>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO IEM Katowice 2018

Status
Zamknięty.
ragz0 11

ragz0

Użytkownik
a ja ogladam i gram w csa od 11 lat i majac pojecie o grze nie bylo nic dziwnego w tych rundach, a jesli mysliscie ze ktos sobie ustawil turniej z pula $ 500,000 to skomentuje to dwoma literami XD, tutaj gra 5 zawodnikow, ktorzy sa pod kontraktami organizacji, maja trenerow, analitykow etc.
To nie jest tenis ze jakis Juan moze sobie przegrac pare gemow czelka w Quito, get a life
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
tak czułem że znajdzie się ktoś, kto mnie będzie chciał pojechać :p
a ja gram w cs od jakichś 8 lat (1.6+source+global offensive) i tyle samo oglądam - tylko jakie to ma znaczenie w tym kontekście?
No tak, bo tenis to tylko jeden zawodnik oczywiście, bez sztabu i całej masy ludzi dookoła ???? wszystko można ustawić i musi tego zrobić bezpośrednio tylko sam zawodnik, &quot;get a life&quot;. Nie mówię że tu tak było przecież, ale od pewnego czasu obserwuję te dziwne zależności, które opisałem wyżej. przecież nikomu nie każe mi przytakiwać. Dla mnie parę ostatnich finałów dużych turniejów jest dziwnych i tyle.
@edit
a jak ktoś będzie bardzo chciał to mogę przeanalizować ostatnią rundę sekunda po sekundzie i wyjaśnić o co mi chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom