24 kolejka Plus Ligi

ted 9,5K

ted

Forum VIP

Jutro nas czeka prawdziwa gratka, cała kolejka o prawie jednym czasie, co niestety przekłada się tylko na jeden mecz transmitowany na żywo :|
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​

M 5

misieqk89

Mogliby pokazać dwa mecze, bo Gdańsk pokzywany jest o 20:30, a reszta o 18, ale LSK też jest i pokazują ciekawe spotkanie z Łodzi.

M 220

mm25

jak dla mnie jutro rzeszów bierze mecz za 3pkt + Zawiercie za 3pkt i jastrzębski za 3pkt
czekam też na opinie innych
może pablo_89 się wypowie i ma coś ciekawego ????

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Z dogow chyba trzeba spojrzec na Cuprum, bez Mozdzonka jutro Resovia
Cuprum wygrało 3;0 ale JW było mega słabe, żal było na nich patrzec, oczywiscie nic nie ujmujac graczom z Lubina bo Masny,Kaczmarek i srodkowi zagrali mega.
Resovia to trudny teren, pękli z Olsztynem a mogli prowadzić 2:0.
Nie grałbym tutaj na przyjezdnych

Na Zawiercie jest dziwnie januszowy kurs @ 1,4.

undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Bielsko -1,5 @ 2,45 Unibet
To juz chyba ostatnia szansa dla Bielska.Atakuje handi bo jednak 2pkt to m wiele nie dają. W ostatnich trzech kolejkach porazki 3-2 z Bydgoszcza oraz GKSem i wygrana z Onico. Warto zaznaczyc, ze te porazki 3-2 były po prowadzeniach 2-0 i to zdecydowanych. Tydzien temu juz bodaj prowadizli 20-18 i 23-22 w czwartym secie. Nawet w taju prowadzili juz 7-5. Troche wiecej cwaniactwa i zimnej krwi a mieli by 4 pkt wiecej i byli by juz praktycznie na równi albo przed Bydgoszczą. Kielcom to ja juz szans nie daje ale Bielsko na prawde nie gra zle i potencjałem nie odstaje od takiej Bydgoszczy czy kilku ekip będących troche wyzej. Na pewno dzisiaj bedize wielka mobilizacja. Gdyby tydzien temu wygrali za 3 to po dzisiejszej kolejce mieli by juz realne szanse zrownac sie z Bydgoszczą. Terminarz tez maja chyba łatwiejszy od Nich. Dzisiaj Bedzin, potem Espadon i Kielce a wiec realna szansa wyciągnac nawet maxa w tych spotkaniach. Pozniej co prawda Zaksa i Skra u siebie ale tamte ekipy wtedy juz byc moze oleją sprawe, kto wie. Bydgoszcz do konca sezonu praktycznie mecze z druzynami walczącymi o cos. Resovia, Jastrzebie, Cuprum, Olsztyn, Trefl i tylko mecz z Wartą. Ja tutaj nie widze szans na wiecej niz 4pkt. Szkoda, ze chłopaki tak zawalili ten mecz tydzien temu. W Bielsku to chyba żałuja, ze sa te 10min przerwy po drugich setach. Oczywiscie ktos powie, ze dlaczego maja wygrac skoro caly sezon jest lipa. Jeednak Bielsko to nie Kielce. Tam jest wiekszy potencjał ale jakos ten sezon tociągłe roznego rodzaju problemy. Oglądając chociazby ostatni mecz Kielc z Bedzinem mozna było sie łapac za głowe jak mozna tak gracw najwyzszej klasie rozgrywkowej bo blędy byly jak z ligi juniorow. Na Kielce juz był paczki zapałek nie postawil ale na Bielsko zaryzykuje.

paulinka99 518

paulinka99

Co myślicie dzisiaj o treflu ? Chciałam zagrać grubego dubelka Trefl + Dynamo Kazan K 3-0 .
Jan myślicie wygrają dzisiejszy mecz ?

Słaby ten kurs na Trefl. Jak widze takich graczy jak Nowakowski czy Szalpuk, ktorym w kazdej chwili moze sie zagotować pod kopułą to sie boje. Olsztyn ostatnio gra dobrze pomimo porazki 0-3 w Jastrzebiu gdzie oddali minimum 2 wygrane sety. Zagrywka im dobrze funkcjonuje, Hadrava gra bardzo dobrze. Stac ich na wyrwanie seta a moze i cos wiecej. Juz bym wolał zagrac Jastrzebie po takim samym kursie. Muszą wygrywac, brak ich w szóstce to był by wstyd.

mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja ide w Cuprum. Resovia jest fatalna, nie wiem dlaczego sa ciagle tak wysoko. Nie zdziwie sie jak spadna z top6. Sami nijacy zawodnicy jedynie Sliwka na poziomie wysokim potrafi zagrac ale tez nie jest on stabliny i potrafi zagrac slabo.
@3.91 STS

Z 563

zenek225

Dzisiaj w sumie wszystkie spotkania za 6pkt
Gdańsk u siebie powinien wygrać za 3pkt. W Olsztynie Buchowski im uratował mecz ostatnio i możliwe ,że wyjdzie w szóstce. Jednak Olsztyn moim zdaniem od Gdańska słabszy.
Zawiercie u siebie z Bydzia powinno sobie poradzić za 3pkt. Ananiev w sobote ze Skra nie grał i na przyjęciu był Gryc(strzelnice z niego zrobili). Dzisiaj Ananiev ma podobno wrócić ale bez treningu jest.Warto pilnować live czy Ananniev będzie grał czy nie. CHociaż czy z nim czy bez niego to moim zdaniem 3pkt zostają w Zawierciu
Jastrzebski z osłabionym Lubinem zagrał piach totalny. Nie widzę dzisiaj tego żeby wygrali gładko 3-0. Wydaje mi się ,że Radom jest w stanie może nawet jakieś punkty ugrać. W Jastrzebiu nie widać drużyny. Każdy gra sam sobie. Oby tylko dzisiaj to się nie odminieło
Rzeszów też gładko raczej nie wygra. Taht już na pewno będzie w dużo lepszej dyspozycji niż w niedziele. No i Reska z problemami na środku

powyżej 175,5 1,83
Jastrzębie ostatnio zagrało piach i nie ma co tutaj dużo pisać...Dziś czas zrewanżować się ale czy wygrają 3:0? Wątpię, Radom potrafi grać z najlepszymi świetną siatkówkę, pokazali to ostatnio z Bełchatowem przegrywając na wyjeździe co prawda 2:3 ale mogli ten mecz spokojnie wygrać.
Ogólnie Radom na 11 meczów na wyjazdach tylko w 1 meczu przegrali 0:3 z ZAKSĄ reszta 10 spotkań minimum 1 set ugrany a grali z takimi drużynami jak: Resovia, Lubin, Warszawa czy Bełchatów a Jastrzębie jakoś nie błyszczy ostatnio.
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3:0
1,54
powyżej 179,5 1,84
Kolejny bardzo ciekawy mecz z punktu widzenia emocji, Lubin po dwóch zwycięstwach z rzędu jeszcze nie powiedział ostatniego słowa jeśli chodzi o pierwszą 6. W Rzeszowie Możdżonek doznał kontuzji - bardzo ważny gracz na środku, niby zakontraktowali już nowego środkowego ale co pokaże... to dopiero zobaczymy.
Lubin na fali, po świetnym meczu z Jastrzębiem przyjeżdża do Rzeszowa walczyć o zwycięstwo i nie są na straconej pozycji patrząc na to jak w tym sezonie gra Rzeszów...
Trefl Gdańsk - Olsztyn
powyżej 3,5 1,47
powyżej 180,5 1,84
Gdańsk powyżej 92,5 1,70
Kolejny hit dzisiejszego dnia - sporo ich dziś.
Gdańsk 6 zwycięstw z rzędu w lidze i walczy nawet o 2 miejsce tracą do Bełchatowa 6 punktów.
Olsztyn ostatnio pokonał dość pewnie u siebie Resovie 3:1 ale szczerze trochę się boję tej drużyny bo Oni potrafią zagrać kapitalne spotkanie ale i potrafią zagrać totalne dno. Na wyjazdach zaledwie 3 zwycięstwa przy 8 porażkach - Są najgorszą drużyną na wyjazdach jeśli patrzymy na pierwszą 10-tkę w tabeli.
Z drugiej strony zaś potrafią rozegrać dobry mecz i prawie wygrać z Bełchatowem 2:3...
Mimo wszystko wydaje mi się, że Gdańsk wygra to spotkanie ale czy do 0? No także mi się nie wydaje... Stawiam tutaj na 3:1 dla gospodarzy.
Z suchych typów:
wydaje mi się, że Szczecin w końcu powinien wygrać bo z kim jak nie z Kielcami??

wzielem twoje zawiercie -1.5 seta 1.83 i super siadlo, mozna bylo i dw 3-0
mysle czy nie zagrać jeszcze Gdanska -1.5 seta owszem kurs 1.65 ale mnie to rajcuje
jak myslisz zenek225
warto pograć na singla ??
Jak kolega wyżej pisze ze Gdansk 3-1 , Olsztyn moze seta ugrać, wg mnie wydaje sie ok
ale chce dać -1.5 seta
kurde na Olsztyn teraz ostro kursy lecą... hmmm czego, wie ktoś?? Nie wiem czy się podejmować Gdansk -1.5 seta