>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Orange abonament

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jest możliwe że kolega przy przedłużeniu umowy dostaje iphona 7 za 100zł ? A ja płacac abonament 80zł/msc oferuja mi max telefony warte 400zł? Jakbym chciał takiego iphona to wg ich strony moge wziac na raty.
Czy lepiej telefonicznie i negocjowac mozna? Jak to rozegrac?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale nie napisałeś, jaki kolega płaci abonament ;) A nie ma czasem jakiegoś abonamentu na firmę, czy coś? Zobacz, jakby sytuacja wyglądała, gdybyś chciał do nich przejść jako nowy klient, w końcu przyjęło się, że polskie sieci komórkowe lepiej traktują nowych, niż obecnych i lojalnych klientów ;)
A co do negocjowania, to nie wiem, czy jest sens i nie wiem, jakie warunki Ci zaproponowali z ratami, ale zazwyczaj bardziej opłaca się kupić samemu telefon, choćby na Allegro masz iphone&#39;a 7 32gb za 2100zł, które możesz wziąć na raty 0%, np. 10x210zł, czy 20x105zł, w Orange Ci raczej lepszych warunków nie zaproponują.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wszystko zalezy od warunkow jakie ma. Wystarczy, ze placi teraz wiekszy abonament czy ma umowe na firme i dostaje przy przedluzeniu lepsze warunki. Przez tel bedzie Ci ciezko wynegocjowac cos lepszego. Mozna probowac poprzez jakiegos znajomego, ktory pracuje w danej sieci. Najlepiej handlowiec, Oni maja wieksze pole wynegocjowania lepszych modeli tel.
Ale jak napisal piotrex007 , najczesciej te topowe modele bardziej oplaca sie kupic poza siecia, wziac na raty i nie przeplacasz, az tak bardzo jak w abonamencie.
 
Do góry Bottom