>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II liga - [Sezon 2017/2018]

Status
Zamknięty.
duckland 884

duckland

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1X @1.73 ⛔
Stal SW win @3.86 ⛔????
1xbet
Dzisiaj derby zaraz się zaczynają wiec szybko piszę. Dwie najlepsze ekipy z podkarpacia mierzą się dziś w hicie kolejki, spotkanie nietypowo bo rozgrywane w Tarnobrzegu, ale to Stal gra jako gospodarz gdyż maja stadion w remoncie. Licze jak to derby na zaciety pojedynek, obecnie to Siarka jest w mega gazie, wygrywaja po 4:1 czy 4:0 idą ostatnio jak burza ale dzisiaj to inny gatunek meczu. Stal natomiast narazie beznadziejnie tylko 2 zwycięstwa po 11 kolejkach, coś tam narazie nie funkcjonuje. Z drugiej strony jest lepiej niż sezon temu bo cięzko ich pokonać, mają obecnie 7 remisów najwięcej w lidze, nawet ekipy typu Radomiaka czy Warty nie dały rady dopisać kompletu i myślę że dzisiaj również nie przegrają. Ba nawet pokusiłbym się o ich zwycięstwo bo gdzieś wkoncu muszą wygrać, a ostatnią kolejkę trzeba zamazać bo przegrana w Krakowie w fatalnym stylu dumy nie przynosi i tylko przybliżyła do strefy spadkowej.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Row Rybnik - Stal SW X @3.1 Fortuna

Na szybciutko bo zaraz spotkanie, Row ostatnie 4 mecze to 3 remisy ogólnie mają 4-5-5 bramki 21:22 taki typowy klepak ligowy pewnie nie spadną i to wszystko. Po drugiej stronie podobna sytuacja Stal lubi remisy 3-6-5 bramki 15:19 i ostatnio coś zawodzą pod tym względem bo jedna wygrana i trzy porażki na ost 4 mecze. Dziś czas powrócić do swojego stylu czyli mur w obronie + zero w ataku i kolejny remis do kolekcji który pewnie wezmą w ciemno bo kiepsko im idzie. Liczę na wynik 1:1 lub 0:0, kursowo lekka przewaga na Row bo nieźle grają u siebie ale to w takiej ogórkowej lidze niewiele znaczy.
Kluczbork - Gryf X @3.1 Fortuna
Tutaj taka sama sytuacja z grubsza, dół tabeli z beznadziejną gra w obronie i ataku.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice
Jutro o godz. 14:00 w Łodzi miejscowy ŁKS będzie podejmował Rozwój Katowic. Mecz wydaje się dość przyjemny do typowania, ponieważ obydwie drużyny w całkowicie innych nastrojach będą podchodzić do tego spotkania. Gospodarze notują ostatnio bardzo dobre rezultaty co zaowocowało awansem w ligowej tabeli. Na obecna chwile zajmują czwarte miejsce z 28 punktami i tracą do lidera GKS Jastrzębia zaledwie 3 punkty. Warto również dodać, że łodzianie ostatni terminarz mieli bardzo napięty a pomimo to wyniki naprawdę robią wrażenie. Ostatnie 5 spotkań to
- zwycięstwo z Siarką Tarnobrzeg ( 5 miejsce )
- zwycięstwo z Garbarnia Kraków ( 6 miejsce )
- remis z Radomiakiem Radom ( 3 miejsce )
- wygrana z Wisłą Puławy ( 12 miejsce )
- remis z Warta Poznań ( 2 miejsce )
Daje to najlepszy wynik w lidzie jeżeli chodzi o formę w ostatnich 5 spotkaniach. Co prawda mało strzelonych bramek bo 4 natomiast tylko 1 stracona i zdobyte 11 punktów. Dodatkowo jeżeli chodzi o spotkania domowe tutaj ŁKS również ma najlepsze rezultaty w lidzie - pierwsze miejsce bilans spotkań 5 - 3 - 1.
Jeżeli chodzi natomiast o gości czyli Rozwój Katowice sytuacja nie wygląda już tak kolorowo. Obecnie zajmują oni trzecie ... od końca miejsce w tabeli i maja równo połowę mniej zdobytych punktów niż gospodarze. Strefa spadkowo to obecnie odpowiednie miejsce dla tej drużyny patrząc na to co prezentują. Co więcej jest tam naprawdę ciasno i nie wykluczone że po tej kolejce będą oni czerwona latarnia ligi. Ostatnie dwa mecze to dwie porażki ze Zniczem Pruszków oraz GKSem Jastrzębie. Szczerze mówiąc nie widzę tutaj żadnych argumentów które mogłyby przemawiać za gośćmi.
W tym sezonie ŁKS Łódź zdecydowanie celuje w awans na zaplecze ekstraklasy i na pewno takie spotkania jak to jutrzejsze musi wygrywać. Patrząc na formę w ostatnich meczach i rywala widzę tutaj dość pewne zwycięstwo gospodarzy.
Mój typ:
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice - 1 ( 1,64 ) LVbet +++
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wisła lub REMIS - Radomiak 1,53 STS ✅ 1-0
W ostatnim meczu piłkarze z Puław pokazali swoją moc wygrywając aż 5-2 z wyżej notowanym Bełchatowem. Smaku dodaje fakt, że gospodarze przegrywali już 0-2 i potrafili odwrócić bieg zdarzeń. Wisła przed sezonem była wymieniana w gronie faworytów jednak zespół potrzebował więcej czasu na zgranie by znaleźć właściwe tory. Z meczu na mecz spisują się coraz lepiej i na własnym boisku są naprawdę groźni. W meczu z Radomiakiem nie zagra Piotr Żemło pauzujący za kartki jednak do składu wraca Poznański.
Radomiak w niedziele stoczył mecz na szczycie z Wartą Poznań. Trzeba przyznać, że spotkanie odbywało się w bardzo ciężkich warunkach pogodowych i z piłką nożną owe widowisko nie miało za wiele wspólnego. Po ostatnich kolejkach ligowych w grze Radomiaka widać, że trenerowi Cyrakowi brakuje pomysłów na ten zespół, a styl gry z początku sezonu jest już historią. Teraz wszystko kręci się wokół Leandro i jego talencie. Piłkarz ten potrafi sam wypracować sobie sytuacje, a koledzy z drużyny krążą wokół niego.
Radomiak nie potrafi grać w Puławach. Jeżdżąc tam zawsze tracili punkty. Sądzę, że podobnie będzie tym razem. Wisła na własnym stadionie niezwykła przegrywać natomiast ostatnia gra Radomiaka pozostawia wiele do życzenia. Ja podpieram się remisem ponieważ piłkarze z Radomia tracą mało goli, a nowy trener Wisły dalej podkreśla, że gra ofensywna jest do poprawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukash 63

lukash

Użytkownik
Co do meczu Radomiaka mam odmienne zdanie. Radomiak jedzie po trzy punkty. Co do ostatniego meczu w Radomiu - warunki koszmarne - z tym się zgadzam, ale ze nie miało to nic wspólnego z piłką nożną to już nie prawda. W drugiej połowie gospodarze zdominowali ówczesnego lidera i tak naprawdę Warta cudem wywiozła jeden punkt. Co do poprzednich meczów wygrana na wyjeździe z Olimpią Elbląg, która u siebie potrafi wygrywać z dobrymi zespołami. Jeszcze wcześniej remis 1:1 z ŁKSem gdzie w 82 minucie &quot;strzałem życia&quot; goście urywają punkty. Co do stylu gry - Radomiak go nie stracił, a wręcz przeciwnie - zaczyna grać ofensywną piłkę, kreuje akcje a oprócz Leandro jest kilku piłkarzy, którzy potrafią robić różnice. Radomiak chcąc awansować - a taki jest cel na ten sezon - musi szukać wygranych w takich spotkaniach.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Garść przydatnych informacji przed weekendem. Poniżej lista zawodników pauzujących w najbliższej kolejce. Wszystko na podstawie 90minut.pl. Tworzone ręcznie, więc jeśli gdzieś się pomyliłem... to naprostujcie.
8żk K. Nitkiewicz (Kluczbork) 14(14)/3
4żk S. Deja (Kluczbork) 13(12)/2
8żk D. Nakrosius (Kluczbork) 14(14)/0
4żk L. Zieliński (Kluczbork) 13(9)/0
czerw. P. Brzuzy (Wejherowo) 12(11)/1
4żk P. Żemło (W.Puławy) 10(8)/0
4żk A. Cierpka (W.Poznań) 15(15)/3
4żk B. Kalupa (W.Poznań) 7(5)/0
4żk M. Kitliński (Garbarnia) 14(7)/0
4żk M. Siedlarz (Garbarnia) 11(10)/2
4żk P. Witasik (Siarka) 15(15)/1
4żk K. Łączek (Rozwój) 15(14)/2
4żk M. Żebrowski (Legionovia) 12(12)/7
4żk K. Koch (Rybnik) 13(10)/0
4żk A. Kwiatkowski (Gw. Koszalin) 15(14)/2
4żk P. Skórecki (Błękitni) 14(14)/2
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: II Liga
ROW Rybnik-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 2,50 3/10 g.17.00 2:2 BOX
PS: Zaczyna się przyśpieszona runda rewanżowa. Bardzo dobra forma gości skłoniła mnie do gry na wicelidera rozgrywek. Tak, jestem z Łodzi ale przemyślałem swoją propozycję. Przede wszystkim ŁKS nie przegrał jeszcze w tym sezonie na wyjeździe. Wygrał 4 mecze z rzędu. Jest najlepszą wyjazdową ekipą. W ostatnich siedmiu spotkaniach stracił..1 gola. To sporo atutów. Do tego kontuzjowani Krystian Pieczara i Jakub Kostyrka wrócili do treningów ale ich dzisiejszy występ stoi oczywiście pod znakiem zapytania.
ROW Rybnik po zmianie trenera na Rolanda Buchałę w ostatnich 8 spotkaniach przegrał tylko raz z liderem Jastrzębiem na wyjeździe. Ale dziś będzie musiał sobie radzić bez dwóch podstawowych obrońców ukaranych za żółte kartki Dawida Gojny oraz Paweł Jaroszewskiego. Do składu wraca za to Dawid Bober.
Reasumując X2 to chyba lokata ale kurs w okolicach 1,40 nie wiem czy wszystkich zachęca. Zagrałem zatem radykalnie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukash 63

lukash

Użytkownik
GKS Jastrzębie - Gryf Wejherowo

W sobotę o godzinie 13:00 będziemy świadkami meczu 19 kolejki polskiej II Ligi. Na przeciw siebie staną dwa zespoły, które różni w tym sezonie kompletnie wszystko. Gospodarzem jest bowiem lider tabeli, który jest w niesamowitej formie, nawet jak na tą klasę rozgrywek. Warto również wspomnieć, ze jest to tegoroczny beniaminek, który ma ochotę na kolejny awans i nie ma co się oszukiwać, że po rundzie jesiennej jest w gronie faworytów do wygrania ligi. GKS Jastrzębie uzbierało w lidze 40 punktów mając 5 oczek przewagi nad drugim ŁKSem Łódź. Ich bilans to 12 zwycięstw 3 remisy i 2 porażki. Bilans bramowy 31-11 jest również najlepszym bilansem w lidze ( + 20 bramek). Do tego niesamowita forma o której wcześniej wspomniałem. GKS Jastrzębie ma serie 6 zwycięstw z rzędu. Co prawda rywale raczej z dolnej części tabeli, natomiast mimo wszystko taki wynik robi wrażenie. Oczywiście do końca sezonu jeszcze daleko, ale jeżeli Jastrzębianie myślą poważnie o awansie ( w co nie wątpię ) takie mecze jak ten po prostu muszą wygrywać. Za nimi mocna grupa pościgowa - ŁKS Łódź - 5 punktów straty, Radomiak Radom - 6 punktów straty, Warta Poznań - 7 punktów straty. Każda z tych drużyn tylko czeka na potknięcie lidera i zmniejszenie straty. Czy to możliwe w tym spotkaniu? Nie z takim rywalem. Gryf Wejherowo na obecna chwile okupuje .... ostatnie miejsce w tabeli. Forma to dno. W ostatnich siedmiu meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Co więcej nie byli to najsilniejsi rywale. Porażka z przedostatnią Gwardia Koszalin, remis z trzecim od końca MKSem Kluczbork. Niestety ale nic dobrego to nie zwiastuje.
Podsumowując widzę w tym meczu bardzo wyraźnego faworyta. Oczywiście każda seria kiedyś się kończy, ale nie w tym przypadku. Uważam, ze GKS Jastrzębie w ostatnim meczu przed przerwą zimową na własnym stadionie będzie chciał pokazać swoim kibicom oraz rywalom, ze pozycja w ligowej tabeli nie jest przypadkowa i wygrają ten mecz w zdecydowany sposób.
TYP:
GKS Jastrzębie
- 1,45 LVbet ✅✅✅
GKS Jastrzębie ( -1,5 bramki ) - 2,25 LVbet✅✅✅

Wynik:3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukash 63

lukash

Użytkownik
Warta Poznań - Legionowia Legionowo

Ostatnie spotkanie przed przerwa zimową naszej krajowej II ligi. Gospodarzem Warta Poznań, która na pewno bardzo ambicjonalnie podejdzie do tego spotkania i będzie bardzo zdeterminowana aby je wygrać. Warta Poznań jeszcze niedawno była liderem. Natomiast dwa ostatnie mecze doprowadziły do spadku na czwarta pozycje w ligowej tabeli. Stało się tak za sprawą dwóch ostatnich meczy, które Warta grała na wyjeździe i obydwa przegrała. Co prawda przegrana z Siarka Tarnobrzeg jest &quot; do przyjęcia&quot;, tak 0 punktów z Rozwojem Katowice, który do tamtego meczu podchodził z serią 4 porażek z rzędu to kompletny blamaż. Dlatego tez sądzę że powrót na własny stadion spowoduje, ze piłkarze będą chcieli zrehabilitować się swoim kibicom i ten mecz będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Istotne jest również to, ze Warta u siebie gra bardzo solidnie i w tych spotkaniach traci bardzo mało bramek. Ich bilans domowy to sześć zwycięstw dwa remisy i tylko jedna porażka. Strzelili przy tym 14 bramek tracąc tylko 4! To, że celem dla Warty na ten sezon jest awans na pewno nie jest zaskoczeniem i wszyscy o tym otwarcie mówią. Jest to zespół na tle reszty klubów mierzących się w II lidze na pewno grający ponadprzeciętna piłkę, poukładany, wiec takie mecze musi wygrywać. Rywal do przełamania złej serii i powrotu na właściwe tory idealny. Legionowia w bardzo kiepskiej formie. Ostatnie pięć meczów to same porażki, a co bardzo istotne zespół z Mazowsza w tym czasie nie strzelił nawet jednej bramki tracąc przy tym dziewięć. Patrząc na to jak dobrze defensywnie u siebie gra Warta nie sądzę aby Legionowia była w stanie cos strzelić. Myślę, że mecz będzie się opierał na całkowitej dominacji gospodarzy i nieustającego ciągu na bramkę gości.
TYP:
Warta Poznań
- 1,63 LVbet✅✅✅
Obydwie drużyny strzelą gola - Nie - 1,62 LVbet✅✅✅
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Radomiak - Siarka Obie strzelą 1,85 STS ✅ 1-2
Ostatnia kolejka przed przerwą zimową. Gospodarze to jeden z faworytów do awansu jednak ostatnio złapali dość mocnej zadyszki. Od początku października tylko dwie wygrane. Początek sezonu w wykonaniu Radomiaka wyglądał fenomenalnie nie tylko ze względu na wyniki ale także na widowiskową grę. Dziś taką grę prezentuje tylko Leandro, który ma już 12 bramek na koncie. Siarka po bardzo słabym początku nareszcie się zgrała co pozwala na osiąganie lepszych wyników. Ostatnie wygrane z Wisłą i Wartą sprawiają, że nie można o nich myśleć pobłażliwie. Do Radomia przyjeżdżają nie tylko aby dobrze zakończyć ten rok ale także zdobyć punkty przybliżające ich do awansu. W tej chwili zajmują 6. lokatę tracąc tylko 4. punkty do miejsca premiowanego barażem. Do składu Radomiaka wracają Karol Hodowany, Damian Jakubik i Peter Mazan, którzy w ostatnim meczu pauzowali za kartki. W ekipie Siarki zabraknie kontuzjowanych Jakuba Księżniakiewicza, Mateusza Czyżyckiego oraz Grzegorza Płatka. Dwaj ostatni mogliby zagrać jednak trener postanowił dmuchać na zimne.
Gdyby nie te braki w ekipie Siarki zagrałbym x2, bo Radomiak swoim poziomem gry nie zasługuje na tak wysoką pozycję. Zdecydowałem się ostatecznie na gole obu ekip.Radomiak i Siarka nastawieni są ofensywnie dlatego sądzę, że w tym meczu zobaczymy parę bramek.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Radomiak swoim poziomem gry nie zasługuje na tak wysoką pozycję
Ciekawy jestem po czym wyciągasz takie wnioski. Co powoduje, że uważasz, że pozycja Radomiaka jest przesadnie wysoka?
Co do samego typu, jak kolega wspomniał Siarka ostatnio w dobrej dyspozycji, jednak z brakami kadrowymi zawita w Radomiu. Ostatnie zwycięstwo Siarki w meczu z Radomiakiem miało miejsce na wiosnę 2014 roku, wiec dość dawno. Oprócz Simona Coliny w składzie gospodarzy komplet, tak wie wystawiają w sumie optymalna jedenastkę. Czy obydwie drużyny strzela? Myślę, że nie jest to aż tak pewne. Defensywa Radomiaka ostatnio straciła kilka bramek, natomiast uważam, ze w tym spotkaniu może zagrać na zero z tyłu. Stawka spotkania duża, na pewno faworytem Radomiak tak naprawdę pod każdym aspektem. Jest chęć zdobycia kompletu punktów przed przerwą zimową. Dodatkowo dwa dni temu informacja o pozyskaniu nowego, dużego partnera jakim jest Totalizator Sportowy LOTTO, na pewno będzie dodatkowym motorem napędowym przed tym meczem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ciekawy jestem po czym wyciągasz takie wnioski. Co powoduje, że uważasz, że pozycja Radomiaka jest przesadnie wysoka?
Widzę, że jesteś z Radomia a więc zapewne też kibicem Radomiaka i dlatego dociekasz.
Czasem oglądam mecze piłkarzy z Radomia i wnioski takie wyciągam po obejrzanych meczach między innymi z Wisłą, Wartą czy ŁKSem.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Widzę, że jesteś z Radomia a więc zapewne też kibicem Radomiaka i dlatego dociekasz.
Czasem oglądam mecze piłkarzy z Radomia i wnioski takie wyciągam po obejrzanych meczach między innymi z Wisłą, Wartą czy ŁKSem.
Zgadza się ???? Ciekawy byłem dlaczego tak uważasz, ponieważ na większości meczy Radomiaka jestem osobiście i odnoszę całkiem inne wrażenie. Oczywiście biorę pod poprawkę, że mogę nie do końca być obiektywny, ale mimo wszystko z Twoim zdaniem nie mogę się zgodzić. Radomiak gra na tle innych zespołów II ligi naprawdę piłkę dobra. Mecz z Wisła Puławy o którym mówisz, rzeczywiście słaby, ale tak naprawdę bramka stracona w końcówce, a jak wiemy każdej drużynie gorsze spotkania się trafiają. Z Wartą ... warunki w jakich grali piłkarze moim zdaniem były tak złe, że grać się nie powinno. Jak dobrze pamiętam przechodził wtedy huragan Ksawery :p i piłka stawała w powietrzu. Przy wybiciach bramkarzy czasami zdarzało się, że piłka ... zawracała. Mimo wszystko cały mecz Radomiak dominował i powinien 3 punkty zdobyć. Podobnie z ŁKSem. Jak oglądałeś chociaż by skróty z meczu to na pewno widziałeś, że bramka dla ŁKSu to strzał życia, raczej nie do powtórzenia :p Chciałem jeszcze tylko zauważyć, ze ostatni terminarz Radomiaka też do najłatwiejszych nie należał. GKS Jastrzębie, Warta Poznań, ŁKS, Olimpia, GKS Bełchatów i dzisiaj Siarka. Tak wiec myślę, ze słabsze wyniki nie są spowodowane brakiem umiejętności czy spadkiem formy. Natomiast jeżeli chodzi o samą grę, to fajnie to wygląda, bo Radomiak gra w miarę szybka piłkę i nie tylko Leo jest wyróżniającą się postacią. Oczywiście jeżeli chodzi o bramki w statystykach tak to wygląda, ale na te bramki pracuje wielu piłkarzy. Tacy piłkarze ja Matthieu Bemba, Peter Mazan, Simon Colina czy wspomniany Leandro to naprawdę piłkarze jak na ten poziom rozgrywek wyróżniający się. Podsumowując zrobiłem świetna reklamę swojego klubu ???? Mam nadzieję, że nie przesadziłem i potwierdza się moje słowa w wynikach, a najlepszą okazją, żeby swą wartość i jakoś udowodnić jest dzisiejszy mecz z Siarka, który trzeba wygrać ... do zera ???? Pozdrawiam
Z dzisiejszych meczy fajne spotkanie w Pruszkowie gdzie Znicz podejmuje MKS Kluczbork . Z racji że mało czasu do spotkania nie będę się rozpisywał, wspomnę tylko kilka ciekawych informacji. Bilans Kluczborka na wyjeździe 1-1-6 w bramkach 3-16. Jest to najgorszy wynik jeżeli chodzi o punkty jak i o bramki. Znich w wmiare dobrej dyspozycji. Klub potrzebował czasu, żeby się zgrać i powoli zaczyna t wyglądać nie najgorzej. Mocny środek tabeli, raczej bez aspiracji na awans ale raczej tez bez zagrożenia spadkiem. Myslę, że w tym meczy powinni poradzić sobie z przyjezdnymi, na pewno nie powinni przegrać.
TYP:
Znicz Pruszków lub remis
- 1,25✅✅✅
Znicz Pruszków - 1,90⛔⛔⛔
Wynik: 1:1​
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Jeżeli chodzi o przedsezonowe prognozy to dość niespodziewanym liderem rozgrywek jest zespół z Jastrzębia. Kolejnym beniaminkiem, który zajmuje miejsce premiowane awansem po rundzie jesiennej (+2 kolejki) jest drużyna ŁKS-u. Naprawdę bardzo ciekawie zapowiada się wiosna w II lidze.
Osobiście bardzo liczę na pewniejsze punktowanie przez &quot;Rycerzy Wiosny&quot; i pewny awans na zaplecze Ekstraklasy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20. kolejka

kursy od: Fortuna

Nie możemy zapomnieć również o 2-ligowcach, którzy również wracają na polskie boiska. Tu również ciekawie zapowiada się walka o awans jak i o utrzymanie.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy ŁKS Łódź awansuje do I ligi w sezonie 2017/18? TAK 1,55 forbet
Fajny becik proponuje forbet, który sponsoruje klub, a raczej jego reklamy mają na koszulkach piłkarze ŁKSu. Rundę jesienną zakończyli jako wicelider. Na tą chwilę mają 6 punktów przewagi nad piątym zespołem - Olimpią Elbląg. O formie z jesieni mówić nie będę, bo kto obserwuje niższe polskie ligi ten wie jak to bywa po przerwie zimowej. Wspomnieć jednak trzeba, że piłkarze z Łodzi przegrali tylko jeden mecz w rozegranych 19 kolejkach. ŁKS w odróżnieniu do większość drużyn ligi postawił na jakość transferów, a nie ilość. Do zespołu doszedł Wojciech Łuczak, zawodnik z porządną historią w najwyższej lidze naszego kraju. Jesień spędził w Zagłębiu Sosnowiec regularnie wybiegając na boisko. Innym ciekawym nabytkiem jest Maciek Wolski z Olimpii Grudziądz. W tym sezonie 13 spotkań w 1. lidze. Na wypożyczenie wyruszyli dwaj młodzi wychowankowie ŁKSu - Nowacki i Sobociński, którzy grywali ogony.
ŁKS z pewnością ma parcie na wyższą ligę i nikt tego nie ukrywa. Po transferach widać, że chcą osiągnąć celu sprowadzając sprawdzonych zawodników z wyższej ligi. Kto jeszcze będzie mocno walczył o premiowane miejsca? Z pewnością Warta, Znicz i GKS Bełchatów. Wątpię by Jastrzębie utrzymało formę z początku sezonu. Moim zdaniem powoli będą spływać w dół. Radomiak też parę ciekawych transferów i bardzo dobra gra w sparingach ale pamiętając, co zrobili przed rokiem i jak bronili się przed awansem, nie zaufam. Stadion cały czas w budowie i choć są głosy, że od przyszłego sezonu wracają na swoje to ja szczerze w to wątpię widząc takie zdjęcia z budowy. &gt;&gt;Klik&lt;&lt;. Mam tu oczywiście na myśli koniec pierwszej fazy budowy gdzie będzie jedna trybuna.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
ŁKS z pewnością ma parcie na wyższą ligę i nikt tego nie ukrywa.
Kto jeszcze będzie mocno walczył o premiowane miejsca? Z pewnością Warta, Znicz i GKS Bełchatów. Wątpię by Jastrzębie utrzymało formę z początku sezonu. Radomiak też parę ciekawych transferów i bardzo dobra gra w sparingach ale pamiętając, co zrobili przed rokiem i jak bronili się przed awansem, nie zaufam. Stadion cały czas w budowie i choć są głosy, że od przyszłego sezonu wracają na swoje to ja szczerze w to wątpię widząc takie zdjęcia z budowy. &gt;&gt;Klik&lt;&lt;. Mam tu oczywiście na myśli koniec pierwszej fazy budowy gdzie będzie jedna trybuna.
ŁKS musi awansować, duże pieniądze są w klub zainwestowane i planem minimum dla tego klubu jest I liga. Ponadto I liga to już są lepsze pieniądze i większa medialność samej ligi.
Warta jak najbardziej będzie walczyć o I ligę, tam są pieniądze i klub działa mądrze. GKS Bełchatów jeżeli będzie grał równo to też się włączy w walkę o awans. Znicz raczej ma plan spokojnie się utrzymać niż awansować.
Jastrzębie myślę że będzie dobrze sobie radzić w lidze, jest to mocnu zespół i nawet nie widać było po nich pod koniec zadyszki.
Ze stadionem powinni zdążyć, na tym samym etapie są prace w Stalowej Woli i tam powinni do następnego sezonu się wyrobić, choć aura do tego nie pomaga obecnie, ale jak już są fundamenty postawione to reszta pójdzie szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom