>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Embiid ma mniejszą koordynację od Howarda ? :eek: ???? to lepiej oglądaj mecz bo zaraz sie zaczyna ;)
Analiza na szybko z przymrużeniem oka. Embiid wiadomo ze lepiej sobie radzi itp. Ale na pierwszy rzut oka howard bardziej atletyczny zawodnik
 
karambeu 36

karambeu

Użytkownik
Właśnie Denver zostali zalatawieni przez Yogiego Farrela i Dirka Nowitzkiego którzy na super skutecznosci dzisiaj za 3. Więc gramy w takim razie na Denver w meczu z Cleveland. Miałem to w zamysle już wczoraj, a ta porazka bedzie dodatkowym handicapem do grania w strone Nuggets które walczy o PO. Dzis caly zespol zagrał bardzo bardzo przecietnie ale wracaja do wlasnej hali gdzie są bardzo mocni. Osobiscie Cleveland po przebudowie nie wyglada moim zdaniem jakos super, i taki kolektyw jak Nuggets mysle, ze sobie tutaj poradzi, i wcale nie zdziwi mnie jak będzie to spacerek, jedyny minus to b2b game ale mysle ze atletyczny zespol Nuggets temu podoła. W ogole nie wiem jak maja zamiar dzis powstrzymac frouncourt Nuggets - mamy Jokica, Lylesa, Plummle, Milsap.. do tego atletyczny Chandler z obwodu ktory dzis z Dallas zagral dobre spotkanie. Barton z lawki tez pewnie da swoje ( probowal troche ciagnac zespol w 2 polowie ale duzo nieprzemyslanych decyzji i forsowanie gry)
Stawiam dziś na Nuggets, i polecam dziś ten typ jakby ktoś szukał czegoś wartosciowego do grania na ten dzien z NBA.
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Denver Nuggets 1.71 bet365 ⛔
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Houston Rockets vs. Bucks
over 206,5 pkt
1,32

A więc Houston jest niby b2b, ale myślę, że swoje zrobią. Są drugą drużyną pod względem zdobywanych punktów średnia ponad 115 na mecz. No i efektywność ofensywna na 2 miejscu. Obrona natomiast chociaż w tej części sezonu już lepiej to dalej odległe miejsce 18. Tuż za nimi Bucks z obroną, atak wiadomo wygląda dużo gorzej, Mimo wszystko myślę, że ugrają swoje.

Detroit Pistons vs. Toronto Raptors
wygrana Toronto + 2,5 pkt
1,32

Toronto klasowa drużyna - niby grają b2b, aczkolwiek bez wątpienia są ogromnym zagrożeniem dla Detroit, nawet grających w swojej hali. Jestem ciekaw jak z Blakem/ Andre poradzi sobie Jonas.
Wbrew temu, że Raptors grają b2b, taki DeRozan czy Lowry zagrali wczoraj stosunkowo mało, bo odpowiednio 28 i 22 minuty. Powinno byc dobrze, liczę na głębie ich składu.

Indiana Pacers vs. Utah Jazz
wygrana Utah + 8,5 pkt
1,29

Utah grała już z Indianą w tym roku, i wtedy przegrali 109 : 94, jednkaże wtedy w składzie nie było Rubio. Ten zawodnik wbrew pozorom, jest osobą, która spaja talenty wszystkich Jazzmanów w jedną, dobrze działającą całość. Wiem, że Indiana ostatnio w gazie, ponadto Bogdanovic gra naprawdę solidnie ostatnimi czasy. Myślę, jednak, że Utah da radę, liczę w dużej mierze na ich solidną obronę. Powinni ugrać ???? .
POWODZENIA !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
W oczekiwaniu na Ligę Mistrzów.. kursy: Unibet
Milwaukee Bucks - Houston Rockets
typ: powyżej 214,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.82
Sacramento Kings - New Orleans Pelicans
typ: New Orleans Pelicans handicap -4,5 ✅✅
kurs: 1.78
Indiana Pacers - Utah Jazz
typ: zwycięstwo Utah Jazz ✅✅
kurs: 1.88
Los Angeles Lakers - Orlando Magic
typ: Orlando Magic handicap +7,5 ✅✅
kurs: 1.78
Houston to obok Golden State najlepsza ofensywa w całej lidze, będzie to dla nich mecz dzień po dniu więc moim zdaniem zmęczenie sprawi, że w obronie będzie trochę więcej luzu a Giannis i spółka powinni to wykorzystać i również swoje wrzucić. Do Sacramento zawita maszyna zwana New Orle... wróóóć. Zwana A.Davis, nie widzę nikogo w szeregach Kings kto by mógł go zatrzymać, seria 9 zwycięstw z rzędu Pelicans to przede wszystkim zasługa świetnej formy Pana &quot;brewki&quot;. &quot;Królowie&quot; ostatnio zdołali pokonać u siebie Brooklyn i NY Knicks ale już czas wracać do tankowania. Do Indianapolis zawita ekipa Jazzmanów, niech Was nie zwiedzie wynik ich ostatniego starcia w Salt Lake City, gdzie Pacers wygrali 109-94. Utah to nie był ten sam zespół co teraz. Wtedy byli rozbici, po za grą był R.Gobert każdy już ich skreślał a oni wystrzelili z formą (ostatnie 16 spotkań to tylko 2 porażki!) i biją się o playoffy. Kto dziś zagra lepszy koncert? V.Oladipo czy Jazzmani? Stawiam na tych drugich. Co do ostatniego typu, nie to nie jest tak że chce zrobić na złość chłopakom z Miasta Aniołów za to co zrobili ostatnio w meczu z Portland, 1 lutego miał miejsce mecz w Orlando gdzie miejscowi ograli Jeziorowców 127-105, tak wiem że było to przed trade deadline i że skład Lakers wygląda teraz trochę inaczej ale warto zauważyć, że byli wtedy bez A.Gordona i N.Vucevicia a to duża strata, nadchodzącej nocy obaj będą grać. Ok pewnie powiecie, że L.Ball też wtedy nie grał a teraz zagra, jak dla mnie to różnicy nie będzie, za to będzie różnica bez B.Ingrama, który dzisiaj nie zagra no i liczę na I.Thomasa - tak liczę na to, że zagra taki sam piach jak ostatnio a jakby mu się jakoś miało udać trafić tych punktów trochę więcej to zabezpieczam się handicapem ???? Powodzonka! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na Utah też bym dzisiaj zagrał. Ważny mecz, jak zresztą każdy dla nich i pora pokazać siłę. Mecz będzie raczej z niskim wynikiem, drużyny mogą nie przekroczyć 100 pkt.
Dzisiaj tak na szybko:
Bucks vs Houston
Typ: Houston win -5,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,84 (Unibet)

Idę cały czas w kierunku Houston, chociaż nie darzę ich sympatią. Wiadomo mieli trudny mecz z OKC, mogą trochę odczuwać tego skutki i skuteczność może spaść, więc co do overa to bym się zastanawiał. Nawet bardziej w under bym szedł. Rakiety powinny kontynuować swoją serię i jak dla mnie są faworytem. Bucks nie mają odpowiedzi w ofensywie na popisy strzeleckie Houston.
Denver vs Clevland
Typ. Clevland win ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,25 (Unibet)

Cóż to będzie wbrew mojej regule, że nie stawiam na Cavs. Dlaczego tak? Zachęca mnie kurs i fakt, że kilka dni temu Denver ich zbiło na wyjeździe i myślę, że będzie żądza rewanżu. Do tego Denver zagrało bardzo słabo z Dallas i są dzień po dniu, więc trochę odczują tego skutki. Jak nie lubię Clevland tak pewnie jakieś tam szansę mają na zwycięstwo. Po takim kursie można zagrać. Do tego zauważyłem, że Jokic odkąd wrócił Millsap to zdobywa bardzo mało punktów i ta jego gra trochę siadła. Under na niego można zaryzykować. W Unibecie nawet nie ma jego uwzględnionego ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
hmm, niech nikt się nie czuje urażony, ale tak po analizach waszych odnośnie Pelikanów... ktoś z was w ogóle ogląda ich mecze? ????
Bo nie wydaje mi się. Pisanie że Pelicans to tylko Davis, to już od bardzo, bardzo dawna nieprawda. Rondo świetnie kreuje grę. Pod długą nieobecność Cousinsa, Holiday mocno wziął ciężar gry na siebie w kwestii punktowania, a z ławy Mirotić też daje sporo jakości jak na zmiennika.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj po prostu nie było czasu na analizę i niekiedy trzeba skracać te analizy. Tam nie uwzględnia się wszystkiego. Wiadomo, że NOP to nie tylko Davis, ale bez niego to już nie jest ekipa na PO. Wiadomo to się tak głupio gada bo i tak wypadł Cousins, ale Davis to jest KOCUR i miażdży system ostatnio. Przy takiej grze bez Cousinsa byłby brany pod uwagę jako realne zagrożenie do nagrody MVP, jedyny konkurent dla Hardena. Poza tym nie wiem co tam się wydarzyło, bo zapowiadałem, że po kontuzji Boogiego to Pelikany nie wskoczą do PO, a tutaj proszę bardzo taka seria. Świetnie wygląda dzielenie się piłka, Holiday teraz miał 17 asyst! WOW. Rondo fajnie ich kreuje, reszta zadaniowców robi swoje i jest duża szansa na PO, ba a nawet z wyższego miejsca! Dla mnie to spora niespodzianka, podobnie jak gra Portland teraz.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Pelicansów fajnie się oglada, wczoraj mi kupon co prawda zepsuli, bo miałem pograne under 232,5, ale naprawdę przyjemnie się to oglądało, nie było tego nudnego wolnego rozprowadzania tylko szybka gra i atak za atak, amazing game wczoraj naprawde. Dziś po 1.40 śmiało ich można brać
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
hmm, niech nikt się nie czuje urażony, ale tak po analizach waszych odnośnie Pelikanów... ktoś z was w ogóle ogląda ich mecze? ????
Bo nie wydaje mi się. Pisanie że Pelicans to tylko Davis, to już od bardzo, bardzo dawna nieprawda. Rondo świetnie kreuje grę. Pod długą nieobecność Cousinsa, Holiday mocno wziął ciężar gry na siebie w kwestii punktowania, a z ławy Mirotić też daje sporo jakości jak na zmiennika.
Dokladnie zauwacie kto sie postawil jako ostatni rakietą ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Indiana - Utah (+5,5) 2 @ 1.42 unibet 84-104 ✅
Sacramento - NOP - 2 @ 1.45 unibet 101-114 ✅
ako @2.06 unibet ✅
N.Mirotić over 14.5 @ 1.83 iforbet 26 pkt ✅
Rzadko gram duble ale tu aż sie prosi. Indiana - Utah. Underowy mecz sie szykuje i może być na styk. Chociaż Utah czyste kusi to Indiana u siebie potrafi napsuć krwi każdemu. Utah w tym roku gra super , do tego Favors jest probable. Indiana może być bez odpowiedzi na wysokich Jazzmanów. Wszystko zależy od dyspozycji himerycznych guardów Oladipo i Stephensona z ławki. Lance to już wogóle człowiek zagadka. Potrafi zrobić turnovery w 3-4 akcji z rzedu by potem zaliczyć jakis szalony run punktowy. Oladipo po przerwie all star slabsza skuteczność. Obie drużyny z defensywnym podejściem , jednak więcej atutów posiadają goście.
Pelicany wydają się dobrą opcją. Sacto ograło Knicks i tym troche skomplikowali sobie walkę o draft. Nie mogą pozwolić sobie na kolejne zwycięstwa, których to jak tlenu potrzebują NOP by utrzymać 4 miejsce na zachodzie. Procz tego mimo slabej defensywy Pelicany lepiej wyglądają w ataku. W Sacto po odstawieniu seniorów Cartera i Randolpha jakoś nic sie kupy nie trzyma. Fajnie pokazuje się Fox, ale nie to jest na ten moment rozgrywający na poziomie nba. Bogdanovic sam tego nie pociągnie a ławka wąziutka. Do tego wypada zagrać Miroticia bo troche trójek powinien nasypać. Sacramento odpuszcza obwód aż oczy bolą gdy się na to patrzy. Oni i Hornets chyba najsłabiej bronią na dystansie w całej stawce. Licze że 3-4 trojki wpadną i over pęknie spokojnie jeszcze przed ostatnią odsłoną.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Houston Rockets 1 (+6.5) @ 1.80
⛔⛔⛔ 99:110

Typ na pierwszy rzut oka absurdalny. Rockets w serii 15 zwycięstw z rzędu a Bucks zadyszka i w ostatnich 8 meczach zaledwie 2 zwycięstwa. Delikatnym usprawiedliwieniem jest, że mieli na prawdę ciężki terminarz. Wszystkie drużyny over 0.500 (poza Pistons) zwycięstw. Ja mimo to idę w stronę gospodarzy. Houston nie są maszynami i nie będą do końca sezonu wygrywać. Są b2b po dość ciężki meczu w OKC. Cały sezon grają stosunkowo małą rotacją przez co minuty graczy są ponad 30 minut średnio. Dodatkowo są w red alert b2b bo podróżują. Dzisiejsza podróż to około 1500km więc jest co lecieć. Wczoraj zagrali średnie zawody. Wykorzystali co mieli, OKC zdecydowanie poniżej oczekiwań i ogólnie mecz nie zachwycił. Świetnie trafiali za 3 punkty 17/33 (51%), Są w tym elemencie znakomici jednak ciężko oczekiwać, że powtórzą taki wynik. Bucks ostatnio zdecydowanie poniżej oczekiwań. Główną przewagę dzisiaj widzę gospodarzy na tablicy. Mają wyższych i bardziej atletycznych zawodników, do tego świeże nogi nie to co Rockets więc powinni wykorzystać tą przewagę do maksimum. Dużo zbiórek w ataku dających punkty drugiej szansy. Do tego muszą wykorzystać grę na własnym parkiecie jeśli chcą się włączyć do rywalizacji o 5 miejsce, by uniknąć &quot;wielką&quot; trójkę wschodu. Mają dużo meczy na wyjeździe więc muszą łapać każdą okazję u siebie. Bucks mimo nieco słabszej gry wciąż ma bardzo duży potencjał a mobilizacja na pewno będzie podwójna bo każda z drużyn chce teraz bardzo przerwać passę zwycięstw Rockets.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Cousins jest mega przeceniany, do tego jest idiotą, z potencjałem na rozwalenie szatni, żadna sensacja że NOP gra lepiej bez niego, niż z nim. Dzisiaj oczywiście easy win, Sacramento nawet nie udaje że im zależy na walce w poszczególnych meczach. Reszta mocno loteryjna, może ewentualnie Toronto ruszę, które walczy o pierwszy seed na wschodzie, a Detroit po ostatnich gongach, już jest wyautowane z walki o PO. Różnica w klasie zespołów kolosalna, żadnych nowych osłavbień po stronie Raptorów nie ma, nie zagra tylko Anunoby.
✅✅
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Cousins jest mega przeceniany, do tego jest idiotą, z potencjałem na rozwalenie szatni, żadna sensacja że NOP gra lepiej bez niego, niż z nim. Dzisiaj oczywiście easy win, Sacramento nawet nie udaje że im zależy na walce w poszczególnych meczach. Reszta mocno loteryjna, może ewentualnie Toronto ruszę, które walczy o pierwszy seed na wschodzie, a Detroit po ostatnich gongach, już jest wyautowane z walki o PO. Różnica w klasie zespołów kolosalna, żadnych nowych osłavbień po stronie Raptorów nie ma, nie zagra tylko Anunoby.
A Detroit dzis jak w 2004... Ehhh te nba
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Szybkie typy :
Boston vs. Minnesota
wygrana Bostonu + 6,5 pkt
1,29

Philly vs. Miami
wygrana 76ers + 8,5 pkt
1,30
OKC vs. Suns
wygrana Thunder - 3,5 pkt
1,28
ANALIZA NIEDŁUGO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Boston Celtics 1 @ 2.17

Na zachodzie wszystko jest otwarte. Drużyny między 3 miejscem a 10 miejscem mogą się wymienić pozycjami. Wolves po dwóch ważnym porażkach z Jazz i Blazers spadło już na 6 miejsce i muszą wygrywać, żeby zapewnić sobie nie tylko miejsce w PO ale też żeby wywalczyć przewagę domu w pierwszej rundzie. Gra ewidentnie padła po kontuzji Butlera, jednak nadal to jest bardzo silna drużyna. Całą grę ciągnie trójka Wiggins, KAT i Teaque. Obecnie są w na prawdę wysokiej formie, zwłaszcza pierwsza dwójka. Po drugiej stronie na pewno silniejsza drużyna jeśli chodzi o głębie składu, ale prawda jest taka, że dla Bostonu już praktycznie sezon zasadniczy się skończył. Ciężko będzie im dogonić Toronto, mają od nich cięższy terminarz i stratę 2.5 meczy a też ciężko sobie wyobrazić by stracili 2 lokatę (6.5 meczy przewagi na Cavs). Mówi się już o tym, że więcej będzie &quot;luzu&quot; w meczach by być bardziej wypoczętymi na PO. Sprawa głównie się tyczy Irvinga, którego występ stał pod znakiem zapytania. Zagra jednak nie sądzę by był mocno eksploatowany. Ma drobne dolegliwości z kolanem więc nie ma co ryzykować. Do tego dodajmy, że Minnesota u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Ostatnie 16 meczy w domu to 15W i 1L z Houston Rockets. Gospodarze muszą wygrać ten mecz i po takim kursie warto pograć na nich.
Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns 1 (-9.5) @ 1.84

Drugi mecz to dwa drużyny o innych aspiracjach. Dla OKC jest to mecz must win beż żadnych wyjątków. Są na 7 miejscu i to byłaby klęska gdyby z tym składem nie awansowali. Ich gra mocno faluje. Słaby początek, później co raz lepiej i lepiej i gdy już wszyscy myśleli, że weszli na odpowiednie tory ponownie spadek formy. Suns też walczą o jak najlepszą pozycję ale w tabeli tanking. Idzie im to całkiem dobrze bo wraz z Memphis szurają po dnie. Gdyby nie zwycięstwo w meczu z Memphis zdecydowanie prowadzili by w odwróconej tabeli. 28 atak ligi najgorsza 30 obrona ligi, to samo mówi za siebie. Jedyny Booker pewnie będzie chciał pokazać co to nie on i będzie na siłę windował swoje statystki jak co mecz praktycznie. Obie drużyny klika dni temu spotkały się w Phoenix i OKC okazało się lepsze wygrywając 124:116, chociaż nie był to rewelacyjny mecz w wykonaniu OKC. Są w lekkim dołku i muszą desperacko walczyć o PO więc najlepszą okazją do podbicia morali i złapania ponownie pewności siebie jest wysoka wygrana z słabeuszem. Dzisiaj do tego okazja jest znakomita i myślę, że przewaga 10 punktów to najmniejszy wymiar kary w dzisiejszym spotkaniu.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Oklahoma - Phoenix
Booker &amp; Westbrook over 56.5 pkt @ 1.75 iforbet ✅
Ten typ chyba tylko kładzie szybki blowout i mało minut liderów obu zespołów. Jednak patrząc w historie Phoenix mimo , że przegrywa prawie wszystko to potrafi trzymać wynik. Wysokie porażki zdarzają im się z drużynami które dobrze bronią jak Jazz, Spurs, Indiana, a Thuner do takich nie należą. Po raz kolejny szykuje sie szybki mecz wymiana za wymiane. Kilka dni temu grali ze sobą Westbrook zaliczył 43 a Booker 39 pkt. Linia grubo pokryta. Myślę, że spokojnie oboje ponad 60 pkt wyrobią.
GSW- Spurs
GSW win i over 221.5 pkt @ 2.13 unibet ⛔
To że GSW to bierze to chyba nie ma żadnych wątpliwości. San Antonio w lutym bardzo słabo , ale wciąż wierzę że Greg wie co robi. W GSW nie zagrają ludzie którzy jakoś obronę ogarniają jak Bell , Iguodala a w SAS Gasol i Leonard. Oba zespoły powinny naginać bo GSW walczy o 1ke na zachodzie a Spurs borni 5 miejsca przed Sotą. Warriors w ostatnich 6 meczach u siebie notują średnio 122 punkty na mecz. Spurs wyjazdowo prawie 112. W lutym grali i padło 227 pkt. Dziś powinno być podobnie koło 230.
 
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets + 8,5 typ 2 kurs 1,65 ✅
Golden State Warriors - San Antonio Spurs powyżej 214.5 punktów kurs 1,45 ✅
Razem da to kurs 2.105 Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minnesota vs Boston
Typ: Boston i over 217,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 3,45 (Unibet)

Atakuje dzisiaj znowu bardziej ryzykowny kurs. Moim zdaniem Boston gra bardzo dobrze po tej tygodniowej przerwie. Poprawili ofensywę, fajnie ławka punktuje, widać że celność się poprawiła. Grają szybciej i więcej w tym luzu jest. Zdobyli średnio w tych 6 meczach 116,5 pkt. Ostatnio wypadł Irving na mecz z Chicago, ale teraz powinien wrócić. Generalnie wszyscy zdrowi (oprócz Gordona) i wkraczamy w decydujący moment sezonu. Trener Stevans, coach Bostonu, bardzo dobry fachowiec i taktyk testuje nowe rozwiązania i wychodzi to interesująco. Z najlepszymi Houston Rockets na wyjeździe postawili się jak równy z równym, grali kosz za kosz i zabrakło chłodnej głowy w końcówce. Minnesota bez Butlera gra zupełnie inaczej, ale jedyne co pozostało na niezmiennie słabym poziomie to ich defensywa.. Po wypadnięciu lidera dalej jest komu rzucać. Na pewno u siebie są mocni, mają świetny bilans. Moim zdaniem trochę brakuje im argumentów w tej chwili. Wiadomo to jest jeden mecz, różnie to może być ze skutecznością, zależy od dnia. Ich mecz ze stycznia i ten wynik może być troche mylący, bo Boston tam wygrało 91:84. Moim zdaniem to będzie overowy mecz, bo drużyny walczą o lepsze miejsce w rozstawieniu, a Wilki to walczą o przetrwania bez swojego lidera. Ja idę w stronę Bostonu, którzy na ten moment prezentują się ciekawiej i ich skład jest bardziej zbilansowany. Do tego ja bym zaryzykował w typ kto zdobędzie więcej punktów Towns czy Irving na Townsa po kursie 2,2 (Unibet)
Do tego tak na czuja:

Charlotte vs Brooklyn
Typ: Brooklyn +8,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,71 (Unibet)

Hornets to sami nie wiedzą o co grają. PO to raczej sfera marzeń, grają mocno w kratkę, ta forma faluje. Brooklyn licze, że się w końcu przełamie (i nie da wysokiego picku na koniec sezonu dla Clevland!) Chłopaki ostatnio fajnie się pokazują, mało brakuje do pokonania faworytów, więc pora na coś ekstra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom