>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 - Curling

psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kanadyjki - Brytyjki typ: Kanada -1,5 po 1,8 sts 5/10
Mecz tak naprawdę o awans. Kanadyjki grają słabo na tym turnieju, jestem zaskoczony ich postawą, ne wiem co jest na rzeczy...
Ale jednak wierzę, że kiedy trzeba to zagrają na miarę swoich możliwości i ograją Brytyjki. Sam grałem to grubo ze Szwedami w hoka i Bayernem ale tutaj podaję z hc, czuję że je pojadą wysoko, zagraj swój najlepszy curling. Potem mają mecz z Rosjankami, które są beznadziejne i bilans 5-4 powinien dać im awans.
Do awansu trochę daleko jeszcze. Musza wygrać oba mecze i liczyć na inne dobre wyniki żeby dopiero mieć szansę na tiebreaka o miejsce w playoffach, bo bez tego się raczej nie obędzie. Korea i Szwedki wchodzą raczej na pewno z 2 pierwszych ale o 2 pozostałe miejsce w półfinałach mogą być dodatkowe mecze miedzy 3-4 ekipami.
At the end of the round-robin there are three possible groups of tied teams:
  • Teams that are tied but definitely qualify (e.g., two teams tied for third place)
  • Teams that are tied but must participate in tie-breaker games to determine who qualifies (e.g., three teams are tied for third place or two teams tied for fourth place). In this case, a maximum of one session of tie-breakers will be played.
  • Teams that are tied but do not qualify (e.g., two teams tied for fifth place)

The following tie-breaker rules are applied to determine the final rank for teams in groups 1 and 3 above.
For group 2 the tie-breaker rules are applied to determine the tie-breaker game pairings and number of games.
  • If two teams are tied, the team that won their round-robin game will be ranked higher
  • If three or more teams are tied, the record of the games between them will decide
  • If the tie still cannot be broken, ranking will be determined using the draw shot challenge (DSC). The team with the lesser DSC will be ranked higher.
  • If the tie still exists, the best non-equal last stone draw (LSD) will decide
  • If the tie still exists, the higher WCF world ranking will decide

If more than one tie-breaker game is played, the relative ranking of the teams that have won or lost is determined according to the same criteria as above.
The draw shot challenge (DSC) is the average distance of all the individual last stone draw (LSD) stones delivered by a team during the round-robin. The two least favourable results will be eliminated before calculating the average distance. The team with the lower DSC receives the higher ranking.
A tabela nie jest po ich stronie, podobnie jak forma.
https://www.pyeongchang2018.com/en/game-time/results/OWG2018/en/curling/round-robin-results-women.htm
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Kanada plus Szwedzi men 1,95 ogólnodostępne 5/10
Tutaj sprawa wydaje się być prosta. Co ciekawe obie ekipy przegrały z tymi rywalami w round robin ale wydaje mi się, że drugi raz już się to nie stanie. Kanadyjczycy wygrali ostatnio z USA 13 meczy i dopiero tu wtopa, wypadek przy pracy. Porażki Szwedów nie biorę na poważnie, bo mieli już awans i zagrali na pół gwizdka jak nie mniej. Obie ekipy wyraźni faworyci i taki powinien być finał, choć po tym zrobiły Homan Team już nic mnie nie zdziwi.....
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Obie ekipy wyraźni faworyci i taki powinien być finał, choć po tym zrobiły Homan Team już nic mnie nie zdziwi.....
No właśnie, coś w tej Korei takiego że nic nie jest pewne ???? Dzisiaj też Brytyjczycy zaćmienie mózgu w ostatnim endzie tiebreaka ze Szwajcarami. Ja uderzam w undery.
Curling, Men. Olympic Winter Games. 2018
Canada - USA
Total: Under 13.5 @ 1.62 ✅ 3-5
Sweden - Switzerland
Total: Under 13.5 @ 1.45 ✅ 9-3
Overall odds: 2.349 ✅
1xbet
Czas na półfinały, walkę o medale, mecze o wysoką stawkę. Runda rubinowa to była orgia ofensywy, grube overy sypały się jak z rękawa. Teraz powinno być trochę inaczej, bezpieczniejsza gra, bo każdy end przegrany za 3+ punkty może być decydujący. Najpewniej celem ekip będą klasyczne 2 punkty w swoich endach, jeśli nie będzie szans to mogą zerować i szukać szczęścia w następnym. Myślę, że takie cuda jak w dzisiejszym tiebreaku Szwajcarów z Brytyjczykami, kiedy ci pierwsi odwrócili mecz wygrywając przedostatni end za 5 pkt, nie będą mieć miejsca. Swoją drogą mega frajerstwo Brytyjczyków, wtopa na własne życzenie. Co ciekawe w obu półfinałach faworyci Kanadyjczycy i Szwedzi doznali w fazie zasadniczej bolesnych wtop z dogami (Amerykanie i Szwajcarzy), więc to również może sugerować ostrożniejszą grę z ich strony. Linie o 1 pkt wyższe niż zwykle, w sam raz do dubla.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sweden (Women) - Great Britain (Women)
Total: Under 13.5 @ 1.55 ⛔ 10-5
South Korea (Women) - Japan (Women)
Total: Under 13.5 @ 1.62 ⛔ 8-7
Overall odds: 2.511 ⛔
Podobnie jak u facetów u pań też trudno spodziewać się szalonej gry w grze o medale, stawka zbyt wysoka, zwłaszcza że wszystkie półfinalistki mają dość podobne szanse na złoto. Dlatego scenariuszem najbardziej prawdopodobnym są poszukiwania w każdym endzie wygranej za 2 pkt, zmuszenie rywali do wygranej za 1 to będzie sukces. A jeśli to się nie uda to będą zerować endy by w następnym spróbować jeszcze raz, myślę, że po jednym zerowym Endzie z każdej strony możemy się spodziewać. Tak to widzę.
Sweden (Women) - Great Britain (Women)
Handicap: Great Britain (Women) +2.5 @ 1.57 ⛔
Handicap: Great Britain (Women) +1.5 @ 2.06 ⛔
Winner: Great Britain (Women) @ 2.792 ⛔
Co do kwesti awansu to mecz Azjatek zostawiam na boku, bo tam może być wszystko, co w jakimś sensie dale value Jponkom, które były jedyną ekipą która ograły Koreanki (7-5), więc tu mała przewaga. Z kolei Szwedki po wyrównanym meczu ograły Brytyjki (8-6). Ale biorąc pod uwagę, że Szkotki (bo to Szkotki grają pod flagą UK) miały bardzo dobrą koncówkę wygrywając kolejno ze Szwajcarkami, Japonkami i Kanadyjkami to momentum jest z nimi. Wcześniej w turnieju długo zawodziły, ale teraz forma dużo lepsza i myślę, że w starciu ze Szwedkami pod Hasselborg mają spore szanse. Młoda Szwedka tak naprawdę wchodzi dopiero na światowe salony, na MŚ debiutowała w tamtym roku (wcześniej tylko ME) i była czwarta. Muirhead wtedy zdobyła brąz i generalnie mimo że jest w tym samym wieku co Hasselborg, to doświadczenie ma bez porównania większe. Na koncie już brąz igrzysk w Soczi, do tego wszystkie kolory medali z MŚ, nie mówiąc o seryjnie wygrywanych MŚ juniorek. A co się liczy w meczach o najwyższą stawkę? Doświadczenie. Dlatego ja widzę duże value w Muirhead i spółce.
Kursy z 1xbet
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Sweden (Women) - Great Britain (Women)
Total: Under 13.5 @ 1.55
South Korea (Women) - Japan (Women)
Total: Under 13.5 @ 1.62
Overall odds: 2.511
Podobnie jak u facetów u pań też trudno spodziewać się szalonej gry w grze o medale, stawka zbyt wysoka, zwłaszcza że wszystkie półfinalistki mają dość podobne szanse na złoto. Dlatego scenariuszem najbardziej prawdopodobnym są poszukiwania w każdym endzie wygranej za 2 pkt, zmuszenie rywali do wygranej za 1 to będzie sukces. A jeśli to się nie uda to będą zerować endy by w następnym spróbować jeszcze raz, myślę, że po jednym zerowym Endzie z każdej strony możemy się spodziewać. Tak to widzę.
Sweden (Women) - Great Britain (Women)
Handicap: Great Britain (Women) +2.5 @ 1.57
Handicap: Great Britain (Women) +1.5 @ 2.06
Winner: Great Britain (Women) @ 2.792
Co do kwesti awansu to mecz Azjatek zostawiam na boku, bo tam może być wszystko, co w jakimś sensie dale value Jponkom, które były jedyną ekipą która ograły Koreanki (7-5), więc tu mała przewaga. Z kolei Szwedki po wyrównanym meczu ograły Brytyjki (8-6). Ale biorąc pod uwagę, że Szkotki (bo to Szkotki grają pod flagą UK) miały bardzo dobrą koncówkę wygrywając kolejno ze Szwajcarkami, Japonkami i Kanadyjkami to momentum jest z nimi. Wcześniej w turnieju długo zawodziły, ale teraz forma dużo lepsza i myślę, że w starciu ze Szwedkami pod Hasselborg mają spore szanse. Młoda Szwedka tak naprawdę wchodzi dopiero na światowe salony, na MŚ debiutowała w tamtym roku (wcześniej tylko ME) i była czwarta. Muirhead wtedy zdobyła brąz i generalnie mimo że jest w tym samym wieku co Hasselborg, to doświadczenie ma bez porównania większe. Na koncie już brąz igrzysk w Soczi, do tego wszystkie kolory medali z MŚ, nie mówiąc o seryjnie wygrywanych MŚ juniorek. A co się liczy w meczach o najwyższą stawkę? Doświadczenie. Dlatego ja widzę duże value w Muirhead i spółce.
Kursy z 1xbet
Orientujesz się może, czy forbet wychodzi na live z ofertą na curling?
Bo prematch mają tylko czysty win ... ????
 
Do góry Bottom