>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
S 440

straszaksam

Użytkownik
Końcówka meczu w wykonaniu LA Lakers tak tragiczna, że aż brak mi słów... ehh I.Thomas ;/ szkoda strasznie no ale to jest NBA. Lillard w ostatniej kwarcie był nie do zatrzymania. wanderer poczekaj chłopaki na pewno wieczorem coś dodadzą ;) Ja robie sobie troszkę wolnego tak jak wczoraj powiedziałem, moje typy okazują się ostatnio słabe więc przerwa się przyda, pozdrawiam.
nie no, typ był dobry. ja po 3 kwarcie poszedłem wkurzony spać. tu się budzę, patrzę na wynik i nie wierzę w tą końcówkę :p 97-86 -&gt; 103-108, wut?
muszę obejrzeć 4 kwartę dziś. podawaj dalej typy, masz po prostu pecha.
ja natomiast odniosę się do spotkania Spurs. nie wiem kiedy tam Kawhi wraca, ale ta drużyna gra teraz taki dramat, że dosłownie o włos wygrali z takimi inwalidami jakimi są obecnie Miśki. Jak ktoś ma chwilę to polecam sobie obejrzeć to spotkanie, chociaż 2 połowę, dramat.
GSW ich rozwalcuje jak będzie chciało tego 9 marca.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
LAL przy bullsach to niebo a ziemia ... To co oni grali to masakra na tablicy nic nie potrafili ugrac celtics nawet im nie przeszkadzało tylko rzuty 3pkt trenowali
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nie no, Lakersi mają naprawdę fajna ofensywę. wzmocnia skład 2 dobrymi nazwiskami i będą mogli próbować wracać na szczyt ;)
a bulls tragedia + tankują, ale ja też myślałem że chociaż spróbują się postawić
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dla tych co stawiali na Lakers to nie radzę oglądać końcówki ;) Lillard show! co ten gość trafiał trojeczki to nie mam pytań : O po prostu Lillard time, ten gość to zimny skurczybyk, cały czas trochę niedoceniany. zdobuwa najwięcej punktów w NBA w drugich polowach, wie kiedy trzeba trafiać. Końcówka w jego wykonaniu to kosmos.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na dzisiaj kolejny dubel zabojca
Denver+Portland ako 1,75 Unibet⛔ nie spodziewalem sie tego ????
Portland w mega gazie i przeciwko tak slabym NYK nawet b2b nie widze.innej opvji jak ich wygrana, trzecie miejsce stoi otworem.
Denver walczy o.Po. Milsap.wrocil i rotacja sie zwiekszyla. Przyjemna ekipa i dzisiaj pod koszem zwlaszcza powinni zrobic tatara z Dallas.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Myślę, że warto będzie dziś pójść w stronę Pelikanów, patrząc po kursach. Może potem uda mi się coś skrobnąć, chociaż ja jestem strasznie niechętny do pisania jakichś analiz i wywodów :p
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Taa pelicany dzisiaj Value, nie do zatrzymania są. Na Denver też fajny kurs jest, myślę jeszcze nad Houston ale coś podejrzane bo przy tym co gra Oklahoma to kurs 1.57 na Houston jest ogromny wręcz wiec chyba zaryzykuje, No i myslę nad Wizards bo w końcu muszą się przełamać, a z tych 1.50+ kursów fajne Ako na dziś można zrobić. Co myślicie nad tymi spotkaniami co napisałem? Poczekam troche na opinie, pomyślę, posprawdzam i wieczorem coś wrzuce ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Z Houston to ja bym ostrożnie. Wiadomo, ostatnio są nie do zajechania i jadą każdego równo, ale OKC w końcu musi się przebudzić i zacząć wygrywać z powrotem spotkania, a potencjał do tego mają, żeby zagrozić nawet obecnym #1 na zachodzie. Z tym meczem bym uważał.
Jeszcze odnośnie 4q wczoraj, Portland - Lakers. Cóż... ok Lillard zagrał świetnie, choć moim zdaniem &#39;poprawnie&#39; jak na niego. Moim zdaniem to Isaiah dał d... i przegrał Lakersom mecz. 97:86, 5 minut do końca, a on forsuje tempo zamiast wstrzymywać... serio? Jeszcze jakby to był jakiś młokos to rozumiem, ale sezon temu był gwiazdą Celtics, którzy to mecz w mecz słynęli z żelaznej defensywy i spowalniania gry, kiedy trzeba. Jak dla mnie manager się powinien zastanowić po takim meczu, czy przedłużać gościowi kontrakt na kolejny sezon, bo zachował się mega nieodpowiedzialnie.
A żeby już tak nie wieszać psów na nim samym, to te Lonzo Ball to też... ok, jest młody, ale jest tak przehajpowanym graczem, że szok. Przecież on jest co najwyżej przeciętny na ten moment (wszechstronny - ok, ale poziom gry jest przeciętny) a mówi się, że to kolejna &#39;gwiazda&#39; po tym, jak odejdą obecne - no nie sondzem. Nie widzę w nim przede wszystkim lidera, który mógłby wziąć na siebie ciężar gry w kluczowych momentach, jak chociażby wczoraj Lillard w tym samym spotkaniu
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jak dla mnie Houston to jest pewniak. Nie ma na nich mocnych. Tutaj zastanawiam się nad Houston i over, nawet przy kilku absencjach u nich powinni rozstrzelac rywala. OKC pewnie będzie walczyło, wiec troche tych punktów powinno wpaść. Chociaż z drugiej strony może wzmocnią defensywę i nie dadzą tak poszaleć jedni drugim. Na razie wracam z roboty i piszę z komórki, więc to tylko moje luźne myśli, nie podparte niczym : ) over czy under w tym meczu? Nawet nie wiem jaka linijka wystawiona...
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Kurde, odważnie grać Houston, wg mnie, jeżeli jest ktoś kto może ich zatrzymać, to moim zdaniem jest to właśnie OKC grające przed własną publicznością. Zgadzam się, over może być dobrym pomysłem na to spotkanie.
Ale faworyta ciężko wytypować - Rakiety niezaprzeczalnie mają perfekcyjnie działającą ofensywę - wszystkie trybiki działają bez zarzutu. Ale OKC to OKC z drugiej strony, Russell to ambitny chopak, kto wie czy sobie nie wyznaczył za cel zatrzymanie passy Hardena? ???? Mimo wszystko, jakbym musiał wybrać, wybrałbym Houston.

Toronto Raptors vs. Atlanta Hawks ✅ były emocje - nie spodziewałem się tego, szacunek dla Fredzia i Wrighta bo docisnęli Jastrzębie kiedy trzeba było
wygrana Toronto - 5,5 pkt
1,27

Czemu Raptors? Są lepsi pod każdym względem + grają u siebie. Zarówno ogólna organizacja gry, jak i z osobna atak, obrona Atlanty nie ma szans w starciu z tym co prezentuje zespół z Kanady.
No i grają w Air Canada Centre. Powinni handicap pokryć, aczkolwiek boję się trochę gabrage time, Golden Stejty ostatnio nie pokryli linii.
Philly vs. Charlotte ✅
wygrana 76ers + 7,5 pkt
1,30

Obie drużyny spotkały się ostatnio. Górą byli wtedy ziomkowie od THE PROCESS i to 10 punktami.
Myślę, że dzisiaj też ugrają. Mają Embiida, liczę na to, że zagra podobnie jak w ostatnim spotkaniu, mają Simmonsa, jest Saric, Covington, Redick. Troszeczkę większa wszechstronność po stronie Embiida i reszty.
Obrona też wygląda lepiej.
Portland vs. NYK ✅ ładny blowout
wygrana Portland - 3,5 pkt
1,33

Blazers grają b2b. To by było na tyle, mówiąc o argumentach, które przemawiają na korzyść KnicksÓW. Przede wszystkim ofensywa robi różnicę. Portland ma CJ McColluma, Nurkica + są wszystkie Harklessy, Collinsy, swoje zrobią. Jest też taki Lillard, dobry podobno ???? .
Chopaki mają grać w Moda Center, dlatego tym bardziej, moim zdaniem, przed własną publicznością Trail Blazers powinni pokryć handi.
POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blum 70

blum

Użytkownik
Wczoraj proponowałem granie na OKC za 2.38, dzisiaj widzę, że kurs wzrósł aż do 2.68. Moim zdaniem jest to okazja warta spróbowania - każda seria musi kiedyś się skończyć a warunki ku temu są niezłe. OKC musi walczyć o każdy pkt. aby załapać się na PO i gra u siebie. Houston jest dobre, ale nie wybitne i może w tym meczu spuchnąć.
efortuna
OKC-HOU
OKC ML
2.68 ⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
OKC vs Hou, typ: Houston -5,5 pkt kurs 1,98 (Unibet) ✅ ✅ ✅
Ja ide w odwrotnym kierunku i czuje że passa zwycięstw zostanie podtrzymana przez Houston. Moim zdaniem mają dalej zdecydowanie więcej argumentów przeciwko OKC, nawet przy kilku absencjach. Problem miałem z wytypowaniem overka czy undera. Chociaż fakt, że OKC się mocno spina na te najlepsze ekipy i pewnie będą chcieli utrzeć nosa liderom. Jak dla mnie Oklahoma to taka chaotyczna drużyna, cały czas się mówi, że oni się zgrywają, ale come on oni cały sezon grają w kratkę. Nie widać tam stabilizacji formy i po 3 wygranych przychodzą 2 porażki. Ja idę w kierunku Houston.
Dallas vs Denver Typ: Denver -5,5 kurs: 1,91 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Nie lubię grać na Denver, ale jednak Dallas walczy o porażki, więc trzeba iść w kierunku pewniaków. Kurs na Denver zachęcający i trzeba próbować. Pomimo kiepskiej obrony w Nuggets ich siła ofensywna i ruchliwość w ataku powinna im wystarczyć.
Charlotte vs Philladelphia typ: Philly kurs: 1,83 (Unibet) ✅ ✅ ✅

Idę w strony 76. Generalnie grają ostatnio fajnie, ta porażka z Bucks to troche zimny kubeł wody na rozgrzane głowy. Muszą ograniczyć straty, których zrobili masę i dali szansę Miwaukee wygrać ten mecz. Wiele razy dominują na parkiecie, a potem nagle jest przestój i wkrada się nerwowość. Walczą o lepsze miejsce w rozstawieniu i dobrze by było gdyby jednak nie tracili takich przewag w meczach ; )
Clippers vs Pelikans typ: Under 236,5 pkt, kurs: 1,88 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
No cóż tutaj tak na przekór. Wszystko by wskazywało na to, że będzie tutaj niesamowity wynik i popis strzelecki. Wiele razy się na takie coś nabierałem, a potem wychodziło różnie. Obie drużyny mocno ofensywne, ale wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek i chyba pora też coś pobronić! Mecze pomiędzy tymi drużynami właściwie tylko raz, 2 lata temu, skończyły się overem 236 pkt w przeciągu nawet 8 lat! Także ide w under ; D
 
karambeu 36

karambeu

Użytkownik
Hornets są po 3 porażkach z rzędu na wyjezdzie, kolejno z Bostonem, Philadephią, i ostatnio z Toronto. Dziś grają we własnej hali gdzie maja ostatnimi czasy dość dobre wyniki.
Wróce do spotkania z 3 marca gdzie Phila była gospodarzem tamtych zawodów i wygrała mecz 110-99. Wynik ten absolutnie nie odzwierciedla tego co działo się na parkiecie. Na 3 minuty przed koncem 3 kwarty, po runie 15-2, Hornets wyszli na 14-sto punktowe prowadzenie. Do tamtego momentu kontrolowali przebieg spotkania. I od tamtego momentu wszystko się posypało.. 76-stki złapały kontakt a w czwartej kwarcie wychodziło im dosłownie wszystko, a Szerszeniom dosłownie nic.. kompletnie nie radzili sobie na przekazaniach i Phila miała dużo wide open shots. Ilyasovy, Reddicki i Simonsy raz po raz karciły zespół z Charlotte. W ataku coś się zacieło i wynik 19-36 w 4 kwarcie przesądził o wygranej gospodarzy.
Świetne zawody rozegrał Nicolas Batum, który przede wszystkim bardzo dobrze dzielił się piłką, i kreował im czyste pozycje rzutowe, tego dnia kilka razy asystował przy punktach Kaminskiego, dobrze też zbierał, i punktował, oprócz wymienionej dwójki jak zwykle na swoim poziomie zagrał Kemba Walker.
Po stronie 76-ers Simmons i Embiid szaleli w ofensywie, zwlaszcza ten drugi był nie do pokrycia.
Co skłania Mnie do gry na Hornets dzisiejszej nocy? Dwie rzeczy: Hornets u Siebie ostatnio ma ładny bilans i wygladają przekonywująco, a nawet w tych przegranych meczach z Bostonem, Phila i Toronto grali solidny basket, druga to jak wspomniałem oprocz nieszczęsnej kwarty numer 4 w meczu z dzisiejszym rywalem sprzed paru dni dobra gra na przelomie calego spotkania, gdzie Hornets byli ekipą lepszą od Phily, jak dziś im się taka kwarta nie przytrafi to powinni wygrać spotkanie w Spectrum Center, czym wezma rewanz za tamta porażkę
Charlotte Hornets - Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets 2.00 bet365 ⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Oklahoma City - Houston Rockets;
Westbrook o10.5 zbiórki @2.1, o28.5pkt @1.75 ⛔ ✅
Adams o8.5 zbiórki @1.85, o13.5 pkt @1.85 ⛔ (1 brakło :/) ✅
Capela u14.5pkt @2.02 ✅

Postanowiłem skipnąć typowanie wyniku z racji tego że OKC na najlepsze zespoły potrafi się spinać, zwłaszcza teraz gdy okupuje dolne top8 i trzeba zacząć wygrywać. Idę tutaj w zawodników. Najbardziej z całego zestawienia podobają mi się zbiórki Westbrooka, linia widnieje 10.5 z kursem 2.1 podczas gdy w ostatnich 8 meczach linia ta została pokrywana zawsze (!), dziś grają z Houston które uwielbia oddawać mase rzutów za 3pkt, do tego OKC potrafi naprawdę świetnie bronić, więc pozycje rzutowe mogą nie przychodzić tak łatwo, a i przy nie najlepszej skuteczności właśnie za 3pkt o zbiórki nie powinno być mega trudno, do tego Houston nie ma tendencji defensywnych także o zbiórkach ofensywnych też można tutaj mówić. Między innymi z tych samych powodów gram też zbiórki Adamsa. Z racji tego że Houston nie jest świetne w obronie, dlatego zamiast asyst które miałem w planie zagrać postanowiłem jednak pograć pkt Russela, nie powinien mieć zbyt dużych problemów z wchodzeniem pod kosz, i powinien robić to częściej niż na ogół zamiast kreowania pkt kolegom. Do tego pojawia się również jeden zawodnik Houston - Capela, odkąd wrócił Ariza nie zdobywa już tylu pkt, i nie ma aż takiego jakby to określić, parcia na kosz. Linia wydaje się warta ryzyka zwłaszcza z kursem 2.02
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Cały dzień mnie męczyło wczorajsze spotkanie w Los Angeles i ta koncówka meczu w wykonaniu Jeziorowców a szczególnie I.Thomasa...
Miała być przerwa jednak dam sobie jeszcze dzisiaj szansę na rewanż, ale dzisiaj bez dłuższej gadki, będzie krótko i zwięźle.
Charlotte Hornets - Philadelphia 76ers
typ: zwycięstwo Philadelphia 76ers ✅
kurs: 1.83 (unibet)
Szerszenie 6 spotkań straty do czołowej ósemki, więc marzenia o PO się oddalają. Phila walczy o jak najlepszą pozycję (osobiście uważam, że stać ich na 3 pozycję na koniec sezonu regularnego), ostatnio J.Embiid i spółka przegrali na wyjeździe w Milwaukee a główną przyczyną tej porażki były straty piłek, mieli ich aż 26 po czym stracili 36 pkt. Uważam, że drugi mecz z rzędu z tyloma stratami im się nie przydarzy, wszystko inne powinno dobrze funkcjonować i liczę na powtórkę z 3 marca, wtedy 76ers na własnej hali pokonali Hornets 110-99. Jedyny argument za Hornets w tym spotkaniu to ich własna hala.
Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans
typ: zwycięstwo Los Angeles Clippers ⛔
kurs: 1.78 (unibet)
Zapowiada się tutaj ciekawy pojedynek, o LA Clippers nie mówi się tak dużo a Oni po cichu robią swoje, w ostatnich 10 spotkaniach 7 zwycięstw (porażki z Houston, GSW i Philadelphia więc wstydu nie ma). Pelikany w dobrej formie, obecnie seria 8 zwycięstw i 4 pozycją w tabeli. W konferencji zachodniej jest spory ścisk i obie ekipy walczą o PO, każda seria się musi kiedyś skończyć a ja uważam, że zawodnicy z Los Angeles są w stanie przerwać tą świetną serię drużyny z Nowego Orleanu. Jak to zrobić? Oczywiście zatrzymać A.Davisa, który ostatnimi czasy bierze sporo na siebie i to głównie dzięki niemu Pelicans notują taką serię, a możę i sam Anthony dzisiaj nie będzie miał dobrego dnia i tym samym siła Pelicans spadnie ????
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
typ: poniżej 222,5 pkt. ⛔
kurs: 1.68 (unibet)
Najciekawszy pojedynek nadchodzącej nocy. Bez zaglądania w żadne statystyki bo ostatnio to nie pomoga idę w under. Dlaczego? Po pierwsze historia spotkań obu ekip na hali w Oklahomie, po drugie zawodnicy OKC do końca będą musieli walczyć o utrzymanie się w czołowej ósemce (zapewne im się to uda) a ich przeciwnikiem będą w końcu Rakiety, Thunder są nieprzywidywalni i potrafią się mocno spiąć na mecze z mocniejszymi przeciwnikami, chęć przerwania serii 15 zwycięstw z rzędu powinna jeszcze bardziej ich zmotywować, po trzecie Houston ostatnio sobie mocno porzucało więc czas na troszkę mniejszą liczbę punktów.
Powodzenia!
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Clippers vs Pelikans typ: Under 236,5 pkt, kurs: 1,88 (Unibet)
No cóż tutaj tak na przekór. Wszystko by wskazywało na to, że będzie tutaj niesamowity wynik i popis strzelecki. Wiele razy się na takie coś nabierałem, a potem wychodziło różnie. Obie drużyny mocno ofensywne, ale wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek i chyba pora też coś pobronić! Mecze pomiędzy tymi drużynami właściwie tylko raz, 2 lata temu, skończyły się overem 236 pkt w przeciągu nawet 8 lat! Także ide w under ; D
Myslalem, ze cos sie poprzestawialo i pomyliles linie... Rozumiem overove druzyny, rozumiem ile ostatnio rzucaja ale jak dla mnie kursy na under naprawde warte uwagi, tak jak polecasz.
Under 242.5 po 1.5? Wydaje mi sie, ze linia za wysoko o jakies 15-20 punktow. do 220-225 dobic moga, ale az tyle? Biere.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dallas- Denver
D.Nowitzki over 12.5 pkt @ 1.85 unibet 17 pkt ✅
Myślę , że dobra opcja na ten mecz. Dirk ostatnio aktywniejszy, więcej rzuca, gra te 25 minut mecz w mecz. Kilka dni temu zdażyło mu się spotkanie naewt z 20+pkt. Głośno było niedawno jak stanowczo znegował słowa właściciela o tankowaniu i widac że go to wkurzyło. ( Chociaż z drugiej strony tak oddana końcówka w meczu &quot; na szczycie&quot; z Bulls wskazuje na co innego.) Na Denver wypada Matthews z czego się ciesze bo jest cieniem samego z siebie z przed lat gry w Portland. W jego miejsce pewnie McDermott który dużo nie rzuca, ale jak rzuca to już na wysokim procencie 17/30 za 3 co daje 57%. Jest szansa że nie będzie szybkiego odjazdu gości. Ostatni mecz grali 4 dni temu więc siły będą. Denver będą starali się grać szybko, bo zwalnianie gry sprzyja Mavs. Tuzami w defensywie nie są. Liczę, że Dallas przekroczy setke a Dirk zaliczy jakieś 15+.
Charlotte - Phila
K.Walker over 23.5 pkt @ 1.8 sts ⛔
kto więcej pkt? Howard/ J. Redick - JJ redick @ 1.8 unibet ⛔
Koszykarskie jaja. Kemba bez celnego rzutu a kończy sie 3 kwarta. Howard za to trafia buzzera za 3 i multum 2+1,zabawa na maxa. Embiid niedojechał psychicznie na to spotkanie. Piękna wtopa mimo dobrego meczu Reddicka
Kemba ostatnie tygodnie notuje super cyfry, ale też bardzo dużo rzuca. Killka dni temu grali z 76ers i nastukał 31. W tamtym też spotkaniu Embiid zmasakrował Howarda który skończył z 5 faulami 6 punktami i 6 zbiórkami. Jeśli Charlotte ma to wygrać to Howard dziś musi być plastrem dla Embiida, który go będzie wyciągał z trumny jak może. Do tego Kemba musi zaliczyć kolejny mecz 30+ na co szanse są bo jego wystepy po przerwie na allstar to 27, 31, 23, 31, 17,24,31 . Raz tylko nie pokrył oferowanej przez sts linii w meczu z Pistons gdzie szybko był blowout i nie zagrał nawet 30 minut. Dziś powinno być na styku i grube minuty piewszej opcji Hornets. Zwycięzcy nie odważe sie wytypować, ale szykuje się równy mecz. JJ po powrocie zalicza dobre występy ze średnią ok 16 pkt w 30 minut na parkiecie. Widząc kolejny mecz z kłopotami Howarda ( być może też z faulami) wydaje się rozsądnie zagrać tą parę.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Na szybko :
TOR - ATL over 217.5pkt - dwa typowo overowe zespoly ciśnienie ma sprzyjac i pilka idealnie bedzie wpadać za lini 6m.
WIZ - MIA over 202.5 pkt - ostatnio troszke loty obniżone wiec pora wdrażać sie w atmosfere play-off
CHA - PHI - 1 kwarta dla 76ers beda chcieli szybko jakas przewage osiagnac póki howard nie ogarnie że mecz sie zaczął..emiid szybciej troszkę myśli mimio mniejszej koordynacji ruchowej✅✅
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Na szybko :
TOR - ATL over 217.5pkt - dwa typowo overowe zespoly ciśnienie ma sprzyjac i pilka idealnie bedzie wpadać za lini 6m.
WIZ - MIA over 202.5 pkt - ostatnio troszke loty obniżone wiec pora wdrażać sie w atmosfere play-off
CHA - PHI - 1 kwarta dla 76ers beda chcieli szybko jakas przewage osiagnac póki howard nie ogarnie że mecz sie zaczął..emiid szybciej troszkę myśli mimio mniejszej koordynacji ruchowej
Embiid ma mniejszą koordynację od Howarda ? :eek: ???? to lepiej oglądaj mecz bo zaraz sie zaczyna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets over 217.5 @ 1.74
✅✅✅ 112:122

Niestety bardzo dawno mnie nie było gdyż straciłem dostęp do konta przez utratę poczty ale udało mi się powrócić, więc coś wypocę od siebie. OKC ma patent na silne drużyny dlatego odpuszczam granie na Rockets. W końcu trio Russ, PG i Melo jest od tego. Skąd typ na over ? Absencja Robertsona. Nazwisko nic nie znaczące nie wyróżniające się w boxscore, ale facet trzymał całą obronę i cały sezon w top 5 OKC w obronie. Po jego nieszczęsnej kontuzji obrona znacznie ucierpiała i spory spadek w rankingu. W 17 meczach bez niego przeciwna drużyna 16 razy zdobyła ponad 100 punktów, raz tylko papudraki z Memphis rzuciły 92 punkty, parę dni później i tak udało im się rzucić 114 punktów. Jak gra Rockets wszyscy wiedzą. Szybka gra piłką i mnóstwo trójek. Czuje, że Rakiety trochę narzucą swój styl. Spodziewam się szybkim wymian ciosów bo Russ odnajduję się w szybkiej grze z kontry. Zresztą on sam jest jak jednoosobowy kontratak. PG też to potrafi jedyny izolator Melo przetrzymuje piłkę i on jedyny nie pasuje mi w tym składzie od początku sezonu. No ale od czasu do czasu potrafi swoje trafić więc miejmy nadzieje, że i dzisiaj mu się to uda. Reasumując, Rockets są obecni najgorętsi i myślę, że przy obecnej obronie OKC mogą się zakręcić nawet w pobliżu 120 punktów, a obrona gości też nie należy do najmocniejszych więc przy potencjale OKC 100 punktów to żaden problem. Ja mimo wszystko widzę tutaj wyrównany mecz i myślę, że po obu stronach rzucenie po 110 punktów nie będzie stanowiło problemu. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom