>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Błąd fortuny, a rozliczenie

kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Wczoraj podczas meczu Warszawa - Bełchatów w Pucharze Polski Siatkarzy, przez cały 1 set. drużyny na eFortunie były zamienione miejscami, tzn. realny wynik 20:15 dla Bełchatowa, a buk pokazywał 20:15 dla Warszawy. Ja jak i kilku innych połapaliśmy kosmiczne kursy na win Bełchatowa w 1. secie https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDE4NDI3NjUwNjkwMDq1Up%2FnUtp%2BFF2qIFg%3D&amp;amp;kind=LIVE (kurs pod koniec seta był nawet 19:1 na win Bełchatowa!).
Problem w tym, że zakład dalej został nie rozliczony, a mija dobre 15 godzin od meczu. Fortuna ma obowiązek wypłacić, czy się wyłga i rozliczy po 1.00?
Dodatkowo dzisiaj ich Callcenter odpisało mi na maila:
&quot;Witam,
zgodnie z Regulaminem zakładów firmy Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.:

§ 21. Oficjalny wynik.

6. Jeśli z jakichś powodów w oficjalnym terminie nie zostanie ogłoszony wynik, to Fortuna ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać na ogłoszenie wyniku. To samo dotyczy sytuacji, w której zdarzenie się nie odbyło, bądź zostało przerwane, wówczas Fortuna ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać, czy zdarzenie się odbędzie. Po tym terminie zostanie dokonany zwrot zakładów (§ 28). O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania wynosi 3 następne dni kalendarzowe. Jeśli zdarzenie odbędzie się wcześniej niż w oficjalnym terminie, to zawarte zakłady zachowują swoją ważność.W przypadku gdy zdarzenie po przerwaniu zostanie wznowione, Fortuna może wznowiść przyjmowanie zakładów - z reguły z nowym kursem, uwzględniających aktualny stan. W przypadku nowo zawartych zakładów po przerwaniu zdarzenia, czasem decydującym o rozpoczęciu Zdarzenia jest czas wznowienia zdarzenia i w takim wypadku zakład nie jest zwracany jako zawarty po faktycznym rozpoczęciu zdarzenia zgodnie z § 28 ust. 1 pkt c);&quot;
Miał ktoś taka sytuację wcześniej, albo wie jak dalej postąpić?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Fortuna to dziady. Kiedyś miałem podobną sytuacje, gdzie na LIVE pokazywało 3 kartki w relacji w meczu, pograłem linię over 3.5 kartki. Potem na relacji pokazała się 4 kartka, więc ja cały zadowolony, kupon rozliczony jako poprawny, wypłaciłem pieniądze, ale jakież było moje zdziwienie, kiedy na drugi dzień moje saldo na koncie było ujemne i grożono mi w przypadku nie zwrócenia wypłaconej kwoty jakimiś pozwami. A nie chodziło o wielkie pieniądze, bo to było jakieś 700 zł...Obstawiając LIVE masz dopisek w regulaminie, że nie odpowiadają za błędy w relacji.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
fortuna ma obowiązek wypłacić, czy się wyłga i rozliczy po 1.00?
Podobne tematy były przerabiane wielokrotnie. Nie ma szans żeby fortuna to wypłaciła. Zresztą w takiej sytuacji żaden buk nie zachowałby się inaczej, wszyscy w regulaminach mają zapis o możliwości unieważnienia zakładu w sytuacji &quot;oczywistego błędu&quot; w ofercie
 
K 51

kolo12

Użytkownik
fortuna to dziady - mi dzis roliczyli mecz kosza z kursem 1. Zakald zawierałem o 20:28 a niby na livescore jest za sie rozpoczal o 20:00 . Pytanie czemu go przyjeli????? Jkaby byl nietrafiony pewnei by zaliczyli jako nietrafiony. odradzam tych dziadow
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
kolo12 kazdemu zdarzaja sie pomylki, bledow nie popelnia tylko ten, kto nic nie robi. Zwykla praktyka, jaka stosuje kazdy bukmacher. Postawiles mecz, ktory juz sie rozpoczal i daje glowe odciac, ze z pelna premedytacja stawiales ten zaklad.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A co to ma do znaczenia czy z premedytacją czy nie? Przyjęli to przyjęli, sami powinni dbać o to jaką mają ofertę.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
kolo12 kazdemu zdarzaja sie pomylki, bledow nie popelnia tylko ten, kto nic nie robi. Zwykla praktyka, jaka stosuje kazdy bukmacher. Postawiles mecz, ktory juz sie rozpoczal i daje glowe odciac, ze z pelna premedytacja stawiales ten zaklad.
wyobraz sobie ze bez premedytacji - typ wzialem z innej strony (betmarket w iforbecie) nawet nie patrzylem o ktorej sie zaczyna po prostu w ofercie byl to go postawilem . Tylko np postawilbym jakies ako i ten tym i tylko ten typ by nie wszedl to na 99 % by mi go na minus rozliczyli. NP ja sie pomyle i chce anulowac jakis zakald (nawet przed rozpoczeciem) to co fortuna mi go anuluje??/ Oni sie moga myllic - wiec prosze nie bron tego pseudo buka bez honoru
P.S. To co kiedy ta głowe scinasz ????
 
Do góry Bottom