny z Polski zajęły odpowiednio 2 miejsce i 3 miejsce. Kinguin zgarniając 400 tysięcy dolarów, a Virtus Pro 200 tysięcy.W tym roku tylko AGO Gaming będzie reprezentować nasz kraj. Bardzo liczmy na chłopaków.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz! ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Z długoterminowych zakładów polecam typ na pochodzenie zwycięzcy - Ameryka Północna @2.25 lvbet. Mam nadzieję, że SK Gaming zaliczane jest równiez do tego, mimo że Brazylia to Ameryka Południowa. Dowiem się tego w LVBet i dam znać. Dlaczego taki zakład? Otóż wydaje mi się, że własnie wspomniane przeze mnie SK w końcu pokaże, że nie bez powodu plasują się na 2 miejscu światowego rankingu według hltv. Brak Faze tylko lepiej wpływa na ten typ. A drużyna Fallena specjalnie na ten turniej przygotowuje się na bootcampie w Niemczech. Dodatkowo, jeśli nie SK to wiemy jak silne jest również Cloud9. Mimo, ze jedynym tak naprawdę zagrożeniem dla mojej propozycji jest szwedzki zespoł - fnatic. A kurs na Europe to zaledwie @1.63.
Poza tym drugi typ to GODSENT - zwyciezca grupy B @2.45 ✅✅
W grupie B oprócz wspomnianej przeze mnie szwedzkiej drużyny jest jeszcze amerykańskie Swole Patrol z freakazordem na czele (byłym graczem Cloud9). Poza tym polskie AGO oraz chyba najsłabsza drużyna z grupy B.O.O.T (Singapur). Kurs jest naprawdę bardzo dobry a szanse szwedzkiej drużyny na triumf w grupie oceniam na bardzo duże. Wiemy, że są w świetnej formie. Jedynie co mnie martwi to dyspozycja tych młodych graczy na lanie z taką pulą pieniędzy. Dla 15-latka gra o taką stawkę na pewno będzie nie lada wyzwaniem. Natomiast w AGO coś nie gra. Myśle, że maksymalnie będą mieli drugie miejsce.
 
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 czytasz mi w myślach ???? ???? Miałem proponować te same bety. AGO pod formą ostatnio zdecydowanie, nie wiem co jest przyczyną ale początek roku mają zdecydowanie słabszy niż końcówkę poprzedniego. Może za dużo grania a za mało trenowania? Bo zaczyna to przypominać Kinguin które też miało świetny początek rok temu, grali w ESL PL a gdzie są teraz to wiemy.
Co do betu na region zwycięzcy. Faworyci całego turnieju to dla mnie SK (które poświęca temu turniejowi nawet ESL PL - wczoraj w nocy oddali 2x wo na Liquid, dziś w nocy grając z chyba Kolonii 2x przegrali z NRG). Oprócz tego z NA do faworytów na pewno trzeba zaliczyć C9. Z Europy jest fnatic, groźny mix z Ukrainy, do tego Space Soldiers i osłabione brakiem Screama EnVy, GODSENT i AGO ale za wyjątkiem fnatic to zespoły z półki niżej niż SK czy C9. Czyli powiedzmy z 3 głównych faworytów dwóch z nich jest z NA. Pewnie dalej wszystko zależy od losowań czy drabinek ale typ warty ryzyka.
Po niższym kursie ale też można próbować IMHO - Ukraina wygra grupę E. Simple, Edward, Zeus, markeloff i bondik to całkiem solidna ekipa. Na pewno mix ale groźny dla każdego. W grupie najgroźniejszym rywalem wydaje się EnVyUs - ale z SIXEREM zamiast Screama więc zmiana raczej zdecydowanie osłabiająca Francuzów, którzy nawet z Belgiem w składzie prezentują się co najwyżej przeciętnie. Do tego w grupie Bravado i Viva Algieria.
Ciekawie w grupie A. Dla mnie mocno egzotyczna i generalnie słaba grupa. MVP PK, subtLe, Alpha Red i Team One. Wiem że grupa taka, że zdarzyć się może dokładnie wszystko ale ja tam za faworyta uważam MVP PK a buki (LV Bet przynajmniej) w roli faworyta stawia brazylijskie Team One, ja z kolei uważam za takowego koreańskie MVP. Po 3,05 to chyba warte ryzyka.
MVP PK wygra grupę A @3.05 LVBEt ✅ ez
Edit.
Są już kursy na poszczególne mecze. 1.52 na Godsent z jakimś Boot? To trzeba spróbować i to jak najszbciej bo kurs spadnie prawie na pewno.
Nie wiem nic o singapurczykach ale no bez żartów. EU &gt;&gt; Asia.
GODSENT @1.52 LVBET ✅
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Co do betu na region zwycięzcy. Faworyci całego turnieju to dla mnie SK (które poświęca temu turniejowi nawet ESL PL - wczoraj w nocy oddali 2x wo na Liquid, dziś w nocy grając z chyba Kolonii 2x przegrali z NRG).
To by wiele wyjaśniało czemu przegrali z NRG, szczególnie na overpassie, gdzie kurs na SK był całkiem wysoki... ehh musiałem coś przegapić na twitterze czy innych mediach i dałem się nabrać ????
Generalnie zgadzam się z tym co napisaliście wyżej, dlatego Godsent vs AGO @2,25 też wygląda zachęcająco. Kolejny już raz w tym tygodniu Polacy wystawiani są w roli faworyta, jak skończyło się ostatnio nie trzeba przypominać. Zakład praktycznie ten sam co na zwycięzce grupy, bo raczej nikt nie spodziewa się, że zostanie nim inna drużyna z grupy. Nie sprawdzałem jeszcze czy zwycięzce grupy można łączyć w kupony z innymi zakładami, dlatego ten zakład może być ewentualnie alternatywą.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To by wiele wyjaśniało czemu przegrali z NRG, szczególnie na overpassie, gdzie kurs na SK był całkiem wysoki... ehh musiałem coś przegapić na twitterze czy innych mediach i dałem się nabrać ????
Generalnie zgadzam się z tym co napisaliście wyżej, dlatego Godsent vs AGO @2,25 też wygląda zachęcająco. Kolejny już raz w tym tygodniu Polacy wystawiani są w roli faworyta, jak skończyło się ostatnio nie trzeba przypominać. Zakład praktycznie ten sam co na zwycięzce grupy, bo raczej nikt nie spodziewa się, że zostanie nim inna drużyna z grupy. Nie sprawdzałem jeszcze czy zwycięzce grupy można łączyć w kupony z innymi zakładami, dlatego ten zakład może być ewentualnie alternatywą.
E: z szerokiego grona faworytów chyba można wypisać Ukrainę, ponieważ na turnieju nie pojawi się Simple z powodu &quot;prywatnych problemów&quot; a bez niego tracą oni swoj najmocniejszy atut.
Swoją drogą dziwne jest to, że te problemy powstały akurat dzisiaj po przegranej z Godsent, jak dla mnie to nie jest przypadek ????
E2: zamiast edytować swój poprzedni post to na niego odpowiedziałem, sorki.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ok, mam. Daję żeby było jasne dla innych. Zaczynam się zastanawiać czy nie warto spróbować pograć EnvyUs ze wygraja grupe... chociaż bez simpla Ukraina i tak może ograć Francuzów
972251175025348608
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
EnVy z Sixerem zamiast Screama. Szkoda że się nie da nigdzie pograć że Bravado wyjdzie z tej grupy
A jak miałoby być inaczej, skoro to jest WESG, gdzie w jednej drużynie mogą być uczestnicy tylko z jednego kraju? ????
Ukraina może w ogóle nie pojechać na WESG jak Simple ich oleje, bo mogą mieć problem ze ściągnięciem piątego zawodnika. Nie każdy ma wizę ot tak z ukrainskiej sceny CSa
 
uzytkownik-24118 2,1K
CIS się dalej wygłupia - podobno flamie powiedział że nie leci ???? ???? ???? Decyzja co do Ukraińców ma zapaść dziś - nie mają kogo wziąć na standina (za mało czasu na wizę) i albo się simple zdecyduje albo kolejny team zostaje w domu.
Tak z ciekawości jak postawię że EnVy wygra grupę a potem Ukraina się wycofa to bet pozostanie ważny?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
O ile w przypadku Simpla to byłem jakoś w stanie zrozumieć, bo każdy wie jaki on jest i pewnie coś &quot;wybuchło&quot; po nieudanych eliminacjach do ECS, o tyle z flamiem nie mam żadnych pomysłów. Może dlatego, że najlepiej dogaduje się z simplem? Bo tak jeszcze do niedawna było. W sumie ciekawe jak cała sytuacja się rozwinie, już nawet nie konkretnie odnośnie WESG, ale w dłuższej perspektywie. Bo jak dla mnie to nie jest przypadek, że nagle nie chcą lecieć na turniej z największą pulą nagród jaka jest z błahych powodów, tu musi być coś więcej na rzeczy.
Niby Kane mówił, że przed następnym Majorem nie będzie roszad, ale wcale by mnie one nie zdziwiły.
E: Ukraina oficjalnie wycofała się z turnieju.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
CIS się dalej wygłupia - podobno flamie powiedział że nie leci ???? ???? ???? Decyzja co do Ukraińców ma zapaść dziś - nie mają kogo wziąć na standina (za mało czasu na wizę) i albo się simple zdecyduje albo kolejny team zostaje w domu.
Tak z ciekawości jak postawię że EnVy wygra grupę a potem Ukraina się wycofa to bet pozostanie ważny?
powinno być ważne, ale znając LVBET i ich postępowanie, to pewnie zwrot zrobią, albo rozliczą po 1,00 :/
A brak flamiego to troch lipa, bo komplikuje to moją tasiemkę :/ ale nie rozumiem, dorośli ludzie, a robią jakieś cyrki tego typu w ostatniej chwili.
Ktoś sobie wyobraża sytuację, że nie wiem, Bayern przegrywa fazę grupową Ligi Mistrzów i Lewandowski mówi sfochany że nie jedzie na mistrzostwa świata z reprezentacją? No właśnie... i dlatego niestety eSport jeszcze długie lata będzie pozostawał w cieniu. Przez takie zachowania

@edit
a info o Flamiem skąd? Bo na twitterze nie widzę. Podawajcie ludzie źródła, bo już i tak w internecie można dużo nierzetelnych informacji znaleźć. Zróbmy chociaż z tego forum, tego działu coś wartościowego.
@edit2
ok, np. od seizeda z tego wpisu z twittera można wywnioskować:
972498888765657091
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
@edit
a info o Flamiem skąd? Bo na twitterze nie widzę. Podawajcie ludzie źródła, bo już i tak w internecie można dużo nierzetelnych informacji znaleźć. Zróbmy chociaż z tego forum, tego działu coś wartościowego.
Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie cs&#39;a znajdziesz na https://www.hltv.org/
Ewentualnie można szukać na reddicie czy po twitterach.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
cóż, z flamiem czy bez niego Rosjanie raczej z grupy wyjdą, bo New4 czy BIG raczej im nie zagrozi, niemniej ciężko będzie im później coś ugrać.
Szkoda jest oglądać coś takiego. Wolałbym żeby wszyscy zawodnicy którzy się deklarowali po prostu pojechali, bo coś takiego jest bardzo słabym podejściem samych graczy
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mam takie pytanie - czy ma ktoś informację czy w grupach są dopuszczalne remisy? W eliminacjach (przynajmniej europejskich) nie było dogrywek a jedynie zaliczany 1 punkt za 15:15. To może mieć znaczenie w tych bardziej wyrównanych grupach/drugiej fazie grupowej. Znalazłem tylko coś takiego http://2017.wesg.com/en/rules i tam niby jest o dogrywkach MR6 ale też są dwa sposoby wyboru mapy w BO3. (ciekawy który będzie grany - ten z dwoma banami i dopiero pickowaniem promuje zespoły o węższym map poolu i generalnie nie sprzyja dogom IMHO)
 
karlshelby 0

karlshelby

Użytkownik
SubtLe - Team One
Team One @1.8 LvBet✅
Team One brazylijski team który na początku miesiąca przeniósł się z Brazylii w której miał kiepskie warunki do gry, słabe kompy i internet do swojego nowego &#39;gaming house&#39; w Las Vegas a także otrzymali nowe komputery i wgl cały sprzęt. Po przeprowadzce do USA brali udział w końcowej fazie kwalifikacji do ligi prestiżowej ligi ECS do której nie udało się im dostać przegrywając dwukrotnie z Rise Narion 1:2 a wygrywając z Bravado 2:0 i z Splyce 2:1.
SubtLe - nie nazwałbym ich drużyną jako że jest to mix graczy którzy chyba wybierają się do China na wycieczkę i bez wiekszych ambicji. Niżej troche statystych o obu drużynach z których chyba każdy sam wywniskuje kto jest tu zdecydowanym faworytem:
Team One - 53 miejsce w rankigu HLTV:
Zawodnik - wiek - liczba godzin w CS:GO w ciągu ostatnich 2 tyg - rating 2.0 HLTV (ostatnie 3 miesiące)
Maluk3 - 27 - 73.7h - 1.14
mch - 28 - 98.4h - 1.02
caike - 23 - 101h - 1.02
iDk - 20 - 96.2h - 1.09
trk - 22 - 115.1h - 1.29
SubtLe - 120 miejsce w rankingu HLTV:
Zawodnik - wiek - liczba godzin w CS:GO w ciągu ostatnich 2 tyg - rating 2.0 HLTV (ostatnie 3 miesiące)
OCEAN - 30 - 23.4h - 0.73
LILMAN - 24 - 22.3h - 1.03
dsr - 22 - 11h - 0.88
els - 30 - brak info - 0.95 ( tylko 2 mapy )
TenZ - 16 - 37.4h - 1.01
Jak widać SubtLe nie spędził raczej ani chwili na przygotowania do WESG podczas gdy gracze drużyny Team One trenowali raczej solidnie jak wynika z czasu w grze w ciągu ostatnich 2 tyg.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Dzisiaj zrezygnowała kolejna drużyna, tym razem NOREG że wzwodu na problemy z wizami.
Sama organizacja turnieju z relacji zawodników też pozostawia wiele do życzenia, w internecie można znaleźć takie informacje ????
Niezbyt dobrze zaczynają się światowe finały World Electronic Sports Games 2017 zarówno dla organizatorów, jak i graczy. Jak się okazuje, w ostatniej chwili hotel odwołał rezerwację, dlatego uczestników przeniesiono w inne miejsce. To pozostawia jednak wiele do życzenia.
Will „RUSH” Wierzba za pośrednictwem Twittera zdradził, że hotel, w którym mieli zamieszkać uczestnicy chińskiego turnieju w ostatniej chwili anulował rezerwację, przez co organizatorzy musieli skorzystać z usług innego. Ze względu na panujące warunki C9 nie zdecydowało się tam zamieszkać, ale nie wszyscy gracze postąpili w ten sposób.
Oscar „mixwell” Cañellas Colocho postanowił nieco dokładniej opisać warunki panujące w hotelu, w którym został ulokowany:
Wczoraj ciepła woda miała brązowy kolor. Dziś ciepłej wody w ogóle nie ma. W pokojach jest brudno (jest kurz), restauracja pracuje bardzo powoli, a wokół hotelu nie ma niczego innego.
Później dodał także, że we wspomnianej restauracji widział szczura.

Coraz ciekawiej się robi ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dla mnie to jest szok. Chiny to taki bogaty kraj, gospodarka rozwinięta chyba jako jedna z najlepszych na świecie a tu takie traktowanie zawodników. Turniej w którym pula nagród jest większa nawet niż na majorach.
Z tymi wizami to szkoda. To jest przecież Bardzo fajna okazja do pokazania się światu różnych młodych talentów w counter-strike&#39;a. Osobiście bardzo mi jest szkoda Norwegow i Ukraińców. Mam nadzieję że to ostatnie drużyny które nie będą obecne na WESG
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom