>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Ja ze swojej strony dodam, że u mnie nie działa zmiana avatara. Chciałem sobie odświeżyć wizerunek, a tu D. Rose z Chicago ciągle mnie prześladuje (może coś jest na rzeczy? o_O). Każda próba wgrania innego kończy się tym samym, czyli ponownym ustawieniem tego co mam.
Wgraj i poczekaj kilka minut ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Czemu co jakiś czas znika temat &quot;nba marzec&quot; na cały dzień i pojawia się dopiero wieczorem? Zdażyło się to kilkukrotnie też w lutym. Kolejne zmiany na forum, czy może wersja mobilna coś kuleje? Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czemu co jakiś czas znika temat &quot;nba marzec&quot; na cały dzień i pojawia się dopiero wieczorem? Zdażyło się to kilkukrotnie też w lutym. Kolejne zmiany na forum, czy może wersja mobilna coś kuleje? Pozdrawiam
Niektóre posty trafiają do zatwierdzenia, a akurat w tematach NBA przy tym automatycznie do zatwierdzenia trafia pierwszy post z tematu i tym samym całość znika z widoku. Przy zatwierdzeniu przez admina temat powraca.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Czemu co jakiś czas znika temat &quot;nba marzec&quot; na cały dzień i pojawia się dopiero wieczorem? Zdażyło się to kilkukrotnie też w lutym. Kolejne zmiany na forum, czy może wersja mobilna coś kuleje? Pozdrawiam
Sprawdzę o co chodzi, nie powinien trafiać do zatwierdzenia automatycznie.
 
saddic 190

saddic

Użytkownik
Od dłuższego czasu strony na forum przesuwają się góra- dół co jakieś 10 sekund. Utrudnia to czytanie postów. O co może chodzić?
Powinny się wyświetlać 3 banery: betrally, 1xbet, lvbet. Możesz wskazać, którego nie widzisz? Podejrzewam, że któryś z nich nie wyświetla się poprawnie przez powoduje zmianę wysokości strony podczas zmiany baneru. Możesz spróbować rownież CTRL+F5, aby wymusić odświeżenie obrazków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom