>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2017/2018 - Lahti (02-04.03.2018)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Karuzela PŚ wraca na swoje tory. Po pięknych konkursach w Azji gdzie zdobyliśmy dwa medale wracamy do batalii sezonowej. Tu także są łupy do ustrzelenia, bo realne szanse na kolejną kryształową kule ma Kamil Stoch. Inni nasi zawodnicy także będą starali się pokazać z dobrej strony przez zakończeniem sezonu.
W sobotę tradycyjnie w Lahti odbędzie się konkurs drużynowy. Myślę, że to dobry moment zrewanżować się NIemcom za minimalną porażkę w konkursie olimpijskim. W niedzielę konkurs indywidualny do którego kwalifikacje odbędą się już w piątkowy wieczór. Ciekaw jestem kto złapał formę na ostatniej prostej pucharu świata.
Zachęcam do podawania typów i komentowania przebiegu zawodów.
Program PŚ w Lahti (HS130):
Piątek, 02.03.2018
14:30 - Odprawa techniczna
16:00 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje
Sobota, 03.03.2018
15:30 - Seria próbna
16:30 - Pierwsza seria konkursu drużynowego
Niedziela, 04.03.2018
14:30 - Seria próbna
15:30 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego​
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Chciałem sprawdzić jak poszło naszym ale przestraszyłem się ilością niemieckich flag w czole kwalifikacji. Pytanie, czy widział ktoś skok Stefka Huli? Wypadek przy pracy? Wiatr? Czy co się tam stało?
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Pytanie, czy widział ktoś skok Stefka Huli? Wypadek przy pracy? Wiatr? Czy co się tam stało?
Nic się nie stało, Stefan dzisiaj skakał słabo. Zauważyłem, że jednak ten konkurs na skoczni normalnej i przegrana szansa medalowa dały się we znaki Huli. Na dużej skoczni to już nie był ten sam Stefanek i nie był tak regularny jak wcześniej. Owszem, spiął się jeszcze na konkurs drużynowy i fajnie skakał, ale wydaje mi się, że dobra dyspozycja powoli już ucieka. Dzisiaj bez błysku, skoki przeciętne i wielka szkoda, bo przydałby się jutro w swojej najlepszej dyspozycji. Jutro raczej na pierwsze miejsce szans nie mamy, bo jednak jest duża różnica miedzy Kamilem i Dawidem, a pozostałymi chłopakami.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ciężko dziś wskazać faworyta do drużynówki. Norwegia jakby zatraciła formę z IO ale ja sądzę, że chcą uśpić rywali. Będzie ciekawie i bardzo równo. Ja zdecydowałem się dziś na propozycje pojedynków drużyn w drugim, a nawet trzecim szeregu.
Japonia - Słowenia 1,65 Milenium ✅
Japończycy w składzie z Sato, Takeuchi i bracia Kobayashi. Tak naprawdę tylko doświadczony Takeuchi odstaje od dobrego poziomu reszty ekipy. W kwalifikacjach wyprzedzili Słoweńców o prawie 15 pkt, w drugim treningu zaś o 10.8 pkt. Słowenia bez Petera Prevca i swojego trenera, który z powodu choroby nie pojawił się w Lahti. W składzie znalazł się Dezman, który może okazać się sporą kulą u nogi. Skakał tu ewidentnie najgorzej z całej ekipy w której znalazł się także Damjan, Bartol i Lanisek. Słowenia wygrała w tym składzie tylko w pierwszym treningu z Japonią. Nie była to jednak przekonująca przewaga. Fajnie, że w Japonii wprowadzana jest młodość. Myślę, że za parę lat to zaprocentuje i Kasai będzie mógł przejść na zasłużoną emeryturę. Mimo poprawnych skoków w piątek nie udało mu się załapać do drużyny w dzisiejszym konkursie.
Rano można było złapać wiele lepsze kursy na tą parę. Sądzę jednak, że kurs jaki proponują teraz nadal jest atrakcyjny do gry.
Rosja - Finlandia 1,77 1xbet, 1,40 Milenium ✅
Drużynę z Rosji stać by powalczyć o drugą serię. Jeśli Korniłow i Klimow oddadzą dobre skoki, Romashov nic nie popsuje to możemy oglądać ten zespół w II serii podobnie jak podczas IO. Finlandia mimo, że skacze u siebie nie może mieć wielkich nadziei na dobre miejsce. Nawet Ahonen wczoraj nie popisywał się dobrymi skokami, a jest najlepszym zawodnikiem w kadrze Finlandii. Prócz niego cała plejada zawodników, którzy mogą swoją próbą zepchnąć cały zespół na niemal sam koniec. Tacy zawodnicy jak Aalto, Alamommo czy mało znany Maatta nie wróżą nic dobrego. Sądzę, że kibice niewiele pomogą przy takim składzie. W dniu wczorajszym w treningach i kwalifikacjach lepiej spisywała się ekipa z Rosji za każdym razem wygrywając minimum 15 punktami.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Ode mnie 2 kupony na dziś:
1) Eisenbichler - Tande 1seria @1,40 ✅
Kubacki - Forfang 1seria @1,50 ⛔
Szwajcaria - Finlandia @1,20 ✅
Najlepszy z Austrii - Kraft @1,60 ✅
AKO @4,03 Fortuna ⛔

Eisenbichler w 2 treningach i w kwalach znajdowal sie w top3. U Tande bardzo nierowne, slabe skoki, jesli Niemcowi ponownie palma do głowy nie uderzy, typ na spokojnie na plus. W 2 pojedynku podobna sytuacja z Dawidem, jednak wierze, że w druzynowce nie zawali i swoje skoczy. Szwajcaria podobny poziom do Finlandii tylko maja ta roznice w postaci Ammana, a wierze, ze Kraft bedzie liderem dzisiaj w Austrii, nie mam zaufania co do Hayboecka, na dobra sprawe udaly mu sie zawody na IO. Takie moje zdanie.
2) Austria w TOP3 - NIE @1,35 ✅
Stoch - Johansson 1seria @1,20 ✅
Tande - Takeuchi 1seria @1,25 ⛔
AKO @2,03 Fortuna ⛔

Nie wiem co by się musiało stać, aby &quot;żelazna trójka&quot; nie stanela w calym komplecie na podium, w tym momencie roznica jest kolosalna nad kolejnymi ekipami. Stoch miazdzy tutaj wszystkich, w kazdym skoku przeskakuje skocznie. Warunki raczej w plecy, a wiec tym wiekszy plus dla Polaka. w 3 parze sie zastanawialem, czy dac Tande z Hula, czy z Takeuchim, jednak wybralem japonczyka. Tande powinien jakis poziom zaprezentowac, japonczyk bez blysku. Tak ode mnie ????
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Norwegia wygra @ 3 fortuna ⛔ 3 miejsce
W tym sezonie tylko raz Norwegowie znaleźli pogromców w konkursach drużynowych. W Zakopanem wygrała reprezentacja Polski. Warto jednak zaznaczyć, że wówczas nie skakał Tande. W pozostałych konkursach podopieczni Stoeckla wygrywali dość pewnie. Na Igrzyskach zdobyli zgodnie z oczekiwaniami złoty medal, wyprzedzając drugich Niemców o ponad 20 pkt. A przecież było to zaledwie 2 tygodnie temu. Ciężko stracić formę przez tak krótki okres czasu. Na treningach i w kwalifikacjach Norwegowie nie błyszczeli tak, jak w Korei. Ale to tylko skoki próbne. Tande przez cały sezon skacze słabo w treningach, a potem potrafi się zmobilizować na konkurs. Johannson przywiózł z Korei 3 medale. Nie wierzę, że nagle stał się skoczkiem średnim. Zwłaszcza, że niedawno zdemolował rywali na Mistrzostwach Norwegii. Teoretycznie najsłabszy z czwórki, Stjernen, tutaj akurat pokazuje się z bardzo dobrej strony, co skok to miejsce w okolicach 10. Skład będzie taki sam, jak w Korei i uważam, że wciąż są to główni kandydaci do zwycięstwa.
O triumf walczyć będą także Polacy i Niemcy. U nas Kamil wczorajszymi skokami potwierdził, że forma przygotowana na Igrzyska wciąż jest i że jest głównym faworytem do zdobycia Kryształowej Kuli. Cały czas dobrze skacze Dawid, od jakiegoś czasu bardzo pewny punkt zespołu. Formy nadal szuka Kot, chociaż jest w miarę stabilny i nie powinien zepsuć żadnego ze skoków. Stefan skacze trochę słabiej, niż miesiąc temu i właśnie jego punktów może nam dzisiaj brakować, chociaż chłopaki zawsze mobilizują się na drużynówki. U Niemców wraca Eisenbichler, który, obok Stocha, był najlepszy we wczorajszych skokach. Freitag ciągle nie prezentuje się tak, jak na początku sezonu. Wellinger, mimo trochę słabszych skoków treningowych, powinien w konkursie pokazać, że jest czołowym zawodnikiem Pucharu Świata. Geiger skacze bardzo regularnie i też jest pewnym punktem drużyny. Innych drużyn nie biorę pod uwagę w kontekście walki o pierwsze trzy miejsca.
Liczę znów na zaciętą walkę o miejsca na podium. Chociaż stawka wydaje się bardziej wyrównana, niż jakiś czas temu, gdzie Norwegowie byli trochę przed pozostałymi ekipami, nadal uważam, że to właśnie oni są faworytami i odniosą dzisiaj kolejne zwycięstwo.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie oto taki zaklad dał nam sts korzystać puki można bo tu max powinien być kurs 2 a nie kurs 5⛔✅ ZWROT
PRZYNAJMNIEJ DWÓCH POLAKÓW W TOP 6!!
Co do Kamila to nie mam żadnych wątpliwości, a przecież mamy jeszcze solidnego Kubackiego, ktory wczoraj w pierwszej serii skakał w trudniejszych warunkach od rywali..
https://forum.bukmacherskie.com/threads/siatkarski-sezon-2016-2017.139140/page-49#post-6616165
Maksymalna stawka na jednym kuponie 200zl.
E: NIESTETY STS ZACHOWAŁ SIĘ NIE FAIR I ANULOWAŁ ZAKŁADY, A W PODOBNYCH PRZYPADKACH NIE ROBILI ZWROTÓW.
NAPISAŁEM DO NICH REKLAMACJĘ I PÓŹNIEJ POINFORMUJE JAKĄ DALI ODPOWIEDŹ..
Zakłady anulowane, ale za to mają mi przyznać jakiś bonus bo się upomniałem.. Chociaż tyle
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie typ Damjan najlepszym ze Słoweńców po 1,8 fortuna. Pod nieobecność Petera tylko Damjan skacze na jako takim poziomie. Wczoraj w konkursie drużynowym zdecydowanie najlepszy, jedynie Lanisek próbował cośtam skakać ale w ogólnym rozrachunku przegrał z Damjanem blisko 20pkt. Typ zdecydowanie warty pogrania, myślę że jeśli nie zdarzy się jakiś kataklizm to spokojnie Damjan powinien być najlepszy w swojej drużynie
Drugi typ to TOP15 Kota po 1,6 fortuna. Maciek wczoraj bardzo miło zaskoczył, obydwa skoki bardzo dobre, widać że powoli wraca do dobrej formy, lepiej późno niż wcale. Spokojnie stać go na pierwszą 15 dzisiaj, nawet gdy nie był w formie plasował się blisko 15 miejsca.
Powodzenia
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Stephan Leyhe - Maciej Kot 1,85 Marathonbet, 1,55 fortuna ⛔
Niemiec nie skakał w konkursie drużynowym, bo trenerzy zdecydowali się na Geigera co się opłaciło. Leyhe już nie raz im zawalał takie konkursy. Indywidualnie radzi sobie lepiej, także w Lahti. Piątkowe treningi i kwalifikacje na bardzo dobrym poziomie. Najgorsze miejsce tego dnia to 15. w pierwszym treningu. W kolejnych skokach było tylko lepiej, a kwalifikacje zakończył na 4. miejscu.
Maciek w piątek nie zachwycał swoimi próbami. Jest nieregularny i ciężko przewidzieć co pokaże w danym dniu. Wczoraj nadzwyczaj dobrze co od razu mnie utwierdziło, że dziś trzeba grać przeciw niemu. Chyba już każdy zna te jego ciągłe marudzenie, że jest nie tak, że brakuje czegoś i ciągle zbyt mało cierpliwości. Moim zdaniem jeden dobry dzień na skoczni nie zrobi z niego skoczka na najwyższe pozycje. Leyhe w piątek we wszystkich skokach spisywał się lepiej i sądzę, że także dziś utrzyma się ta sytuacja.
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Żyła P - Wolny J⛔
2,38
STS
Dla mnie kurs nieporozumienie i warto z tego skorzystać.Jeżeli ktoś się interesuje skokami to pewnie wie o rodzinnych perturbacjach Piotrka? Niestety odbija się to negatywnie na jego formie sportowej i chyba nie ma się co dziwić. Jest on w bardzo przeciętnej dyspozycji, przegrał rywalizację z Maćkiem na IO i widać, że nic nie zapowiada żeby miało się coś zmienić na lepsze. W Lahti na treningach 36 i 39, w kwalach 27. Moim zdaniem będzie miał dzisiaj problemy z wejściem do drugiej serii. Tak medialna osoba jak Żyła unika w Lahti wszelkich wywiadów i widać, że problemy osobiste go przytłaczają.
Kuba natomiast w treningach 23 i 41, w kwalach 19. Zatem dwa razy zdecydowanie lepszy od Piotrka, raz minimalnie gorszy. Wolny może też formą nie powala, ale widać u niego,od pewnego momentu zwyżkę dyspozycji. Pod koniec lutego zajął trzecie miejsce w PK w Klingenthal. Tutaj twierdzi że skocznia mu pasuje i dzisiaj powinno być jeszcze lepiej niż w kwalifikacjach.
Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję obu zawodników, jak i problemy Piotra, idę zdecydowanie w stronę Jakuba, bo kurs jest wystawiony wg mnie błędnie i trzeba z tego skorzystać!!!
Bez analizy:
Eisenbichler - Geiger✅✅✅
1,70 STS
Forfang - Freitag✅✅✅
1,65 forBET
Kamil Stoch - V✅✅✅
1,60
forBET
Najlepszy Niemiec:
Wellinger 1,6 forBET⛔
Kot - Hula✅✅✅
1,42 STS
Leyhe - Damjan⛔
1,45 STS
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Na dzisiaj ode mnie pewne AKO @2.69 - Fortuna
Stoch 1-3
Kraft 1-10
Forfang 1-10
Eisenbichler 1-15
Kubacki 1-15
Kot 1-15
Stoch najprawdopodobniej zwycięży, miażdzy tutaj wszystkich, ale asekuracyjnie gram na jego podium. Kraft najlepszy z Austriaków, dobrze mu się tutaj skacze, zarówno on jak i Forfang powalczą o TOP5, a miejsce w dziesiątce to dla nich minimum. Eisenbicjler i Kubacki strasznie solidni, będą pewnie pod koniec pierwszej dziesiątki, chyba, że zdarzy im się skok &quot;petarda&quot;, zatem miejsce w 15 to spokojnie.
No i na zakończenie Maciek, który tutaj we wszystkich treningach, jak i kwalifikacjach skakał dobrze. Wczoraj pokazał się również ze świetnej formy i tak, jak przedmówca któryś pisał powyżej, nawet jak skakał gorzej, to był w okolicach miejsc 20-15, zatem dzisiaj stawiam, że zakręci się koło pierwszej 10.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Skoki to skoki, mocno nieprzewidywalny sport. Buki powariowały z kursami. Rozumiem że Kamil w formie, skocznia mu leży, ale 1,55 na jakiegokolwiek skoczka na zwycięstwo to abstrakcja. Wystarczą nieco gorsze warunki czy huragan pod narty dla jakiegoś Norwega i klops. Wczoraj Kamil dominował bo był wiatr w plecy. Jak będzie dzisiaj, ciężko stwierdzić. W Lahti często są problemy z wiatrem i równie dobrze konkurs może skończyć się po loteriadzie i jednej serii. Dlatego biorąc pod uwagę dysproporcje kursów a także dosyć silny peleton za plecami Kamila w postaci Wellington, Johanssona czy Forfanga biorę typ:
Kamil Stoch nie wygra @2,30 Fortuna
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Jak będzie dzisiaj, ciężko stwierdzić. W Lahti często są problemy z wiatrem i równie dobrze konkurs może skończyć się po loteriadzie i jednej serii.
Dzisiaj będzie stabilnie z nieco mocniejszym wiatrem w plecy niż wczoraj, zatem dla Kamila jeszcze lepiej. Moim zdaniem bierze to dzisiaj, a kurs jest wystawiony prawidłowo. Oczywiście, tak jak pisałeś, to skoki i niespodzianki są tutaj bardzo często, ale oby nie dzisiaj.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ammann- Żyła 1,55

Żyła forma kiepska od dawna a wiatr w plecy nie pomoze uwierzyc w siebie i jeszcze bardziej uwidoczni błędy. Ammann ciągle solidnie, kręci sie w pobliżach dziesiątki i dalej ma usmiech na ustach

Kraft
- Forfang 2,1 Unibet
Forfang jest uzalezniony od przednich wiatrów. Kraft tez lubi z nimi skakac ale lepiej sobie radzi od Norwega gdy jest troche ciężej. Wczoraj skakali porównywalnie z lekkim wskazaniem na Krafta. W kwalach tez Stefan był lepszy. Widać, ze bardzo lubi te skocznie i ma tutaj przeciez piekne wspomnienia.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Tande - J.Kobayashi 1.42 STS
Taka para wpadła mi w oko,myślę,że warto połączyć w jakiś dubel ,jeśli ktoś gra w ziemniaku,bo z podatkiem kurs żaden.Wczoraj w drużynówce Tandemu przytrafiła się wpadka,w drugim skoku pokazał,że od Junshiro,który co prawda powoli wygrzebuje się z dołka,jest o parę metrów lepszy.Poza tym walczy o podium w generalce z Wellingerem,a może i Freitagiem,więc nie może pozwolić sobie na drugą z rzędu wpadkę.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Żyła P - Wolny J
2,38
STS
Dla mnie kurs nieporozumienie i warto z tego skorzystać.Jeżeli ktoś się interesuje skokami to pewnie wie o rodzinnych perturbacjach Piotrka? Niestety odbija się to negatywnie na jego formie sportowej i chyba nie ma się co dziwić. Jest on w bardzo przeciętnej dyspozycji, przegrał rywalizację z Maćkiem na IO i widać, że nic nie zapowiada żeby miało się coś zmienić na lepsze. W Lahti na treningach 36 i 39, w kwalach 27. Moim zdaniem będzie miał dzisiaj problemy z wejściem do drugiej serii. Tak medialna osoba jak Żyła unika w Lahti wszelkich wywiadów i widać, że problemy osobiste go przytłaczają.
Kuba natomiast w treningach 23 i 41, w kwalach 19. Zatem dwa razy zdecydowanie lepszy od Piotrka, raz minimalnie gorszy. Wolny może też formą nie powala, ale widać u niego,od pewnego momentu zwyżkę dyspozycji. Pod koniec lutego zajął trzecie miejsce w PK w Klingenthal. Tutaj twierdzi że skocznia mu pasuje i dzisiaj powinno być jeszcze lepiej niż w kwalifikacjach.
Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję obu zawodników, jak i problemy Piotra, idę zdecydowanie w stronę Jakuba, bo kurs jest wystawiony wg mnie błędnie i trzeba z tego skorzystac
Wez pod uwagę ze to konkurs główny i presja zje Wolnego bardziej niz Piotrka sytuacja rodzinna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom