>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Ojcze verno, kilka słów do wiernych... ????
PS
Jakby co można zacząć od postu ???? Amen ????
Skoro mnie wywołujesz to ok.
Moi drodzy typerzy stoję tu przed wami aby powiedzieć wam co jest najważniejsze i czego unikać w życiu, według Św Anonima z forum w co drugim meczu tenisa są wałki a najważniejsze jest umieć je wyniuchać. Dziękuje a teraz ogłoszenia parafialne.
-Legia słabo
-Ja dzisiaj dobrze
-Typy z NHL po północy
-Organista zachorował
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
no i się steve połamał, mnie barthel na 7 koła przekręciła, a takie zajebiste ako miałem . Nic jutro tez jest dzień i trzeba się odkuć
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Skoro mnie wywołujesz to ok.
Moi drodzy typerzy stoję tu przed wami aby powiedzieć wam co jest najważniejsze i czego unikać w życiu, według Św Anonima z forum w co drugim meczu tenisa są wałki a najważniejsze jest umieć je wyniuchać. Dziękuje a teraz ogłoszenia parafialne.
-Legia słabo
-Ja dzisiaj dobrze
-Typy z NHL po północy
-Organista zachorował
A czy na tacę można dać przelewem?
Pobrałem ze 3 typy, wszystko na plus, także dziękuję.
ps.
OMG, pobrałem typ tenisowy od aka shakala i weszło na luzie - co za dzień, prawie wszystko na plus
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Czekam i czekam na &#39;setke&#39; w polfinale, ale chyba sie nie doczekam... Choc jeszcze sporo okazji bedzie to narazie tego jakos nie widze... A to co Ding zrobil w poprzednim frejmie, nie wychodzac na zolta to dramat..
 
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
A czy na tacę można dać przelewem?
Pobrałem ze 3 typy, wszystko na plus, także dziękuję.
ps.
OMG, pobrałem typ tenisowy od aka shakala i weszło na luzie - co za dzień, prawie wszystko na plus
Napisałem petycje o dołączenie terminala do tacy :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom