>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odejście

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam. W kilku słowach chciałem podziękować za wszystkie lata działania na forum i możliwości tworzenia tej społeczności z Wami. Bywało lepiej, ale i gorzej. Jakaś tam cegielke w rozwój tego forum włożyłem, ale coś sie kończy. Z różnych powodów nie widzę sensu dalszego działania na forum. Niestety administracja, która ze mną współpracowała odeszła, a z obecnymi władzami nie widzę przyszłości tego miejsca dlatego postanowiłem powiedzieć pas.
Dziękuję za liczne dyskusje i pisanie typów i analiz w działach, które mialem przyjemność z Wami współtworzyć tj przrde wszystkim F1, latynoska pilka, calcio czy Premier League, ale pewnie i w wielu innych wątkach mieliśmy okazję się spotkać.
Także dziękuję za wszystko Wam drodzy userzy i życzę wysokich wygranych!!
Pozdrawiam
Robson United
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Z całym szacunkiem Robson, ale totalnie nie rozumiem Twojego stanowiska.
Nie będę owijał w bawełnę i proszę wybaczyć wulgaryzmy, niemniej jednak chuj mnie strzela jak widzę te obozy/podziały. I tym razem to była administracja tego Forum jest za to odpowiedzialna.
Czy nie można w cywilizowany sposób obgadać możliwości współpracy tak by obie strony miały z tego korzyść ?
Można, tylko choroba tego rynku o której kiedyś tam, gdzieś tam pisałem, choroba o nazwie &quot;kurwica&quot; to uniemożliwia.
A jak widzę i słyszę na jednym z filmów na YT od Ramzesa jak mówi, że na to Forum już nie warto wchodzić to tak naprawdę świadczy o tym chłopaku dużo złych rzeczy.
Rozumiem, że możliwość tworzenia nowej społeczności jest atrakcyjna, ale czy w dobie wirtualnej rzeczywistości trzeba deklarować na jakiej stronie mój nick będzie a na jakiej muszę odejść ?
Dużo więcej mam do przekazania, lecz to nie miejsce i czas.
Robson życzę udanej kariery na GB.
Tylko pamiętaj, że tak jak Messi deklarował zakończenie kariery reprezentacyjnej i za jakiś czas ją odwołał, tak to samo z mojej strony będzie to traktowane jeśli bèdziesz chciał kiedyś tu wrócić.
Powodzenia.
Edit:
1.50, że do końca miesiąca zakończenie kariery na FB ogłosi Vidal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
1.50, że do końca miesiąca zakończenie kariery na FB ogłosi Vidal.
To lepiej łapać value póki kursów nie poblokują.
A jak widzę i słyszę na jednym z filmów na YT od Ramzesa jak mówi, że na to Forum już nie warto wchodzić to tak naprawdę świadczy o tym chłopaku dużo złych rzeczy.
Na żadnym oficjalnym filmie tak nie powiedziałem. Mogłem powiedzieć to na jakimś lajwie w kontekście do pojawiającego się pytania. Filmy te jednak nie są publiczne, więc wyciągając to masz w tym jakiś cel lub sam zadałeś to pytanie, bo naprawdę trudno było na coś takiego trafić.
Czy nie można w cywilizowany sposób obgadać możliwości współpracy tak by obie strony miały z tego korzyść ?
Próby były. Ja sam odszedłem bo nie widziałem szans na współpracę z ludźmi, którzy w życiu nie postawili jednego zakładu nawet za 2 zł. Niektórzy wierzyli aż za długo - jak Marcin, Robson czy inni moderatorzy którzy obecnie odchodzą.
Właściciele zatrudniają jakiegoś gościa, który nie ma o niczym pojęcia, a szacunku do innych nie ma wcale. Pierwszym jego postem powitalnym w temacie dla moderatorów była teza, że moderatorzy którzy dostają 100 zł na miesiąc są przepłacani. Pisze tak do ludzi, którzy ZBUDOWALI to forum i robili wszystko co mogli, by w trudnych czasach to przetrwało. Tu nie chodzi co się komu należy, ale chodzi o formę w jaki sposób to zostało przekazane. Jak do psów, którzy zdaniem pana niesłusznie dostali zeschłe kości.
Brudy można wyciągać w nieskończoność, popełniałem w życiu dobre i złe decyzje, ale nigdy nie stanę przed lustrem z myślą, że potraktowałem kogoś jak śmiecia.
Pozdrawiam tym razem wszystkich
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Nie wiem jak się łapie Value i fizycznie jak i tematycznie nie potrafię sobie wyobrazić jak Ty łapiesz Value. Niemniej jednak jak daje się złapać ten Value to chwała.
Każda opublikowana treść z konta na YT, którego jesteś patronem jest uznawana za publiczną.
Sam fakt, że jak sam przyznałeś stosujesz marketing szeptany w postaci negacji konkurencji jest w Twoim przypadku wysoce niemoralny. Akurat ja trafiłem i zwróciłem na to uwagę.
Żadnych oficjalnych komunikatów z żadnej strony nie było. Był za to SPAM w postaci Supportu Expekt-Betclic. Wyrafinowane, skuteczne i &quot;brudne&quot;.
Nie widzę również informacji o tym jakoby nowa administracja stwierdziła, że 100 zł to przepłata za pracę wykonaywaną przez moderację. Jeśli jest gdzieś taki komunikat poproszę o podanie.
Jest natomiast Twoja wypowiedź w tegorocznym konkursie na moderatora 2017, w której zamiast oddać głos i go uzasadnić, to w pierwszej części wypowiedzi padają zarzuty i obraza, czym de facto złamałeś regulamin.
Kolejna rzecz, skoro ogłosiłeś w Marcu 2017 zakończenie kariery na Forum to dlaczego kontynuujesz publikację wpisów ?
Po pół godzinie reagujesz na wpis co dowodzi, że nadal z niego czynnie korzystasz.
&quot;Albo rybki, albo cipki&quot;.
Przy okazji chciałbym zgłosić, by przy składanej deklaracji użytkownik tracił możliwość kontynuowania korzystania z profilu. Tylko wtedy owe odejście będzie można uznać za dokonane.
Nic osobistego, po prostu SZANUJMY SIĘ.
Bez odbioru.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na żadnym oficjalnym filmie tak nie powiedziałem. Mogłem powiedzieć to na jakimś lajwie w kontekście do pojawiającego się pytania. Filmy te jednak nie są publiczne, więc wyciągając to masz w tym jakiś cel lub sam zadałeś to pytanie, bo naprawdę trudno było na coś takiego trafić.
Co prawda tego filmiku nie widziałem, ale skoro sam potwierdzasz, że tak mogło być to co mają powiedzieć osoby, z którymi współpracowałeś będąc tutaj 8 lat i dalej budują to miejsce? Mówisz o szacunku, więc gdzie ono jest względem osób, które tworzą to forum?
Próby były. Ja sam odszedłem bo nie widziałem szans na współpracę z ludźmi, którzy w życiu nie postawili jednego zakładu nawet za 2 zł. Niektórzy wierzyli aż za długo - jak Marcin, Robson czy inni moderatorzy którzy obecnie odchodzą.
Odszedłeś w marcu 2017 roku - o powodach można przeczytać chociażby tutaj. Nowy administrator na forum pojawił się w lato 2017 - tutaj jego powitanie. O współpracy z kim więc mówisz, skoro wtedy adminem był Marcin? Mówisz o rzeczach, których nie byłeś świadkiem, bo jako forum VIP w tym czasie nie mogłeś brać udziału w dyskusjach po przyjściu nowego admina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom