>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 19.02 - 25.02.2018

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Bedene @2.0
Szkoda, ze taki kiepski kurs, bo liczyłem na więcej, chociaż już dzisiaj Dasco i Shapo siadło to nie ma co być zbyt pazernym ???? alijaz ostatnimi czasy koks. Fabio jak to Fabio, dwa razy będzie musiał pobiegać i po graniu ;) niebardzo jest co się rozpisywać z racji tego, ze umiejętności na pewno po stronie Włocha, ale gorąca głowa zdecydowanie przeciwko niemu, gram na gościa w formie
????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Schwartzman D. - Jarry N. 2 (+4.5 gema) @ 1.66 eFortuna
2 (+1.5 seta) @ 1.93 eFortuna
2 @ 3.65 eFortuna

Dwie pierwsze opcję bardziej bezpiecznie, ale patrząc jak tutaj gra 22 letni Chilijczyk to jego wygrana w ogóle mnie nie zdziwi. Przede wszytki trzeba zobaczyć na drabinkę GGL, Ramos, Cuevas, to wszystko są bardzo dobrze grający zawodnicy na clayu i przede wszystkim zawodnicy, który radzą sobie z młodziakami z około 100 miejsc w takich turniejach, ale nie tym razem.
Jarry przede wszystkim świetnie serwuję. Często wyrzuca zawodników za kort żeby zrobić sobie miejsce na szybkie skończenie piłki. Z głębi kortu jego zagrania są dokładne i przede wszystkim głębokie. Bardzo dobrze porusza się po korcie. Widać, że jest na fali, a kolejne wygrane tylko podnoszą jego poziom i chęć gry.
Schwartzman jest zawodnikiem, który jest typowym grajkiem na clayu. Serwisu kompletnie u niego nie ma. Może czasem wybiera dobre kierunki, ale nie ma co się oszukiwać przy jego wzroście nie można mieć dobrego serwisu. Bardzo dobrze się porusza po korcie i to jest moim zdaniem jego największy plus. Jego uderzenia z reguły są dobrze plasowane, ale bezbłędny nie jest. Gdyby Monfilsowi chciało się grać to mógł to wygrać, a nie chodzić po korcie jakby wyszedł na spacerek.
Argentyńczyk nie ma takiego serwisu, którym mógłby się bronić. Będzie mu bardzo ciężko przełamać Chilijczyka i gładko wygrywać swoje gemy serwisowe. Jarry przy swoich gemach serwisowych powinien je zdobywać w miarę gładko jak procent pierwszego będzie na dobrym poziomie. Diego nie jest w jakieś fenomenalnej formie. Nic specjalnego nie pokazał, a Nicolas owszem.
Obecna forma, dyspozycja serwisowa i pokonanie po drodze dobrych zawodników skłania zdecydowanie na stawianie na doga.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kursy do d... ale coz.
Schwartzman vs Jarry. Diego wygra 1.31 i Diego wygra 2:0 1.76 fortuna.
Cuevas jest dla mnie tenisowym dnem i tak jak wczoraj stawialem na set dla Jarrego , tak dzis juz ostrozniej. Cuevasowi urwac seta to nie problem, dla mnie to totalne tenisowe dno i potwierdzil mi to wczoraj, brawo Jarry.
Jarry gral w kratke, wystarczylo mu troche poprzebijac, niestety Cuevas porusza sie po korcie jak słoń i nawet pilki w korcie utrzymac nie potrafil. Dzis Diego go zaprzebija na smierc. Jarry jest za malo regularny i Diego to bierze na luzie wg mnie.
2:0 Diego.
Pouille vs Iwaszka. Pouille 1.24 i Pouille 2:0 1.62 fortuna.
Nie wiem jak gra Ivaszka ale wczoraj mielismy bardzo ciekawe spotkanie na dobrym tenisowym poziomie w wykonaniu Pouille i Krajinovica. Dzis jak Luca zagra na serwisie tak jak wczoraj powinien ograc Ivaszke. polecam sama wygrana Pouille bo nie znam tenisa Iwaszki - ale skoro o nim nie slyszalem lepszy od poprzedniego rywala Lucasa czyli Krajinovica nie powinien byc. Wiec Pouille powinien to wziac.
2:0 Lucas.
Gojowczyk vs Johnson. Gojowczyk 2.29 fortuna
Plusem Gojowczyka jest serwis i silna mentalnosc w tie breakach. Johnson nie ma nawet BH i te jego slajsy na Gojowczyka nie wystarcza. Dla mnie mecz na Tie breaki i znow pokaz silnej psychiki w Tajach dla Gojowczyka . Johnson juz z jakimis Menendezami dostawal lanie a gdzie teraz Gojowczyka ograc.
2:0.
Verdasco vs Fognini. Fognini 2.02 fortuna
Ten ostatni typ troche na wyczucie.. Fog jak ma kurs ponad 1.8 trzeba brac bo wygrywa. Verdasco wczoraj zgwałcił Thiema, pisalem o Thiemie ,ze to totalne dno i beztalencie a jego psycha jest krucha jak ciasteczko z cukrem w piekarni .. Dobrze ze dostal lanie i na lajfie mozna bylo zarobic. Thiem zawsze bedzie sredniakiem i pokazuje to juz od lat ????
Fog mnie wczoraj zaskoczyl ogrywajac Bedene, ale Fog to swir i kazdego moze pokonac. Dzis albo zobaczymy 2:0 dla hiszpana albo znow Fabio wygra . Jesli chodzi o analize turnieju : to Verdasco faworyt w tym meczu no ale Fabio to Fabio i po wczorajszym wygranym meczu moze pojsc po swoje, Verdasco nie raz pokazywal beznadziejna grę jak np z Bagnisem turniej wczesniej , a Fognini to nie psychiczny sierść jak Domino . Dlatego biore Włocha.
0:2. Ostatni typ nie pokryty .
Wspanialy tydzien na typy, szkoda,ze bylem przed wypłatą ehh ;) pzdrowki dla tych co skorzystali z moich typow, wszytkie na razie weszly , wliczajac PremierLeague ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rio de Janerio:
Schwartzman D. - Jarry N.
Jarry N. +1,5 seta ::: 2,04 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,78 ::: 1/3

Co tu dużo pisać, 22-letni Chilijczyk Jarry gra tutaj swoją życiówkę. 2:0 z GGL, 2:0 z leworęcznym Ramosem, 2:0 Cuevasem. To na pewno budzi podziw. Ja tutaj widzę mocno zacięty mecz, a kto wie czy Jarry nie wejdzie do samego finału patrząc na jego wyniki z Rio jak najbardziej jest to możliwe.
Wynik: 2:0
Fognini F. - Verdasco F.
Verdasco F. -1 gem ::: 1,97 ::: 2/3 +1,94
H2H 2:3 i to będzie mega spotkanie warte obejrzenia. Dwóch rzekłbym kortowych świrusów którzy jak chcą to potrafią zagrać na najwyższym poziomie. Włoch zagrał 3 ciężkie 3 setowe mecze, prawie odpadł z turnieju. Bedene miał tylko 1 z 12 wykorzystanych BP.
Leworęczny Verdasco za to rozwalił w drobny był Thiema, który ugrał zaledwie 4 gemy w całym meczu. Ogólnie to nie zdziwię się jak Hiszpan wygra cały turniej. Jest to w jego zasięgu jak najbardziej.
Wynik: 0:2
Marseille:
Khachanov K. - Berdych T.
Khachanov K. -1,5 seta ::: 4,05 ::: 0,5/3 +1,53
Khachanov K. ::: 2,35 ::: 1,5/3 +2,03
Już raz rok temu grali na mączce podczas RG i padło sensacyjne 3:0. Nie zdziwię się jak 21-letni Rosjanin wejdzie do finału. Wszystkie mecze wygrał bardzo pewnie po 2:0. Za to Berdych co tu dużo mówić, nie przekonuje cały czas. Travaglia 3 setówka, z Dzumhurem tie-break i krecz, a to są zawodnicy o wiele słabi niż Khachanov.
Wynik: 2:0
Pouille L. - Ivashka I.
Pouille L. -1,5 seta ::: 1,80 ::: 2/3 +1,60
Ivashka ranking +200, gra od kwalifikacji i chyba jest to dla niego turniej życia, ale miał tutaj sporo szczęścia. W 1 rundzie mączny Djere, później Wawrinka poddaje mecz no i Mahut z chwiejną formą. Zaraz się okaże, że Pouille wygra spacerkiem kolejny turniej u siebie.
Wynik: 2:0
Delray Beach:
Gojowczyk P. - Johnson S.
Gojowczyk P. +1,5 gema ::: 2,04 ::: 2/3 +2,08
Gojowczyk P. -1,5 seta ::: 4,14 ::: 0,5/3 +1,57
Perła dnia w mojej opinii! Gojowczyk od początku sezonu prezentuje się jak na niego genialnie. W Doha zacięty mecz ćwierćfinałowy z Monfilsem który wygrał turniej, w Auckland ćwierćfinał i porażka z dobrze przygotowanym Haasem. Później na AO urwał seta A. Zverevowi, ostatnio musiał skreczować z solidnym Mannarino w 3 secie. Tutaj ma na rozstawieniu Isnera z którym bronił meczowe - to go na pewno wzmocniło, bronił tam w 3 secie dosłownie przed tie-breakiem stanu 0:40 5:6 przy serwisie swoim. Później ograł Opelkę świetnie przygotowanego.
A Johnson ma mocno średnią formę w tym sezonie jak na niego, widać, że pochyła w dół leci. Pokonanie Raonica bez formy nie budzi respektu u nikogo, tak samo jak Donskoya który pomimo, że zagrał bez serwisu miał 0 z 7 wykorzystanych BP.
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Koledzy wyżej pisali o Ivaszce,
Wczoraj Mahut od stanu 6:4 czyli po wygranym pierwszym secie doznał kontuzji pleców. Był w czasie drugiego seta masowany, nie biegał zbytnio, grał na stojąco a do tego był bliski pokonania rywala.
W trzeciej partii Ivaszka szybko przełamał Mahuta i wydawalo się, że ten zejdzie z kortu,
ale grał i w końcu o dziwo odłamał Ivaszke i wyszedl na 5:4, ale niestety nie dal rady głównie poprzez kontuzję.
Nie widzę możliwości by Ivaszka zagrał w finale tego turnieju.
Pozdrawiam.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Pouille-Ivashka 1 @1.25 ✅ T-R-A-G-E-D-I-A

Sorry, ale jak Pouille nie wygra to bedzie rozczarowanie. Nie widzialem tego wcozrajszego meczu Pouille&#39;a z Krajinovic, ale widze byl ostry boj i to Krajinovic byl ogolnie lepszym graczem jak patrze w statystyki. Krajinovic wygral az 8 punktow wiecej w meczu, co przy tak zacietym wyniku 7/6 3/6 6/4 to naprawde duzo. Pouille tradycyjnie widze tez swietnie serwowal, ale on praktycznie zawsze ma przewage silowa nad rywalami w swoich meczach. Na moj gust, jezeli Pouille wczoraj wygral ten boj, to dzis wygrac powinien tym bardziej. O Ivashce tak naprawde nikt poki co zbyt wiele nie moze powiedziec. Nie lekcewazac Bialorusina bodajze, ale polfinal to jest dobry wynik i jutro Francuzi na pewno tez spodziewaja sie miec w finale rodaka, a na Bialorusina dojdzie tutaj jeszcze presja ptencjalnego meczu finalowego. Kursy czy nie kursy, warto czy nie, ale przeciez to i tak pojdzie do skladaka z conajmniej dwoma innymi zdarzeniami, wiec nawet w przypadku niespodzianki nie bede plakac nad rozlanym mlekiem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Jedyna opcja jak Pouille nie wygra, jest to, ze wczoraj za duzo winka wypil bo mial urodziny. Ivashka duzo szczescia mial w drabince, a dzisiaj trafia na prawdziwego potwora, glodnego gry. Coz, moze seta uda mu sie ugrac - ale to max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
F 98

funnygames

Użytkownik
Ten Jarry to jakas patologia...taki Dr. Ivo poskladalby go w wymianach a na returnie..nie mam pytan...a....sorry. to przez atomowy drugi serwis Diego...
Jak ktos o takich umiejetnosciach wygrywa z chocby Ramosem...dramat
Diego dzis przebijal a TOM I JERRY doslownie co drugie uderzenie siatka/aut...ktos cos pisal o serwisie tego cieniasa...ze ma serwis...żal
No kurwa patologia
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Serio ten Tiafoe ma 20 lat ?? bo wyglada na 30
Ten Jarry to jakas patologia...taki Dr. Ivo poskladalby go w wymianach a na returnie..nie mam pytan...a....sorry. to przez atomowy drugi serwis Diego...
Jak ktos o takich umiejetnosciach wygrywa z chocby Ramosem...dramat
Diego dzis przebijal a TOM I JERRY doslownie co drugie uderzenie siatka/aut...ktos cos pisal o serwisie tego cieniasa...ze ma serwis...żal
No kurwa patologia
Pisalem ze Diego za zaprzebija na smierc ???? trza ogladac mecze ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Grany dalej i dalej przeciwko Fabio ????
Dasco -1.5 @1.90 iforbet
Mam nadzieje, ze fabio się zagotuje, bo wczoraj mimo przegranej pierwszej partii dał radę, szacun, może dojrzał? Dla mnie podejrzane jak dojrzewanie Balotelliego w Nicei. Czas najwyższy na porażkę, jeżeli zagra tak jak wczoraj Hiszpan to jestem spokojny, kurs niezły, ale powinien być niższy. Hiszpan gra dość regularnie, serwis niezły, lewy fh powinien dzisiaj zabijać. Trzymamy kciuki, bo jeśli chodzi o kondycję i trzy mecze po 3 sety to mnie nie martwi, bo wiem, ze Włoch da radę.

Eh, nie mogę tak ładnie edytować jak kiedyś ???? dawno mnie nie było, a na ifonie ciężko to ogarniać :/
 
F 98

funnygames

Użytkownik
Kocham Fabio...umiejetnosci kolo ma na top 3 i pisze tobz pelna odpowiedzialnoscia...tylko ta makowka jest problemem...ale on to jeszcze wygra..bo Dasco to chyba wiekszy komediant.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Shapovalov D. - Tiafoe F.
Tiafoe F. ::: 2,48 ::: 1,5/3 +2,22
Tiafoe F. -1,5 seta ::: 4,26 ::: 0,5/3 +1,63
Shapovalov ma 18 lat, to tak naprawdę przyszłość tenisa tuż obok Alexandra Zvereva. Młodemu rok temu wyszły dwa turnieje - u siebie Masters w Kanadzie i US Open. Wszystko jeszcze przed nim, a z małolatami to wiadomo jak jest. Taki Thiem mocarz na mączce podobno przegrał z Verdasco 4:6 0:6.
Prawda jest taka, że Shapovalov tutaj nikogo jeszcze nie ograł wartego odnotowania. Drewniany 38-letni Karlovic, 21-letni Donaldson, 20-letni Fritz. Cała plejada gwiazd średniego sortu. Za to 20-letni Tiafoe co prawda traci w każdym meczu seta, ale w Nowym Jorku przegrał po 3 setach ze zwycięzcą Andersonem, a tutaj ma już na rozkładzie JMDP i Chunga. Bronił mnóóóstwa BP z tymi zawodnikami, ale poradził sobie. Shapovalov ma też ten minus, że robi sporo DF. Co by jeszcze nie mówić to Tiafoe gra u siebie.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Proszę was nie zachowujcie się jak dzieci... Cisniecie Jarrego bo dzis zagrał slabo. Stawiałem na niego 6 razy za każdym razem w roli Doga i nie zawiódł mnie aż do dzisiaj. Nie mogę mieć do niego pretensji bo każdemu zdarza sie slabszy mecz ale prawda jest taka, że ma uniejetnosci do gry na mączce, co do jego serwisu to jest troche taki niekonwencjonalny ale za to skuteczny, czasem smiac mi sie chce jak dziwnie trzyma rakiete serwując ale robi to bardzo skutecznie, jest młody i jeszcze napewno cos osiągnie na tej nawierzchni.
Jeśli chodzi o mecz Shapovalova z Tiafoe to widze tu 3 sety bo obaj często po wygraniu seta przegrywają następnego, nie odważe się tu typowac zwycięzcy bo będzie równy mecz prawdopodbnie ale jakieś 2 lata temu widzialem pare razy Amerykanina i naprawdę mi zaimponowal wtedy chyba ogral Del Potro w pieknym stylu ale słuch po nim zaginal aż do dzisiaj ???? a Kanadyjczyk to taka perełka na, którą wszyscy licza bo umiejętności ma wielkie ale często przegrywa mecz przez swoja głupote jak np na AO z Tsonga mając go na tacy. Idę dzis w over setowy.
Shapovalov - Tiafoe
Over 2,5 seta @2,30 Fortuna⛔⛔

Dobry mecz Tiafoe z rracji, że go lubie to nie boli mnie ta przegrana ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Khachanov K. - Pouille L.
Pouille L. -1 gem ::: 1,94 ::: 1/3
Chyba za długo myślałem o tym meczu, a takie coś się źle kończy najczęściej. Pierwszym zamysłem był logiczny over gemowy w meczu, ale muszę przyznać, że cholernie ich nie lubię. Linia wystawiona na około 23 gemy, to nawet przy wyniku 6:7 3:6 nie wchodzi.
Kusi też gra w stronę Khachanova z wiadomych powodów, ale trzeba wylać na siebie kubeł zimnej wody. Pouille gra u siebie. Wystarczy sobie przypomnieć finał w Montpellier, Gasquet nie miał nic do powiedzenia. Warto odnotować, że Lucas przegrał tutaj rok temu z Tsongą którego zlał niemiłosiernie później w Wiedniu oddając 5 gemów. Na korcie powinno ładnie strzelać z obydwu stron, mecz bez wątpienia warty obejrzenia.
Wynik: 2:1
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lucas Pouille znow odpalil. Dosc solidnie wyglada na tym turnieju i gra u siebie. Jednak czuc w powietrzu 3setowke i weźmie ją znów Lucas jak w meczu z Krajinovicem. Pouille 1.8 i Pouille 2:1 3.95 fortuna.
2:1 bylo ale dla Kchaczanova 7:5 w 3 secie . Rusek zagral lepiej.

Do tego Verdasco. 2.3 i Verdasco 2:0 3.6 fortuna
Verdasco chyba nam sie odblokowal. Dobry mecz z Thiemem, wczoraj tez wytrzymal z Fabio . Schwartzmana ogladalem w meczu z Monfilsem i mimo,ze stawialem tam na Diego wcale jego gra nie byla taka pewna. Ogranie beznadziejnego, malo regularnego Jarrego nic nie zmienia. Verdasco wg mnie bierze ten turniej bo gra po prostu lepiej a Diego jeszcze nie czuje swojej gry i popelnia za duzo prostych bledow.
Polecam hiszpana. dla mnie bet dnia. Co do Pouilla mecz 50 na 50 i licze na 3 sety.
Tiafoe vs Gojowczyk. Tie break w meczu 2.47 fortuna
Pierwsza mysl Tiafoe bo w tym turnieju odpalil, ale Gojowczyk potrafi trzymac serwis. Liczę na Tie break w jednym z dwu lub trzech setów. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 124

hrotan

Użytkownik
A ja pobieram Pouillego. Kachanov to młodziak i to chyba jego 1 finał w karierze. Może się podpalić, zestresować, cokolwiek. Pouille dużo bardziej doświadczony, jeden turniej u siebie wygrany, teraz kolejny finał. Poradzi sobie
Pouille @1.75 STS⛔⛔⛔
 
D 319

defox

Użytkownik
Oglądałem wszystkie mecze Poulie i nie mam wątpliwości że nie jest on w swojej najlepszej formie. Męczarnie z Herbertem, cudem wygrany mecz z Krajnovicem w którym był wyraźnie gorszy (sprawdźcie statystyki) i wczoajszy mecz z Ivaszką, który powiedzmy sobie szczerze - to jeszcze nie poziom ATP, a Poulie miał ogromny problem żeby go zakończyć i gdyby nie gorąca głowa młodego to mielibysmy 3 sety. Lucas robi bardzo dużo dziwnych błędów, jedynie serwis go rzadko zawodzi.
Natomiast Kacznov w tym turnieju mi osobiście naprawdę imponuje. Wczoraj Berdych nie miał nic do powiedzenia. Presja jaką wywierał na returnie Rosjanin sprawiała że praktycznie w każdym gemie serwisowym Tomasza pojawiały się bp. Karen również może pochwalić się świetnym serwisem. Mecz prawdopodobnie będzie wyrównany, ale wg mnie wygra go Kaczanov.

Karen Kaczanov @ 2.1 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Panowie kogo bierzecie na celownik w finale Delray Beach? Tiafoe chyba podłapał formę, ale o Gojowczyku też złego słowa nie powiem. Odpuszczacie czy macie swojego faworyta?
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Rio de Janeiro
Schwartzman Diego vs Verdasco Fernando
1/1: Indywidualna suma asów: Verdasco Fernando powyżej 3.5 @1.85 1xbet
Delray Beach

Tiafoe Frances vs Gojowczyk Peter

1/2: Tiafoe Frances win &amp; over 22.5 games @3.3 1xbet
Dzisiaj bardzo ciekawe mecze w finałach, ale osobiście gryzę je za drobne i w inny sposób niż na czyste win. W Rio jestem za Dasco, jednak w meczu z Fogiem juz pojawiło się trochę więcej błędów niz wczesniej, z drugiej strony Schwartzman w podobnej dyspozycji i może być groźny ze swoim &quot;spokojem&quot;. Jednak mimo ze Fernando królem serwisów nie jest, to powinien wyrzucić przynajmniej te 4 asy w meczu, zwłaszcza ze bardzo prawdopodobne ze nie skonczy sie on w 2 setach.
W USA również szykuje się zacięty mecz, ale idę w Tiafoe który mocno mnie zaskoczył poziomem gry w tym turnieju, gdzie jeszcze nie dawno grałem przeciwko niemu w którymś z challengerów. Jest teraz na fali i jest w stanie zjeść Gojo, którego swoją drogą też bardzo lubie i jest w dobrej dyspozycji na ten finał i mocno się zdziwie jesli spotkanie będzie jednostronne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom