>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25 kolejka Plus Ligi

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Zaczynamy kolejkę meczem Gieksy, która sprawiła nie małą niespodziankę pokonując dość łatwo mistrzów Polski a Skrą Bełchatów , broniącą drugiego miejsca przed zaciekle atakującym Warszawskim Onico.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
+11.5 pkt dla Katowice to nie za wysoko ? Wydaję mi się, że ten mecz może być zacięty a kurs 1.80 na to zdarzenie warty rozwazenia
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Belchatow ma dzisiaj wyjść: Milad, Nico, Czarnowski, Klos, Mario i na rozegraniu ma Piazza rotować trochę Lomacz troche Janusz. Ale ciężko powiedzieć co się wydarzy zwłaszcza ,że Katowice w K-K wygrały. Nie mniej wydaję mi sie ,że 3pkt zgarnie Skra. Ale moim zdaniem dopiero na live warto tutaj w coś wejść. Może być tak ,że Skra wygra 3-0. Oczywiście jak zwykle wiele zależeć będzie od zagrywki Skry. Na przyjęciu powinno być ok bo Milad i Nico nie wyglądają najgorzej. Największe problemy zawsze ma Bednorz
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Już 2 porażki z rzędu mają , trener głupi nie jest. Deroo nadal kontuzja? Bo pasuje dać mu się ograć i wejść w rytm meczowy
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Deroo trenuje już normalnie ale ciężko powiedzieć co Gardini wymyśli. Na pewno są na bardzo ciężkiej siłowni bo główny cel na chwilę obecna to LM gdzie trafiła się chyba możliwie najlepsza drabinka(łatwo nie będzie ale mogli trafić jak Skra). Drugiego spotkania z rzędu nie wypada przegrać. Będzin u siebie całkiem całkiem. Wydaję mi się ,że może o seta się pokuszą.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Radom bez Teryomenko to spore osłabienie. Bo sporo dodawał do gry Radomia. Mocna zagrywka, regularny w ataku. Radom u siebie potrafi powalczyć z każdym. Resovia gładko ostatnio z Cuprum 3-0. Ja dałem +1.5 Radom. Moim zdaniem u siebie punkty zdobędą
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Dlaczego taki duży kurs na lubin??
Oststni raz w bezpośrednim pojedynku Cuprum wygrali 10.11.2015 roku, od tamtej pory było 6 meczy między nimi i w żadnym Lubin nawet nie zbliżył się do wygranej stąd takie kursy. Ale każda seria się kiedyś kończy.
 
D 0

dafik11

Użytkownik
To co dziś wyprawia ten lubin to porażka. nie postawię na nich już ani złotówki. zero zaangażowania. kaczmarczyk wszedł na boisko to się mu grać nawet nie chciało.
 
D 0

dafik11

Użytkownik
Powinni im premie upierdoli* to się im będzie chciało grać. Olsztyn nawet zbyt mocno się nie musiał wysilic żeby ten mecz wygrać. i z czym ten lubin chce wejść do pierwszej 6 ? dajcie spokój.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
ONICO WARSZAWA - ZAWIERCIE
(Handicap setowy +1.5)
typ Zawiercie @3.35
Fortuna

Tutaj patrząc na oba zespoły faworytem jest bez wątpienia ONICO. Zacznę od kontuzji w ONICO Warszawa. Zabraknie w tym meczu Evansa czołowego atakującego. Bartosz Kwolek miał ostatnio operację wyrostka robaczkowego. Jan Nowakowski złamał palca w meczu. Kontuzji kolana nabawił się podczas ostatniego meczu Damian Wojtaszek (kolano). Prawdopodobnie poza Evansem i Wojtaszkiem wszyscy wystąpią ,ale czy zagrają w pierwszym składzie od początku tego nie wiemy. Zawiercie nie raz sprawiało już niespodzianki m.in wygrywając u siebie z Skrą Bełchatów w trzech setach. Według mnie warto pograć na Zawiercie jakiś handicap. Ja pograłem również handi +2.5 po kursie 1.70. Liczę ,że Zawiercianie powalczą w tym meczu. Ważne są też składy które dokładne pewnie będą podane około 17:30. Jeżeli nie zagra Bartosz Kwolek spokojnie możecie wchodzić w handi+1.5. Pozdrawiam trzymajcie się ,a jeżeli zagra to polecam typ +2.5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
(Tutaj podaję link który powinien ukazać kilka minut przed meczem składy w jakich wystąpią oba zespoły)
https://www.flashscore.pl/mecz/GSEkoeVS/#szczegoly-meczu

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom